16 566
“Гра на виживання”
Анотація до книги "Моя найгірша залежність "
На вечірці маскарад в честь свого дня народження Саймон переспав з незнайомкою, яка порушила усі правила дрескоду і помилково зайшла в його кімнату. Та вже на наступний день він зустрічає її в мед кабінеті і дізнається, що вона сестра його найкращого друга, яку він не бачив вісім років та терпіти не може. Між ними заборонена пристрасть, яку неможливо стримувати, та що буде коли Ханна дізнається, що Саймон заручений з іншою?
від ненависті до любовісестра найкращого другатаємниці сім'ї
Зміст книги: 20 глав
Останнє оновлення: сьогодні
80 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІ дійсно що це за квест-кімната така? В мене є підрзри, що вона червоного кольору, та ще з іграшками, і зовсім не з дитячими. Дякую
Здається Саймону треба буде проставитись батькові Майї. За те що той не зміг прийти на д/н..Тому що такого подарунку він точно не очікував
Дівчина так само любить екстрим в с@ксі..
І вміє довести до божевілля .
Це було дуууууже гаряче і дуууууже шаленно..
Зате обоє отримали незрівнянне задоволення .Прям:вау, вау, вау...
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Ааааа, це було гаряче? книжка буде цікава?
О Боже це просто нереально шалений та пристрасний розділ)))
Майя просто відправила Джека в нокаут, бо такої гострої на язик і такої прямолінійної, а головне яка своєю згодою на всі його провокації в нього точно не було...
Ох, а квест-кімната для нашої Майї/Ханни це як подарунок на Різдво і вона там господиня, а не гостя і те, що вони там почали це просто пожежа, бо довели, що їхні язики вправні не тільки у розмові...вау ну це дуже гаряче і це тільки початок, бо здається наш Джек просто в шоці який скарб йому попався❤️❤️❤️
Зуміли одне одного ,надіюсь,заінтригувати..
"Майя" без білизни (•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І"Джек" з такою заманливою,смачною пропозицією...
Ох треба погоджуватись...
Джентельменський набір дууууже навіть таки багатообіцяючий....
Ось тільки кредо в нашого "джентельмена"...Не дуже привабливе..
Але хто зна...Раптом обом зайде...
Дякую ❤️❤️♥️
А Саймон не звик, коли дівчата його ігнорять і не вішаються йому на шию, як тільки побачать. Хм, що це за Майя така? Гостра на язик, норовлива і гаряча. А ще і дразнить так спокусливо. Він буде не він, якщо не затягне її до себе в ліжко. Дякую запродовження.
Ой Ханна у нас гостра на язик і це просто заводить Саймона, бо ж він не звик до такого, це прям ексклюзив❤️
вони заводять одне одного лише дразнячись, а фраза, що вона без білизни - це мабуть як секс для гранати))) бо після Саймон запропонував шалене продовження і от ціобіучнки шаленого задоволення у квес-кімнаті просто заінтригували і мабуть не тільки Ханна, а й нас❤️❤️❤️
Гаряча квест-кімната ))оце Саймон набрав обертів , аж задимівся )) ❤️
Ого, а Ханна має кігтики, ні навіть пазурі і може дати відсіч і постояти за себе. Вона не та, хто дасть себе образити. А чи не до Саймона в кімнату вона попала? Дякую
Наталья Храпакова, О так попала прямо в руки імениннику)
Вау, вау, вау...
Ханна знає собі ціну...
І вона точно прийшла не на ярмарку,щоб продати себе..
В чергу ставати не буде..
Але ж. ...Доля..Влаштувала їй подарунок..І за тими дверима точно не ванна .І вхопиться вона не за вимикач.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ох як цікаво...
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Але ж який цікавий вимикач то буде))
Ох, підходимо до найцікавішого ? Ханна дівчина з характером яка вміє постояти за себе і знає собі ціну ? А Стіві с@чка рідкісна ? дякую за розділ ❤️
Mariia Maletska, Ханна у нас має огого характер, Саймон буде в шоці))
Ой, бажання подруги про присутність на вечірці зіграла злий жарт з Ханною і вона опинилася в центрі уваги всіх гостей)))
Ефектна поява Ханни явно стала поперек горла Стіві, а вона виявилася ще тією с@кою, бо так накинутися на неї, це просто ((( але Ханна у в кашу не дасть наплювати, дала гідну відсіч, молодець і от тут починається найцікавіше, бо вона заходить у ті самі двері❤️❤️❤️
Оксана Яремій, Ой що ж там буде за тими дверима))
Початок інтригуючий ?? Уже чекаю продовження
Viktoria Karchevska, Дякую❤️
Вже за пів години вийде новий розділ
Вітаю з новинкою ❤️
Ми дуже чекали саме на Саймона ❤️
Елі Ель, Дякую❤️
Ох і нарешті його історія почалась
Вітаю з новинкою.
Початок, як завжди шикарний і дуже багатообіцяючий.
Як завжди тримає з перших рядків, і вже цікаво, яке ж там продовження.........
Лиля Малофий, Там скоро буде дуже гаряче
Гарячий такий початок .
(•‿•)(•‿•)(•‿•)Багатообіцяючий..
Ну чого не буває..Ну заблукала дівчинка..
Ну пепеплутала вимикач з тим органом..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Зате зацікавила іменинника.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)Своєю скромною зухвалістю...
А ось про батька... Скажу що зрозуміти важко як можна бути таким..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Ох він її тепер просто так не відпустить
Вітаю з мега гарячою новиночкою ❤️ Бажаю успіхів книзі і всіх топів. ✨✨✨
Світлана Романюк, Дякую люба❤️
Вітаю з новинкою)) Початок просто шикарний.. і обірвали на самому цікавішому?
Саймона шкода, таке відношення батька.. просто жах.. ще й намагається ним керувати?
Mariia Maletska, Саймона дійсно шкода, він не заслуговує такого відношення до себе
Якось підозріло, що батько так хоче виконати заповіт і одружити сина, що той отримав спадок. Здасться, що там щось інше у цьому заповіті. Не дарма він не дає його Саймону прочитати. Дякую за цікавий початок.
Наталья Храпакова, Заповіт з великими таємницями, і батько не просто так його ховає.
Вітаю з новинкою ‼️
Успіху книзі, натхнення авторці ❤️❤️❤️❤️
Люсі Лі, Дякую тобі❤️
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, Дякую❤️
Вітаю з новинкою ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Дякую❤️❤️❤️
Початок як завжди інтригуючий)))
З таким батьком як у Саймона і ворогів не треба((
Саймон ще той гульвіса і поки насолоджується своїм розгульним життям, змінюючи жінок як рукавички;)))
Цікаво чому батько так хоче виконати умови заповіту, якщо все залишиться Саймону???
Оксана Яремій, Чим далі тим глибше в ліс, як кажуть. Усе тільки починається.
Вітаю з новинкою!!! Бажаю успіху книзі ,а вам натхнення та багато читачів !!!
Олена Рябоконь, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою❤️
Анна Тутецька, Дякую❤️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі та вам натхнення
Наталья Храпакова, Дякую❤️
Вітаю з новинко! ❤️ вже побігла читати)
Лана Міра, Дякую❤️
Приємного читання.
Вітаю з новинкою!
Вікторія Вецька, Дякую❤️
Вітаю з новинкою❤️❤️❤️
Нарешті ця довгоочікувана історія про Саймона❤️❤️❤️
Бажаю легкості у написанні, невтомної музи та успішного старту книзі❤️
Оксана Яремій, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою)
Холод Влада, Дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати