7 614
Анотація до книги "Не вір. Не люби. Не пробачай"
Мій хлопець зрадив мені й тепер одружується з іншою через вагітність.
Навіщо я припхалася до нього в РАЦС? Мабуть, я просто мазохістка. Стою в сонцезахисних окулярах, ховаючи непролиті сльози, і дивлюся, як чоловік, якого я досі кохаю, цілує іншу.
Я мала б піти й тихо страждати осторонь, залишаючись «чемною дівчинкою». Але коли найкращий друг запропонував стати його дружиною наперекір усім, я погодилася. Особливо не замислюючись, навіщо це потрібно йому.
Ми з’їхалися. Встановили жорсткі правила й пообіцяли одне одному не переходити межу. Я зважилася на це заради помсти колишньому й була впевнена, що контролюю ситуацію.
Проте все пішло за геть іншим сценарієм…
Навіщо я припхалася до нього в РАЦС? Мабуть, я просто мазохістка. Стою в сонцезахисних окулярах, ховаючи непролиті сльози, і дивлюся, як чоловік, якого я досі кохаю, цілує іншу.
Я мала б піти й тихо страждати осторонь, залишаючись «чемною дівчинкою». Але коли найкращий друг запропонував стати його дружиною наперекір усім, я погодилася. Особливо не замислюючись, навіщо це потрібно йому.
Ми з’їхалися. Встановили жорсткі правила й пообіцяли одне одному не переходити межу. Я зважилася на це заради помсти колишньому й була впевнена, що контролюю ситуацію.
Проте все пішло за геть іншим сценарієм…
фіктивний шлюбнеідеальні героїпомста колишньому
“Весілля коханого через раптову вагітність іншої та... божевільна пропозиція фіктивного шлюбу від його найкращего друга прямо біля РАЦСу! Чи стане ця солодка помста початком нової свободи? Хльосткий та іронічний СЛР”
“Зрада колишнього, вагітна суперниця і... раптова пропозиція фіктивного шлюбу від найкращого друга просто на ґанку РАГСу! Чи врятує Солу цей шалений план помсти? Хльосткий та іронічний СЛР.”
Зміст книги: 15 глав
Останнє оновлення: вчора
39 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, вітаю у новинці!
Зізнаюся чесно, легких шляхів я не шукала і якось одразу вирішила написати своїх улюблених неідеальних героїв. Та й кому потрібні правильні до скреготу зубів і зовсім не бісячі персонажі? А тут бісити будуть усі, от абсолютно :)
Історія стара як світ, але на сторінках мого роману вона вийде інакшою. Головна героїня наперекір усім виходить заміж за нелюба, про що з часом обов'язково пошкодує. Але постривайте робити висновки! У нас тут така каша заварюється…
Я без спойлерів, само собою.
Проте попереджу одразу:
- сіра мораль;
- немає поганих і хороших;
- любов? Ну, взагалі-то так, «любіль», я б сказала.
Якщо ви готові до того, щоб усю душу навиворіт вивернути, обжертися попкорном і написати в коментарях не один раз «ну вона й дурепа» або «як же мене бісить ця дурепа», то велкам, мої хороші :)
P.S. А головний герой — ще той красунчик.
♥️ Продовження --- через день.
Любов складається з тисячі дрібниць. І розпадається на дрібні уламки. Обидва процеси можуть відбуватися паралельно. Дякую ❤️
♥️
Друзі, продовження буде завтра 21,06, дякую за розуміння
Спеціально прийшов чи випадковість? Дивиться,хай дивиться і хай знає ,що втратив.Дякую.
♥️
♥️
Олеся Пп, ♥️
Найтяжче буде Яріку.Кохати,нарешті мати кохану поруч і не мати змоги доторкнутись.Дякую
Станіслава Барабошко, Так, але він сам цього забажав ;)
♥️
Олеся Пп, ♥️
Який графік оновлення? Дякую)
Natalia Taranenko, через день
Чомусь так і думала що Ярік закоханий,тому і пропозиція,а тепер не знає як вигрібати.Жити разом буде складно.Дякую
Станіслава Барабошко, Дуже складно
Батькі не в захваті але
вирішили їм на зло також одружитись .Цікавий шлюб зі своїми правилами.Дякую
Станіслава Барабошко, )) так
Є можливість сказати відразу всім раз зібрались на дачі.Потішать батьків.Дякую
Станіслава Барабошко, Саме так)) от вони зрадіють
Ось і порадують одразу всіх) Щоб два рази не… розповідати))
Тена Дітна, Так))
Ранок подобається ,як і настрій Солі.Почати все з початку.Забути про колишнього. Дякую
Станіслава Барабошко, Саме так)
Із задоволенням читаю,очікую цікаве продовження.Наснаги Вам у написанні!
Світлана Макарчук, Щиро дякую))
На тверезу голову не ходила до друга,а ще й пропозицію прийняла.Молодець,назло колишньому.Тепер будемо спостерігати,що з того вийде.Дякую за проду
Станіслава Барабошко, Вийде справжнє кохання, але ж не одразу))
Ярик давно закоханий в Соломію, а вона його не помічала, бо кохала іншого. Мабуть, вона погодилась на одруження, щоб помститись колишньому за зраду.
Катя, Саме так, сумна історія у них
історія сподобалась,головні герої також, чекаю продовження.
Маша Юхимчук, Дякую))
Історія зачепила..вподобайку поставила і буду читати..жду оновлень .хоч і кожен день
Неонила Адинец, Дякую))
Дуже крутий початок книги, багатообіцяючий захопив с перших строк. Дякую та чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Дякую))
Свої пояснення може засунути в ...Його самовпевненість вражає Ось так зрадив,вагітна,одружився,а ти Соля пробач.Огидний,а друг хороший ,справжній.Варто його послухати і валити з цього весілля,з ним.Можливо прийняти його пропозицію.Клин клином вибивають,а Солі потрібна підтримка і увага зараз.Дякую.
Станіслава Барабошко, Обов'язково прийме пропозицію на зло колишньому))
А це що таке?Невже наш наречений активувався.Цікаво. Забув ,що одружується?Сподіваюсь,що Соля не наробить дурниць на п'яну голову.Дякую
Станіслава Барабошко, Ох, так... це він((
Згідна з подругою,раз вже припхалась,добудь до кінця.Хай дивиться,хай кусає локті,а ти Соля не показуй як тобі хреново.Не засмучуйся,можливо тобі дуже повезло,що позбулась такого козла.Дякую.
Станіслава Барабошко, Та сто відсотково пощастило, тільки вона про це ще не знає))
Історія кохання заповідається цікавою. Але, відсувається, що авторка пише московитською, переклад поганий. А оте -витріщає'ться на чужих баб-як на мене, звучить вульгарно, значно краще -на чужих жінок, дівчат.А баба-це бабуся, бабця, або просто баба Анюта, як у мене. Така моя думка.
Olga Tomchuk, Дякую за вашу думку, але вираження "баб" - це свідомий художній прийом, вияв зневаги. Сола різка, з гострим язичком, сучасна дівчина, яка за словом в кишеню не лізе)) сподіваюся, вам вона сподобається
Вітаю з новинкою натхнення і багато вдячних читачів.
Оксана Жезло Штих, Дякую, Оксано))
Вітаю з новинкою.Хай книга знайде свого читача,успіхів.
Станіслава Барабошко, Дякую за безмежну підтримку, Станіславо ♥️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Дякую ♥️
ВАУ!!! Вітаю з новинкою))
Мелані Ром, Щиро дякую за підтримку ♥️
Анотація топ , затягнула відразу . Я її прочитала і одразу плюс в бібліотеці і лайк. Обожнюю ваші книги.
Ирина Онощенко, О, щиро дякую, пані Ірино)) сподіваюсь, і на цей раз вийде добре
❤️
Галина Палінчак, ♥️
Вітаю з новинкою!Успіху книзі!
Тетяна Маркова, Дякую ♥️
Вітаю з новинкою (ʃƪ^3^) Анотація дууууууже цікава, готую попкорн))))
Таня Олійник, Клас))
Вітаю з новинкою ❤️
Оксана Митчик, Дякую ♥️
Вітаю з новинкою!
Анна Потій, Дякую))
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дякую))
Цікавий початок.
Натхнення Вам!
Алена Чувальская, Дякую))
Вітаю з новинкою ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Дякую))
Вітаю з новинкою!
Соланж Седу, Дякую))
Друзі, вітаю у новинці!
Зізнаюся чесно, легких шляхів я не шукала і якось одразу вирішила написати своїх улюблених неідеальних героїв. Та й кому потрібні правильні до скреготу зубів і зовсім не бісячі персонажі? А тут бісити будуть усі, от абсолютно :)
Історія стара як світ, але на сторінках мого роману вона вийде інакшою. Головна героїня наперекір усім виходить заміж за нелюба, про що з часом обов'язково пошкодує. Але постривайте робити висновки! У нас тут така каша заварюється…
Я без спойлерів, само собою.
Проте попереджу одразу:
- сіра мораль;
- немає поганих і хороших;
- любов? Ну, взагалі-то так, «любіль», я б сказала.
Якщо ви готові до того, щоб усю душу навиворіт вивернути, обжертися попкорном і написати в коментарях не один раз «ну вона й дурепа» або «як же мене бісить ця дурепа», то велкам, мої хороші :)
P.S. А головний герой — ще той красунчик.
♥️ Продовження --- через день.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати