108 039
“Вибору немає”
Анотація до книги "Обираю тебе"
Мені знадобилося чотири секунди, щоб закохатися в нього.
І світ раптово змінився. Наповнився яскравими барвами, життям, мріями про краще.
Я усвідомила це чітко, бо ніколи не відчувала нічого подібного. Хоча раніше мені також подобались хлопці і я вважала ті почуття особливими. Все не те, все навіть близько було не те.
Не помічаю нікого, бо погляд мій занурений в горіхові очі Слави. Ніколи не бачила такого кольору, на межі болотяно-зеленого та карамельного. Ідеальні
— Будемо знайомі, — промовляє, запускаючи теплі потоки задоволення моїми судинами...
І світ раптово змінився. Наповнився яскравими барвами, життям, мріями про краще.
Я усвідомила це чітко, бо ніколи не відчувала нічого подібного. Хоча раніше мені також подобались хлопці і я вважала ті почуття особливими. Все не те, все навіть близько було не те.
Не помічаю нікого, бо погляд мій занурений в горіхові очі Слави. Ніколи не бачила такого кольору, на межі болотяно-зеленого та карамельного. Ідеальні
— Будемо знайомі, — промовляє, запускаючи теплі потоки задоволення моїми судинами...
студенти_коханнянаївна героїнядуже відверто і емоційно
“Він зробить їй боляче свідомо. Та чи не пожалкує після цього? Життєва молодіжна історія кохання, що розіб'є вам серденько)”
“Нова ,пристрасна історія, від талановитої авторки;-)”
Зміст книги: 45 глав
177 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАга, тобто натяки на те, що Ліра дівчинка для розваг?
Але афігеть ) будь хорошою дівчинкою, чекай милості від таких як Антон, він нагуляється і ощасливить тебе пропозицією шлюбу ) а потім не факт, що не буде продовжувати гуляти, особливо в декрет....
Лео Нур, ну я чекала, коли ти підтвердиш думку Антона, бо вона дуже чоловіча і раціональна)
Думаю, що за Антоном тапки з лопатою не те що плачуть, а ридають вголос))
Людмила Андрощук, о, він ще покаже нам причини для лопат)
Як вона біситься стосовно вчинків Еовіни по звабленню Арагорна!) А їй не приходить в голову подивитись на себе зі сторони?)
Віра Вікторівна, зазвичай саме таке дратує, що не подобається в собі чи чого собі не дозволяєш) ну в голові Ілліріки вона точно не Еовін)
охххх щось засолодко)))
Natasha Volodimirivna, то в голові Ліри))
Ми тут чекаємо(і боїмось) як Слава переключиться на іншу.
А може навпаки,у Ліри з'явиться купа залицяльників.І Слава боячись втратити,усвідомить яка щира віддана закохана дівчинка поряд і нікому її не віддасть
Ну а що,я оптимістка
Катерина Позняк, все може бути) може бути і те, і те
Чим далі, тим більше пізнають один одного, хоча звісно не все одразу і десь є страхи)))
Це я про побажання Слави!)) Їхні розмови про насмішки і комплекси, красу знайомо багатьом, думаю!
Іра Сітковська, їхні розмови, то моя улюблена частина))
Потяг набирає обертів і несеться, попри червоному світлу на світлофорі!) Схід з колії буде руйнівним... Дякую за продочку!)
Віра Вікторівна, іноді мені здається, що Ліра світлофору не бачить взагалі)
Рішуча рокова жінка))
Хм, щось " щастило" їй на мажорів й в минулому!
Іра Сітковська, сама ж обирала)
Я все розумію українська мова хоч ми виросли на суржику але я за свої роки не помню щоб когось звали Ліра ?Це перебор ізкажають імена чому просто не Лера красиво
Людмила Андрощук, ох, дівчатка) люблю активних коментаторів, з Вами точно не засумуєш)
Давайте нам думки Славка, а то його вчинки незрозумілі і не підлягають аналізу))))
Людмила Андрощук, Теж не дочекаюсь!)
ну фсеее Славка підготувався з Лірою і на Лірі, здобув досвід і вміння; і тепер хлоп хоче урізноманітнити своє життя і покорити нові вершини і пізнати нові глибини))))
Natasha Volodimirivna, Як він і говорив з самого початку) от тільки Ліра зібралася все змінити своєю любов'ю)
Вони тепер можуть бути в рівних позиціях... вона, шалено хоче і кохає його... а він, схоже хоче і закохався, але в іншу!
Віра Вікторівна, Ліра знову перегинає, але схоже інакше вона не може) з іншого боку на місці Слави я б також злякалася)
Вона його кохає, він з нею просто дружить. Так зручно. Втамував цікавість та потребу, пішов гуляти далі. Вона для тіла і таємно, для не таємно в нього Ані й ті, що цікаві. І все ж для неї робить, не для себе… Бо «варта кращого». І дійсно ж варта! Живе ним, дихає. Себе забула та не цінить.
Yuliia, Наша дівчинка розчиняється...)
Дівчинка жертвує всіма справами, інтересами, щоб побігти до хлопця за першим покликом...
Жінка Я не подобаюсь його родичам!?та мене й свої ледве виносять))))
Іра Сітковська, ахах, це точно)))
Хм, він теж боїться вгрузнути і закохатися?
Іра Сітковська, Славко говорить те, що думає) дійсно, а Ліра постійно шукає те, що хоче бачити
Хлопчачі розбірки :)) "хто крутіший" )
А Ліра знову десь там...
Іра Сітковська, У хмаринках)
Ну Ліра одягла декілька(не одні) рожеві окуляри
Катерина Позняк, Ага, і думає, що натягне ті самі окуляри на Святослава...
Мабуть, Славко сьогодні познайомитися з Лірою))).........
Людмила Андрощук, можливо)
Ну і що він скаже Дену? Зробить вид, що просто поряд був чи мимо топав? Ах да... подружку забрати!)
Катерина Позняк, мрії-мрії)
Я канєшно оптимістка...І досвід це прекрасно...І що в них секс в радість( в оргазм) а не якесь вовтузіння,яке хотілося б закінчити швидше-теж прекрасно.Але...так боляче.Вона в ньому втонула,а він в ній знайшов тренажер.Колись же вона це усвідомить,і захлинеться розпачем.І я навіть не уявляю як буде вибиратися з тієї прірви з її заниженою самооцінкою.Мені щось її дуже шкода і жалько
Катерина Позняк, так має бути, я про те, що її шкода) вона просто ще не розуміє, що частково винна в цьому сама
Іноді ревнощі не треба викликати, он Ліра лайки під фото сканує, а від Слави може бути щось " чого він стояв біля тебе, ти йому посміхалась"))
Угу, от тільки ж не в пустелі живемо, а хлопцю, щоб заявляти права, треба зі статусом визначитися))
Лоре Лея, )))
Цікавий метод вивчення столиць, дієвий)))
Іра Сітковська, феноменальну пам'ять розвиває)
Господи... яка ж вона капловуха має бути!) Це ж скільки лапші вони тримають! Дякую за про дочку, люба!)
Віра Вікторівна, досвід - найкращий вчитель)
Досить Славка лаяти,он і Лев був засранець ще той,а вже далеко від юності змогли побудувати щастя з Катею.Так що в цих все попереду.Може і раніше чим перед пенсією усвідомлять що їм треба
Віра Вікторівна, всі вони нормальні, бо я їх намагаюсь робити справжніми) думаю, не існує "ідеальних чоловіків", бо всі зі своїми приколами) просто хтось "твій" дурник і ти миришся з усіма моментами, бо не бачиш серед них недоліків... а з нелюбими і сміх не той, і говорить забагато...
Хм... то він в ній знайшов, для себе, такий посібник по звабленню?) Молодець!) Буде на ній відточувати свою майстерність!) Дякую за продочку, люба!)
Катерина Позняк, З його боку точно)
Вони вже дружили, на черзі спільна дослідницька діяльність) Сама креативність))
Yuliia, Буде видно, для любові до себе і в Слави і в Ліри забагато питань)
географія то добре) он я зі школи пам`ятаю столиці європейських країн, які нас тоді змусили вивчити :))
Іра Сітковська, Я також добре пам'ятаю зі школи)
Два не ідеальних головних героїв....оооох і дратують вони мене і Слава і Ліра!!!! ідеальних людей не буває, тому вивчаємо таракани цих двох. Вивчаємо географію, здобуваємо сексуальний досвід))) хочеться вірити, що Святослав (більш-меньш) зрозумів себе і буде чесним з дівчиною, бо ця біганина Аня-Оля і ін до добра не доведе.
Дмитро розчарував. Такий гарний хлопчик, а повів себе як цап
Natasha Volodimirivna, Хитрожопство чистої води з боку хлопця))
Давай тренуватися і це має бути взаємно приємно.Ну а що,не найгірший варіант.І географію підтягне,і задоволення отримає
Катерина Позняк, Ох вже ця географія)))
Ти варта кращого… Тому з тобою час від часу таємно і по-швидкому я заглиблююсь у прекрасне, аби мати сили й далі жити своє нудне життя з іншими. А ти, моя цілеспрямована та незбагненна, живи своє, чекай на мене, кохай мене і дивись своїми неймовірними очима із захватом та обожнюванням. Класний хлопець)
Лоре Лея, Точно мрія)) Торкнешся і розтане)
Уточніть, будь ласка, хто з них поЄт: Дмитро чи Слава?)))
Людмила Андрощук, Красиво однозначно)
Поет)) я тебе не вартий і заразом й інші теж))
Іра Сітковська, Ну ідеально ж)
Не дай бог. Палюшки , крики постійні, та й дитина волатиме. Добре що ви в жахастик не подалися)))
Лео Нур, ахах, це точно)
Я тебе не хотіла і заміж теж (( і винною чомусь роблять дитину!
Життєво,а ще гірше, коли кажуть щось типу Ти дочка свого батька!
Я колись відповіла, що взагалі не я обирала, від кого, ну й у шлюбі все було, то звісно матері ясно, від кого народила))
Хтось образився, але діставання припинилось!
Катерина Позняк, ))) зрозуміла
А те що Діма з розквашеним носом-то таки Славку не байдуже до Ліри.Не все сама собі придумала,
Катерина Позняк, заради кармічної рівноваги?))
А ще кажуть, що жінки загадкові створіння. Славко поки на першому місці!
Diana Tsoneva, інтриган))) проте по-своєму романтик
В Ліри активні "покатушки" на американських гірках)))
Вчися, Ліро, і ні в якому разі не ведися на Славка! Ага, якби ж то.......
Людмила Андрощук, о ці граблі занадто привабливі, аби не пройтися по ним ще раз і ще раз)
Ілліріка, цікаве ім'я!
Іра Сітковська, Мені здалося це ім'я дуже символічним, означає м'якість і ніжність, а ще "Вона не дуже заповзятлива і є безхитрісною - обдурити Ілліріку досить просто, а тому, не дивно, що протягом усього життя власниця даного імені може часто відчувати розчарування в людях. Правда, це абсолютно не означає, що дівчина з ім'ям Ілліріка втратить віру в людей - навпаки, вона все одно продовжить їм вірити, незважаючи ні на що"
Ну всюди треба шукати позитив:не вагітна і ура.
У Слава теж було вперше?Ну канєшно він такого не скаже,альфасамець.
Згадую викладачку з юності(нам по 15,а вона дуже глибоко пенсійного віку):ага,жити в купі не можна,бо навчання не буде,буде обговорення.Хто в чому прийшов,хто на кого глянув Ну а як ще й сказав-все ,вечір пропав,книжки не розгорнуться.
Це мабуть юності притаманно таке:самій собі науявлять,на придумувати,вірити в це,а тоді страждати,що дура була.
Катерина Позняк, Позитив є однозначно, але вихор думок в голові дівчинки пронісся) ну Слава однозначно не такий герой-коханець, яким його бачить Ліра, дякую за коментар)
Дмитро зірвався) Власне, не дивно... парубок то хоче!!! І схоже, що квіти і цукерки раніше доволі вдало спрацьовували, а тут... щось пішло не так!)) А Слава... хлопець молодца! Ну от правда) Має запасний варік, безвідмовний, пальцем помани чи кивни і вона у його ніг!) Хочу вже почути його думки))
Віра Вікторівна, гарна думка, може вона тебе послухає)
Ха, то у Дмитра терпець увірвався чи не такий вже й він Дмитро?)
Людмила Андрощук, Він думав, що буде "хорошим" і дівчинка сама все дозволить, а терпінням тут тільки пахне
Ну ніяк не можна зрозуміти поведінки Слави......та й спеціаліст у цій делікатній справі він "так собі"))
Іра Сітковська, Так, Ліра сама чудить безбожно)
Щось просто дружба ні з ким не виходить)
Іра Сітковська, Абсолютно)
Слава або сам рознервувався далі нікуди, або спеціально не дотис. Аби згодом , видати на повну , і рибку душе на гачок )))
Лео Нур, Може не такий вже й досвідчений)
От Славко красень... як кажуть: Мавр зробив свою справу, Мавр може відвалити!)) І прожогом, після неї до іншої!)) А вона... згадала про того, з кого посміялася!) Ситуація навиворіт) Але... я ж так розумію, що це буде не єдина зустріч зі Славком... Дякую за продочку!)
Віра Вікторівна, ну до такого не дійдемо, Ліра занадто сильно любить життя)
Втішатися до Дмитра...угу. і такі гірки будуть довго продовжуватися.
Іра Сітковська, поки Дмитро це дозволятиме)
Все ж дивна поведінка Славка. То переживає, що Ліра не з тим зустрічається, то гуляє з нею з пристрасними моментами і каже, що дуріє, то без емоційно забирає в дівчини цноту і йде до іншої... Для нього Ліра, як для Ліри Дмитро?.. Чекатиму розкриття поведінки Слави. А Ліра... це не останні розчарування, нажаль.
Diana Tsoneva, Славку також ще нема 19, він може сам себе до кінця не розуміти) але детальніше ми з цим розберемося згодом)
Такий класний - сам від себе балдію! І дівчина поряд відповідна. Не соромно. І друг я офігезний, справжній. Ліра здобуває досвід. Кожна з нас має набір своїх грабель))
Yuliia, Ліра дуже любить свої граблі)
Уявляю які там сни. Пристрасно -солодкі;-)
Лео Нур, сни...))
За Ліру мовчатиму... А от Славко іде до своєї цілі!) Тим більше, що самі запрошують і пропонують!) Дякую!)
Лоре Лея, Не знаю... Можливо я помиляюсь...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати