34 547
Анотація до книги "Наречена мого сина"
— Ти наречена мого сина, чорт забирай, — цідить він крізь зуби, і голос стає ще нижчим, небезпечнішим. — Ти лягла зі мною в ліжко, а через кілька годин сидиш за одним столом з моїм сином і посміхаєшся, ніби нічого не сталося. Як ти взагалі…
— А ти його батько! — перебиваю. — Замість того щоб допомагати синові готуватись до весілля, ти знімаєш у барі невідомо кого. Хто з нас більший лицемір?
Його очі темніють. Він підходить ще ближче — і я вже впираюсь спиною в стіну, відступати нікуди...
***
Я провела ніч з незнайомцем, бо хотіла востаннє відчути себе вільною перед шлюбом, а потім втекла з його ліжка, щоб за кілька годин зустріти знову… на порозі будинку мого нареченого.
— А ти його батько! — перебиваю. — Замість того щоб допомагати синові готуватись до весілля, ти знімаєш у барі невідомо кого. Хто з нас більший лицемір?
Його очі темніють. Він підходить ще ближче — і я вже впираюсь спиною в стіну, відступати нікуди...
***
Я провела ніч з незнайомцем, бо хотіла востаннє відчути себе вільною перед шлюбом, а потім втекла з його ліжка, щоб за кілька годин зустріти знову… на порозі будинку мого нареченого.
різниця у віцілюбовний трикутникдуже відверто
“Лея хотіла відчути себе вільною і провела ніч з чоловіком, який виявився... батьком її нареченого. І тепер обоє роблять вигляд, що незнайомі, однак власне серце не обманути. ”
Зміст книги: 24 глави
Останнє оновлення: сьогодні
99 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОНОВЛЕННЯ щодня о 22.00 (фіксований розклад)
Ваші реакції мотивують мене! Діліться позитивом та (за необхідності) критикою тут.
❤️ З вами я стаю кращою ❤️
Розділ очікувала непередбачуваний,а він спокійний і душевний.За це Вам Дякую!)
Ліда Козороз, Мені приємно) Вирішила трохи спокою додати, але не надовго ;))
Цікаво
Наталья, Приємно! ❤️
супер
Ангеліна Миколайчук, Дякую ❤️❤️❤️
приємно читається, чекаю продовження.
Оксана Пукаляк, Радію що книга вам до душі ❤️
Ох, Леє) так шкода її,бо зацікавив чоловік, а вона не може бути з ним... сподіваюсь, що його спальня не далеко) добре, що хоч з Деном в одну не поселили ) Дякую вам за проду, Мелані♥️
подобається
Aliona Melnyk, Приємного читання! ❤️
Люблю таке читати, чекаю з нетерпінням продовження )
Катя Бобрушко, Дууууже приємно ☺️❤️
Невже ніхто не помічає,що нареченим… нецікаво разом..?!? І весілля їм нецікаве…!?!… І не горять бажанням…!?!… Посліпли..?!? Чи… байдуже..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Тут всі зайняті власними справами, далі побачимо)))
орпаджхилдт лпнллл ддзо
Мелані,Вам Респект!!!Книга супер,і побільше читачів.Як дочекатись продовження.
Ліда Козороз, Це дуже приємно ☺️ Щиро вам дякую за теплий коментар ❤️
Ден наче не поганий, але вирішувати за неї.... Вони ж навіть не одружені а в нього зразу те не потрібно. Він краще знає як їй жити і що робити...
Еллі Мун, У нього є свої недоліки над якими мусить попрацювати..
Іскрить навіть якщо вони не спілкуються і не дивляться один на одного. Мені подобається☺️
Агнія Бурне, Радію ♥️♥️♥️ Щиро дякую що ділитеся емоціями, заряджаєте мене))
Ця його поза з зжатим кулаком це було найкращим в цій частині☺️
Агнія Бурне, Я обожнюю її)) Уявіть що буде далі ;)
Я ж казала, що пощастило, бо його питання та його відчуття говорять про це) ех, погано що втекла... та все одно зустрілися... ем... ну добре, що хоч дружині не зрадив, бо, схоже, вони не разом) і як тепер бути Леї) Дякую вам за проду ♥️
Карина Кльок, Сатабарбара продовжується)) Але це дійсно матиме різні фінали для кожного з героїв...
Який початок) ех, де був цей красень раніше) шкода, що весілля не через почуття, а тому що треба... і дивлячись на анотацію та назву... то далі буде дуууже весело) але з першим партнером дівчинці, схоже, пощастило) Дякую вам за проду ♥️
Карина Кльок, Дякую ♥️ Я рада!! Так, далі буде оххх як весело)
Схоже, не лише в Леї цей чоловік викликав емоції та бажання) нє, ну він як здрастє...звідки вона знала, що він його батько. Чи вона мала йому розказати, шо виходить заміж, а оце вирішила наостанок гульнути хоч раз і втратити цноту... ох, емоції вирують у двох. Але ще більше їх притягає одне до одного) Дякую вам за проду, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую)) Усі припущення шикарні))
Історія дуже емоційна, ще під час розробки ідеї, вона мене вивела на найяскравіші емоції))
Нуууу, чого так мало?
Агнія Бурне, Щоб публікувати стабільно оновлюю середнім розміром розділів ❤️
Що це Ден таке меле..?!? Якесь середньовіччя собі вигадав..!!! Чого це вона має сидіти в чотирьох стінах,якщо навпаки хоче працювати та розвиватися..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Отак воно, живе в свому світі..
Калавур! Чого так мало! Мелані, вам подобається, щоб ми тут з глузду з'їджали? Давайте ще, ще, ще!!! До речі, вперше в житті читаю еротику, взагалі її не визнавала, і про сучасність з часів совка жодної книги принципово не прочитала. І жодного такого кіно не дивилась. Тільки історія або фантастика, чи якесь фентезі. Ви мене з толку збили, Мелані. Якщо наступного разу не буде хоча б три сторінки, об'явлю голодівку! Три дні не буду їсти солодкого! ❤️❤️❤️?
Ольга Оленіч, Радію, що книга настільки прийшлася до серця ❤️ Буду старатися підсолодити вам життя новим розділом))
Який був… перший раз..!!! Незвично,але так… вау..!!! І хоча й хотіла продовження,та … втекла..!!!..
А от знайомство вийшло… феєричним..!!! І шокуючим..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Єва Райн, Дякую))) Довго думала над варіантами, але цей прийшовся до душі найбільше))
Вітаю з новинкою❤️прочитала, дуже гаряче, додала собі. Давайте швидше продовження)))
Агнія Бурне, Приємно ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою❤️
Лада Астра, Спасибі ❤️❤️
Вітаю вас з новиночкою ❤️❤️❤️ Нехай ваша книга стане успішною) Бажаю вам багато сил та натхнення для написання цієї історії ✨✨✨ Нехай всі плани на цю книгу здійснюються(✿^‿^)
Кора Лайт, Це неймовірно приємно! Щиро дякую що завітали ❤️
Вітаю з новинкою❤️
Світлана Бонд, Вдячна вам ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дякую за підтримку!)
Вітаю з новинкою!
Софі Волар, Дякую що завітали ❤️
Вітаю з новинкою!
Мар, Вдячна! ❤️
Вітаю з новиночкою!
Ксенія Стрілець, Дякую))
Успіху новинці!
Аля Морейно, Спасибі ❤️
Вітаю з новинкою!) анотація інтригує✨❤️
Ана Харві, Мені приємно)) Заходьте та діліться враженнями від перших розділів ❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую вам щиро!
Вітаю з новинкою ❤️
Наталія Косенко, Вдячна ❤️
Вітаю вас з новинкою! Вдалого старту!♥️
Карина Кльок, Дякую, з такою підтримкою точно ❤️
Вітаю з новинкою!!! ❤️❤️❤️ Успіху вам!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Щиро вдячна ❤️ Читайте що буде далі))
Еее, так не піде! Хочу далі прямо Зараз! Потицяла все, шо є. Забігайте і ви до мене, Мелані! Не закриваю вкладку, чекаю. Скоріше!!!
Ольга Оленіч, Мені приємно! Дякую ❤️
Вітаю з новинкою!
Лара Роса, Дякую))
Вітання! Який початок! Вау!
Наталія Сербенюк, Дякую ❤️ Незабаром оновлення!
З новинкою!)
Мелані Ром, ❤️❤️❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! Успіхів автору і книзі!
Ава Роуз, Дякую ❤️
ОНОВЛЕННЯ щодня о 22.00 (фіксований розклад)
Ваші реакції мотивують мене! Діліться позитивом та (за необхідності) критикою тут.
❤️ З вами я стаю кращою ❤️
Вітаю зновинкою!
Єва Родзинка, Мені приємно ❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Надія Філіпська, Вдячна за увагу ❤️
Вітаю з новинкою❤️❤️❤️
Тамара Юрова, Дякую за вітання ❤️
Вітаю з новинкою ‼️
Успіху ❤️
Люсі Лі, Дякую! Вірю та сподіваюся)
Вітаю вас з новинкою!)) Успіхів вам!♥️
Джулі Мун, Щиро вдячна! Тримаю кулачки ❤️
Вітаю з новинкою)
Холод Влада, Вдячна вам ❤️❤️❤️
З новинкою ♥️Успіхів книзі
Юлія Бонд, Дякую ❤️ Працюватиму над цим))
Мої щирі вітання з новинкою!
Успіхів книзі ❤️❤️❤️
Sana Boboho, Безмежно вдячна!! Читайте та діліться думками))
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Дякую)) Приємного читання ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати