Подруга моєї сестри
11 452
Букнет Молодіжна проза Подруга моєї сестри

Подруга моєї сестри 18+

Молодіжна проза

Тетяна Калинова

Тетяна Калинова · автор

В процесі · 68 стор. · Регулярно оновлюється
196
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 67
Тебе кохати заборонено
№ 6
Тебе кохати заборонено
Подруга моєї сестри
№ 7
Подруга моєї сестри
“Кохання з перешкодами.”
Анотація до книги "Подруга моєї сестри "
Ніку Лебеденко я знаю давно. Ми навчались в одному класі і разом поступили в інститут. Вона - найкраща подруга моєї сестри і часто буває в нашому будинку. Ця дівчина мені подобається і я знаю що це взаємно.
Часто ловлю на собі її погляди і в мене збивається дихання. Та я роблю вигляд, що не помічаю цього. Її не помічаю. А все тому, що від неї вже давно втратив голову мій найкращий друг. Саме через нього я й звернув увагу на подругу сестри. Тому, вчинити з ним так я не можу. У всякому разі, я так думав... Та в один момент все змінилося... Я зрозумів що в мене теж з'явились почуття до Ніки і моє життя полетіло шкереберть... Що тепер робити? Втратити єдиного друга, який був зі мною все життя, чи відмовитись від дівчини, від одного погляду на яку, моє серце скаженіє?

трикутниквідверто пристрасно емоційноперше кохання і вибір

Зміст книги: 17 глав
Останнє оновлення: вчора
Глава 1 Артем
16 трав.
Глава 2 Ніка
17 трав.
Глава 3 Ніка
19 трав.
Глава 4 Артем
20 трав.
Глава 5 Ніка
31 дн. тому
Глава 6 Артем
26 дн. тому
Глава 7 Ніка
24 дн. тому
Глава 8 Ніка
22 дн. тому
Глава 9 Артем
19 дн. тому
Глава 10 Ніка
18 дн. тому
Глава 11 Ніка
14 дн. тому
Глава 12 Ніка
12 дн. тому
Глава 13 Ніка
10 дн. тому
Глава 14 Артем
7 дн. тому
Глава 15 Артем
5 дн. тому
Глава 16 Артем
4 дн. тому
Глава 17 Ніка
вчора

67 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Нінчик
25.06.2026, 22:49:04

Час все розставить на свої місця! Дякую і чекаю на продовження!

avatar
Anna Anna
25.06.2026, 14:53:17

Вам так дивовижно вдається передати ніжність між Нікою та Артемом☺️
Кожне слово сповнене справжнього тепла, яке відразу відчуваєш під час читання❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
25.06.2026, 17:57:28

Anna Anna, Дуже дякую. Мені дуже приємно. Я стараюсь.)))❤️❤️❤️

avatar
Юля
25.06.2026, 12:37:50

яке миле пробудження)))) такі вони милі. Дівчатка вже все обговорили) Дякую і чекаю на продовження

Тетяна Калинова
25.06.2026, 17:53:59

Юля, Перше справжнє кохання, перші почуття... Це завжди мило.)))❤️❤️❤️

avatar
Ніна Кутир
24.06.2026, 14:30:05

А про Назара буде книга?

Тетяна Калинова
24.06.2026, 14:34:36

Ніна Кутир, Не планується. Але про нього ми дізнаємось і з цієї історії. Дякую.

avatar
Anna Anna
24.06.2026, 00:49:43

Від цієї парочки просто мурашки по шкірі, а серце тане від кохання❤️❤️❤️
Якщо раніше розвиток сюжету ми трохи знали,як розвиватиметься, то тепер починається найцікавіше))))
Попереду суцільні сюрпризи, і це очікування неймовірно підігріває інтерес❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
24.06.2026, 09:44:30

Anna Anna, Кохання дає крила.))) Дякую, моя хороша.❤️❤️❤️

avatar
Юля
23.06.2026, 11:26:33

Філософ молодець, допоміг розмовою. Ніка така мила, так хвилюється а це зізнання в коханні, мммм. Надіюсь і з Назаром вийде порозумітися з часом.

Тетяна Калинова
24.06.2026, 09:42:25

Юля, Якщо Назар дійсно справжній друг, то він має це зрозуміти. Мабуть...
Дякую, люба.

avatar
Нінчик
22.06.2026, 09:38:20

Ой,ще й як розуміє наш філософ! Шкода, що хлопці відразу не поговорили,як кажуть все тайне рано чи пізно стає явним! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
24.06.2026, 09:41:07

Нінчик, Шкода, та часу назад не повернеш...
Дякую, сонечко.

avatar
Anna Anna
21.06.2026, 22:15:45

Назар вчинив жахливо. Ніхто не має права розпускати руки, навіть якщо дівчина дуже подобається. Тому отримав по заслузі!!!Шкода, що Артем розказав правду тільки зараз. Мав зробити це раніше, щоб уникнути бійки (хоч не факт, що її вдалося б уникнути й тоді)… Зрозуміло, що він беріг дружбу… Але коли кохання взаємне, треба думати про власне майбутнє та обирати себе.
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
21.06.2026, 22:34:39

Anna Anna, Артем чекав слушної нагоди. Сподівався мабуть що друг його зрозуміє. Та все сталось так як сталось. Хоч я згодна, Назар отримав по заслузі. І те що він був п'яний - не виправдання.
Дякую, моя люба. Тихої ночі.

avatar
Ann
21.06.2026, 14:36:16

Влад правильно сказав Артему, якщо Назар справжній друг, то все зрозуміє... Тим більше, що Вероніка обрала його ...)))
Не вже Ніка пограється в медсестричку і полікує Артемчика☺️☺️☺️

Тетяна Калинова
21.06.2026, 19:01:13

Ann, Влад, розумний чоловік.))) Ніка ж дійсно обрала Артема.
Дякую, сонечко.

avatar
Пацюк Червоній
20.06.2026, 12:44:46

14. Ну хоч у 15 розділі поговорить чи ні?

Тетяна Калинова
21.06.2026, 18:59:34

Пацюк Червоній, В них не залишилось вибору. (
Щиро дякую.

avatar
Нінчик
20.06.2026, 11:56:47

Рішучість і чесність це добре і важливо у всіх стосунках! Але ж завжди є те , що ми хочемо одне, а виходить по іншому! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
21.06.2026, 18:58:56

Нінчик, На жаль так і є. Хочеться як краще, а виходить як завжди. Дякую, люба.

avatar
Anna Anna
19.06.2026, 21:39:37

Будь-яка втома минає, коли опиняєшся поруч із коханою людиною☺️ У такі моменти всі проблеми й виснаження відходять на другий план)))
Ніка стала для Тьоми справжнім джерелом сили)))) Неймовірно зворушливо спостерігати за ними☺️
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
21.06.2026, 18:58:10

Anna Anna, Втома коханню не заважає. Дякую, сонечко.

avatar
Катя
19.06.2026, 13:04:36

Артем затягує з розмовою з другом. Назар може сам все побачити і буде злитись ще більше. Добре, що Ніка виявилась хоробрішою і сказала Назарук, що закохана в іншого.

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:09:57

Катя, Артем боїться втратити найкращого друга, тому й затягує розмову. Та вже в наступному розділі все відкриється. Щиро дякую.❤️❤️❤️

avatar
Нінчик
17.06.2026, 08:33:55

Стільки цікавого я пропустила! Дякую, те що відбувається між ними викликає трепет і гарний настрій! Ще раз дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:08:10

Нінчик, Дякую, моя хороша. ❤️❤️❤️

avatar
Anna Anna
16.06.2026, 21:57:19

Назар не втрачає віри, що Ніка буде з ним, тому просто тисне на неї…
Вона вчинила правильно, коли прямо сказала, що закохана в іншого.
Проте ображений хлопець ще завдасть їм клопоту, але і зблизить ще більше нашу закохану парочку))))
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
19.06.2026, 13:07:40

Anna Anna, Назар теж закоханий, його можна зрозуміти. Ще й як зблизить... Дякую, сонечко.❤️❤️❤️

avatar
Юля
16.06.2026, 18:18:39

ну такий Тьома милий коли з Нікою, надіюсь що він не забуде зателефонувати у вечері)

Тетяна Калинова
16.06.2026, 19:18:37

Юля, Я впевнена що він її не розчарує.))) Наступний розділ від Тьоми. Дякую, моя люба.

Клас! Вже цікаво, як пройдуть змагання

Тетяна Калинова
15.06.2026, 18:50:37

Вікторія Хрупчик, Скоро про все дізнаєтесь. ))) Щиро дякую, сонечко.

avatar
Ann
14.06.2026, 21:45:11

Нарешті, "його дівчина"☺️☺️☺️....
Вони такі класні, закохані та щирі одне з одним! Дуже радію, що Тьома, як справжній Ковальов, взяв справу у свої руки, і присвоїв собі Ніку❤️❤️❤️
Дякую за оновлення ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
15.06.2026, 12:08:43

Ann, Кров не вода.))) Весь в свого татуся. Кохаю - значить буде моєю.
Дякую, моя хороша.

avatar
Anna Anna
14.06.2026, 21:16:38

Ну от як на Тьому можна ображатися? Це ж просто нереально-о-о☺️☺️☺️
А після його фрази «Тут є дещо моє…» — ну все, пропало серце❤️❤️❤️
Який чудовий розділ ☺️
Дякую ❤️

Тетяна Калинова
15.06.2026, 12:07:08

Anna Anna, От і в Ніки серце розтануло. ))) Тьома рухається в правильному напрямку. ))) Закохані голубята.
Дякую, сонечко.

avatar
Лилия Лилия
14.06.2026, 20:59:00

Ох....як солодко..мм))

Тетяна Калинова
14.06.2026, 21:04:44

Лилия Лилия, Дуже дякую. ))) Кохання, кохання, кохання...

А наш Артемка виявся ревнивим. Дякую за розділ він неймовірний. З нетерпінням буду чекати продовження

Тетяна Калинова
14.06.2026, 20:28:59

Катюша Автомеєнко, Закоханий ревнивець. Дорвався до Ніки і тепер його криє. Та це тільки початок. Дякую, сонечко.

avatar
Юля
14.06.2026, 19:44:04

Які милі, Тьома такий ревний мммм.Дякую і чекаю на продовження

Тетяна Калинова
14.06.2026, 20:26:19

Юля, Такий він, наш чорнявий красунчик.))) І скоро ще це продемострує...Дякую, моя люба.

avatar
Anna Anna
09.06.2026, 21:15:02

Мммм, цей розділ — суцільна насолода! ☺️ Артем уже не має сил триматися подалі від Ніки, навіть попри власні застереження, що потрібно почекати й спочатку в усьому розібратися.
Ну такі вже котики❤️❤️❤️

А ще я засумувала за Владом і Євочкою. Сьогоднішня сцена нагадала про їхню нелегку історію — аж захотілося перечитати все знову й ще раз відчути ті емоції☺️❤️

Дякую за проду ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
12.06.2026, 12:50:06

Anna Anna, Так, Єві з Владом теж довелось не солодко Добре що в них вийшло побудувати своє щастя. Я впевнена, що в Ніки з Артемом теж все буде добре. Дякую, моя хороша.

avatar
Нінчик
10.06.2026, 11:00:08

Дякую, як все гарно,душевно але це поки зараз, а завтра у них знову буде реальність і проблеми нікуди не зникнуть! Ще раз дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
12.06.2026, 12:47:03

Нінчик, Проблеми тільки починаються... Дякую, сонечко.

avatar
Пацюк Червоній
10.06.2026, 15:40:47

9.тому я й хотів,щоби моя дружина прізвище не змінювала

Тетяна Калинова
12.06.2026, 12:46:16

Пацюк Червоній, ))) Цікаво...

avatar
Anna Anna
12.06.2026, 12:35:58

Вау, яка неймовірна обкладинка☺️❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
12.06.2026, 12:44:59

Anna Anna, Щиро дякую, сонечко. Радію що обкладинка вам сподобалась. Мені здається, що вона більше підходить. І герої там саме такі якими я їх бачу.)))

avatar
Anna Anna
12.06.2026, 11:10:04

Ох, із Тьомою реально як на американських гірках) Мучить дівчину☺️
Але Ніка так закохана, що готова пробачати йому все ❤️❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
12.06.2026, 12:43:13

Anna Anna, Нічого, кататись залишилось недовго і скоро все стане на свої місця. Ну, майже все.
Дякую, моя люба.

Назар і не прідозрює навіть про любовний трикутник

Показати 2 відповіді

Тетяна Калинова, З нетерпінням очікую продовження

avatar
Світлана Ц
07.06.2026, 17:21:17

Як же не хочеться, щоб друзі сварилися, але ж серцю не накажеш)) ... Вже чекаю загальну поїздку "в табір" всіх першокурсників)))

Тетяна Калинова
08.06.2026, 11:53:24

Світлана Ц, Скоро все буде. Скоро Назар дізнається про те, що відбувається за його спиною. ❤️Дякую, люба.❤️

avatar
Anna Anna
07.06.2026, 16:37:29

Євочка поганого не порадить))) Диви, і справді який ефект із сукнею! Нарешті Ніка показала всю свою красу, і Тьома просто божеволіє від неї)))
Хмм, Тьому теж штормить від почуттів до Ніки, але він як справжній чоловік мислить правильно: спочатку потрібно розібратися з Назаром, а вже потім починати стосунки з дівчиною… Але ж Ніка цього не знає…

Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
08.06.2026, 11:51:55

Anna Anna, Євочка в нас ще та аферистка.))) Та її поради дієві. Всі.)))
Ніка цього не знає і чи довго витримає сам Артем?...
Щиро дякую, моя люба.❤️❤️❤️

avatar
Саша
07.06.2026, 14:04:03

Ох і потрапив ти, Артеме. З однієї сторони найкращий друг, з іншої - дівчина, в яку закоханий. Важкий вибір. Та я все ж сподіваюсь, що все владнається і йому не доведеться з кимось прощатись. Дякую. Чекаю на продовження.

Тетяна Калинова
07.06.2026, 14:05:52

Саша, Я теж на це сподіваюсь. Дякую, сонечко.

avatar
Нінчик
05.06.2026, 23:56:00

Дякую, дякую, дякую! Супер події я в захваті! Чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
07.06.2026, 13:14:21

Нінчик, Дякую, моя хороша. Вже є.

avatar
Світлана Ц
05.06.2026, 20:40:40

Щоразу милуюся обкладинкою книги) Дуже мила та чарівна дівчина на ній)))

Тетяна Калинова
07.06.2026, 13:13:51

Світлана Ц, Дуже дякую. )))

avatar
Світлана Ц
05.06.2026, 20:37:46

Нарешті Артем зрозумів, що він відчуває до Ніки і все таки наважився зробити "правильний" крок. І схоже, що допоміг йому у цьому "чарівний пендель" у вигляді побачення Ніки та Назара)))

Тетяна Калинова
07.06.2026, 13:13:24

Світлана Ц, Ревнощі - це найкращий пендель. ))) Дякую, люба.

avatar
Anna Anna
04.06.2026, 21:30:33

Ура! Тьома пішов у наступ))) Хороший хлопчик☺️
Ой, ну одне задоволення від цього розділу.))) Мур-мур☺️❤️❤️❤️
Дякую ❤️

Тетяна Калинова
04.06.2026, 21:39:21

Anna Anna, Все! Пішла жара. ))) Будемо сподіватись, що він не ввімкне задню. Дякую, моя люба.

avatar
Саша
04.06.2026, 18:08:52

Який гарний перший поцілунок. Вони такі класнючі. Хоч Назара вже шкода. Нелегко йому буде. Тай Артему теж. Дякую. Чекаю на продовження.

Тетяна Калинова
04.06.2026, 18:11:19

Саша, Шкода що така дружба може розвалитись, але нічого не вдієш. Артем і так довго себе стримував. Дякую, люба.

avatar
Anna Anna
02.06.2026, 23:49:47

Яке ж дійсно миле побачення☺️
І Назар поводився як нормальний хлопець, і видно, що закоханий… Але…

І звичайно, добре, що цим побаченням підштовхнули Артема до рішучих дій, але… Ох, комусь буде дуже боляче. Проте таке життя…
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:56:54

Anna Anna, Назар дійсно хороший хлопець, тільки от серцю не накажеш. Дякую, сонечко.

avatar
Нінчик
03.06.2026, 08:49:56

Здивував і один і другий! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:55:45

Нінчик, Ось так. Дякую, сонечко. Гарного дня!

Яка чудова глава вийшла сьогодні! Супер! А буде книга про Єву?

Тетяна Калинова
04.06.2026, 16:54:57

Вікторія Хрупчик, Книга про Єву вже завершена і називається "Тебе кохати заборонено". Щиро дякую. )))

avatar
Ann
31.05.2026, 18:44:55

ООО...нарешті Артем визнав, що закоханий у Ніку☺️☺️☺️... А Єва хитрунка і маніпуляторка іще та! З історії про Єву пам'ятаю багато деталей про її братика і подругу, але все-одно дуууууууже цікаво!
Дякую ❤️ і очікую на продовження, коли вже Артем накінець зробить перший крок.

Тетяна Калинова
01.06.2026, 16:16:58

Ann, Він довго не міг собі в цьому зізнатись, бо боявся втратити хорошого друга. Та коли з'явились ревнощі, все пішло в правильному напрямку. Щиро дякую, моя хороша. )))

avatar
Anna Anna
31.05.2026, 16:22:35

Оце так Єва збадьорила брата☺️ Наставила на шлях істинний. Тим паче, що у Ніки та Тьоми взаємність))) Але потріпати нерви хлопцю все ж варто — нехай думає швидше, а то щось надто довго до нього доходило☺️
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
01.06.2026, 16:14:10

Anna Anna, Давно потрібно було це зробити.))) Нарешті до нього дійшло, що це почуття саме собою нікуди не зникне.
Щиро дякую, моя люба.

avatar
Саша
30.05.2026, 11:54:26

Це ж книга про брата Єви. Клас. Я дуже чекала цю історію. Дякую. Чекаю на продовження.

Тетяна Калинова
01.06.2026, 16:12:32

Саша, Дякую, сонечко.

avatar
Юля
01.06.2026, 11:47:29

Вітаю Вас з новинкою!

Тетяна Калинова
01.06.2026, 16:12:09

Юля, Щиро дякую, люба.

avatar
Нінчик
27.05.2026, 18:54:07

Ох ця Єва, аферистка;))) Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
01.06.2026, 16:11:54

Нінчик, Аферистка і маніпуляторка. ))) Дякую, сонечко.

avatar
Anna Anna
26.05.2026, 12:27:48

Артемчика не бджола вкусила, ахаха, тут дещо інше ))))
Ох Єва, підбурює дівчину на такі жертви…
Артем і так намагається триматися подалі від Ніки, а Єва підливає масла у вогонь)))
Ой, шо то буде..)))))
Дякую ❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
26.05.2026, 22:25:05

Anna Anna, Чомусь я впевнена, що Єва має рацію і це буде такий собі чарівний пендель для Тьоми. ))) Якщо Ніка йому потрібна, то час діяти...
Щиро дякую, сонечко.❤️❤️❤️ Тихої ночі.

avatar
Анна Харламова
25.05.2026, 13:17:49

Трішки із запізненням, але від щирого серця вітаю з новинкою,моя люба ❤️
Хай полюбиться читачам! Натхнення, солодких коментарів та успіхів книзі ❤️
Обіймаююю міцноооооо ❤️

Тетяна Калинова
26.05.2026, 22:22:53

Анна Харламова, Щиро дякую, моя люба. Кожне слово навзаєм. Мені дуже приємна твоя підтримка. Обіймаю. ❤️❤️❤️Тихої ночі.

avatar
Нінчик
21.05.2026, 09:09:32

Важко їм обом боротися з почуттями між коханням і дружбою! Дякую і чекаю на продовження!

Тетяна Калинова
26.05.2026, 22:20:51

Нінчик, Важко, бо справжнього вірного друга знайти нелегко. А тепер між ними дівчина.((( Дякую, моя хороша.

avatar
Anna Anna
20.05.2026, 22:04:30

Артем справді чудовий друг...
Але серцю не накажеш. Так вже сталося...
❤️❤️❤️

Тетяна Калинова
20.05.2026, 22:15:35

Anna Anna, Дуже шкода що так вийшло, але, ви маєте рацію - серцю не накажеш.
Дякую, моя хороша.

Яка чудова дружба між Назаром і Артемом! Авжеж, давно друзі, рохкміють один одного з півслова! І буле страшенно шкода, якщо вони посваряться через Ніку. Тут взагалі немає правильного рішення.

Тетяна Калинова
20.05.2026, 22:14:11

Людмила Азорская, Саме так. Тому Артему було так важко навіть самому собі зізнатись, що в нього з'явились почуття до Ніки. Щиро дякую, люба.

Нарешті Єва покинула зрадника Богдана!!! Нехай краще будує стосунки з нормальним хлопцем. Може із Владом? Цікаво, хто ж він такий? А ось Ніка нахабно зваблює Артема. І виходить невимушено, гаряче і несподівано для обох. Бідосі Артему і мову відняло. Краса вразила у самісіньке серце!

Тетяна Калинова
20.05.2026, 11:56:56

Людмила Азорская, Так. Історія про Єву і Влада "Тебе кохати заборонено". Єва має рацію, тепер Тьома точно зверне увагу на Ніку.))) Хоч він бідний вже й так ледь стримувався.
Дуже дякую, люба.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше