Мудрий. Як (не) піддатися спокусі?
45 555
Букнет Еротика Романтична еротика Мудрий. Як (не) піддатися спокусі?

Мудрий. Як (не) піддатися спокусі? 18+

Романтична еротика

Даша Амфора

Даша Амфора · автор

Повний текст · 158 стор.
339
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 144
Таксистка
№ 2
Таксистка
Мудрий. Як (не) піддатися спокусі?
№ 3
Мудрий. Як (не) піддатися спокусі?
Іграшка для Ведмедя
№ 4
Іграшка для Ведмедя
“❤️❤️❤️”
Анотація до книги "Мудрий. Як (не) піддатися спокусі?"
Карина звичайна медсестра в лікарні. Працює наднормово, не жаліючи сил.
Ярослав має власну фармацевтичну корпорацію і мережу приватних лікарень.
Вони зустрілися після нового року, але Яр швидко забув ту зустріч маючи багато жінок, міняючи їх щодня, але за збігом обставин Карина починає працювати в одній із лікарень, якою Ярослав опікується особисто.
Тепер він точно її згадає і навряд колись зможе забути.

владний геройніжна дівчинадуже відверто і емоційно

Зміст книги: 47 глав
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Епілог

144 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Олена
05.06.2026, 20:12:40

Починала я цю серію з історії Ведмедя і Свєти, а завершую історією Карини та Яра. Всі дівчата серії просто неперевершені, вміють тримати удар. І Карина також просто диво. Наважилась протистояти батьку, розпочати самостійне життя та виховувати самотужки сина. Ще й покохала Яра, що також не кожній під силу. Саме покохати його, не повестись на гроші. Зуміти розгледіти в ньому гарного чоловіка, чого він сам у собі, здається, давно не бачив і не пам'ятав. Це був нелегкий для Карини шлях, але коли крига скресла, то назовні з'явився люблячий, турботливий чоловік, який буде захищати свою кохану та їх (як він сам сказав) сина ціною навіть власного життя, якщо треба. Карина подарувала Ярославу те, про що він навіть не мріяв - справжню родину, Саню, який полюбив його як батька, та принцесу-донечку. Дуже цікаво та влучно Вам вдалося переплести всіх головних героїв цієї серії від книги до книги. Звісно, можна читати будь-яку з них окремо, але коли прочитаєш всі, то ніби потрапив до серіалу про друзів, які живуть родинами поруч. Чудова, тепла серія, до якої хочеться повертатись знову, дякую! ❤️❤️❤️

Даша Амфора
05.06.2026, 20:25:53

Олена, Я Вам дуже - дуже дякую ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анна Москаленко
30.05.2026, 14:29:10

Мені дуже подобаються усі ваші герої!!! Справжні чоловіки і бишкетні чудові дівчата!!!

Даша Амфора
30.05.2026, 14:45:22

Анна Москаленко, Дуже дякую ❤️❤️

Дуже сподобалась книга.Дякую

Даша Амфора
18.05.2026, 21:26:03

Наталія Ковтонюк, Дякую)))

avatar
Anna Anna
09.05.2026, 23:06:21

Щиро вдячна за цю історію❤️
Те саме відчуття, коли на початку хочеться чимось стукнути головного героя, а згодом - обійняти й сказати: "Балбесе, вислухай спочатку, а потім роби висновки!"))))) Але й Карина тут теж із характером))
Словом, запалили вони☺️ Дуже сподобалася ця парочка☺️
Дякую ❤️

Даша Амфора
09.05.2026, 23:08:46

Anna Anna, Щиро дякую Вам ☺️❤️

avatar
Lyudmila Vasilenko
14.04.2026, 20:08:04

із всіх Ваших книг, які є на цій платформі, це єдина, яку я поки що не прочитала, не придбала...Дякую за творчість і цікаві сюжети! Натхнення Вашій Музі!

Даша Амфора
14.04.2026, 20:10:28

Lyudmila Vasilenko, Дуже дякую ☺️☺️❤️

avatar
Natalia Shevchuk
01.03.2026, 17:52:06

Прочитала ваші дві книги за день це просто неймовірні історії , рекомендую і йду читати наступні історії

Даша Амфора
01.03.2026, 17:53:21

Natalia Shevchuk, Дуже приємно. Дякую ❣️☺️

avatar
Стейсі Мур
21.02.2026, 21:46:18

Анотація справді зацікавлює й хочеться швидше почати читати.

Даша Амфора
21.02.2026, 22:32:33

Стейсі Мур, ☺️☺️☺️

Дякую за чудовий твір! Ви як завжди на висоті! Творчого натхнення авторці.

Даша Амфора
20.02.2026, 19:49:43

Наталія Алексеєнко, Дуже вдячна Вам за приємні слова ❤️✨❤️

avatar
OY
20.02.2026, 12:05:13

І чому так швидко той фінал? Не встигла я насолодитися дорослими вчинками Яра. Фінал супер. Книга чудова. Дякую ❤️❤️❤️

Даша Амфора
20.02.2026, 12:19:11

OY, Я Вам дуже вдячна ☺️✨☺️

avatar
Лариса Матченко
20.02.2026, 09:18:10

Чудовий фінал!!! Дякую!!!

Даша Амфора
20.02.2026, 09:29:58

Лариса Матченко, Щиро дякую Вам ❤️✨

avatar
Анна Саенко
19.02.2026, 22:50:30

Як класно що ваші твори закінчуються завжди щасливими людьми,і цей - не виняток. Дякую Вам, в наш нелегкий час ,де так багато болю,принаймні для мене ,ваші твори це маленький відпочинок і розслаблення,поринаю в них і відволікаюсь . Бажаю Вам натхнення ,вдячних чітачів ,пишіть далі ,більше , яскравіше,хоча і зараз все супер))))

Даша Амфора
20.02.2026, 03:31:47

Анна Саенко, Дуже, дуже дякую ☺️❤️ надзвичайно приємно ✨❤️

avatar
Liudmila Khmarenko
19.02.2026, 19:09:54

Дякую за таку смачну історію. Клас!

Даша Амфора
19.02.2026, 19:14:14

Liudmila Khmarenko, Щиро дякую ✨☺️

avatar
Раїса Троян
19.02.2026, 17:17:49

Дякую за ще одну цікаву і чудову історію!♥️ Ярослав став мрією в реальності! Не лише супер чоловіком, а й супертатом!♥️ Хотіла б написати, як сумно що історія закінчилась, але.... я знаю, що далі буде ще одна! А потім (сподіваюсь) ще і ще, ще і ще! Тож невичерпного натхнення, улюбленій авторці! Нових ідей, нових горизонтів, нових досягнень!

Даша Амфора
19.02.2026, 17:34:21

Раїса Троян, Дуже дякую, за приємні слова ❤️❤️❤️❤️

avatar
Тоня Сліпак
19.02.2026, 15:06:28

Люблю книги з хорошим закінченням, дякую ❤️

Даша Амфора
19.02.2026, 15:07:22

Тоня Сліпак, Дуже вдячна Вам ❤️❤️❤️

avatar
оксана костів
19.02.2026, 15:03:44

супер як завжди)

Даша Амфора
19.02.2026, 15:07:02

оксана костів, Дуже дякую ☺️

avatar
Горобчик Кім
19.02.2026, 14:38:43

Дякую. За чудову історію. Чекаю на історію про Ведмідя.

Даша Амфора
19.02.2026, 14:43:41

Горобчик Кім, Дякую Вам ❤️❤️❤️

Тепер чекаю історія Ведмедя)!

Даша Амфора
19.02.2026, 13:16:40

Янина Кап (Зоя Маг), Обов'язково ☺️ Дякую ❣️

avatar
Ярослава Гунява
19.02.2026, 12:36:47

Цікаво далі прочитати про Сашка ;)

Даша Амфора
19.02.2026, 12:43:54

Ярослава Гунява, От за Сашка, я ще навіть не думала. Цікаво))) Дякую ☺️

avatar
Оксана Дембічак
18.02.2026, 14:20:47

От вперта @@#! І чого добилася?

Даша Амфора
19.02.2026, 12:18:46

Оксана Дембічак, ❣️❣️

avatar
Раїса Троян
18.02.2026, 05:48:51

От же вперта! А ночували б у Яра, такого б не сталось....Напевне...Цього разу... Хвилююсь просто))) ♥️ Дякую. Чекаю далі...

Показати 3 відповіді
Даша Амфора
18.02.2026, 07:29:21

Раїса Троян, ☺️❤️❤️

avatar
Katerina Valevska
18.02.2026, 06:02:42

Очікувала, що таке може статися. Але не менш цікаво. Там же і Яр,і охорона....Чекаю продовження з нетерпінням ♥️♥️♥️♥️♥️

Даша Амфора
18.02.2026, 06:10:25

Katerina Valevska, Дякую ☺️❤️

avatar
Анна Саенко
16.02.2026, 20:50:39

Ярослав молодчинка))) Тепер по справжньому ,як чоловік веде себе,закоханий і дуже надійний)) Аж легше стало за Карину і Сашка,думаю вони в надійних руках)

Даша Амфора
16.02.2026, 21:57:05

Анна Саенко, Дякую ☺️☺️❤️

avatar
Раїса Троян
16.02.2026, 14:06:18

Оце гарно! Оце по чоловічому! Дякую за цікаве продовження!♥️

Даша Амфора
16.02.2026, 14:15:56

Раїса Троян, Дякую ☺️❤️

avatar
Раїса Троян
15.02.2026, 10:12:33

Згодна з попередніми коментарями: "нарешті"! Нарешті ми бачимо, а Карина відчуває плече чоловіка, а не ображеного хлопчиська. Ситуація напружена. Але Ведмідь із Свєткою дуже яскраво її розряжають. ♥️ Дякую за цікаве продовження! Прямо тішусь з них!♥️ Чекаю далі....

Даша Амфора
15.02.2026, 11:01:25

Раїса Троян, Дякую ❣️☺️☺️

avatar
Анна Саенко
14.02.2026, 17:33:53

Нарешті)))

Даша Амфора
14.02.2026, 17:37:54

Анна Саенко, ❤️❤️❤️☺️

avatar
OY
14.02.2026, 14:41:02

Да не вже доперло? Можна чай змінювати на шампанське? Чи почекаю, може Яр, ще щось утне з розділу "дитячий садочок" а не з позиції - зважені рішення дорослого чоловіка.

Даша Амфора
14.02.2026, 17:02:40

OY, ☺️ Дякую ✨

avatar
Раїса Троян
14.02.2026, 09:13:58

Чесно? Я рада. Рада, що Ярослав зможе себе проявити як Мудрий, а не як "муд...к". Карина? Карина злякана. І їй здається, що вона знову одна, проти обставин. До того ж вона ще більше хвилюється за сина і його безпеку. А в такому стані дуже важко приймати холоднокровні виважені рішення. А Ярослав керівник, неабиякий бізнесмен, йому не звикати працювати в "авральному" режимі, тому розумно буде, коли він вирішення проблеми візьме на себе, а вона йому довіриться. Хоча з довірою до Ярослава у Карини теж проблеми....
Тим цікавіше, як же буде у книзі!!! Чекаю з нетерпінням!♥️

Даша Амфора
14.02.2026, 09:51:26

Раїса Троян, Дуже дякую ☺️❤️❤️❤️

avatar
Katerina Valevska
13.02.2026, 22:18:07

Яр точно впорається! ⚡

Даша Амфора
14.02.2026, 00:12:05

Katerina Valevska, Обов'язково ☺️❣️

avatar
Mariya
13.02.2026, 22:12:42

Я хочу стати на захист Карини. От що, що, а мізки в неї точно працюють. Тільки після таких чоловіків як Вова-Олег важко почати знову комусь довіряти. Дякую за проду, чекаю далі ♥️♥️♥️

Даша Амфора
14.02.2026, 00:11:48

Mariya, Дякую ❣️❣️☺️❣️☺️

avatar
Анна Саенко
13.02.2026, 21:56:50

Та коли ж вже Карина розповість? це ж небезпечно (((

Даша Амфора
13.02.2026, 21:59:48

Анна Саенко, Розповість☺️ Дякую ❣️

avatar
Kateryna Shepukhova
13.02.2026, 13:17:48

Так і далі буде мовчати? Можна звичайно не довіряти, але зараз не про довіру... Їй здається прилетіло звинувачення про шпигунство...треба вже вмикати мізки.

Даша Амфора
13.02.2026, 17:42:44

Kateryna Shepukhova, Ну така вже наша Карина ☺️ Дякую ❣️

avatar
Оксана Дембічак
13.02.2026, 07:00:46

І чому не розказати? Чекає на якусь біду

Даша Амфора
13.02.2026, 07:31:27

Оксана Дембічак, Не довіряє ((( Дякую ☺️

avatar
Раїса Троян
12.02.2026, 11:55:40

Схоже у Ярослава таки буде шанс "реабілітуватися "?)))

Даша Амфора
12.02.2026, 12:37:56

Раїса Троян, ☺️☺️☺️

avatar
OY
11.02.2026, 15:27:46

Довго я чай пила, не заспокоїв, треба піти ще налити )))
Не повірю, що Мудрий приїхав до міста Карини випадково. Це його добре спланована мета. Скільки там пройшло 6-7 місяців? Скучив. Поїхав знов тупо ревнувати, затискати у кутках так нічого нормального і не сказавши? А головне, що навіть нічорта не потрудився дізнатись про того Вовчика-Олега. Ти диви який павич Яр, прям йому все можна, що він хоче. А нормально зізнатися дівчині, що кохаєш, не хочеш? Без отих твоїх Насть, Юль, Кать і т д...

Даша Амфора
11.02.2026, 18:34:51

OY, Дякую ☺️ Але ж як помітно, що кохає? Ну кохає ж..❣️ Дякую ❤️✨✨

avatar
Анна Саенко
11.02.2026, 09:24:58

Ну що ж так важко? Вони ж були разом щасливі ,чому ж просто не поговорити відверто ))) дякую за цікавий розділ

Даша Амфора
11.02.2026, 09:26:47

Анна Саенко, Спільний обід це вже щось... Дякую ❣️❣️❣️

avatar
Раїса Троян
10.02.2026, 09:24:49

Ндааа.... Ще не дійшло.... Але якось він із кожним новим розділом гет не "мудрий".... Так, нахабний, самозакоханий, багатий хлопчисько у тілі дорослого чоловіка.... Так, є "проблески", але поки що трохи тьмяні... Я зрозуміла, в чому моя проблема. В моїх очікуваннях. "Таксистка " була динамічнішою, там в героїв інші характери і тому інший розвиток подій, тому я не могла порівнювати ці дві книги. Вони просто різні. А от з Кліщем я Мудрого порівнювала (чомусь))) постійно... І навіть думала, що Мудрий його "переплюне". А ні..... Поки що Олекса впевнено сидить на полиці моїх Найулюбленіших героїв, а Ярослав поки що, нервово курить в сторонці... Поки що якось так.... Зате Каринка, у моїх очах піднялась із непомітного другорядного персонажа, до умнічки дівчинки, якою хочеться пишатись (гадаю у її батька саме такі почуття). Тож чекаю продовження. Натхнення Вам і вашій Музі (чи Музові))), адже ще не кінець, ще побалуєте читача!♥️

Даша Амфора
10.02.2026, 09:53:58

Раїса Троян, Дякую дуже Вам за роздуми ❣️❣️❣️☺️

avatar
Раїса Троян
09.02.2026, 10:15:29

Тааак! Ну має ж він якось дізнатись, яким він був дятлом!)))) Чекаємо з нетерпінням пояснень!)))

Даша Амфора
09.02.2026, 10:21:38

Раїса Троян, Дякую ☺️

avatar
Kateryna Shepukhova
09.02.2026, 08:13:05

Я щось не зрозуміла, про якого чоловіка він питає? Хіба він більше не спілкується с Деном? Раніше той йому доповідав усі подробиці про Карину... Він що не сказав що запроторив того "чоловіка"..? А то не збагну ніяк, чого Яр казиться весь час...

Даша Амфора
09.02.2026, 09:09:33

Kateryna Shepukhova, Дочекайтеся розділ від Яра. Буде зрозуміліше ☺️ Дякую ❣️

avatar
Раїса Троян
08.02.2026, 21:10:55

Ну, наче й шляхетний вчинок, але ж та дівуля..... фе...все знівелювала.... Ох, дорослий же дядько, а веде себе як хлопчисько! Дякую за продовження! ♥️ Знаєте яка улюблена приказка захопленого читача? "Добре, але мало!"))))) Чекаю далі....

Даша Амфора
08.02.2026, 21:15:50

Раїса Троян, Дякую ❣️❣️❣️

avatar
Анна Саенко
07.02.2026, 15:00:06

Ой щось Мудрий так не гарно себе веде ,цікаво що в нього в голові,треба розділ від Мудрого))))нічого не розумію ,наче ревнує ,але все одно веде себе...

Даша Амфора
07.02.2026, 15:04:50

Анна Саенко, Згодом ☺️ Дякую ❣️❣️❣️❣️❣️

avatar
Раїса Троян
07.02.2026, 11:36:20

Дуже двоякі почуття у мене. З одного боку, Каринка розумашка, навчається, працює, з сином час проводить, загалом рухається вперед. Але.. Але ж вона його кохає!!!(((( А тут інший бік... А він дятел!!! І я його хочу чимось стукнути!!! І ніякий він не Мудрий! І я ним гет розчарована! І він аніскілечки не вартий її кохання!!!
І саме тому цікаво, яка ж задумка автора? Якщо просто помиряться і все, то за неї я буду рада, вона буде з коханим, а от йому, гаду(при його такій поведінці), неабияк поталанить, отримати таке щире кохання. Тоді він не Мудрий, а просто Везучий. А як по іншому, щоб до нього з'явилась хоча б повага....не знаю... Сподіваюсь на Ваш талант, пані Дашо! Тож чекаю продовження з нетерпінням!

Показати 4 відповіді
Даша Амфора
07.02.2026, 13:42:21

Раїса Троян, Дуже, дуже дякую ❣️❣️❣️❣️❣️

avatar
Горобчик Кім
07.02.2026, 12:18:10

Щось на мудрого він зараз не схожий)))) А он на бовдура, що горить від ревнощів Так. Не знаю як він реабілітується в очах Карини. Цікаво, що ви задумали далі))))

Даша Амфора
07.02.2026, 12:36:29

Горобчик Кім, Ревнощі іноді роблять найкращих "бовдурами". Дякую ☺️

avatar
Анна Саенко
06.02.2026, 19:17:25

як же цікаво і класно,а ще коли Яр не веде себе як козел ,а так ніжно і звабливо ,є надія що все буде добре ))) останні два розділи просто вогонь ,посміялась)))

Даша Амфора
06.02.2026, 19:38:14

Анна Саенко, Щиро вдячна Вам за таку оцінку ❤️✨

avatar
Ирина Онощенко
06.02.2026, 16:27:58

Бляха все вказує на те що їм судилося бути разом, але всака хрі.ь незрозуміла їм заважає, як не колишні відносини, так дівчатка якісь . Карину шкода ,як вона це витримує? Дякую за проду, чекаю на продовження з нетерпінням.

Даша Амфора
06.02.2026, 17:11:58

Ирина Онощенко, Дуже дякую ☺️❤️

avatar
Дарина
05.02.2026, 08:42:34

Боже, я так сміялась від останнього розділу, шо аж лапша вилетіла)))

Даша Амфора
05.02.2026, 11:41:46

Дарина, Дякую ☺️ Це найкраща оцінка моїх старань ❣️❣️❣️

avatar
Оксана Дембічак
05.02.2026, 07:14:25

Прогрес є

Даша Амфора
05.02.2026, 08:31:31

Оксана Дембічак, ❣️☺️☺️

avatar
Анна Саенко
04.02.2026, 23:27:09

ой як цікаво що ж далііііі))))

Даша Амфора
04.02.2026, 23:32:19

Анна Саенко, ☺️❣️❤️❤️

avatar
Анна Саенко
04.02.2026, 23:26:48

дааа,дівчатка погуляли ))))

Даша Амфора
04.02.2026, 23:32:04

Анна Саенко, ❣️❣️❣️❣️

avatar
Раїса Троян
04.02.2026, 09:35:00

Ну, про те, що нас чекає ще одна, не менш цікава історія я зрозуміла. А от як Мудрий реабілітується в очах Кіри, поки що не зрозуміло. І від цього, капець, як цікаво, а що ж буде далі?))) Дякую за продовження, і чекаю з нетерпінням наступного!♥️

Даша Амфора
04.02.2026, 11:17:06

Раїса Троян, Дякую ❤️❤️❤️✨

avatar
Оксана Дембічак
04.02.2026, 07:25:42

Світлана буде з Медведем?

Даша Амфора
04.02.2026, 07:41:39

Оксана Дембічак, Думаю так. Занадто яскраві персонажі ❣️❣️❣️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше