45 555
“❤️❤️❤️”
Анотація до книги "Мудрий. Як (не) піддатися спокусі?"
Карина звичайна медсестра в лікарні. Працює наднормово, не жаліючи сил.
Ярослав має власну фармацевтичну корпорацію і мережу приватних лікарень.
Вони зустрілися після нового року, але Яр швидко забув ту зустріч маючи багато жінок, міняючи їх щодня, але за збігом обставин Карина починає працювати в одній із лікарень, якою Ярослав опікується особисто.
Тепер він точно її згадає і навряд колись зможе забути.
Ярослав має власну фармацевтичну корпорацію і мережу приватних лікарень.
Вони зустрілися після нового року, але Яр швидко забув ту зустріч маючи багато жінок, міняючи їх щодня, але за збігом обставин Карина починає працювати в одній із лікарень, якою Ярослав опікується особисто.
Тепер він точно її згадає і навряд колись зможе забути.
владний геройніжна дівчинадуже відверто і емоційно
Зміст книги: 47 глав
144 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої найкращі ❤️ Книгу намагатимуся оновлювати кожен день, попри відключення світла ❄️❄️❄️Обіймаю кожного ❤️❤️❤️
Починала я цю серію з історії Ведмедя і Свєти, а завершую історією Карини та Яра. Всі дівчата серії просто неперевершені, вміють тримати удар. І Карина також просто диво. Наважилась протистояти батьку, розпочати самостійне життя та виховувати самотужки сина. Ще й покохала Яра, що також не кожній під силу. Саме покохати його, не повестись на гроші. Зуміти розгледіти в ньому гарного чоловіка, чого він сам у собі, здається, давно не бачив і не пам'ятав. Це був нелегкий для Карини шлях, але коли крига скресла, то назовні з'явився люблячий, турботливий чоловік, який буде захищати свою кохану та їх (як він сам сказав) сина ціною навіть власного життя, якщо треба. Карина подарувала Ярославу те, про що він навіть не мріяв - справжню родину, Саню, який полюбив його як батька, та принцесу-донечку. Дуже цікаво та влучно Вам вдалося переплести всіх головних героїв цієї серії від книги до книги. Звісно, можна читати будь-яку з них окремо, але коли прочитаєш всі, то ніби потрапив до серіалу про друзів, які живуть родинами поруч. Чудова, тепла серія, до якої хочеться повертатись знову, дякую! ❤️❤️❤️
Олена, Я Вам дуже - дуже дякую ❤️❤️❤️❤️
Мені дуже подобаються усі ваші герої!!! Справжні чоловіки і бишкетні чудові дівчата!!!
Анна Москаленко, Дуже дякую ❤️❤️
Дуже сподобалась книга.Дякую
Наталія Ковтонюк, Дякую)))
Щиро вдячна за цю історію❤️
Те саме відчуття, коли на початку хочеться чимось стукнути головного героя, а згодом - обійняти й сказати: "Балбесе, вислухай спочатку, а потім роби висновки!"))))) Але й Карина тут теж із характером))
Словом, запалили вони☺️ Дуже сподобалася ця парочка☺️
Дякую ❤️
Anna Anna, Щиро дякую Вам ☺️❤️
із всіх Ваших книг, які є на цій платформі, це єдина, яку я поки що не прочитала, не придбала...Дякую за творчість і цікаві сюжети! Натхнення Вашій Музі!
Lyudmila Vasilenko, Дуже дякую ☺️☺️❤️
Прочитала ваші дві книги за день це просто неймовірні історії , рекомендую і йду читати наступні історії
Natalia Shevchuk, Дуже приємно. Дякую ❣️☺️
Анотація справді зацікавлює й хочеться швидше почати читати.
Стейсі Мур, ☺️☺️☺️
Дякую за чудовий твір! Ви як завжди на висоті! Творчого натхнення авторці.
Наталія Алексеєнко, Дуже вдячна Вам за приємні слова ❤️✨❤️
І чому так швидко той фінал? Не встигла я насолодитися дорослими вчинками Яра. Фінал супер. Книга чудова. Дякую ❤️❤️❤️
OY, Я Вам дуже вдячна ☺️✨☺️
Чудовий фінал!!! Дякую!!!
Лариса Матченко, Щиро дякую Вам ❤️✨
Як класно що ваші твори закінчуються завжди щасливими людьми,і цей - не виняток. Дякую Вам, в наш нелегкий час ,де так багато болю,принаймні для мене ,ваші твори це маленький відпочинок і розслаблення,поринаю в них і відволікаюсь . Бажаю Вам натхнення ,вдячних чітачів ,пишіть далі ,більше , яскравіше,хоча і зараз все супер))))
Анна Саенко, Дуже, дуже дякую ☺️❤️ надзвичайно приємно ✨❤️
Дякую за таку смачну історію. Клас!
Liudmila Khmarenko, Щиро дякую ✨☺️
Дякую за ще одну цікаву і чудову історію!♥️ Ярослав став мрією в реальності! Не лише супер чоловіком, а й супертатом!♥️ Хотіла б написати, як сумно що історія закінчилась, але.... я знаю, що далі буде ще одна! А потім (сподіваюсь) ще і ще, ще і ще! Тож невичерпного натхнення, улюбленій авторці! Нових ідей, нових горизонтів, нових досягнень!
Раїса Троян, Дуже дякую, за приємні слова ❤️❤️❤️❤️
Люблю книги з хорошим закінченням, дякую ❤️
Тоня Сліпак, Дуже вдячна Вам ❤️❤️❤️
супер як завжди)
оксана костів, Дуже дякую ☺️
Дякую. За чудову історію. Чекаю на історію про Ведмідя.
Горобчик Кім, Дякую Вам ❤️❤️❤️
Тепер чекаю історія Ведмедя)!
Янина Кап (Зоя Маг), Обов'язково ☺️ Дякую ❣️
Цікаво далі прочитати про Сашка ;)
Ярослава Гунява, От за Сашка, я ще навіть не думала. Цікаво))) Дякую ☺️
От вперта @@#! І чого добилася?
Оксана Дембічак, ❣️❣️
От же вперта! А ночували б у Яра, такого б не сталось....Напевне...Цього разу... Хвилююсь просто))) ♥️ Дякую. Чекаю далі...
Раїса Троян, ☺️❤️❤️
Очікувала, що таке може статися. Але не менш цікаво. Там же і Яр,і охорона....Чекаю продовження з нетерпінням ♥️♥️♥️♥️♥️
Katerina Valevska, Дякую ☺️❤️
Ярослав молодчинка))) Тепер по справжньому ,як чоловік веде себе,закоханий і дуже надійний)) Аж легше стало за Карину і Сашка,думаю вони в надійних руках)
Анна Саенко, Дякую ☺️☺️❤️
Оце гарно! Оце по чоловічому! Дякую за цікаве продовження!♥️
Раїса Троян, Дякую ☺️❤️
Згодна з попередніми коментарями: "нарешті"! Нарешті ми бачимо, а Карина відчуває плече чоловіка, а не ображеного хлопчиська. Ситуація напружена. Але Ведмідь із Свєткою дуже яскраво її розряжають. ♥️ Дякую за цікаве продовження! Прямо тішусь з них!♥️ Чекаю далі....
Раїса Троян, Дякую ❣️☺️☺️
Нарешті)))
Анна Саенко, ❤️❤️❤️☺️
Да не вже доперло? Можна чай змінювати на шампанське? Чи почекаю, може Яр, ще щось утне з розділу "дитячий садочок" а не з позиції - зважені рішення дорослого чоловіка.
OY, ☺️ Дякую ✨
Чесно? Я рада. Рада, що Ярослав зможе себе проявити як Мудрий, а не як "муд...к". Карина? Карина злякана. І їй здається, що вона знову одна, проти обставин. До того ж вона ще більше хвилюється за сина і його безпеку. А в такому стані дуже важко приймати холоднокровні виважені рішення. А Ярослав керівник, неабиякий бізнесмен, йому не звикати працювати в "авральному" режимі, тому розумно буде, коли він вирішення проблеми візьме на себе, а вона йому довіриться. Хоча з довірою до Ярослава у Карини теж проблеми....
Тим цікавіше, як же буде у книзі!!! Чекаю з нетерпінням!♥️
Раїса Троян, Дуже дякую ☺️❤️❤️❤️
Яр точно впорається! ⚡
Katerina Valevska, Обов'язково ☺️❣️
Я хочу стати на захист Карини. От що, що, а мізки в неї точно працюють. Тільки після таких чоловіків як Вова-Олег важко почати знову комусь довіряти. Дякую за проду, чекаю далі ♥️♥️♥️
Mariya, Дякую ❣️❣️☺️❣️☺️
Та коли ж вже Карина розповість? це ж небезпечно (((
Анна Саенко, Розповість☺️ Дякую ❣️
Так і далі буде мовчати? Можна звичайно не довіряти, але зараз не про довіру... Їй здається прилетіло звинувачення про шпигунство...треба вже вмикати мізки.
Kateryna Shepukhova, Ну така вже наша Карина ☺️ Дякую ❣️
І чому не розказати? Чекає на якусь біду
Оксана Дембічак, Не довіряє ((( Дякую ☺️
Схоже у Ярослава таки буде шанс "реабілітуватися "?)))
Раїса Троян, ☺️☺️☺️
Довго я чай пила, не заспокоїв, треба піти ще налити )))
Не повірю, що Мудрий приїхав до міста Карини випадково. Це його добре спланована мета. Скільки там пройшло 6-7 місяців? Скучив. Поїхав знов тупо ревнувати, затискати у кутках так нічого нормального і не сказавши? А головне, що навіть нічорта не потрудився дізнатись про того Вовчика-Олега. Ти диви який павич Яр, прям йому все можна, що він хоче. А нормально зізнатися дівчині, що кохаєш, не хочеш? Без отих твоїх Насть, Юль, Кать і т д...
OY, Дякую ☺️ Але ж як помітно, що кохає? Ну кохає ж..❣️ Дякую ❤️✨✨
Ну що ж так важко? Вони ж були разом щасливі ,чому ж просто не поговорити відверто ))) дякую за цікавий розділ
Анна Саенко, Спільний обід це вже щось... Дякую ❣️❣️❣️
Ндааа.... Ще не дійшло.... Але якось він із кожним новим розділом гет не "мудрий".... Так, нахабний, самозакоханий, багатий хлопчисько у тілі дорослого чоловіка.... Так, є "проблески", але поки що трохи тьмяні... Я зрозуміла, в чому моя проблема. В моїх очікуваннях. "Таксистка " була динамічнішою, там в героїв інші характери і тому інший розвиток подій, тому я не могла порівнювати ці дві книги. Вони просто різні. А от з Кліщем я Мудрого порівнювала (чомусь))) постійно... І навіть думала, що Мудрий його "переплюне". А ні..... Поки що Олекса впевнено сидить на полиці моїх Найулюбленіших героїв, а Ярослав поки що, нервово курить в сторонці... Поки що якось так.... Зате Каринка, у моїх очах піднялась із непомітного другорядного персонажа, до умнічки дівчинки, якою хочеться пишатись (гадаю у її батька саме такі почуття). Тож чекаю продовження. Натхнення Вам і вашій Музі (чи Музові))), адже ще не кінець, ще побалуєте читача!♥️
Раїса Троян, Дякую дуже Вам за роздуми ❣️❣️❣️☺️
Тааак! Ну має ж він якось дізнатись, яким він був дятлом!)))) Чекаємо з нетерпінням пояснень!)))
Раїса Троян, Дякую ☺️
Я щось не зрозуміла, про якого чоловіка він питає? Хіба він більше не спілкується с Деном? Раніше той йому доповідав усі подробиці про Карину... Він що не сказав що запроторив того "чоловіка"..? А то не збагну ніяк, чого Яр казиться весь час...
Kateryna Shepukhova, Дочекайтеся розділ від Яра. Буде зрозуміліше ☺️ Дякую ❣️
Ну, наче й шляхетний вчинок, але ж та дівуля..... фе...все знівелювала.... Ох, дорослий же дядько, а веде себе як хлопчисько! Дякую за продовження! ♥️ Знаєте яка улюблена приказка захопленого читача? "Добре, але мало!"))))) Чекаю далі....
Раїса Троян, Дякую ❣️❣️❣️
Ой щось Мудрий так не гарно себе веде ,цікаво що в нього в голові,треба розділ від Мудрого))))нічого не розумію ,наче ревнує ,але все одно веде себе...
Анна Саенко, Згодом ☺️ Дякую ❣️❣️❣️❣️❣️
Дуже двоякі почуття у мене. З одного боку, Каринка розумашка, навчається, працює, з сином час проводить, загалом рухається вперед. Але.. Але ж вона його кохає!!!(((( А тут інший бік... А він дятел!!! І я його хочу чимось стукнути!!! І ніякий він не Мудрий! І я ним гет розчарована! І він аніскілечки не вартий її кохання!!!
І саме тому цікаво, яка ж задумка автора? Якщо просто помиряться і все, то за неї я буду рада, вона буде з коханим, а от йому, гаду(при його такій поведінці), неабияк поталанить, отримати таке щире кохання. Тоді він не Мудрий, а просто Везучий. А як по іншому, щоб до нього з'явилась хоча б повага....не знаю... Сподіваюсь на Ваш талант, пані Дашо! Тож чекаю продовження з нетерпінням!
Раїса Троян, Дуже, дуже дякую ❣️❣️❣️❣️❣️
Щось на мудрого він зараз не схожий)))) А он на бовдура, що горить від ревнощів Так. Не знаю як він реабілітується в очах Карини. Цікаво, що ви задумали далі))))
Горобчик Кім, Ревнощі іноді роблять найкращих "бовдурами". Дякую ☺️
як же цікаво і класно,а ще коли Яр не веде себе як козел ,а так ніжно і звабливо ,є надія що все буде добре ))) останні два розділи просто вогонь ,посміялась)))
Анна Саенко, Щиро вдячна Вам за таку оцінку ❤️✨
Бляха все вказує на те що їм судилося бути разом, але всака хрі.ь незрозуміла їм заважає, як не колишні відносини, так дівчатка якісь . Карину шкода ,як вона це витримує? Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.
Ирина Онощенко, Дуже дякую ☺️❤️
Боже, я так сміялась від останнього розділу, шо аж лапша вилетіла)))
Дарина, Дякую ☺️ Це найкраща оцінка моїх старань ❣️❣️❣️
Прогрес є
Оксана Дембічак, ❣️☺️☺️
ой як цікаво що ж далііііі))))
Анна Саенко, ☺️❣️❤️❤️
дааа,дівчатка погуляли ))))
Анна Саенко, ❣️❣️❣️❣️
Ну, про те, що нас чекає ще одна, не менш цікава історія я зрозуміла. А от як Мудрий реабілітується в очах Кіри, поки що не зрозуміло. І від цього, капець, як цікаво, а що ж буде далі?))) Дякую за продовження, і чекаю з нетерпінням наступного!♥️
Раїса Троян, Дякую ❤️❤️❤️✨
Світлана буде з Медведем?
Оксана Дембічак, Думаю так. Занадто яскраві персонажі ❣️❣️❣️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати