Непристойна поведінка
29 866

Непристойна поведінка 18+

Анна Харламова
Повний текст · 152 стор.
290
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 668
Брудні розмови
№ 1
Брудні розмови
Непристойна поведінка
№ 2
Непристойна поведінка
“«dirty and obscene»”
Анотація до книги "Непристойна поведінка"
Я бажаю її з тих самих пір, як вперше побачив. Але серйозні відносини не для мене. Принаймні, я так думав до цього вечора.
Я хочу Брайана. Моє дике бажання зростає кожного разу, як я його бачу. Проте, я хочу серйозних відносин, а він навряд. Принаймні, я так думала до цього вечора.
Зміст книги: 17 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17 ЕПІЛОГ. ПОДЯКА.

668 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Halyna Shchyrba
22.05.2024, 08:32:07

Улюблена серія!
⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️

Анна Харламова
23.05.2024, 18:32:39

Halyna Shchyrba, Щиро дякую, моя люба Натхненнице!!!
Мені неймовірно смачно читати такі слова!!! Це і є натхнення!!!
Обіймаююю міцно-міцно!!!!

avatar
Наталия Маляр
10.01.2024, 00:38:54

Коли я збиралась прочитати історію Брайана, я й не думала, що закохаюсь у нього. Думала - ну гівнюк, як тебе будуть перевиховувати? А тут бач,- романтик, художник ще й потенційний однолюб.
Дякую!!! Це неймовірний вихор почуттів. Тепер ця книга буде на поличці улюблених, бо до неї захочеться повернутись)))

Анна Харламова
10.01.2024, 18:06:34

Наталия Маляр, Моя люба Натхненнице, щиро дякую, що ви вже обдарували і цю історію своїм часом, своїми словами та емоціями!!! Це безцінно. Дякую за придбання та неймовірні емоції, які дарують наснагу.
Мммм як приємно, що здавалося б такий вредний, закохав у себе. Але... Ми знаємо, що ця вредність не просто так. Він ніжний, пристрасний, шалений і ідеальна пара для його красуні. Ці двоє створені одне для одного це факт!!!
Дякую, безмежно дякую за тепло яке ви даруєте мені і моїм книгам!!! Ваші слова це моя нагорода та натхнення!!! Ціную і обіймаю!!! До нових книг!!! Мирного неба та усіх гараздів!!!

avatar
Olesya Stetsenko-Popil
15.11.2023, 00:26:02

Сильні ,буревійні почуття,які зашкалюють...а ще страх помилки..
Немає змоги поговорити нарешті та усвідомити,що від кохання нікуди не поділися.. воно перемагає завжди..❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Анна Харламова
10.01.2024, 18:03:00

Olesya Stetsenko-Popil, Оооо так, почуття між ними вирують на повну. Вони божеволіють від них. Кохання, справжнє кохання - воно вічне. І ці двоє знають це. Вони одне ціле і на них чекає лише щасливе майбутнє. Рука в руці і смачне життя.
Дякую моя люба за смаколик та емоції!!! Обіймаююю міцно-міцно!!! До нових книг!!! Мирного неба!!!

avatar
Марина Салывин
29.10.2023, 01:48:40

Як класно, що можна повернутися до непристойних Мел та Брайана) А все завдяки уривочкам та візуалізації в телеграмі) Згадала як бажала прибити Брайана за його недалекоглядність, що він очевидні речі побачив, коли справ таких натворив. А який Девід мудрий, хоч спочатку наче був проти Брайана, хоч і знав, що Мел вже нічого не врятує від «хвороби» під назвою любов) Окрема подяка за батьків, особливо Брайана, які прийняли вибір сина раніше, ніж він сам усвідомив свої почуття) Дякую, моя Квіточко! Люблю!) Цьомаю) P.S. Треба повертатися до перечитувань) Це такий кайф)

Анна Харламова
29.10.2023, 21:31:27

Марина Салывин, Ммммм смачно знати, що ти до них повернулась і приємно те, що це завдяки уривочками та візуалізації в телеграм) Ці двоє знову залюблені та обдаровані увагою і це неймовірно надихає писати та творити коли ти знаєш, що історії западають в серце!!! Дякую, моя хороша!!!
Брайан... Ох Брайан з його ОСОБЛИВИМ характером, який могла прийняти тільки Мел бо вона його до знемоги кохає. Ммммм як приємно, що ти згадала за сім'ю та друзів. Кохання змінює, робить кращими у мільйон разів і дарує крила. Брайан і Мед свої отримали крила і тепер навіки разом.
Оооооооооо!!!!! Я буду дуже рада так само, як всі наші парочки!!! Мені вже цікаво яка буде наступна?) І я тішусь, що ти повернулась і розпочала з цих двох!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!! Дякую!!!!

avatar
Марина Салывин
22.02.2023, 00:06:07

Брудні розмови друзів привели до того, що Мел та Брайан почали себе поводити непристойно, хоч і опиралися довгих три роки. Та кохання творить дива, а якщо в комплекті до почуттів йде зваблива «черниця», яка вміє спокушати навіть не підозрюючи) А сама черниця западає на сексуального багатія з непристойною поведінкою, який вміє бути милим) То як тут протистояти чарам і флюїдам? Неможливо)) І незважаючи на всі образи, непорозуміння і минуле, вони змогли побудувати своє щасливе сьогодення та майбутнє, яке вони творять в майстернях один для одного, один з одним та з усією дружною родиною) Дякую, моя Квіточко! Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
25.02.2023, 11:40:52

Марина Салывин, Оооо що не пристойно, то непристойно))) Це правда))) Але ж реально опирались своїм почуттям, як ті баранці. Але доля все вже вирішила і бути щастю, непристойній поведінці та шаленому коханню)))
Оооо ніяк, ніяк не можна протистояти такому комплекту ні їй, ні йому))) Це факт!!!!)
Ммммм як гарно сказано, перечитую вже кілька разів!!! Це правда, творять прекрасне!!!
Дякую, моя люба подруго, що знову і знову даруєш цим непристойним, свою увагу, час та смаколики. Я така щаслива, коли ти повертаєшся до наших старих друзів!!!!
Дякуююю!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До старих та нових книг!!!! Цьомаю)))

Бомба. Мама в Брайан супер, вправила йому мізки. Іноді і не вистачає тієї прочуханки, щоб зрозуміти від чого ти відмовляється, а Мел і Брайан саме цим і займалися. Кохали ж один одного, але ж ні треба повибрикатись. Мені сподобалось. Дякую.

Анна Харламова
18.02.2023, 13:50:47

Наталья Петровна, Оооо так, крута жінка!!! Однозначно, що рідні люди повинні іноді давати копеячка, хто як не вони???!!!))) Рідні люди)))
Ооо так, ці двоє кохають та закохують одне одного!!! Повибрикались і тепер мають своє щастя)))
Дякую моя люба Пташечко за враження, емоції та натхнення!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг)

avatar
Марина Салывин
23.09.2022, 22:16:37

Непристойна поведінка Брайана притягує до себе і повертає знову і знову в їхню історію) Пристойна "черниця" Мел змогла розтопити черстве серце Брайана і подивитися на неї зовсім по іншому)) Але вона не знала, що по-іншому він дивиться на неї з першої зустрічі, але не дає собі волю, своїм почуттям і бажанням вийти назовні. Тільки час, непорозуміння і можливість втрати, дає зрозуміти Брайану, що іншого шансу бути щасливим у нього вже не буде. Їм обом доводиться вчитися довіряти, слухати і чути. Але все, що відбувається між ними, то їхній шлях до щастя)) Дякую, моя Квіточко! Твої реклами в групах "засмоктали" мене знову в цю історію)) Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
25.09.2022, 13:59:55

Марина Салывин, Я зворушена, розчулена і просто в кайфі!!! Я так радію, що ти до них повернулась!!! Це просто насолода для душі, знати, що вони знову були обдаровані твоєю увагою!!!
Оооо як ти гарно розповіла про цю пару та їхню історію кохання, прям до мурашок!!! Смачно дужеееее смачно!!! Вони реально навчили одне одного довіряти, слухати та чути. І у них це вийшло бо між ними дахозносне кохання, яке спалахнуло в першу зустріч.
Дякую моя люба подруго за ейфорію від твоїх слів та вражень!!! Дякую, що повернулась до "черниці" та звабника))) Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!!
Хаха, зараз ще щось скину щоб "засмоктало" і в інші історії по 505050 колу))))) Цьомики))))

avatar
Ольга
17.08.2022, 02:10:11

І псіхувала,і сміялась, і плакала… Ви вмієте так чуттєво описати кожну, навіть мінімальну, емоцію…. Я завдяки цьому, ніби фільм подивилась,))) Дякую Вам за мої емоції, якими я скрасила декілька днів свого життя, читаючи ці чудові історії.)))

Анна Харламова
18.08.2022, 20:34:16

Ольга, Мммм як приємно знати, що ви отримали такий спектр емоцій від цієї книги, це і є моя нагорода!!!! Ваші слова торкнулись серця, щиро вам дякую за увагу до моєї творчості!!! Мені надзвичайно приємно знати, що цей цикл книг припав до душі!!!!
Запрошую до новинки "Весільний ранок у Вегасі" буду рада бачити!!!!
Обіймаю) Мирного неба та усіх гараздів!!!
До нових книг!!!)
P.S. Якщо буде бажання запрошую до групи в фнйсбук https://www.facebook.com/groups/886174201911325/?ref=share

avatar
Марина
05.07.2022, 04:24:37

Супер, нереально гарна книга, пристрасть та нестримні герої, які кохали роками один одного, не хотіли зізнаватись в своїх почуттях один до одного, нарешті разом.Я в захопленні від прочитаної історії, неперевершені відчуття від прочитаного. Ви просто супер, ваші книги це щось, нереально прекрасне. Бажаю вам невичерпного натхнення, хай ваші рідні і надалі надихають вас та підтримують. Я в захваті від вашої творчості.Бажаю вам миру та злагоди, а також багато, багато читачів, які радуватимуть вас своїми коментарями до книг. Дякую за можливість прочитати книгу.І ще раз натхнення вам та легкої праці над новими творами.

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
21.07.2022, 11:15:13

Марина, Дякую моя люба Пташечко за враження, емоції, смачні та такі світлі слова!!!!
Вже на початку серпня на нас чекає щось дуже дахозносне!!!)))
Дякую за підтримку!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!

avatar
Марина
29.06.2022, 23:31:52

Нарешті довгоочікуване полегшення для обох....вони щасливі....

Анна Харламова
09.07.2022, 19:12:50

Марина, Оооо так, так!!!! Щасливі та закохані до знемоги!!!

avatar
Марина
29.06.2022, 22:47:22

Як же все в них заплутано....

Анна Харламова
09.07.2022, 19:12:32

Марина, Оооо це точно. Ця пара ексклюзив....

avatar
Марина
28.06.2022, 19:55:06

Бідненька, як же важко думати про те, що кого ти бажаєш більше всього на світі не може бути з тобою, тому що він з дівчатами проводить одну ніч і на цьому все....
Їй так важко, серце та тіло прагне його, а розум каже - це все тільки на один вечір, а далі як????Як жити далі????
Та і він не хоче зробити крок до чогось нового, він боїться, так зручніше-один вечір і все, ніяких забов'язань та виправдань....

Анна Харламова
29.06.2022, 13:48:22

Марина, Це правда, вона хоче відносин, а йому це не потрібно... Але це поки що....
Тепер в його житті є Мел... Все переверниться з ніг на голову!!!
Це буде весело, смачно та драйвово!!!
Ця пара вогонь та дахознос!!!
Дякую моя люба Пташечко за враження та емоції!!! Я в кайфі!!!! Обіймаю)

avatar
Марина
28.06.2022, 18:43:07

Ну Мед тримайся, розмова напевно буде довга....Вона від нього шаленіє...її тіло видає її бажання, але ж і він від неї дуріє....

Анна Харламова
29.06.2022, 13:46:42

Марина, Оооо вона тане, як морозиво біля нього. І правда те, що і Брайан слинкою капає. Вони одне одного готові з'їсти)))

avatar
Марина
28.06.2022, 18:10:19

Ну він і молодець, що знайшов гігантського кроля, та сказав що це від них обох ..

Анна Харламова
29.06.2022, 13:45:43

Марина, Він сам зараз поводиться, як той кролик білий та пухнастий))) Так він молодець!!! Це точно!!!)))

avatar
Марина Салывин
20.06.2022, 11:00:38

Непристойна поведінка Мел та Брайана привела до логічного наслідку) Такого шаленого, такого палкого, такого смачного, такого неймовірно-яскравого хепі енду))) Незважаючи на всі недомовки, на всі колючки, які були випущені мільйонами один в одного, на всі проблеми минулого, вони щасливі, закохані з величезною родиною, де тільки взаєморозуміння та взаємопідтримка)) Дякую, моя Квіточко, за шалено-непристойно-спекотних Мел та Брайана) Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
24.06.2022, 21:34:30

Марина Салывин, Ммммм як кайфезно сказано та підкреслено!!! Це правда!!! Непристойна поведінка - зробила свою справу))))
Крок за кроком, непристойності за непристойностями і вуаля - щаслива сім'я)))))
Смакую твоїми слова, враженнями та емоціями!!! Так кайфезно, що ти знову до них повернулась!!! Це такий кайф, така наснага писати та творити, що просто дахознос!!!! Дякую моя хороша за емоції які надихають!!! Цікаво, що ж ти обереш далі)))
Люблю і міцно обіймаю моя мила подруго!!!! Цьомики))))

О так, який прекрасний ХЕ!@@ Я дуже дякую!!@ Отримала величезне задоволення вiд читання. Героi дуже харизматичнi. Проте бачу, що чоловiки все ж таки без жiнки мало на що здатнi. У них чудово виходить пити кров!

Анна Харламова
28.04.2022, 11:55:05

Людмила Азорская, Аааа як мені приємно це чути!!! Я така радаааа!!! Дуже дякую за стимул писати ще краще!!! Ви дарує е мені шквал кайфезних емоцій, які надихають на нові ідеї!!!
Це правда))) Ми дуже сильні і цим самим даємо стимул бути емоційно сильними чоловікам. Вони сильні по своєму, а ми по своєму. А ще кажуть щось про жіночу логіку))) А чоловіча в сто відсотків крутіша)))
Дякую моя люба!!! Радію, що книга подарувала теплі емоції та враження!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових історій кохання!!!!

Нарештi це сталося@@! Я вже почала думати, що Брайан собi ще не скоро дозвониться бути з Мел!!! Проте зустрiч з ii
братом стала поштовхом (Брайан дивний бо не побачив схожостi). Як можна бути таким зацикленим та дивуватися з того що iншi при таких самих обставинах вiдпускають ситуацiю, пробачають та йдуть далi. Сила духу потрiбна усiм та завжди!!!

Анна Харламова
28.04.2022, 11:52:07

Людмила Азорская, Вірю, вірю))
Так, це правда. Добре, що брат з'явився на горизонті і так підштовхнув цих двох до особливо спекотних подій!!! Нарешті!!!))
Бо ці двоє занадто довго налаштовувались))
Так, сила духу, віра в свої сили, вміння пробачати в першу чергу собі і більше довіри треба мати до тих хто поруч!!!
Дякую моя люба Пташечко!!! Ціную і міцно обіймаю!!!

Так, цi нестерпнi табу не дають можливостi бути щасливими... Для чого це вигадувати? Просто дуже важно повiрити,
що такi рiзнi свiти перетинаються! Можливо друзi могли б допомогти..
Обом так потрiбнi справжнi тривалi стосунки. Мел бо вже давно не було, Брайану бо нiколи не було!

Анна Харламова
22.04.2022, 10:13:07

Людмила Азорская, А для того щоб самому собі зробити хаос у житті. Проблем нема, то вигадав, але нічого такі жінки, як Мел змусять зламати всі табу та непотрібні думки))))
Ооо друзі це ще один феєрверк!!! Одне одного всі варті))) Їм обом потрібне кохання, розуміння і вони це отримали. Вони половинки одне одного)
Дякую за смачні враження!!!! Я тішусь та надихаюсь!!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!! Миру та перемоги!!!

avatar
Ксенія Дика
14.03.2022, 19:50:09

цю книгу треба читати як 2? чи можна окремо? є перша книга?

Анна Харламова
14.03.2022, 19:53:09

Ксюша Янушенко-Дика, Можна окремо. Це історії друзів, в першій книзі про них згадується, але не так багато. Сьогодні на першу книгу з циклу, діє знижка 20% "Брудні розмови".
Дякую за увагу до цієї книги та моєї творчості, люба Натхненнице!!! Рада бачити!!!!

avatar
Марина Гедзур
16.12.2021, 23:02:43

Шукаючи подарунок, знайшла минуле, яке її заполонило спогадами...

Анна Харламова
10.01.2022, 17:14:04

Марина Гедзур, Оооо ця пара закохані давно, і нарешті вони відкрились одне одному і відриваються по повній)))
Дякую моя мила Натхненнице за смачнючі слова та враження!!! Обіймаю і до нових смаколиків)))

avatar
Dina Gradovsky
09.12.2021, 13:50:15

Пристрасть так і вирує) Неймовірно чуттєво написано?

Анна Харламова
10.01.2022, 17:12:54

Dina Gradovsky, Безмежно вдячна за такі смачні слова та враження!!!! Надзвичайно приємно!!!! Гарних книг та смачних історій!!! Обіймаю і до нових книг!!!! Дякую!!!)))

avatar
Валентина Помаз
05.12.2021, 22:39:09

Книга супер, дякую за цю прекрасну історію, вітаю з завершенням, натхнення тобі сонечко, ми як завжди чекаємо на нові книги, цілую і обіймаю

Анна Харламова
07.12.2021, 22:39:43

Валентина Помаз, Дякую, дякую моя люба Зіронько!!! Я така щаслива, що історія Мел та Брайана припала до душі!!! Дякую за підтримку, наснагу, гарні побажання та солодкі слова!!! Ціную!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!! На сайті тепер дві новинки "Виклик кинуто" та вже від сьогодні, Різдвяна книга "Лист на Різдво". Буду рада бачити, моя хороша!!! Цьомаю)))

avatar
Іванна Федорук
04.12.2021, 22:15:34

Вітаю тебе Бджілко з завершенням книги. Ця історія була неймовірною. Я все переживала разом з героями, і плакала і сміялася з ними.
Бажаю тобі Анечко натхнення і багато читачів.
Люблю тебе і цілую

Анна Харламова
07.12.2021, 22:37:30

Іванна Федорук, Моя люба, дорога Пташечко, щиро дякую за дивовижні слова, за твою підтримку та любов до мене і моїх книг!!! Щаслива, що і ця історія подарувала тобі гарні емоції та враження!!! Це і є моя нагорода та стимул писати ще краще!!! Дякую за побажання та за те, що ти поруч!!! Ціную!!! Люблю і міцно обіймаю моя люба!!!!!

avatar
Оксана Тарас
04.12.2021, 14:32:04

Ох Солодка! Це було неймовірно!!!! Дякую і Вітаю!!!! Примирення, подяки і сім'я!!! Девід , як ангел-охоронець їхнього кохання. Вони змогли побороти страхи і пробачити, щоб бути шалено щасливими і коханими. А ці два дива, створені Браяном і Мел, такі солодкі, такі милі.... Так класно, що вони не загубили той запал, ту пристрасть, той вогонь і кохання! Шкода з ними розлучатися, але відпускаємо з чистим серцем, бо в них все буде в кайфі! Дякую моя хороша за твою віру в щире кохання без меж та принципів, яке ти даруєш усім своїм читачам! Люблю тебе безмежно і міцно обіймаю! І як завжди - шалених, пристрасних ночей, солодких ранків і поцілунків. Кайфу, феєрверків і О ТАК без меж. Цьомаю!!! Завжди твоя)))))

Анна Харламова
04.12.2021, 20:07:21

Оксана Тарас, Мммм моя люба, щиро дякую за смачнючі слова, дахозносні емоції та вир кайфезних вражень від цієї історії кохання!!!! Я така щаслива, що тобі смачно, що ти кайфанула та насолодилася цією книгою!!!!
Мммм так, вони щасливі, дахозносно пристрасні та закохані, щауьомані дітками та захоплені фантазіями!!! У них все супер!!!!
Моя люба Цукерочко, як мені приємно, дякую тобі, розчулила та зворушила!!!! Це кайф!!!! Такі приємні та важливі слова, дякуююююю!!!!! І дякую, що ми писали цю книгу разом, твої смаколики дахозносні надихають завжди!!!! Дякую за побажання такі солодкі та смачні!!!
Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!!
Кохання, щастя, тепла та ніжності, і багато дахзносних О ТАК!!!!!! Цьомаю і до нової історії!!!! Моя Цукеронька!!!! З любов'ю твоя інтригантка)))

avatar
Kate Mag
03.12.2021, 14:21:23

Вітаю із завершенням!!! Мел і Брайан чудові та неповторні!!! Прекрасний цикл, точно на рівні з гарячими та запальними Босами!!! Багато тобі натхнення, пустотлива Муза твоя і так завжди на висоті!!! Чекаю на друковану книгу!!!

Показати 7 відповідей
Анна Харламова
04.12.2021, 19:40:10

Kate Mag, Дякую, дякую, дякуюююю моя люба Пташечко ❤️❤️❤️

О, який феєричний та смачнющий фінал!!! Дякую щиро та від усього серця за ті неймовірні емоції від цієї запальної парочки!!! Нехай щастить їм, вам, Анечко, та вашим книгам. Нехай вони завойовують серця все нових і нових читачів та приносять задоволення. Бажаю вам натхнення та легкого пера на нові книги!!!❤️❤️❤️

Анна Харламова
04.12.2021, 19:39:16

Наталья Русанова, Моя дорога Натхненнице, я розчулена та зворушена, як же мені приємно читати ось такі емоції, такі щирі враження та отримувати стільки сонячної енергії!!! Моя нагорода, це те, що книга вам припала до душі, а головне подарувала вам хороші емоції!!! Я ТАКА ЩАСЛИВА!!!!!! Дякую за те, що ми писали разом!!! Ваша підтримка це безцінно!!!
Дякую за побажання, які назавжди в моєму серці, моя люба Натхненнице!!!! Люблю і міцно обіймаю!!!! Усіх благ, усіх смаколиків та щастя!!!! ЦЬОМИКИ і до нової книги❤️❤️❤️

avatar
Юлія Чупило
03.12.2021, 13:41:58

УРА.....!! прилаштували нарешті одного непристойного художника в добрі руки..... найдобріші, найкоханіші, найпристрашніші руки Музи Мел...... ну як без таємних фото, ця пара неймовірно гаряча, і творчість їхня як і твоя, мегазаряджена... непристойно дахозносна...!!! ти твориш і витворяєш справжню смакоту....!!!! цілунки, обіймашки.... тобі, Музу.... всім твоїм, що налаштовують тебе на потрібну хвилю...!!! це неймовірно..... але зараз не час розслаблятися, нам ще прилаштувати треба одного принципового адвоката з перцем в штанях.... але тії руки, в які ми його прилаштуємо будуть зовсім не добрі... (тут смайл чортеня))) не заслужив... ;-)

Анна Харламова
04.12.2021, 19:08:48

Юлія Чупило, Урааааа!!!!! Ха-ха))) це точно!!!))) Він в надійних руках, так само, як і вона!!! Ніжність та пристрасть літають довкола, та безмежне щастя!!!
Ооооо дякую, дякую за комплімент!!!! Це кайф!!!!
Ммммм твої слова, це заряд на нові ідеї, на нові гарячі та ванільні історії кохання!!!! Я отримала свою нагороду за цю книгу і це твої слова, які я заховаю в серці!!!! Дякую за побажання і те, ж о ми творили цю історію разом!!!
Ха-ха ніякого розслабона!!! Вперед до боса та його гарячої помічниці))) ха-ха))) дякую моя Солоденька Натхненнице за кайф кайфезний!!!! Люблю творити для таких нереально кайфезних людей, як ти!!!!
Обіймаю міцно-міцно і до смаколиків!!!

avatar
Марина Салывин
03.12.2021, 22:27:49

Кайф))) Такий день подяки не забуде ніхто з тих, хто був присутній на ньому) Стільки слів вдячності, зізнань та одкровень - реально особливий день подяки) Вони заслуговують на свій рай в обіймах один одного, своє персональне щастя в студіях, спальні, та де тільки забажають (головне дітей бабусям з дідусями відправити), свій затишок та спокій без сварок і непорозумінь, їх у них було достатньо. Кайфово читати про майбутнє, коли розумієш, що пристрасть, шаленство, темперамент нікуди не поділися, не стихли, що кохання тільки міцнішає, родина зростає, мрії здійснюються) Шкода з ними розлучатися, але можна в будь-який момент повернутися до непристойно-шалено-зухвалих) Дякую, за цей смаколик) Люблю! Цьомаю!

Анна Харламова
04.12.2021, 18:17:53

Марина Салывин, Аааааааа я така щасливааааа!!!! Моя люба, я дуже радію, що ця історія теж в твоєму серці!!!
Мммм як солодко, гарно та дуже приємно читати твої емоції та враження від Дня подяки!!!
Оооо так, ці двоє кохають одне одного скрізь де тільки можна, непристойно, дико та ніжно, а потім творять та витворяють свої шедеври!!!))
Це точно, їм сварок вистачило, тепер лише щастя, кохання, сім'я та робота,яка до душі!!!!
Вони заслужили на це, як і їхні друзі!!!! Ураааааааааааа!!!!!!!
Дякую, дякую моя люба, що ми писали разом, що творили кожну главу разом, сміялись та кусали Брайана))) Дякую!!!! Люблю і міцно обіймаю моя люба подруго!!!!! Цьомаю)))

avatar
Марина Салывин
03.12.2021, 22:19:12

Мій любий, чарівний автор, мила подруго, вітаю тебе із завершенням ще одного шедевру, смачного словесного десерту! Такими історіями хочеться смакувати, хочеться ще і ще продовжувати насолоджуватися таким коханням, сімейними цінностями, дружбою! Історія Брайана та Мел така ж неповторна, як і всі твої історії) Люблю! Цьомаю! P.S. До скорої зустрічі на сторінках цієї ж книги)))

Анна Харламова
04.12.2021, 18:09:36

Марина Салывин, Моя хороша, дорога подруго, моя Натхненнице, дякую тобі за вітання та побажання!!!
Я така щаслива розділяти з тобою ще одну завершину книгу!!! Ми так багато вже написали!!!! Ураааа!!! А ще так багато попереду!!!! Будемо писати)))
Мммм це найкраща нагорода знати, що ти будеш до них повертатись!!!! Люблю і міцно обіймаю моя люба!!!! ЦЬОМИКИ)))))

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
03.12.2021, 15:47:12

Вау, я наче з'їла найсмачнючіший десертик в світі , це вибухова історія кохання двох з непристойною поведінкою....... і мега велитенським щастям ......))))) неймовірно феєричний хепієнд)))))))) мої мурахи , наче сказилися табунами бігали туди сюди.....натхнення вам на нові шедеврики..... ні шедеврища....))))))))

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
04.12.2021, 18:04:58

Kv Kv, ❤️❤️❤️❤️❤️

Вітаю сонце! Емоції просто шалені!!! Вболівала за них з першої сторінки і до останньої!! . Так класно що у Мел та Браяна нарешті Хепіенд, і у них зростають маленькі Янголятка !
Твої книги __ неймовірне натхнення для мене!!
Бажаю наснаги, і працьовитої Музи.
Моя підтримка завжди з тобою!!)))

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
04.12.2021, 17:26:15

Незнайомка з країни мрій, Дякую моя люба Пташечко, приємно!!!!!! Обіймашки)))

avatar
Yana Nakonechna
03.12.2021, 13:19:59

Ганночко, який неймовірний кінець цієї пристрасної, палкої, романтичної історії.
Обожнюю твої книги.
Із захватом, перечитаю ще раз цю прекрасну історію про прекрасне кохання.
Навіть не раз, можливо тисячі, мільйони разів.
Ти моя улюблена письменниця.
Вітаю тебе з кінцем написання цієї чудової книги.
Люблю, цілую, обіймаю.

Анна Харламова
04.12.2021, 16:42:02

Yana Nakonechna, Моя люба, дорога Красунечко, як я рада, що ти отримала гарні враження від цієї палкої історії. Я рада, що хепі енд потішив серце!!! Я щаслива, що ти поруч зі мною, що завжди надихаєш, та даруєш свій час!!! Це безцінно!!!! Я щиро дякую!!!
Я розчулилась, це дуже зворушливо, дякую за цей подарунок, нагороду та наснагу писати ще краще, твої слова це натхнення!!!! Дякую за кожне слово, яке я залишаю в своєму серці!!!
Дякую за все. З любов'ю, твій автор, який безмежно тобі вдячний. Ціную кожне слово тобою написане!!!! Люблю і міцно обіймаю моя люба, до нової книги!!!!

avatar
Юлія Король
04.12.2021, 16:36:33

Книга неймовірна! Емоції зашкалюють, хепі енд чарівний і ви чарівна моя улюблена авторко! Дякую, я проживаю кожну хвилину книги наче я у ній. Дякую. Це талант. Це дар!

Анна Харламова
04.12.2021, 16:38:16

Юлія Король, Я зворушена до глибини душі!!! Ваші слова то для мене найбільша похвала та нагорода!!!! Дякую, що ви завжди поруч!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! Дякую, дякую від щирого серця!!!! До нової історії)))

avatar
Наталія
04.12.2021, 14:21:12

І от настав той день коли навіки пару поєднали
І от настав той день коли усі щасливі і кохані
І от настав той день коли ми кажемо па-па,
ще одній історії, ще одній парі щасливих людей
Вони до свого щастя довго так ішли
Кохали й собі у цьому навіть не зізнавались
Кохали, ревнували й мучили один одного
Цілих три роки так тривало ,аж поки
Мел не знадобилась допомога у пошуку житла
Брайан не міг кинути в біді і до себе запросив пожити,
як друга звісно ...
Але ревність штовхнула все змінила
Ось так почався новий виток в стосунках
з новими поворотами, де так палко й ніжно
Вона знову дихати навчила і до улюбленої
справи повернула , ще й надихнула.
В обох складне минуле, в обох є те ,
що згадувати не бажають і забути неможливо
І відверта їх розмова допомагає коханню розцвісти
Та не все Мел розказала і це була її помилка
Ледь не втратили усе через ревнощі до брата Мел
Та Девід не витримав страждань сестри
став їх персональним феєм і милих помирив.
Такого освідчення не чекав ніхто і вона сказала йому ''Так''
У день подяки коли всі рідні й друзі за столом
Новина хороша всіх чекала вагітність Мел ,як подарунок
Продовження ⤵️

Показати 6 відповідей
Анна Харламова
04.12.2021, 16:34:31

Незнайомка з країни мрій, Це сто відсотково!!!! З великої літери Натхненниця!!!!!

avatar
Марія Потапенко
04.12.2021, 16:26:19

Вітаю! Вітаю люба Анночко!!!! Історія неймовірна. Буду повертатись до неї обов'язково!!!! Обіймаю і натхнення вам!

Анна Харламова
04.12.2021, 16:30:01

Марія Потапенко, Дякую, безмежно дякую за увагу та любов до мене і моїх книг!!!! Дуже приємно знати!!! Дякую від щирого серця!!!! Обіймаю міцно-міцно і до нової історії!!!!

avatar
Раїса Сонце
04.12.2021, 16:27:01

Супер! Дякую!

Анна Харламова
04.12.2021, 16:29:15

Раїса Сонце, Дякую вам моя мила, що надихаєте мене на нові ідеї!!!! Дякую, що дарували і даруєте час цій парі!!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових історій)))

avatar
Остап Шевченко
04.12.2021, 16:27:56

Дякую. Гарний цикл книг. Наснаги на нові книги та гарних читачів.

Анна Харламова
04.12.2021, 16:28:36

Остап Шевченко, Дякую, дуже дякую за увагу та підтримку!!! Мені надзвичайно приємно що ця історія кохання припала до душі!!! До нових книг!!! Усіх гараздів!!!

avatar
Наталка Сеник
04.12.2021, 01:09:56

Які вони щасливі такі закохані. Дуже тішуся, що всі непорозуміння вони зуміли подолати. Всі непорозуміння та недомовки відкриті і таємниць не залишилося. Дякую сонечко! Ти неймовірно шикарний автор. Натхнення, легкого пера, здоров'я, кохання, затишку та всего найкращого. Вітаю із завершенням чудової історії.

Анна Харламова
04.12.2021, 16:20:58

Наталка Сеник, Мммм моя мила розчулена та зворушена такими теплими словами, враженнями та солодкими емоціями!!!! Дякую за коментарі та таку підтримку!!! Ціную безмежноооо!!!
Щаслива, що ця історія подарувала супер шалені емоції!!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових, спекотно-ніжних книг!!!! Дякую!!!
Кохання та шаленств!!!

avatar
Анна Багирова
03.12.2021, 17:33:24

Дякую тобі, моя красунечко, за цю неймовірну історію кохання! Нарешті ці двоє з непристойною поведінкою разом і вони щасливі бо підростають синочок і донечка, бо ще більше кохають одне одного!!!)) Бажаю тобі, моя зірочко, творчого натхнення ( хоча його у тебе й так вистачає) та ще більше вдячних читачів.) Люблю тебе, сонечко, міцно обіймаю і цілую!!!❤️❤️❤️)))))

Анна Харламова
04.12.2021, 16:18:50

Анна Багирова, Аааааа яка я щаслива знати, що смачно, що припало до душі та серця!!!! Це і є моя нагорода та натхнення!!!! Радію, що цей цикл книг про друзів, подарував гарні, теплі, щирі емоції!!!
Дякую, дякую за підтримку та любов до цієї пари!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!! Кохання такого щоб О ТАК!!!!❤️❤️❤️❤️

avatar
Надія
03.12.2021, 15:23:58

Вітаю із завершенням цієї неймовірної, романтичної, смачної історії!!!!!! Величезне дякую!!!!!! Це було чудово!!!!! Натхнення!!!! Цікавих творчих задумів та чудових рядків!!!!!

Анна Харламова
04.12.2021, 16:16:29

Надія, Моя люба, дорога Натхненнице, щиро дякую за підтримку, наснагу творити та натхнення на нові історії кохання!!!! Я щаслива знати, що ця книга також припала вам до душі, моя люба!!!! Це і є моя нагорода!!!! Дякую!!!! Обіймаю міцно-міцно і до нових книг!!!
Кохання, щастя та багато смачних обіймів!!!!

avatar
Ludmila Ivanitskay
03.12.2021, 13:56:11

Ура! Вони щасливі, кохані і батьки. Дякую люба за гарний, романтичний фінал.
Всі щасливі. Батьки Мел отримали чудовий подарунок від Браяна. Ну тільки так він міг подякувати за свою кохану і це чудово.
Тепер вони творять разом.... А от що і коли....
Дньом у своїх студіях, а вночі у спальні ))).
Все просто чудово.
ДЯКУЮ.
Творчого натхнення на нові пригоди, нестримної Музи, шалених емоцій, легкого пера.
Люблю, обнімаю міцно-міцно, цілую.
✨❤️✨❤️✨❤️✨❤️✨❤️✨

Анна Харламова
04.12.2021, 16:14:10

Ludmila Ivanitskay, Ооооо так, так і ще раз так!!!! Хепі енд!!! Щаслива пара, щаслива сім'я та все просто в кайф!!!!
Вони на це заслужили)))
Ооо так, він подякував батькам Мел за таку красуню, за свого Янгола!!!!
Ооооооо так, смакують де є можливість, творять і витворяють!!!!!!))))
Дякую моя Красунечко, що ти завжди поруч, що надихаєш мене своїми смаколиками та підтримуєш!!!! Безмежно ціную та вдячна!!!!
Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!!!
Кохання та щастя!!!! ЦЬОМИКИ❤️❤️❤️❤️

avatar
Віра Лиман
03.12.2021, 17:16:04

Дякую за книгу!!! Все як завжди пристрасно, спекотно, справжні емоції та кохання ❤❤❤

Анна Харламова
04.12.2021, 12:59:47

Віра Лиман, Моя люба, дорога Натхненнице, безмежна подяка за рушій писати!!! Ми творимо разом, ви надихаєте, моя Муза нашіптує книгу. Це наша спільна праця!!! Дякуюююю!!!! Мені надзвичайно приємно що і ця книга подарувала вам теплі враження!!!! До нової книги, моя люба Чарівнице!!! ❤️❤️❤️

avatar
Наташа Горецька
03.12.2021, 14:52:17

шикарний,милий та ніжний фінал. Дякую за чудову книгу,яка захоплює з перших сторінок і читається легко,дарує велику гаму емоцій)

Анна Харламова
04.12.2021, 12:58:19

Наташа Горецька, Моя люба, дорога, неповторна Пташечко, дякую тобі за стимул писати та творити ще краще!!!! Твої слова підтримки, смаколики під кожною главою це мега кайф для мене!!! Дякую, що ти поруч зі мною!!!
Твої слова це моя нагорода!!! Радію, що книга подарувала класні емоції!!! Люблю і обіймаю міцно-міцно!!!!

Вітаю Вас з таким неймовірним закінченням цієї, до дрижаків, романтичної історії. Дякую за серце та душу, що вклали між рядками, дякую за те, що продовжуєте творити, приносячи у світ щось прекрасне.!!!

Анна Харламова
04.12.2021, 12:54:19

Олександра Спаська, Моя люба, дорога Олександра!!!! Коли бачу від вас смаколик, посміхаюсь та надихаюсь неймовірно теплими емоціями!!! Дякую вам за неймовірні, душевні слова, які я збережу в серці!!! Це стимул писати ще краще!!! Ви розчулили мене, моя хороша!!! Так приємно знати, що мої книги дарують гарні емоції!!!! Обіймаю міцно-міцно, тепло-тепло даруючи вам позитив!!!! Дякую!!!!

avatar
Maryna Jovbak
01.12.2021, 20:50:52

Чесно яб на місті Мел його взагалі не пробачала

Показати 5 відповідей
Анна Харламова
04.12.2021, 12:51:54

Марина Салывин, Ха-ха знаю, знаю моя люба))?
Люблю і міцно обіймаю ❤️❤️❤️

avatar
Анна Харламова
03.12.2021, 12:29:34

ДЯКУЮ УСІМ ЗА НЕЙМОВІРНУ ПОДОРОЖ НАПИСАННЯ!!! ЛЮБЛЮ І МІЦНО ОБІЙМАЮ КОЖНОГО З ВАС МОЇ НАТХНЕННИКИ!!!!❤️❤️❤️

О, яке миле, шалено солодке їхнє примирення! Девід дійсно став Ангелом хранителем їхньої майбутньої сім'ї. Як же гарно та затишно на серці і їм, і мені,бо ж хіба можливо їх не полюбити!!! Дякую за таку неймовірну главу, за ейфорію щастя!❤️

Анна Харламова
03.12.2021, 12:28:47

Наталья Русанова, Ооо я зворушена такими словами. Так приємно знати, що ця книга, герої припали до душі!!!
Це правда, Девід їхній Ангел та Купідон, вчинив за покликом серця і от результат!!!
Мммм дякую, дякую моя люба Натхненнице, що завжди поруч та даруєте мені Натхнення на нові книги!!! Люблю і міцно обіймаю моя дорога Натхненнице!!!! До сьогодні, до хепі енду!!! Обіймаю ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
01.12.2021, 23:29:06

Вау... нарешті!!! Девід найкращий у світі брат! Поступив розумно бо бачив як страждає його люба сестричка. Гарна продочка! Супер!)) Дякую тобі, моя дорогенька, за сьогоднішню продочку. Дуже-дуже чекаю на продовження.)) Міцно обіймаю тебе, сонечко і дуже люблю. Цьом-цьом!)))
З першим днем зими, люба!❄️❄️❄️❄️❄️

Анна Харламова
03.12.2021, 12:26:28

Анна Багирова, Згодна на всі сто!!!! Він брат який надзвичайно любить свою сестру і бажає їй щастя, це так прекрасно.
Дякую, дякую моя люба Пташечко за враження та емоції які надихають!!! Я щаслива, що тобі смачно, затишно та Кайфезно!!!! Люблю і міцно обіймаю моя хороша!!! До сьогодні, до хепі енду!!!!
Оооо дякую!!!
Бажаю казкової зими!!!! Цьом)

avatar
Наталія
02.12.2021, 06:17:55

Досі руки сверблять стукнути Браяна , але боюсь Мел не так зрозуміє)))))))) Хіхі Тепер у цієї пари є персональна фея а точніше фей Як це мило коли така сильна жінка як Глорія розрулюється за свого сина Хоча як тут не розчулитися адже Мел повернула їм справжнього Браяна і змінила на краще Ох яке освідчення , які слова медові Тепер я впевнена , що у них все наладиться Чекаю від них лише приємних новин Дякую!!! Натхнення , здоров`я , невичерпної енергії і щоб твої ручки не боліли!!! Творчого дня та хорошого настрою!!!

Анна Харламова
03.12.2021, 12:23:59

Наталія, Ха-ха)))) Знаю, знаю))))
Точно Фей!!! Як класно звучить!!! Девід дійсно найкращий брат!!!! Він молодець!!!
Ооо так, це дійсно мило. Глорія так давно чекала на щастя сина і от нарешті все стало на свої місця!!!
Моя хороша, як приємно це чути. Я зворушена.
Дуже приємно знати, що ця пара торкнулась серця, а їхня історія кохання припала до душі!!!
Дякуюююю за всі смаколики та побажання, моя люба!!!!
Обіймаю міцно-міцно і до сьогодні, до хепі енду)))
Кохання та щастя, моя люба!!!! Цьом)))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше