283 933
“На трьох”
Анотація до книги "Обійми на трьох"
Даша живе подвійним життям: вдень – старанна студентка, а вночі – танцівниця, яка намагається зібрати гроші на операцію для бабусі. Вона ретельно приховує свою роботу, але одного разу її викривають двоє одногрупників і обидва несподівано починають виявляти до неї сильний інтерес.
Серце Даші розривається, адже вона закохана в них обох і не може вибрати. А потім настає момент, коли вона усвідомлює, що, можливо, і не потрібно обирати когось одного.
Серце Даші розривається, адже вона закохана в них обох і не може вибрати. А потім настає момент, коли вона усвідомлює, що, можливо, і не потрібно обирати когось одного.
любовний_трикутникчжчдуже_відверто
“Навіщо обирати одного, якщо можна мати обох? Вона думала, що це любовний трикутник, а вони вирішили, що це буде їхня спільна історія.”
“Вона розривалася між двома хлопцями, боячись зробити неправильний вибір. Але що, як правила гри змінилися і обирати зовсім не обов’язково?”
Зміст книги: 82 глави
665 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБонус до цієї історії вже на сайті. Називається "Кохання на трьох"
Підписуйтесь, щоб нічого не пропускати❤️
Мій телеграм-канал:
https://t.me/svitlanabondbooks
Коментар видалено
Книга просто неймовірна! Гаряча і чуттєва! Хлопці різні, але обидва чудові, добре, що обирати не треба!!!))) Дашу шкода... мами немає, а батьку пофіг( Але вона розумничка, що сама взяла все в свої руки.
Дякую за чудову історію) Я побігла читати другу частину)))
Дані дуже важко без підтримки знайти гроші на лікування бабусі, тому вона погодилася на приватні танці . Кого з двох однокурсників вона обере?
Таня Черевко, ❤️❤️❤️
Вау! Оце так поворот) Гарячі події. Дякую
Marisha Gerasimenko, Дякую
Дуже важко жити, коли нема підтримки рідних, а ти студентка і хвора бабуся живе з тобою. Це про Дашу. А тут ще потрібні гроші на операцію. Даша молодець працює ще добре навчається,щоб отримувати стипендію. Ерік і Мирослав, коли побачили,як вона танцює, то були в захваті. Вони обоє її хочуть і Даші подобаються обидва. Кого обрати?
Валентина Ліщук, ❤️❤️❤️
Відмінниця- заучка вдень . Танцівниця вночі . Життя далеконе встелене пелюстками троянд для Даші . Та коли випадково двоє однокурсників помічають її на місці праці то раптово життя одногруприці починає їх дуже цікавити. Та що зробиш коли бабуся хворіє , а гроші потрібні. А життя вносить свої корективи . Дякую
lanachak, Дякую
чому так закінчився??
Коментар видалено
Сьогодні дочитала книгу, і хочу подякувати за цю неймовірну історію❣️❤️❣️
Звісно, Даша поки ще обирає, але я знаю про новинку-продовження й
обов'язково до неї доберуся))) Що я можу сказати? Однозначно потрібно
читати цю книгу❤️❤️❤️
Успіхів, натхнення й багато-багато вдячних читачів❣️
Анжеліка Горан, Дякую❤️❤️❤️
Гаряча історія. Дуже важко вибрати між двома чоловіками, а можливо і не потрібно робити вибір.
Вікторія Картавенко, Дякую❤️
+
79-80 Тут Ерік відкрився з іншого боку)) Такий милий і щирий))
Даші з ним дуже добре))
Дякую за чудові розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Дякую за коментарі))
75-76 Оце так... Новий досвід, так би мовити) Як завжди гаряче)
Дякую за палкі розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, ❤️❤️❤️
77-78 Від Еріка не очікувала такої зацікавленості. Він мені здавався
більш по справах у ліжку)) А бабуся виявляється знає про Мирослава.
Добре, що не засуджує)) Але хто знає, чи змінила б вона думку якби
дізналася про стосунки Даші з обома хлопцями.
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Сердечко для підтримки автора!❤️
Світлана Бонд, ❤️
73-74 Як гаряче... Просто немає слів.
Але Даша правильно думає, треба трохи
подумати про захист.
Дякую за палкі розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, ❤️❤️❤️
71-72 Як же вони могли так вчинити з Дашею?) Невже не можна було
допомогти дівчині розслабитися до кінця?)) Але враховуючи їхню пропозицію,
зрозуміло чому вони так вчинили))
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Дякую❤️
69-70 Вечірка — це круто, але щось Ерік з Мирославом надто вже
відчужено поводились. Хоча зрештою вони щось замислили й
підійшли))
Дякую за чудові розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Дякую
67-68 Оу, знову Мирослав дісталося найсолодше)) Головне, Еріку
не розповідати, бо ще образиться)
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ерік колись своє ще отримає:)
все ж таки хочеться продовження історії
Olga, Вже є❤️
66 Нарешті вона довірилася Мирославу)) Але, як на мене, від Еріка
не слід приховувати правду. Він прийме її, як це зробив Мирослав)
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, скоро і йому довіриться
64-65 Оу, схоже хлопці розібралися між собою)) Посміялася із слова кук...)))
Самокритично)) Невже Даша нарешті покаже свій дім?
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ахаха тепер і я посміялася))
62-63 Ну з іншими Даша точно не буде, окрім одного — Еріка))
Ох і ревнивий Мирослав))
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, ❤️❤️❤️
60-61 Які класні батьки у Еріка)) Хоча, якщо мама Мирослава не зільється
й допоможе бабусі Даші, то теж крута)) Але ж і відчайдушний крок, назвати
Дашу дівчиною Мирослава)
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Дякую за коментарі)
59 Ох і жартівники булочні))) Не тільки Даша, а і я теж зрозуміла
ті натяки))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Аби тільки Ярослава там не зрозуміла))
хм... дуже несподіваний фінал)))
залишилось відчуття якоїсь незавершеності...
але історія чудова!!! і таке "кохання" має право на життя))
Ольга Нижегольцева, Дякую❤️
57-58 Який же Мирослав чуйний)) Даремно Даша не розповідала про
свою біду раніше. Тепер її бабусю точно поставлять на ноги)
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, ❤️❤️❤️
55-56 План Мирослава спрацював) Вадим мало не поцілував вуста, що ...)))
Шкода бабусю, що в неї такий син. Усе на плечі Даші звалив((
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
53-54 Це що за спека? Не встигла я відійти від талантів Еріка,
як тут Мирослав показав майстер клас)) Гаряче, як я люблю))
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
51-52 Мда... ситуація не айс( З одного боку не дуже й важливо, що
подумає Мирослав, але все ж неприємненько. Може, Даші пора правду
розповісти про себе?
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Колись розповість)
Дякую❤️
47-48 Нічого собі який Ерік... ем... талановитий)) Але не далекоглядний))
Добре, що Даша злиняла, бо точно б новий клієнт був в ауті))
Дякую за цікаві розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Здібний хлопець ахаха
Класний роман) залишилась в захваті) так тримати!
AVM, Дякую☺️
39-40 Даша швидко чкурнула)) Треба було трохи затриматися, може
ще б було щось гаряченьке)) А так лише спогади. Хоча, я думаю, що
нова зустріч з хлопцями принесе багато "цікавого")
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, ❤️❤️❤️
43-44 Мда, у Мирослава геть не щаслива сім'я(( Та й компанію він
у минулому обрав відверто паскудненьку. Ерік набагато краще) А
тепер є ще й Даша)))
Дякую за цікаві розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Дякую за коментарі❤️
49-50 Тут Даша права: язик то добре, але ...))) Але то не біда, наступним
разом все наздоженуть)) Наче той Вадим більш менш адекватний. Однак
ще рано робити висновки.
Дякую за цікаві розділи ❣️❤️❣️
45-46 Цікава пропозиція від Вадима, але мені чомусь здається, що все піде
не за планом. Надто солодко стелить)
Оу, Ерік прямо здивував) Ось кого поплавило від Даші)
Дякую за чудові розділи ❣️❤️❣️
41-42 Дуже цікавий фільм)) Я зацінила, та й Даша теж))
Але реально, трохи складно уявити як це все відбувалося))
Дякую за палкі розділи ❣️❤️❣️
вау, легка,цікава, незвичайна історія. дякую
Муся Муся, ❤️
Крута книга!
Стейсі Мур, Дякую
36-38 Потрібно було читати ці розділи ввечері))) Дуже професійно
й емоційно описані... ем... стосунки Даши та хлопців))
Дякую за палкі розділи❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Дякую
Дуже цікава книга, дуже емоційно!
Ніна щудло, Дякую
Мені мало) хочу ще!
Дуже сподобалось книга, особливо гарно описано почуття всіх трьох.
Тетяна Литвин, Дякую☺️
Фінал неочікувано!!! Все ж таки думала, що Даша визначиться із вибором, але як їй це зробити і сама не уявляю! Тож хай буде все так, як є, а далі час покаже! Дякую, сонечко за ще одну прекрасну книгу! Творчого натхнення на нові історії кохання!
Наталія Силенко, Дякую❤️❤️❤️
дякую за таку класну книгу
Світлана Бонд, будь ласка)
Вони надто молоді, щоб їхнє майбутнє втрьох було реальним, а от з кимось із хлопців цілком. Ерік подобається більше за свою незалежність і самостійність.
Світлана Бонд, Ви його перекваліфікували в героя-рятівника, а дівчатка таке люблять))
книга дуже сподобалась, але хотілося б продовження)
Sandra Laura, ❤️❤️❤️
Вітаю із завершенням ❤️
Ну що сказати - фінал неочікуваний)) Я думала, що Даша все ж таки обере когось одного, але після двох останніх розділів від Еріка... ну як тут вибирати?!))) Вони обидва такі класні.
Тому розв'язка мені сподобалася: вони молоді, кров кипить, життя триває. Чому б не насолоджуватися моментом «тут і зараз», а далі - час покаже))
Дякую❤️ було неймовірно цікаво спостерігати за цим тріо☺️
Anna Anna, Дуже дякую за увагу до книги та коментарі❤️
Вітаю з завершенням! Це для мене, як завжди, потрясіння й біль)) Але ви стільки пишете новинок, що точно є вибір, що читати далі.
Книга, як завжди у авторки, була написано дуже палко й інтригуюче, всі гарячі сцени дійсно дуже гарячі)) Фінал особисто для мене був дещо неочікуваним, бо все ж думала, героїня обере когось одного, бо дійсно такі стосунки навряд чи довго протримаються. Вже тому, що вона надто часто думає про думку суспільства, її цікавить, що люди скажуть буквально про все: про її умови житла, про її стрічку в інстаграмі, про її стосунки. Тому я сумніваюся, що вони залишаться втрьох.
Хотілося б дізнатися, що буде через рік, наприклад, може, буде нова книга або блог про це? З задоволенням почитаю, бо до героїв дуже привʼязуєшся❤️
Світлана Бонд, Це точно, скільки людей - стільки думок. Головне: ідея автора. Дякую!
Ух ти, оце так крутезне завершення! ❤️
Якщо чесно, то я дуже рада, що зараз, коли вони від цього втрьох кайфують, вони просто насолоджуються і не думають про вибір, заборони чи "хто що скаже"!
І Мирослав, і Ерік - обидва класні по-своєму, вони різні, і разом з тим обидва мають запал, доброзичливість, спокусливість, людяність і розуміння.
І саме цей загальний коктейль так потрібен Даші саме зараз! То, чому відмовлятися і щось ділити, якщо можна добре проводити час разом ❤️
А потім - життя покаже. А, може, дозволять багатомужжя)))) Мрії, мрії...)))
Люба Світланко, щиро Вам вдячна за ще одну неймовірно бомбезну і таку круту історію! Я в захваті, дякую ❤️ Обіймаю ❤️
Sana Boboho, Так, навіщо вибирати одного, якщо можна мати двох))
Дуже дякую за підтримку☺️❤️
Книга просто неймовірна, але одразу хочеться продовження, кожного дня чекала на вихід нових частин і чекатиму далі
Уляна Панькевич, Дякую☺️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати