108 039
“Вибору немає”
Анотація до книги "Обираю тебе"
Мені знадобилося чотири секунди, щоб закохатися в нього.
І світ раптово змінився. Наповнився яскравими барвами, життям, мріями про краще.
Я усвідомила це чітко, бо ніколи не відчувала нічого подібного. Хоча раніше мені також подобались хлопці і я вважала ті почуття особливими. Все не те, все навіть близько було не те.
Не помічаю нікого, бо погляд мій занурений в горіхові очі Слави. Ніколи не бачила такого кольору, на межі болотяно-зеленого та карамельного. Ідеальні
— Будемо знайомі, — промовляє, запускаючи теплі потоки задоволення моїми судинами...
І світ раптово змінився. Наповнився яскравими барвами, життям, мріями про краще.
Я усвідомила це чітко, бо ніколи не відчувала нічого подібного. Хоча раніше мені також подобались хлопці і я вважала ті почуття особливими. Все не те, все навіть близько було не те.
Не помічаю нікого, бо погляд мій занурений в горіхові очі Слави. Ніколи не бачила такого кольору, на межі болотяно-зеленого та карамельного. Ідеальні
— Будемо знайомі, — промовляє, запускаючи теплі потоки задоволення моїми судинами...
студенти_коханнянаївна героїнядуже відверто і емоційно
“Він зробить їй боляче свідомо. Та чи не пожалкує після цього? Життєва молодіжна історія кохання, що розіб'є вам серденько)”
“Нова ,пристрасна історія, від талановитої авторки;-)”
Зміст книги: 45 глав
177 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВипросила таки)
Віра Вікторівна, її наполегливість наче й логічна... але так і хочеться настукати по голові, щоб отямилась)
Перше кохання, кіно...ну ясне діло поцілуються ;-)
Лео Нур, фух, круто , що ти в них віриш)
Та у Лірі вирує цілий спектр почуттів)) навіть не здивуюся, якщо дійсно сама поцілує, але перед цим поставить собі кілька питань(не вголос звісно) і сама на них відповість)))
Дякую за продочку!) Спокійного тижня!
Reader Lana, Вона вважає себе дуже розумною дівчинкою))) ставить багато запитань, сама собі)))
Пригадую які то нерви було в подібних ситуаціях(в сенсі, невпевненості, накручувань змішаних з законністю) ))) Просто треш! Але поки не пройдеш сама оці всі ейфорії, а потім розчарування - не можеш навчитись контролювати власні емоції))). Ой, чекаю що ж далі
Diana Tsoneva, Так круто,шо вдалося мені торкнутися душі читачів, млію від задоволення))) опівночі продовжимо!
о, ще одна глава)))
"Зоряний пил" - свого часу мені дуже подобався фільм!))
А страхи Ліри дуже тригернули і я теж поринула у спогади . Не дуже приємні...
На жаль, отак от граючись і приколюючись, однолітки навіть не підозрюють як наслідки їхніх дій! забере "жертва" у подальше життя (втрата довіри щонайменше). І більш жорстокі саме дівчатка, які звісно бачать конкуренток перш за все.
Іра Сітковська, Мій улюблений фільм) а страхи Ліри...так мало бути, я про тригерність, бо вона дійсно переживає
Ох, вже ці дівочі думки та переживання) Сама себе налякала, заспокоїла, зачарувала, розчарувала, збентежила, розпалила… Рішуча та невпевнена. Вразлива…
Лоре Лея, У 18 років всі ми ще й наївні, вперті та віримо в казки))
З посмішкою спостерігаю за її рішучістю) Вже боюсь, що вона перша його поцілує) І взагалі... коли б він просто не вирішив їй поступитись і поєднати приємне з корисним) Адже афішувати їхнє спілкування він не захоче(
Віра Вікторівна, поєднання рішучості та підліткової наївності то щось...)
Закохалась... Я б сказала, що обрала собі об'єкт для власної фантазії) Вона ж не може сказати, що її почуття виникли через захоплення його винятковими якостями! Це, проста потреба якось прикрасити собі життя!) Любов, це щось спільне, закоханість же, це... прагнення ефектно виглядати в очах протилежної статі!) Любов, це ті ж гарні вчинки, закоханість, тільки красиві жести) Вона ж не бачила на що він здатний, а вже ''пішла під вінець''!) І ми з анонсу побачили, що з цього вийшло... Дякую за продочку!)
Віра Вікторівна, Можливо, але в цій історії буде трохи інакше)
телефон, поцілунок, весілля ?))
ех, романтичні мрії...)
Іра Сітковська, Так, наша Ліра літає в своєму романтичному світі, де Славко на єдинорозі везе її по райдузі
Яка мила, наївна дівчинка, яка закохалася з першого погляду) А може це лише симпатія, закоханість, а не кохання?) От як відрізнити в перші чотири секунди....
Дякую за продочку!)
Reader Lana, Звісно це не кохання, а саме закоханість, але їй поки так не здається. Коли емоції накочуюють, ти просто опиняєшся в їх владі)
Оце красень нам трапився.... і що ж це він придумав? Друга запросив? Марину теж
Natasha Volodimirivna, Славко ще той красень)
Знову книга-інтрига?))) Одразу в саме серденько ♥️
Людмила Андрощук, Куди ж без інтриг) обіймаю, дякую, що зі мною)
Мда... Початок зашкалює... Якщо хотів порвати з дівчиною,то так ,навіть на мій ,далекий від дипломатії погляд, занадто. Хоча лишається шанс , що сама на шию накинулася)))
Лео Нур, Нема, порятунку точно нема)
Вітаю з новинкою! Заінтригували...
Diana Tsoneva, Дякую, я стараюся)))
Вітаю! Натхнення Вам та успіху книзі! Хай пишеться легко!❤️
Лія Тан, Дякую)
Вітаю з новинкою!) Легкого писання!
Reader Lana, Дякую-дякую!
Щиро вітаю з новинкою! Натхнення!
Лариса Бондарчук, Дякую,обіймаю)
О, дочекалися) вітаю!
Іра Сітковська, Дякую, люба, обіймаю)
Вітаю вас з новинкою!
Kalli de Narro, Дякую!
Вітаю з новинкою, люба!)
Віра Вікторівна, Словами не передам, як ціную це)
З новинкою вас!)
Лія Серебро, Дякую)
Нехай книга стане бестселером і усі читачі залишаться задоволеними від сюжету.
Кейтрін Шкроб, Дякую щиро)
Вітаю з новинкою! Натхнення!
Лоре Лея, Навзаєм❤️
Вітаю з новинкою! Нехай буде успішною!❤️
Богдана Малкіна, дякую, сонечко, обіймаю)
Вітаю нову історію! Легкого пера та невичерпного натхнення!
Yuliia, дякую, рада бачити серед читачів цієї книги, обіймаю)
Вітаю вас з новинкою. Ви надихаєте мене писати.
Юлія Вирва, дякую за привітання і теплі слова) пишіть обов'язково)
Вітаю з новинкою, кохана!) Успіху героям і тобі!❤️
Христина Лі Герман, дякую, мила, обіймаю і цьомаю)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати