11 452
“Кохання з перешкодами.”
Анотація до книги "Подруга моєї сестри "
Ніку Лебеденко я знаю давно. Ми навчались в одному класі і разом поступили в інститут. Вона - найкраща подруга моєї сестри і часто буває в нашому будинку. Ця дівчина мені подобається і я знаю що це взаємно.
Часто ловлю на собі її погляди і в мене збивається дихання. Та я роблю вигляд, що не помічаю цього. Її не помічаю. А все тому, що від неї вже давно втратив голову мій найкращий друг. Саме через нього я й звернув увагу на подругу сестри. Тому, вчинити з ним так я не можу. У всякому разі, я так думав... Та в один момент все змінилося... Я зрозумів що в мене теж з'явились почуття до Ніки і моє життя полетіло шкереберть... Що тепер робити? Втратити єдиного друга, який був зі мною все життя, чи відмовитись від дівчини, від одного погляду на яку, моє серце скаженіє?
Часто ловлю на собі її погляди і в мене збивається дихання. Та я роблю вигляд, що не помічаю цього. Її не помічаю. А все тому, що від неї вже давно втратив голову мій найкращий друг. Саме через нього я й звернув увагу на подругу сестри. Тому, вчинити з ним так я не можу. У всякому разі, я так думав... Та в один момент все змінилося... Я зрозумів що в мене теж з'явились почуття до Ніки і моє життя полетіло шкереберть... Що тепер робити? Втратити єдиного друга, який був зі мною все життя, чи відмовитись від дівчини, від одного погляду на яку, моє серце скаженіє?
трикутниквідверто пристрасно емоційноперше кохання і вибір
Зміст книги: 17 глав
Останнє оновлення: вчора
67 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНОВИНКА!!!
Книга читається окремо, як і всі книги циклу.
Історія про Єву і Влада - "Тебе кохати заборонено".
Історія про Алісу і Костю (батьків Єви і Артема) - "Розплата за кохання"
БУДУ ДУУУУЖЕ ВДЯЧНА ЗА СЕРДЕЧКА І КОМЕНТАРІ.
Всіх міцно обіймаю.❤️❤️❤️
Час все розставить на свої місця! Дякую і чекаю на продовження!
Вам так дивовижно вдається передати ніжність між Нікою та Артемом☺️
Кожне слово сповнене справжнього тепла, яке відразу відчуваєш під час читання❤️❤️❤️
Anna Anna, Дуже дякую. Мені дуже приємно. Я стараюсь.)))❤️❤️❤️
яке миле пробудження)))) такі вони милі. Дівчатка вже все обговорили) Дякую і чекаю на продовження
Юля, Перше справжнє кохання, перші почуття... Це завжди мило.)))❤️❤️❤️
А про Назара буде книга?
Ніна Кутир, Не планується. Але про нього ми дізнаємось і з цієї історії. Дякую.
Від цієї парочки просто мурашки по шкірі, а серце тане від кохання❤️❤️❤️
Якщо раніше розвиток сюжету ми трохи знали,як розвиватиметься, то тепер починається найцікавіше))))
Попереду суцільні сюрпризи, і це очікування неймовірно підігріває інтерес❤️❤️❤️
Anna Anna, Кохання дає крила.))) Дякую, моя хороша.❤️❤️❤️
Філософ молодець, допоміг розмовою. Ніка така мила, так хвилюється а це зізнання в коханні, мммм. Надіюсь і з Назаром вийде порозумітися з часом.
Юля, Якщо Назар дійсно справжній друг, то він має це зрозуміти. Мабуть...
Дякую, люба.
Ой,ще й як розуміє наш філософ! Шкода, що хлопці відразу не поговорили,як кажуть все тайне рано чи пізно стає явним! Дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Шкода, та часу назад не повернеш...
Дякую, сонечко.
Назар вчинив жахливо. Ніхто не має права розпускати руки, навіть якщо дівчина дуже подобається. Тому отримав по заслузі!!!Шкода, що Артем розказав правду тільки зараз. Мав зробити це раніше, щоб уникнути бійки (хоч не факт, що її вдалося б уникнути й тоді)… Зрозуміло, що він беріг дружбу… Але коли кохання взаємне, треба думати про власне майбутнє та обирати себе.
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Артем чекав слушної нагоди. Сподівався мабуть що друг його зрозуміє. Та все сталось так як сталось. Хоч я згодна, Назар отримав по заслузі. І те що він був п'яний - не виправдання.
Дякую, моя люба. Тихої ночі.
Влад правильно сказав Артему, якщо Назар справжній друг, то все зрозуміє... Тим більше, що Вероніка обрала його ...)))
Не вже Ніка пограється в медсестричку і полікує Артемчика☺️☺️☺️
Ann, Влад, розумний чоловік.))) Ніка ж дійсно обрала Артема.
Дякую, сонечко.
14. Ну хоч у 15 розділі поговорить чи ні?
Пацюк Червоній, В них не залишилось вибору. (
Щиро дякую.
Рішучість і чесність це добре і важливо у всіх стосунках! Але ж завжди є те , що ми хочемо одне, а виходить по іншому! Дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, На жаль так і є. Хочеться як краще, а виходить як завжди. Дякую, люба.
Будь-яка втома минає, коли опиняєшся поруч із коханою людиною☺️ У такі моменти всі проблеми й виснаження відходять на другий план)))
Ніка стала для Тьоми справжнім джерелом сили)))) Неймовірно зворушливо спостерігати за ними☺️
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Втома коханню не заважає. Дякую, сонечко.
Артем затягує з розмовою з другом. Назар може сам все побачити і буде злитись ще більше. Добре, що Ніка виявилась хоробрішою і сказала Назарук, що закохана в іншого.
Катя, Артем боїться втратити найкращого друга, тому й затягує розмову. Та вже в наступному розділі все відкриється. Щиро дякую.❤️❤️❤️
Стільки цікавого я пропустила! Дякую, те що відбувається між ними викликає трепет і гарний настрій! Ще раз дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Дякую, моя хороша. ❤️❤️❤️
Назар не втрачає віри, що Ніка буде з ним, тому просто тисне на неї…
Вона вчинила правильно, коли прямо сказала, що закохана в іншого.
Проте ображений хлопець ще завдасть їм клопоту, але і зблизить ще більше нашу закохану парочку))))
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Назар теж закоханий, його можна зрозуміти. Ще й як зблизить... Дякую, сонечко.❤️❤️❤️
ну такий Тьома милий коли з Нікою, надіюсь що він не забуде зателефонувати у вечері)
Юля, Я впевнена що він її не розчарує.))) Наступний розділ від Тьоми. Дякую, моя люба.
Клас! Вже цікаво, як пройдуть змагання
Вікторія Хрупчик, Скоро про все дізнаєтесь. ))) Щиро дякую, сонечко.
Нарешті, "його дівчина"☺️☺️☺️....
Вони такі класні, закохані та щирі одне з одним! Дуже радію, що Тьома, як справжній Ковальов, взяв справу у свої руки, і присвоїв собі Ніку❤️❤️❤️
Дякую за оновлення ❤️❤️❤️
Ann, Кров не вода.))) Весь в свого татуся. Кохаю - значить буде моєю.
Дякую, моя хороша.
Ну от як на Тьому можна ображатися? Це ж просто нереально-о-о☺️☺️☺️
А після його фрази «Тут є дещо моє…» — ну все, пропало серце❤️❤️❤️
Який чудовий розділ ☺️
Дякую ❤️
Anna Anna, От і в Ніки серце розтануло. ))) Тьома рухається в правильному напрямку. ))) Закохані голубята.
Дякую, сонечко.
Ох....як солодко..мм))
Лилия Лилия, Дуже дякую. ))) Кохання, кохання, кохання...
А наш Артемка виявся ревнивим. Дякую за розділ він неймовірний. З нетерпінням буду чекати продовження
Катюша Автомеєнко, Закоханий ревнивець. Дорвався до Ніки і тепер його криє. Та це тільки початок. Дякую, сонечко.
Які милі, Тьома такий ревний мммм.Дякую і чекаю на продовження
Юля, Такий він, наш чорнявий красунчик.))) І скоро ще це продемострує...Дякую, моя люба.
Мммм, цей розділ — суцільна насолода! ☺️ Артем уже не має сил триматися подалі від Ніки, навіть попри власні застереження, що потрібно почекати й спочатку в усьому розібратися.
Ну такі вже котики❤️❤️❤️
А ще я засумувала за Владом і Євочкою. Сьогоднішня сцена нагадала про їхню нелегку історію — аж захотілося перечитати все знову й ще раз відчути ті емоції☺️❤️
Дякую за проду ❤️❤️❤️
Anna Anna, Так, Єві з Владом теж довелось не солодко Добре що в них вийшло побудувати своє щастя. Я впевнена, що в Ніки з Артемом теж все буде добре. Дякую, моя хороша.
Дякую, як все гарно,душевно але це поки зараз, а завтра у них знову буде реальність і проблеми нікуди не зникнуть! Ще раз дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Проблеми тільки починаються... Дякую, сонечко.
9.тому я й хотів,щоби моя дружина прізвище не змінювала
Пацюк Червоній, ))) Цікаво...
Вау, яка неймовірна обкладинка☺️❤️❤️❤️
Anna Anna, Щиро дякую, сонечко. Радію що обкладинка вам сподобалась. Мені здається, що вона більше підходить. І герої там саме такі якими я їх бачу.)))
Ох, із Тьомою реально як на американських гірках) Мучить дівчину☺️
Але Ніка так закохана, що готова пробачати йому все ❤️❤️❤️❤️
Anna Anna, Нічого, кататись залишилось недовго і скоро все стане на свої місця. Ну, майже все.
Дякую, моя люба.
Назар і не прідозрює навіть про любовний трикутник
Тетяна Калинова, З нетерпінням очікую продовження
Як же не хочеться, щоб друзі сварилися, але ж серцю не накажеш)) ... Вже чекаю загальну поїздку "в табір" всіх першокурсників)))
Світлана Ц, Скоро все буде. Скоро Назар дізнається про те, що відбувається за його спиною. ❤️Дякую, люба.❤️
Євочка поганого не порадить))) Диви, і справді який ефект із сукнею! Нарешті Ніка показала всю свою красу, і Тьома просто божеволіє від неї)))
Хмм, Тьому теж штормить від почуттів до Ніки, але він як справжній чоловік мислить правильно: спочатку потрібно розібратися з Назаром, а вже потім починати стосунки з дівчиною… Але ж Ніка цього не знає…
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Євочка в нас ще та аферистка.))) Та її поради дієві. Всі.)))
Ніка цього не знає і чи довго витримає сам Артем?...
Щиро дякую, моя люба.❤️❤️❤️
Ох і потрапив ти, Артеме. З однієї сторони найкращий друг, з іншої - дівчина, в яку закоханий. Важкий вибір. Та я все ж сподіваюсь, що все владнається і йому не доведеться з кимось прощатись. Дякую. Чекаю на продовження.
Саша, Я теж на це сподіваюсь. Дякую, сонечко.
Дякую, дякую, дякую! Супер події я в захваті! Чекаю на продовження!
Нінчик, Дякую, моя хороша. Вже є.
Щоразу милуюся обкладинкою книги) Дуже мила та чарівна дівчина на ній)))
Світлана Ц, Дуже дякую. )))
Нарешті Артем зрозумів, що він відчуває до Ніки і все таки наважився зробити "правильний" крок. І схоже, що допоміг йому у цьому "чарівний пендель" у вигляді побачення Ніки та Назара)))
Світлана Ц, Ревнощі - це найкращий пендель. ))) Дякую, люба.
Ура! Тьома пішов у наступ))) Хороший хлопчик☺️
Ой, ну одне задоволення від цього розділу.))) Мур-мур☺️❤️❤️❤️
Дякую ❤️
Anna Anna, Все! Пішла жара. ))) Будемо сподіватись, що він не ввімкне задню. Дякую, моя люба.
Який гарний перший поцілунок. Вони такі класнючі. Хоч Назара вже шкода. Нелегко йому буде. Тай Артему теж. Дякую. Чекаю на продовження.
Саша, Шкода що така дружба може розвалитись, але нічого не вдієш. Артем і так довго себе стримував. Дякую, люба.
Яке ж дійсно миле побачення☺️
І Назар поводився як нормальний хлопець, і видно, що закоханий… Але…
І звичайно, добре, що цим побаченням підштовхнули Артема до рішучих дій, але… Ох, комусь буде дуже боляче. Проте таке життя…
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Назар дійсно хороший хлопець, тільки от серцю не накажеш. Дякую, сонечко.
Здивував і один і другий! Дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Ось так. Дякую, сонечко. Гарного дня!
Яка чудова глава вийшла сьогодні! Супер! А буде книга про Єву?
Вікторія Хрупчик, Книга про Єву вже завершена і називається "Тебе кохати заборонено". Щиро дякую. )))
ООО...нарешті Артем визнав, що закоханий у Ніку☺️☺️☺️... А Єва хитрунка і маніпуляторка іще та! З історії про Єву пам'ятаю багато деталей про її братика і подругу, але все-одно дуууууууже цікаво!
Дякую ❤️ і очікую на продовження, коли вже Артем накінець зробить перший крок.
Ann, Він довго не міг собі в цьому зізнатись, бо боявся втратити хорошого друга. Та коли з'явились ревнощі, все пішло в правильному напрямку. Щиро дякую, моя хороша. )))
Оце так Єва збадьорила брата☺️ Наставила на шлях істинний. Тим паче, що у Ніки та Тьоми взаємність))) Але потріпати нерви хлопцю все ж варто — нехай думає швидше, а то щось надто довго до нього доходило☺️
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Давно потрібно було це зробити.))) Нарешті до нього дійшло, що це почуття саме собою нікуди не зникне.
Щиро дякую, моя люба.
Це ж книга про брата Єви. Клас. Я дуже чекала цю історію. Дякую. Чекаю на продовження.
Саша, Дякую, сонечко.
Вітаю Вас з новинкою!
Юля, Щиро дякую, люба.
Ох ця Єва, аферистка;))) Дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Аферистка і маніпуляторка. ))) Дякую, сонечко.
Артемчика не бджола вкусила, ахаха, тут дещо інше ))))
Ох Єва, підбурює дівчину на такі жертви…
Артем і так намагається триматися подалі від Ніки, а Єва підливає масла у вогонь)))
Ой, шо то буде..)))))
Дякую ❤️❤️❤️
Anna Anna, Чомусь я впевнена, що Єва має рацію і це буде такий собі чарівний пендель для Тьоми. ))) Якщо Ніка йому потрібна, то час діяти...
Щиро дякую, сонечко.❤️❤️❤️ Тихої ночі.
Трішки із запізненням, але від щирого серця вітаю з новинкою,моя люба ❤️
Хай полюбиться читачам! Натхнення, солодких коментарів та успіхів книзі ❤️
Обіймаююю міцноооооо ❤️
Анна Харламова, Щиро дякую, моя люба. Кожне слово навзаєм. Мені дуже приємна твоя підтримка. Обіймаю. ❤️❤️❤️Тихої ночі.
Важко їм обом боротися з почуттями між коханням і дружбою! Дякую і чекаю на продовження!
Нінчик, Важко, бо справжнього вірного друга знайти нелегко. А тепер між ними дівчина.((( Дякую, моя хороша.
Артем справді чудовий друг...
Але серцю не накажеш. Так вже сталося...
❤️❤️❤️
Anna Anna, Дуже шкода що так вийшло, але, ви маєте рацію - серцю не накажеш.
Дякую, моя хороша.
Яка чудова дружба між Назаром і Артемом! Авжеж, давно друзі, рохкміють один одного з півслова! І буле страшенно шкода, якщо вони посваряться через Ніку. Тут взагалі немає правильного рішення.
Людмила Азорская, Саме так. Тому Артему було так важко навіть самому собі зізнатись, що в нього з'явились почуття до Ніки. Щиро дякую, люба.
Нарешті Єва покинула зрадника Богдана!!! Нехай краще будує стосунки з нормальним хлопцем. Може із Владом? Цікаво, хто ж він такий? А ось Ніка нахабно зваблює Артема. І виходить невимушено, гаряче і несподівано для обох. Бідосі Артему і мову відняло. Краса вразила у самісіньке серце!
Людмила Азорская, Так. Історія про Єву і Влада "Тебе кохати заборонено". Єва має рацію, тепер Тьома точно зверне увагу на Ніку.))) Хоч він бідний вже й так ледь стримувався.
Дуже дякую, люба.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати