64 958
“Між нами”
Анотація до книги "Правда між нами"
Таємниці закінчилися. Тепер починається правда.
Все, що ховали роками, виривається назовні й загрожує знищити те, що тримало їх разом.
Невинна, втягнута в чужу гру в бажанні захистити. Родинні зв’язки, які трималися в секреті. Таємне життя одного з них. Людина, яка загрожує компанії — і виявляється ближчою, ніж вони могли уявити.
Що, як єдиною правдою між ними весь цей час були лише почуття?
Остання частина дилогії.
Гарячий reverse harem, розкриття найболючіших таємниць, небезпека, одержимість і кохання, яке проходить через вогонь — щоб згоріти, або стати сильнішим.
Все, що ховали роками, виривається назовні й загрожує знищити те, що тримало їх разом.
Невинна, втягнута в чужу гру в бажанні захистити. Родинні зв’язки, які трималися в секреті. Таємне життя одного з них. Людина, яка загрожує компанії — і виявляється ближчою, ніж вони могли уявити.
Що, як єдиною правдою між ними весь цей час були лише почуття?
Остання частина дилогії.
Гарячий reverse harem, розкриття найболючіших таємниць, небезпека, одержимість і кохання, яке проходить через вогонь — щоб згоріти, або стати сильнішим.
багатомужжячжчдарк_роман
“Динамічне продовження зворотнього гарему! Коли не знаєш, яка правда героїню може ранити... або вбити. Хто стоїть за замахами? І як вони це здолають? Тут відверто, емоційно й інтригуюче!”
“Чотири хлопці, які кохають одну дівчину, а вона однаково кохає їх всіх! Але таємниці минулого здатні зруйнувати їхнє щастя, і дехто з героїв опиниться в смертельній небезпеці. Захоплюючий сюжет і дуже гарячі сцени! ”
Зміст книги: 69 глав
303 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти11. Ох, скільки таємниць навалилось на Арі... бідненька. Я сама ледь витримую цього тиску(
Ганна Літвін, Так... це точно( І знати б що з ними всіма робити(((......♥️
Дякую вам ♥️♥️♥️
10. Я теж підозрюю Ендрю. Що як він їх вбиває і гроші за них бере собі? Батько Ліама думав, що платить за мовчання, а платив мертвим...
Так, щось я загралась...))
Цікаво капець❤️❤️❤️
Ганна Літвін, У вас дуже цікава теорія!!))) Вона мен неймовірно імпонує ♥️♥️♥️♥️
9. Не дає мені спокою той світильник))) мабуть щось з дитинства. Але клас, що носиться з ним)) ахаха
Чудово, що Ліам взявся за це.
Ганна Літвін, Мммм....))) Що то за світильник розкриється ♥️♥️♥️♥️
21: негарно було так зникнути від людей, які для тебе зробили дійсно дуже багато... Прийняли у себе, були готові будь-яку забаганку виконати. Я вже писала, що думаю про її власну брехню.
Хоча, враховуючи її юний вік, цей вчинок ще можна зрозуміти)
Марія Залевська, ♥️♥️♥️
8. Ліам – красунчик. Давно час! Гарно хлопці зробили))
Ганна Літвін, Це точно!) Хоч Арі і злилася, але таки він все вірно зробив ♥️
6–7 мені так боляче, за всіх них, а особливо за Арі.
Але кого ж підозрює Арі, не розумію. Вона ж копала і натрапила на фірму Ліама. Він би точно не посилав вбивати своїх же. Он як передиває за Кайла
І ця спорідненість крові... ох, я погоджуюсь з Арі і з її здогадками.
Ганна Літвін, Радію, що ви переживаєте ці моменти з героїнею ♥️
Їй важко підозрювати когось, але все же... не просто так все точно. І звичайно це не може бути Ліам... він любить Кая, той йому, як брат.
Мммм)) Чи вірні здогадки дізнаємося згодом ♥️♥️♥️
У Арі звісно теж є теємниці, але я не вважаю, що їх можна порівнювати з таємницями хлопців. Бо по суті Ліам і так вже знає те, що Арі типу як приховує)) Вона правильно зробила, що пішла, але я вже уявляю, як Ліам зараз увірветься до Мії і влаштує розбірки)))
А от що я не уявляю, це як вже в наступному розділі буде щось гаряченьке, враховуючи ситуацію))) Може у Арі з Мією?))))))))))))) В будь-якому разі я впевнена, що ви нас здивуєте)))))))❤️❤️❤️
Анна Лір, Вона б точно не пережила ♥️
22: впевнена, Ліам швидко її знайде і поверне)
Марія Залевська, О так)) ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
5. Як нервово, так переживаю за Кая.
Боже, Арі ще й звинувачує себе((
Ганна Літвін, Чудово розумію(( Дякую, що так переживаєте за героя ♥️♥️♥️
Таак(( Арі дійсно в тому вбачає свою провину(
Ну таке… Розумію її почуття, але вона сама забагато приховує від хлопців, аби мати право вимагати щирість взамін. І ще щось думати про підстави довіри?) Арі, це не про тебе. То які можуть бути звинувачення. Тут я на боці хлопців.
Марія Залевська, Так-таааак)))) Як чудово ви підмітили) Арі дійсно і сама дещо приховує))) І вона про це скоро згадає) Тому.... брешуть тут всі)
Дякую вам ♥️♥️♥️
Нічого не хочу чути, ніякі виправдання! Я розумію, що там у всіх купа таємниць, але таємниця Кая мене тригерить найбільше, це прям червоний прапор! І Арі прийняла правильне рішення! Сподіваюсь, хлопці не стануть її переконувати і затримувати. Вони там всі винні, тому хай гуляють!))) Вибачте))))))))))♥️♥️♥️
Анна Лір, ахахах)))) О, хлопці точно захочуть дати їй час, але чи всі з них готові чекати, чи є дехто нетерплячий?))))
Ну і мушу вас засмутити..... таки переконають)))
Дякую вам♥️♥️♥️
Не така вже страшна та правда, але але. Багато нюансів, які ми ще не знаємо. Тож. буду чекати на продовження з нетерпінням. Дякую за проду.
Ирина Онощенко, Таак, однозначно це не має бути аж такою страшною таємницею) Але ви маєте рацію, є певна причина, чому Кай все ж це приховав і доволі скоро це відкриється!)
Дякую вам за підтримку ♥️♥️♥️
Огоооо...То виявляється, що веселий і безтурботний, татуйований фліртун має не просто секрет. А те, заради чого готовий був пожертвувати всім, навіть коханням...
Не очікувала, що в такому молодому віці, він буде батьком. Та й взагалі, в мене не було отого вайбу наскільки дорослого чоловіка. Всі вони мені здавались трохи буйними та вільними у своїй молодості, але виявилось що я не правильно на них дивилась. І якщо чесно, я люблю коли книга ламає шаблони в моїй голові)))
Дуже дякую і чекаю продовження♥️♥️♥️♥️♥️
Люмен Белл, Так-тааак ♥️♥️♥️ Ви чудово все зрозуміли) Та ще і в якому молодому став.... це точно! Далі відкриється повна історія, думаю, що вам сподобається ♥️
Радію, що змогла трішки зламати шаблон!)) Дякую вам ♥️♥️♥️
Дякую, все стало зрозуміло! Не впевнена, що це аж така таємниця, яку варто було приховувати від коханої людини, але вона не моя, тому й не мені за це відповідати) Прям вб'є, якщо вона дізнається... А що тут взагалі такого? Чекатиму на нові розділи, може, там буде пояснення. Дякую за продовження⭐⭐⭐
Марія Залевська, Одужання буде поступовим, адже він був в комі ♥️ Але для вас воно пройде доволі швидко ♥️♥️♥️
Ммммм...) Знайомство буде дуже цікавим ♥️♥️♥️
17: ой... Це його донечка?..
Марія Залевська, Так ♥️♥️♥️
Ох уж ці чоловіки, які люблять приховувати настільки важливі речі в нових стосунках! Просто слів нема! Злюся на Кая! Ой все!))))
Хлопці молодці, що самі сказали Арі, точно що вона себе б з'їла живцем, поки там би Кай прокинувся і надумав їй щось розказати!
♥️♥️♥️
Анна Лір, Ой тааак... але я думаю, що трошки пізніше ви зрозумієте, чому Кай це приховав ♥️♥️♥️
Хлопці дійсно вірно зробили, що сказали Арі) Бо вона б собі аж такого надумала б.....
Дякую вам ♥️♥️♥️
15: Хто така Аврора?! Мені не вистачає смайликів, аби позначити мої емоції... Вірю, що найстрашніше з Каєм позаду і він поступово повернеться до них. Ліам, як завжди, показав своє істинні почуття, коли ніхто не бачив... ❤️
Марія Залевська, Ммммм....)) Завтра дізнаємося хто це ♥️♥️♥️
Так) Ліам булочка не може виражати такі емоції, коли люди дивляться ♥️
14: дуже щемкий розділ... Слава Богу, він прокинувся...
Марія Залевська, Таааак!)) Дяяякую дуже ♥️♥️♥️
13: дуже добре вони заспокоїлися, так тримати, давно пора!))) ММММ, чудовий розділ)
Марія Залевська, Мммм...))) О так))) і дійсно добре заспокоїлися ♥️♥️♥️ Радію, що вам сподобався розділ♥️
Блііііін… я плакала з Ліамом, сміялась разом з ним, з його фрази до Кая)))) Цей розділ просто знищив мене..Я правда дуже радію, що Кай нарешті прокинувся, але хто така Аврора? Може це він так згадує маму чи когось з рідних?)
Чекаю продовження ❤️❤️❤️
Люмен Белл, Дакую, що пережили ці емоції з ним ♥️ Ліаму важко..)
Хто така Аврора дізнаємося вже завтра ♥️♥️♥️
Вітаю у бестах ❤️❤️❤️
Люмен Белл, Щиро дякую за привітання ♥️♥️♥️
Ох дякувати богу!!! Ура!!!
Цікаво, що це за Аврора, може ще чиясь загублена сестра?)))) Хоча тут багато версій, чи він називає того, хто може бути винен, чи кличе когось із свого минулого, бо ще не зовсім прийшов до тями.
Дуже чекаю продовження, неймовірно цікаво❤️❤️❤️
Анна Лір, Таааак!))) Дуже добрі новини! ♥️♥️♥️
Ох таак) Тут може бути дійсно багато версій)) Я не буду довго вас мучити і вже завтра буде відповідь на питання хто це ♥️♥️♥️
Дякую вам ♥️♥️♥️
Невже втрата пам'яті??? Дуже цікаво що за Аврора. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Мммм...)) Я дууууже радію, що вам цікаво))) Це тільки початок ♥️
Обіцяю, що я не стану тримати вас дуже довго в інтризі!)) І вже завтра ви дізнаєтеся хто така Аврора ♥️♥️♥️
Щиро вам дякую за підтримку ♥️♥️♥️
Щиро вітаю з передплатою! Уже в бібліотеці. Бажаю книзі успіху, натхнення вам і багато захоплених читачів.❤️❤️❤️
Маргарита Сухина, Щиро дякую за привітання, побажання і таку підтримку ♥️♥️♥️
Вітаю❤️Бестів, успіхів і смачних коментврів❤️
Анна Харламова, Дякую тобі дуже за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою!❤️
Morwenna Moon, Щиро дякую вам за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою! Успіхів! ✨❣️♥️⭐
Ольха Елдер, Щиро дякую вам за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою ❤️
Успішних продажів✨
Христина Вілем, Щиро дякую вам за привітання та побажання ♥️♥️♥️
3-4 Ох уявляю страх Дрейка, коли далеко і в моменті нічого не можеш зробити...
Як я розумію Арі, бідолашний Кай :(
Сподіваюсь виживе((
Ганна Літвін, Так((( Дрейк дійсно дуже боїться.... і дійсно нічого не міг зробити, на жаль..
Вітаю з передплатою!!! ❤️❤️❤️
Мельська Наталі, Щиро дякую вам за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю із передплатою❤️❤️❤️ Успіхів книзі❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щиро дякую вам за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою! Успіху книзі ✨
Лана Жулінська, Щиро дякую вам за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вітаю з передоплатою, книга цього варта ❤️
Марія Залевська, Щиро дякую вам за привітання і такі теплі слова ♥️♥️♥️
Крута книга! Бажаю вдалих продажів!❤️❤️❤️
Ганна Літвін, Щиро дякую вам за привітання, побажання і такі теплі слова ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою! Успіхів ❤️
Крісті Ко, Щиро дякую вам за привітання та побажання ♥️♥️♥️
Вони нарешті повертаються до життя))))і це вже не просто секс, це дім в обіймах ❤️❤️❤️
Люмен Белл, Ох таак)) Ще і як повертаються) І це правда вже не просто секс ♥️♥️♥️
Дуже шкода Арі, яка й так намагається триматися, ще й знає таємницю, якою не може поділитись ❤️
Люмен Белл, Таак! дуже дякую вам... Арі дійсно важко тримати це в собі.. але вона дуже боїться ♥️
Що ж це за частина життя Кая, яка може загрожувати йому? Що цей красунчик приховує? І хто намагається вбити його і Арі? А можливо це той самий Х який крутить парадом за кулісами?
Я вже не знаю, що й думати)))))
Люмен Белл, Охх... є що приховувати... але не на довго, обіцяю! Скоро його таємниця вскриється...
Мммм)) Цікаві у вас теорії сприводу Х))))
І чесно, дуже радію що ви трішки заплуталися))))
Бажаю багаааато продажів, адже книга того варта❤️❤️❤️
Люмен Белл, Дяяякую дуже за таку підтримку ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою ❤️❤️❤️
Люмен Белл, Щиро вам дякую за привітання ♥️♥️♥️
Вітаю з передплатою!!! Ммм, яка там далі гаряча сцена!))))))
Анна Лір, Щиро вам дякую за привітання ♥️♥️♥️
Радію, що сцена сподобалася ♥️♥️♥️ Книга буде дійсно гаряча ♥️♥️♥️
Ох, я так рада, що Арі знову відчуває жагу до життя! Ох як гаряче вона це показала, ммм))) Дуже гарно❤️❤️❤️
Анна Лір, Тааак!)) точно відчуває) І я теж за неї дуууже радію!)) ♥️♥️♥️♥️
Я от думаю, хто ж це стоїть за всіма замахами... Можливо це хтось, кого ми вже вважаємо мертвим... А він собі живий...
Анна Лір, Ммммм....))) У вас ну дуже цікаві теорії ♥️♥️♥️
12: о, ну дехто починає оживати... І це напрочуд добре! Для них самих, і для читачів окремо ;)
Марія Залевська, Тааак)) Радію дуже, що вам було добре!))) Далі буде ще гарячіше ♥️♥️♥️
11: молодій недосвідченій дівчині, звісно, важко приймати такі рішення, але й обирати мовчати - не найкраще, бо такий тягар здогадок і знань тільки тягне на дно... Їм би з Ліамом поговорити. Нормально, вдвох...
Марія Залевська, Охх... як же ви праві. Їм би насправді всім зібратися разом і просто поговорити....
Але ж так не буде( Деякі таємниці будуть зриватися різко, як пластир...♥️
10: шкода Ліама: занадто багато відповідальності, він сам не може ані спокійно поспати, ані взагалі розслабитися хоча б на мить...
Марія Залевська, Ви чудово відмітили це! На Ліамі дійсно забагато відповідальності, і йому зараз як ніколи важко((
9: ОХ. Драма загострюється... Спочатку хотіла відмітити, наскільки драматично-гарними, чуттєвими є їхні стосунки, як це гарно видно саме в цій сцені... А потім цей болючий фінал... Стільки таємниць неможливо ані приховати, ані забути. Вони не можуть просто зникнути безслідно для героїв, не маючи наслідків.....
Марія Залевська, Ох це точно!!! Дякую вам за такі слова! Я дуже радію, що вдалося передати всі ці емоції та почуття ♥️
Так... проте скоро всі таємниці будуть скриватися одна за однією, як лавина... ♥️
Скільки таємниць,це жах. Добре що Кай живий, все таки вони без нього вже не вони. Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Ох тааак... таємниць вистачає між ними... Але скоро всі вони будуть відкриті, і залишиться лише питання в тому, як впоратися з цим ♥️
Дійсно без Кая вони вже не вони, ви маєте рацію!
Дякую вам за підтримку ♥️♥️♥️
8: Ліам вчинив правильно... Нема жодної користі ні для кого в тому, щоби стирчати біля людини, якій це ніяк не допоможе, а себе добивати... Ліам має рацію. Кай точно нікому такого стану не бажає. Ну, і час увімкнути голову і подумати одне про одного, про себе.
Марія Залевська, Я згодна з вами! Ліам дійсно вчинив абсолютно правильно !♥️♥️♥️♥️
Дуже сумно і боляче((( Але Арі себе виснажує, хлопці праві, що силою відвезли її додому! Ліам і його світильник це просто зворушливо до сліз.
Дійсно, виглядає так, що хтось полює саме на Арі...
Анна Лір, Ох(( Дуже шкода, що так сумно, але все обовʼязково налагодиться ♥️
Хлопці дійсно праві! Арі треба хоч трохи відпочити...
А от чи полюють тільки на Арі...)) ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати