410 224
Анотація до книги "Обери мене"
Чернетка!
Закохатися у сусіда, здавалося б, легко і подекуди навіть банально. Але що робити, коли цей сусід – друг мого хлопця, з яким ми щойно з’їхалися?
Я думала, що краща за все це, не піддамся. Але в результаті, полетіла як метелик на полум’я та обпеклася настільки сильно, що навряд чи підлягаю лікуванню.
#нечжч
Закохатися у сусіда, здавалося б, легко і подекуди навіть банально. Але що робити, коли цей сусід – друг мого хлопця, з яким ми щойно з’їхалися?
Я думала, що краща за все це, не піддамся. Але в результаті, полетіла як метелик на полум’я та обпеклася настільки сильно, що навряд чи підлягаю лікуванню.
#нечжч
любовний трикутникзаборонені почуттяпристрасть кохання сильні емоції
Зміст книги: 61 глава
86 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиД я к у ююю !!!.
Просто неймовірна історія надовго засіла у моєму серденьку) дякую Вам
побачила негативні коментарі аж прикро стало не звертайте уваги. Мені дуже подобається
Прочитала з захопленням! Дякую!
Дякую)
а продовження буде
Вдячна автору за зусилля!
Задумка хороша, початок гарний, але з середини книги якийсь брєд почався. Я ледь дочитала. Дуже розтягнуто, втратилась цікавість. Плюс Тася дуже не розумна героїня, її роздуми читати тошно, поступки не логічні.
Дякую дуже гарно, романтично, емоційно
Довбанути б цю ідіотку Таю чимось тяжким!…. Поведінка шкурна! Корчить із себе жертву, плаче, ниє…. А сама обом бреше, бо боягузка лицемірна, яка просто боїться для когось стати «поганою» і залишить одною! Вона обох хлопців не варта! Фінал книги має бути таким - обоє шлють її на х….і вона валить куди подалі думати над тим як можна було бути такою фу!
Анна, Повністю з Вами згодна, такі дівчата в реальному житті нікому не цікаві, вони просто знахідка для аб'юзерів.
Не змогла дочитати, як можна так розтягувати, що ти з іншим...просто фу, не цікаво зовсім
Почала читати 5 глав про те що вона має сказати Денисові, бррр.Все нерви здали.
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
книга просто бомба.
??❤️❤️❤️❤️❤️
Цікаво....Думаю дома на Таю чекає дитина від Єгора ???
надя, Це про іншу історію)
Цікавий сюжет, майже реальний)
Дуже чекаємо на продовження.
Дякую, Катю!
Halyna Shchyrba, Дякую❤️
Коли буде продовження
Михайлина Мельник, Продовження вже на сайті)
Дякую за продовження, дуже цікаво.
Семенова Ярослава, Дякую)
НАРЕШТІ!!! я так довго чекала, коли все зрушиться з мертвої крапки, що тепер радію мов маля)))
Abaddon, Все таємне, рано чи піздно стає явним) Але які будуть наслідки…
А коли буде продовження?
Покинула б цих хлопців обох, залишилася сама з собою і, врешті, вирішила б, хто їй потрібен. А то, як на гойдалці.
Ватрушка почала бісити своєю невпевненістю і комплексом неповноцінності. Скільки можна робити і думати одне і теж? Вона ж давно все вирішила, то нащо весь час повертатись до цієї емоційної гойдалки? В мене висновок лиш один: Їй подобається бути жертвою, маленькою дівчинкою, яку всі ображають, а так як вона маленька, то не може відповісти і дати здачі своєму "кривднику". Я розумію, судити легше ніж зробити, проте якщо вже вирішила зробити, то зроби. Не один день вже пройшов як-не-як.
А може секс з Денисом за стінкою і був геніальним планом? Щоб він сам все побачив, а Єгор так цього і не зрозумів.
доброго дня, підкажіть будь ласка чи буде продовження книги та коли?
Катя Кірініна, дякую
Як не цінично звучить, але Єгор правий. Денис взагалі загубився в другому світі, за дівчину геть забув, тепер буде спокутувати. Дякую за продовження!
і як це пояснити Дену
куди діли Пончика
Ira, не переживайте, Пончика самого не залишили) в наступному розділі ми його побачимо
Чому так довго немає наступної глави?
Дуже цікава історія, чекаю продовження
Аліна Ганько, Продовження вже є)
Дуже цікаво пишите, дякую і чекаю на продовження , нових історій, натхнення вам, і невичерпної музи!
Юлія Тимченко, Дякую❤️
Дуже цікавий початок!
Марія Євтушенко, Дякую❤️
Винна вона насамперед. Хлопця немає, живе в чужого хлопця, який кидає хтиві погляди, під якими плавиться як віск на сонці. Інше житло знаходити треба, тим більше, що хлопець мутить і ніяк не збирається повертатись. А реакція начальниці і відведений погляд, мала б щось запідозрити. Ех, не схожа вона на порядну дівчинку, на жаль. Хоча, Денис, думаю, виявиться ще тим негідником. Взагалі, він( Денис) дуже дивує: у нього обставини так склались, але: залишити свою начеб то кохану дівчину жити зі своїм навіть не кращим другом, який дуже вродливий та ласий до гарних дівчат, на що він сподівається??? Ну дуже дивно, як мінімум.
Anna Ivashuk, Ми ж нічого ще не знаємо про Єгора, може не все так, як здається на перший погляд? А може це кохання? Просто в такий час, та з таких обставин?)
щось ці друзі темнять, вже складається враження що це Ден якійсь борг Єгору віддає
Ira, В них є своя історія, дуже схожа на цю, але про це, трохи пізніше)
щось я заплуталася у її почуттях
Катя Кірініна, хоча адвокат і його оточення подобаються набагато більше
Таке відчуття, що Дениско дуже забрехався, можливо ніякий батько і не потребує операції, можливо... наприклад, наш спортсмен вирішив удосконалити свої спортивні вміння в "іншому виді спорту" з іншою спортсменкою)))). Загалом, пахне зрадою в повітрі, а не хворобою батька...
Anna Ivashuk, ох, ну це занадто жорстоко) я думаю він все ж таки говорить правду, питання в іншому: як він поводитиме себе далі?) І до чого врешті, приведе його від’їзд?)
Цікавий початок)))
Anna Ivashuk, Дякую! Рада, що зацікавила)
Вітаю з новинкою!
Альбіна Яблонська, Дуже дякую!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати