314 005
“Між нами”
Анотація до книги "Таємниці між нами"
Одна дівчина. Чотири чоловіки. І секрети, які можуть знищити все, що вони побудували.
Аріадна думає, що знайшла притулок. Четвірка чоловіків пропонує їй те, про що вона мріяла й читала тільки в заборонених книгах: любов без вибору і пристрасть без меж.
Але правда завжди знаходить шлях.
Скандали руйнують компанію. Хтось із тіні полює на тих, хто знає забагато. І коли Аріадна дізнається, що аварія її батьків — не просто випадковість, а наслідок брехні родини одного з них… чи витримає їхня любов?
Гарячий reverse harem, сімейні таємниці, небезпека й кохання, яке врятує… або знищить.
Аріадна думає, що знайшла притулок. Четвірка чоловіків пропонує їй те, про що вона мріяла й читала тільки в заборонених книгах: любов без вибору і пристрасть без меж.
Але правда завжди знаходить шлях.
Скандали руйнують компанію. Хтось із тіні полює на тих, хто знає забагато. І коли Аріадна дізнається, що аварія її батьків — не просто випадковість, а наслідок брехні родини одного з них… чи витримає їхня любов?
Гарячий reverse harem, сімейні таємниці, небезпека й кохання, яке врятує… або знищить.
багатомужжядарк_романрізнобарвне кохання
“Кожна хоче мати багатого хлопця. А у неї їх 4! Ніяких ревнощів, бо це зворотний гарем, про який вона так любить читати в книгах. Але що, як таємниці, які приховує кожен із них, можуть зруйнувати все, що вони побудували?”
“Одна дівчина, четверо чоловіків і жодних «вибач, я кохаю іншого». Бо обирати не треба — можна взяти всіх. Але чи витримає їхнє кохання, коли правда про аварію її батьків випливе назовні?”
Зміст книги: 129 глав
499 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за емоційну і таку чуттєву історію.
Хто ж так хоче завадити щастю героїв, що й квартиру спалив, і аварію організувавв? Так як уже прочитала "Зовсім не друзі", то все має бути добре. Але ж цікаво прослідкувати, як це "добре" влаштується.
Переходжу до читання другої частини.
Дякую за цікаві історії і творчого Вам натхнення, пані авторко.❤️
Надія Скрипка, Щиро дякую вам за прочитання, емоції і теплі слова! ♥️♥️♥️ Дуже радію, що книга сподобалася ♥️
Оохх, це обовʼязково все відкриється в наступній книзі ♥️ Всі таємниці, навіть ті, про які ви ще не знаєте спливуть назовні ♥️ Ви маєте рацію, я авторка щасливих фіналів) Тому добре точно буде!) Дуже вам дякую за такі чудові побажання ♥️♥️♥️
Розділ 18. "... тому все ж прибиралися за собою". Хлопці ПРИБИРАЛИ за собою на кухні після сніданку. Постфікс -ся вказує, що дія спрямована на самого себе - одягалися, умивалися, розчісувалися тощо.
Надія Скрипка, Дякую, зараз гляну розділ ♥️♥️♥️
Я правда хотіла коментувати кожен розділ, але вийшло так, що дочитала. Скажу одразу: рідко таке читаю, але ви щось зі мною робите. Кожен коментар закінчувався б або матюками, або «ааааа!», і так дуже багато разів. Наскільки ж круті емоції! Для мене ця історія не про «вона захотіла і має їх усіх». Тут глибше: тут повага, тут дослухаються одне до одного, турбота. Та вони навіть її не торкнулися, поки вона сама не захотіла. І ще, бляха-муха, 50 пар! 50, Карл! Та в мене за все життя стільки не було! :)
Олена Мисак, Вау!)) Я радію, що вам було аж так цікаво!))) Розумію, книги про такі стосунки не для всіх)) Але я дуже радію, що моя таки привернула вашу увагу ♥️♥️♥️ дякую вам за такі шалені емоції!)))
бо так і є!)) Всі мої книги в першу чергу про кохання, турботу, підтримку і прийняття ♥️♥️♥️ Секс важливий аспект, і я дуже люблю еротику, але еротику з почуттями ♥️♥️♥️ Книги в першу чергу про стосунки, хай як би багато гарячого в них не було!))) І я радію, що ви це побачили, і що написали про це ♥️♥️♥️
ахаха)) Так))) Хлопчики дуже турботливі!)) Дякую вам ♥️♥️♥️♥️
Так, сцени на кухні, напевно, будуть моїми улюбленими. Те, як кожен із них намагається вивести її на емоції, — чистий кайф. А те, як він нахилився, ніби понюхати пиріг...❤️
Олена Мисак, Мммм) дякую вам)) Намагаються ще і як...))) І, доречі, у них це добре виходить)))
Я також люблю всі ці сцени на кухні!)) ♥️♥️♥️
О, те, що він дивився на неї, — це щось. Ну і, звісно, їй незручно. І дуже мило, що вони просто сіли дивитися фільм.
Олена Мисак, Дяякую!)) Їй дуже незручно, і вона взагалі до такого не звикла.... Так, трішки розслабитися саме те ♥️♥️♥️♥️
Тепер зрозуміло, звідки у них це. Реакція — вогонь! І, Боже, навіть прокладки. Що за хлопці!❤️
Олена Мисак, Так)) Бо досвід вже був))) Дяяякую!)) Радію, що сподобалося!))
Агаа)) Хлопчики передбачили все) ♥️♥️♥️ І навіть це ♥️
20. То він знає, що подобається їй?
Олена Мисак, Можливо відчуває)) ♥️♥️♥️♥️
16.Ахаха, тут прекрасно все!❤️
Олена Мисак, Іхіхі))) Дякую!))) Важко жити, коли поруч дівчина, яка такі солоденькі звуки видає))♥️♥️♥️
15. Зрозуміло, фурія їй сподобалась.❤️
Олена Мисак, Мммм)) Однознааачно сподобалося, якщо саме ця думка довела до фіналу)))) Зачепив він таки її)) ♥️♥️♥️
14 Ахаха, це було епічно!❤️
Олена Мисак, Хах))) Дяякую вам!))) Радію, якщо сподобалося)))♥️♥️
13. Боже, як знайомо! Телефон теж іноді хочеться жбурнути.❤️
Олена Мисак, Ммм))) Також вас розумію))) Дійсно іноді хочеться жбурнути телефон, і просто відпочити від всіх ♥️♥️♥️
11 .Ну, це він дарма: вона йому це ще згадає. І ще — чому він прямо так настирливо думає, нащо їй стільки грошей? Звісно, може бути через меркантильних дівчат, але чомусь думаю, тут глибше.
Олена Мисак, Точно-точно дарма)) Але характер у нього паршивий)) Ммммм.... можливо, що був негативний досвід. А також він підозрює, що вона може знати про його батька і аварію...
Ооооо, як же ви маєте рацію))) Вона йому це точно згадає!)))) За всі рази ♥️♥️♥️
Ну і витримка, я б там уже все рознесла. Справді неможливо обрати.♥️
Олена Мисак, Таааак, ще і яка!))) Ахахах) Я б теж!))
Обрати просто нереально ♥️♥️♥️♥️
По-перше, який же крутий початок!
По-друге, як класно, що не треба розриватися між хлопцями. І, до речі, я вже купила продовження, тож залишаюся з вами до самого кінця.
І ще: у 6-му розділі після «Спокуси» є та сама сцена. Знаю, що трохи дивно читати з другої книги, але мені стало цікаво, чи збіглося моє бачення цієї сцени з вашим?
Олена Мисак, Дякую вам за підтримку ♥️♥️♥️
Ви якось не продумали опис книги? Чи це так повинно бути, що її пропонують щось заборонене, а потім любов?
Вікторія Маломуж, Вона буде у стосунках зі всіма, і так, інтимні стосунки теж будуть з усіма. Це зворотний гарем, як і вказано в анотації. Героїня закохується в хлопців, а не просто в секс. Головне ж питання книги — чи витримає їхнє кохання правду, коли всі таємниці, які між ними є, відкриються.
Щодо "дурниць"... смак у всіх різний, це абсолютно нормально. Якщо книга не ваша, просто проходьте повз. На Букнеті є багато чудових книг та авторів/авторок, тож бажаю знайти саме те, що вам до душі.
Тихого дня!
Що, бляха?! Вибачте, не втрималася. Але хіба можна так завершувати? Я дуууже сподіваюся, що всі живі. Хоча, друга книга ж уже завершена, хлопців там четверо, значить, все добре. Іду в другу книгу.
Лана Жулінська, Вііірю! Дякую вам за прочитання, шалені емоції і ваші слова!)
Авторка любить щасливі фінали, тому..))) Ви не дарма сподіваєтеся ♥️ Хоча за нього трішки прийдеться поборотися ♥️♥️♥️
Який мімішний став Ліам, така турбота)))
Лана Жулінська, Ммммррр ♥️♥️♥️ Одомашнився котик))) ♥️
Це було вибухово! У них до цього йшло з першої зустрічі, то Ліам нарешті дорвався)))
Лана Жулінська, Однозначно йшло до цього від початку ♥️ У Арі з Ліамом своя особлива хімія))) Дякую вам ♥️♥️♥️
Радію, що це було вибухово ♥️♥️♥️
Ахах, богиня! Йому й так важко було зізнатися, а тут заявочка: Ставай на коліна!))) Хотіла б я побачити його вираз обличчя в цей момент)
Лана Жулінська, ахаха)) Тааак, вираз обличчя там думаю був просто нереальним))) У мене в голові аж картинка стоїть його збентеженого і шокованого вигляду)) Арі точно богиня))) Але мусить скоритися!) Скільки ото вже можна мучити і себе і її))) ♥️♥️♥️
А от ревнивий Ліам та слухняний — це щось новеньке))) Ох що ж буде на верху між ними?)))
Лана Жулінська, Мммм)) точно-точно щось новеньке!))) Він тут просто таки палає) Але ж... Арі таки може взяти все в свої руки))) ♥️
Дуже щемкий момент, де Ліам плаче на колінах Арі, розповідаючи про матір.
Лана Жулінська, Таак, дуже дякую вам за теплі слова! Радію, що розділ відчувся саме так ♥️
Ні, ну Гарет і гнида! Отримував насолоду, гроші, а тепер подумав, що мало. Сподіваюся, це Арі себе накрутила, а хлопцям такий досвід ох як сподобається)))
Лана Жулінська, Гнида не те слово... Насправді його мозок після певних речей втратився. А якщо людяності не було до цього, то після тим паче(
Мммм) думаю, хлопці точно не сприймуть це так, як собі науявляла Арі ♥️
ох і гаряча історія! дякую. Дуже цікава.
Olena Bakalova, Вау!) Щиро вам дякую за такі шалені емоції!)))) Дуже втішена, що історія вам сподобалася, і було і гаряче, і цікаво!)) ♥️ Тихої ночі вам і найцікавіших книг ♥️
це було прекрасно...
Катерина Холодняк, Щиро вам дякую за відгук! Я неймовірно втішена, що книга вам сподобалася! Вдячна за теплі слова!)) Це натхнення для мене ♥️ Мирного вечора і найцікавіших книг ♥️
Не знаю, що там ще, але новина про те, що матір винна в смерті батьків Арі, уже неприємна(( шкода Ліама, сподіваюся, все вирішиться максимально безболісно.
Лана Жулінська, Ох, там ще попереду багато(( Ця новина точно неприємна, але вона ще гірша, ніж якби це був батько.. далі стане зрозуміло чому... Ліама і справді шкода. Серденько у нього і так зранене, а тут ще такі новини... ♥️
Оу, перший секс утрьох був гарячим) Задоволеними залишилися всі, хтось навіть двічі)
Лана Жулінська, Ммммррр ♥️♥️♥️ Дяяякую вам!)) Радію, що це було гаряче!))) Таак, задоволені тооочно всі!)))
Ахах, думаю, у мене була б реакція як у Мії: раділа б, заздрила і просила подробиць)))
Лана Жулінська, Ахаха)) Ох я вас чудово розумію!)) Думаю, у мене теж була б така реакція!)) Хочеться все знати, особливо про такий рідкісний тип стосунків))) Дякую вам ♥️♥️♥️
Ось я дійшла до пропозиції) Ох видно, що Арі і хочеться, і колеться, але смілива дівчинка, ризикнула)))
Лана Жулінська, Ммммррр ♥️ Арі дуже хочеться, і при тому вона такого ніколи не робила!)) Але все ж бажання тут точно перемагає!))) Ну а як відмовитися, коли троє гарячих хлопчиків таке пропонують ♥️♥️♥️
Арі, яка ламає Ліама, як Пані, пропонуючи отримати те, чого він так давно хоче через покору- це пожежа!
Бігбос-член точно влип! Дорвався до солодкого і пропав!
І дівчат порівнювати не можна, Арі справді не просто дівчина для них всіх, вона знайшла для кожного місце в своєму великому серці!❤️
Marina Marina, Мммммрррр ♥️♥️♥️ Ох, я так радію вашим словам і така натхненна!!!))) Скажу чесно, це мої улюблені розділи))) І Арі перша, якій він здався. Не тільки тілом, але і серцем відкрив найболючіше про те, що сталося з мамою♥️
Нууу, а ці розділи...)) Що ж, між ними давно вже літала така напруга, що це мало б вибухнути
Тааааак! Влип ще і яяяккк))) Це вже все))) Він її тепер не відпустить)))
Ммм) Точно-точно!! Порівнювати не варто) Вона закохана в них всіх, і приймає всіх зі своїми ранами та особливостями ♥️
Оце кінцівка... Жах якийсь...
Цікаво хто ж стоїть за усім цім...
Анна Москаленко, Таак, фінал вибуховий.... Але я авторка щасливих фіналів в історіях ♥️ Тому у книзі "Правда між нами" відкриється і вирішиться все-все ♥️♥️♥️
Дякую вам за прочитання, цікавість до книги і що пройшли цей шлях разом з героями!) ♥️♥️♥️
Нічого собі фінал книжки, кривавий, вибуховий і трагічний( вона все зробила вірно, головне, що машина вибухнула без них
Marina Marina, Ох так, фінал і справді вибуховий... в прямому сенсі цього слова. Арі і правда зробила все вірно, і насправді врятувала їм життя ♥️
Дякую вам, що прочитали книгу, ділилися своїми враженнями та емоціями! Ваші коментарі просто насолода для мого серденька ♥️
Ммммм, побачення з усіма) точно має бути цікаво і має відволікти від Гарета
Marina Marina, Ммммррр ♥️♥️♥️ Вони точно проведуть час добре, і вона справді зможе відволіктися від проблем ♥️ Зараз Арі як ніколи потрібен відпочинок ♥️♥️♥️
Ого, такого ступеню розуміння і підтримки Ліам не отримував ніколи, тим більше у відповідь на образу! Тепер без шансів на мороз)
Marina Marina, Саме так ♥️ Ліам точно не очікував від Арі, що вона не буде злитися, та ще і підтримає його і буде поруч... Для нього це щось аномальне.... Шансів на мороз стає все менше))) Ви маєте рацію)
Арі вже занадто глибоко...))) ♥️♥️♥️
Аааааааа, так і знала, що її не влаштує чекати, бо адреналін після бою б'є через край!
Marina Marina, Мммммррр ♥️♥️♥️ Арі не з тих, хто буде чекати! Ну як можна стриматися, коли побачила цього чоловіка в усій його красі на рингу!))) Тут розум відходить на других план)) А от бажання затуманює все навколо ♥️♥️♥️♥️
Якщо ти ділиш горе з правильною людиною, ноша стає і справді легшою, але все одно нікуди не дівається(
Ця правда нависла тепер над ними, як каральний меч(
Marina Marina, Так.. іноді треба просто розділити біль з кимось, і відчути, що ти не один. Що в тебе є підтримка і плече поряд. Ліаму зараз важко, а тому Дрейк насправді допоміг йому тим, що він зараз поруч.
На жаль так, правда ця дуже важка і болюча....
Перший досвід перевершив її очікування! За майже мінімальних зусиль море уваги і задоволення для неї!
Marina Marina, Мммм))) Саме так ♥️♥️♥️ Арі багато чого очікувала, оце цей досвід перевершив все! Хлопці дуже турботливі і в першу чергу їх цікавить її задоволення ♥️♥️♥️ Тому вони постаралися ♥️♥️♥️
О, вони поговорили і таки наважилися на відверту, хоч і незвичну для неї, пропозицію відносин. Ліама вона поки бажає лише тілом, мозок поки пручається, а от хлопці, ух, скільки емоцій і бажань викликають кожен з них!
Marina Marina, Так ♥️ Час був розібратися і не давати Арі приводів для відчуття провини і сорому. Ми маєте рацію) Ліама вона поки що бажає тільки тілом, але чи надовго....)))
Ммммм)) Це точно! Дуууже багато))) І всі її бажання вони втілять в дійсність!)))
Дякую вам ♥️♥️♥️
О, Алекс засвітився і тепер Ліам в курсі про небезпеку біля неї. Йому важче, ніж хлопцям, хоч він сам і ні в чому не винен, але батькові гріхи тиснуть(
Marina Marina, Таак) Алекс ♥️
Ліаму тепер треба ще і за це хвилюватися.... І я згодна з вами, що йому важче, ніж іншим. Він повісив на себе ту відповідальність і провину, яка йому не належить(((
Це точно, як тут не поділитися емоціями, коли від них кайфують всі) відкриті серця, відкриті розуми для нового
Marina Marina, Оу тааак!)) Особливо коли емоції аж переповнюють!)) Хлопці справді відкриті в цьому плані, коли мова йде про спільну для всіх дівчину))) Будуть багато чим ділитися ♥️ Все задля її задоволення ♥️♥️♥️
Короткі шорти- приємний будильник, який і око і тіло порадує))
Marina Marina, Ахахах) Ооо таак)) Це точно!!!))) Тут можна прокинутися просто моментально)))
Що і сталося з Каєм)))) ♥️♥️♥️
Оце буде шоу! Боже, хлопці, як діти в іграшковому))
Marina Marina, Ахахахах))) Тааааааак!)))) Боже, яке ж чудове порівняння!)))
Це точно)) І правда наче діти в магазині іграшок)) ♥️♥️♥️♥️
Ого, то у декого з них не просто досвід таких стосунків, він має кількох батьків і це для нього норма щ самого дитинства.
А стосовно язикатої Мії трохи неприємно, надто особисті речі не про себе розповідати хлопцям не варто( хоча хлопцям це зараз дуже допомагає!
Marina Marina, Мммм) Так-так)) Для Дрейка це абсолютна норма ♥️ Він виріс в такій родині та виховувався в ній)
Розумію вас))) Мія і справді дуже язиката, особливо коли пʼяна)) Ну і вона загалом дуже... неординарна особистість) І ви маєте рацію)) Її слова для хлопців зараз дуже корисні)
Дякую вам ♥️♥️♥️
Шановна авторко) А чому не було святкового посту про 200к прочитань?)
Люмен Белл, Знаю, що ви помітили)) Ще і як))) ♥️♥️♥️
Спасибо за всё!!!
Olena Borisenko, Дякую вам ♥️♥️♥️
Дякую за чудову книгу, читаю з задоволенням, натхнення та творчого настрою))
Валентина Хомяк, Щиро дякую вам за такі теплі слова і чудові побажання! ♥️♥️♥️
Я дуже радію, що книга сподобалася і зацікавила вас! ♥️
107-109 - це надзвичайно палкі глави! Комусь явно подобається, коли з нею говорять під час процесу)))
Золоте сяйво, Ммммммрррр ♥️♥️♥️ Дяяякую вам!))) Я дуже радію, що вам було гаряче!))
І так) Арі ну дуууже подобається, коли з нею розмовляють) Її це тільки заводить ще більше) ♥️♥️♥️
Який сумний фінал!(((( В мене аж пальці не попадають по клавіатурі...
Який жах(( Сподіваюся, з ними усіма все буде добре! Бо це поки не схоже на хепі енд((
Шкода Кая((
Золоте сяйво, Так... чудово розумію ваші почуття! Але хочу вас заспокоїти тим, що я авторка тільки щасливих фіналів!))
Щиро дякую вам за прочитання і ваші коментарі! Така підтримка дуже надихає ♥️♥️♥️♥️
Коментар видалено
Гарет негідник(( Як вона з ним зв'язалася взагалі?(
Думаю, йому буде непереливки, ЛІам швидко розбереться... Знайшов, кого шантажувати, дурак)
Золоте сяйво, Саме так!!! Гарет і правда негідник(((...
Ви вгадали))) Йому точно буде непереливки!)) ♥️♥️♥️
Дякую вам ♥️
96-100: такі гарячі глави, дуже цікаво розвиваються стосунки, Арі відкривається хлопцям на повну. Есмі така турботлива пані) Може, вона родичка Ліама? Цікаво, що це за Х... І чи він не нашкодить всім...
Золоте сяйво, Ммммрр ♥️♥️♥️ Дякую!))) Я дуже радію, що вам було гаряче!!)) Арі точно відривається на повну!))
Хто такий/така Х обовʼязково розкриється в наступній книзі!)) ♥️♥️♥️
Дякую вам дуже ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати