16 566
“Гра на виживання”
Анотація до книги "Моя найгірша залежність "
На вечірці маскарад в честь свого дня народження Саймон переспав з незнайомкою, яка порушила усі правила дрескоду і помилково зайшла в його кімнату. Та вже на наступний день він зустрічає її в мед кабінеті і дізнається, що вона сестра його найкращого друга, яку він не бачив вісім років та терпіти не може. Між ними заборонена пристрасть, яку неможливо стримувати, та що буде коли Ханна дізнається, що Саймон заручений з іншою?
від ненависті до любовісестра найкращого другатаємниці сім'ї
Зміст книги: 20 глав
Останнє оновлення: сьогодні
80 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШикардосний розділ...
Їхні спітчі,підколи..
Порада Ханни ..А її слова про хазяйку -то щось.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Як і наступні дії Саймона (в туалеті)..
Уява була дуже бурхлива..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Але ж і поганець...Зумів "відплатити" їй теж .
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А ось слова Лео виявились ложкою дьогтю...Перед самим матчом..
От лайно..
Дякую ❤️ ❤️ ♥️
Саймон вперше стикається зі сплячим ведмедем і прямо сказав про це Ханна, хоча це було не легко... Але очікувано Ханна почала більше підколювати і як хазяйка його звіра не просто відмовила, а тріумфально відппрпвила його у туалет на ручну працю;)
Але Саймон також не промах і у відповідь запалив її і залишив... Ох, які вони колючі і грають одним м'ячем, і поки у них це виходить, але чекаю на гол...
Але тут матч і стається те, що не очікував сам Саймон - і це ревнощі, які не просто затуманити очі, а вибухнуть і дуже неочікувано для всі;)
Ну, але чого очікував Лео залізши у пащу звіра і так нахабно витріщатися і говорити про Ханну і це спряцьовує як червона тряпка для бика))
Ой чекаємо вибуху ❤️
-Проблема у тому що в мене не встає на інших..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ханна,замість язвиьи,мала б оцінити вірність молодшого їй..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А Майк...Знав би кому довіряє безпеку своєї сестрички..Саймон нагляне..І загляне,і перевірить..Все,скурпульозно..
Так як це тільки він вміє..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Ну що ж Майк запустив бомбу сповільненої дії, доручивши Саймону наглядати за Ханною;)
Тео все зрозумів як треба і тепер це буде + ще одне підмахування для Саймона;)
А Ханна у свою чергу так мріє покарати Саймона, що в голові уявляє знаряддя тортур і о ця мотузка ніяк не покидає її голову;)
Ой, а Саймон так відкрито сказав про свою проблему;) що а ж страшно що Ханна зробить з цією інформацією)
І так закінчили на найцікавішому ♥️
Ржу(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Не встав..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І Саймон в шоці від свого дружка.
Що так його підвів. (•‿•)(•‿•)(•‿•)
А все тому що не та..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Якщо Саймон був готовий ,то його дружок точно ні .(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякуууууую ♥️♥️♥️
Ох скільки емоцій))
Спочатку розмова з Тео і добре, що прийшла Хлоя;)
Потім розмова з мачухою і надіюся у неї вийде дістати оригінал заповіту, бо його хоче не тільки Саймон, а й ми;)
Ой, а як красиво поставив на місце Саймон Майка, це було вау, аице "заздриш? Запам'ятай це, бо тепер це буде постійно" ну красава)))
Ой, а наречена така собі не пальцем роблена і палець в рот не клади, але тут опа нежданчик і дружок Саймона пішов спати;) ха-ха
Саймон просто ще не в курсі, що ліки у нього одні і це ХАННА❤️❤️❤️ і клуб тобі точно не допоможе;)
Дякую за такі шалені емоції❤️
І що тут сказати...
Доки дочитала розділ ...
Всі думки вилетіли з голови..
Залишились емоції ..
Вау, вау, вау ♥️ ❤️ ❤️ ♥️ ❤️
Вони ж ,обоє ,такі шаленні,гарячі,нестримні.
Але. Якщо Ханна й далі ходитиме без білизни. А Саймон як має стримуватись ????Знаючи що доступ до тіла вільний. Він же не з заліза...
Тож ... Каааааапець як між них палає .
Тільки ж вперті обоє....І в Саймона своїх тараканів. ...А ще ,бляха, нареченна.
В Ханни ,і пофіг що с@кс у них відпадний,образи і брат як тригер.
Дякуууую ♥️♥️♥️
О так, цей розділ просто розрив і багатий на події))
Саймон ревнує і це просто вау, ну але Ханна грає на його витримці, бо сказати про с@кс у трьох це було на межі самогубства;) і після цього ще й облаиала йому і собі кайф...ох це було жорстоко..але тут виходить на арену наш Тео, який одразу вловлює пристрасть між ними і співчуває Саймона добряче))
Так нас чекає дівчача розмова про гарячих хлопців і такий же с@кс)) і так у нас появилася ниточка - лист Саймона???
Ржу..Після слів Тео про найцінніше..
Тому що якраз "найцінніше" Ханна вже вібратором оприходувала.(•‿•)(•‿•)
(•‿•)Але то їхня з Саймоном таємниця..Як і те як вони одне одному доставляють задоволення ...
Через те молодший від одного звуку голосу Ханни вже в повній бойовій готовності ...
Дякую ♥️ ❤️ ♥️
Тео як і Рос, вони одразу все розуміють і все знають) і зазвичай добряче допомагають потім ❤️
Ой, схоже ревність Саймона увійшла в чат)) тепер команда буде відгрібати на тренуваннях повній і від капітана і від тренера;) ха-ха
А Тео наш проникливий купвдончика все зрозумів і з точністю сказав, що потрібно берегти коли про хтиві бажання Саймона дізнається Майк;) ну чекаємо ❤️
А от ввечері його чекає знайомство з нареченою і ранкова розмова з мачухою і її бажання виправити помилки минулого??? Ну тут багато питань і чекаємо на розвиток подій))
Ну а батька хочеться прикопати у глухому лісі
Ну це капець! Ханна розмовляє з батьком , а у той же час Саймон під ковдрою таке чудить... що вона ледь оргазм не впіймала. А тепер доведеться добряче прохати Саймона довести справу до кінця. Дякую
Я в шоці..Приємному..
Це непросто розділ про трах..
Це ода с@ксу в такому неймовірному виконанні.. Те що між них відбувається..Наскільки розкуті обоє...Наскільки вільні в своїх уподобаннях... .
І ревнощі Саймона..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Ну не лиш йому бути таким профі..
Але в його голові і душі такі ревнощі що Ханну хтось навчив цим премудростям в ліжку....
Ханна показала своє вміння не лиш Дейзі приручити.. Саймон вже теж на с@ксгачку в неї..
Яке:останній раз. (•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякууууукю ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Ну вони обоє свідомо розуміють, що це точно не останній раз але роблять вигляд що так. Хоча паршиво вдається, коли їх просто розпирає від пристрасті
Ну це просто нереально гарячий розділ❤️❤️❤️ все так класно та смачно описано, що просто заздриш героям)) ох
Ой Ханна зазіхнула на святу святих і таки Саймонова дупка втратила невинність;) ха-ха це було щось
Але Саймон відплатив тим самим, хоча Ханна на це і сподівалася...ой як же вона його облаиа в цей момент це кайф, бо вона все ж залишалася головною, даючи йому ілюзію влади вау))
Ой і вони думають, що можуть оце припинити..ой смішні.. та вони так ламають свої сексуальні межі, що ця ніч точно не остання, а просто трамплін до прірви в яку вони падають разом❤️ але є але наречена про яку Саймон згадав навіть у такий момент((
А от момент з Дейзі це круто - Ханна приборкувачка звірів Саймона❤️❤️❤️
Оксана Яремій, Ох далі Саймону буде дуже нелегко))
Бо тягне до тої, яка під забороною, та щей заручений з іншою. Шкода його трохи
От не дурний придумав:Бог однакових парує..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ця пара,по своїх уподобаннях ,однозначно тримає пальму першості..
Вони такі класні,гармонійні...
Сумно ніразу разом не буде..
Бо вміють урізноманітнити свої любовні втіхи..
І Ханна ,єдина,кому Саймон розповів про своє життя..Його другу сторону..
Дякуууую ♥️ ❤️ ♥️
Коли буде оновлення щодня)?
Данило Федечко, Фізично не встигаю зараз писати розділи щодня, як щось зміниться я повідомлю
Так… вже писала, що з таким батьком і ворогів не треба(((
Саймон, маючи у своєму житті все:гроші, жінки, друзі.. залишається самотнім у своїй жорсткій правді і тут зʼявляється Ханна - справжня принцеса для монстра)) вона ідеальний ключик для його потаємних дверей до справжнього щастя♥️
Поки вони насолоджуються шаленою пристрастю і випробовують межі один одного, розкривають свої таємниці в ігровій формі з жартами та підколами, але Саймон може відкритися тільки їй і коли це зрозуміє це буде ще одним шоком♥️♥️♥️
В кожному жарті є доля правди ...
Тільки про це знають двоє..
І Ханна і Саймон..
Тож всіх згодом чекає великий нежданчик..
Але те як Саймон готовий відповідати чесно на питання ...
І як очікує чергового гарячого подарунку..
Ханна ж не розчарує ..
Дякую ❤️♥️❤️
Розділ просто неймовірний❤️
Ханна стала зіркою дня народження;) дівчинка виросла і Майк почав про дітей та одруження і тут Ханна класно підкреслила його вік, а своєю ідеєю про дитину від Саймона просто закопала і Майка і Саймона;) хах
Ці постійні перепалки, підколювання Ханни та Саймона просто вау, їхні репліки і думки можна записувати на цитати❤️ ну це просто кайф і треба читати))
Саймон, щоб отримати бажане від Ханни має бути чесним і дати відповіді на питання і так вони їдуть на квартиру і там на нас чекають розмови і не тільки)) подивимося як вони вміють домовлятися;)) і як завжди цікаве попереду ❤️❤️❤️
Ну в Майка з Наталі (Ханна правильно здогадалась) точно як у Саймона і Ханни.
Але попереду ще чекають нас їхні баталії .
А ось ця парочка запалює не на жарт.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ханна молодець..То заставила Саймона задовольнятись самому.Тепер зробила йому :ай,яй,яй на штани.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дорослий хлопчик..Думав підколоти..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Але очікую їхньої пожежі в клубі .
Ханна ж не розчарує..Білизну не одягнула..
Дякую ♥️♥️♥️
Так схоже Ханна наворотила в дитинстві з Маком і Наталі, бо розуміє що вони і далі не можуть нормально спілкуватися( цікаво що ж такого вона зробила(
А Саймон не заставив себе довго чекати і приніс їй антисептик для обробки рота після шикарної процедури... ха-ха, а для інших частин запропонував таку вже дієву святу воду))) але Ханна ще та скалка в дупі вилила цей спирт прямо йому між ніг і о тут Саймон як у воду дивився бо сказав, що вона сама до нього ще прийде;)
І от Ханна знову прийшла на його день народження без запрошення, без подарунка в в тій самій сукні)))
Дежавю просто шикарне, але обидва тепер хочуть відповідей і ця остання фраза Саймона просто шикарна❤️
Чекаю на продовження бо як завжди все цікаве попереду;) наступний розділ обіцяє бути гарячим❤️
дуже цікаво!
Чекаю продовження з нетерпінням
Оля Сотник, Дякую❤️
Продовження вже сьогодні опівночі
Першу половину проди матюкалась,поки читала..Що ж вони за тварюки,всі..Хай вже батько сволота..Але його шльондра..Чи їй мало було бути коханкою чоловіка подруги .Їй подавай все ,що належало колись цій самій подрузі....Що син нікчема -не дивно. Якщо обоє батьків підлі..
Зате далі я отримала кайф..Це було дуууууже...(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Ці двоє сумувати не дадуть..
Але бідний Тео..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Побачити таку картину,маслом..А точніше спермою.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️❤️♥️
Ой батько Саймона ще та козлина разом зі своєю тепер недодружиною і синочком(((
З такими родичами ворогів і не треба
А от друзі у Саймона правильні) Еліс і Хлоя це наші купідончики♥️
А Ханна… о Боже та вона перевершила саму себе)) я такого не очікувала так підставити Саймона ха-ха а Тео бідний наш Тео чого він тільки не бачив ха-ха я так не сміялася вже давно)) дякую за смачний розділ і питання як тепер заснути♥️
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)Не можу...
Як таке "знущання" Саймона можна прокоментувати ...
Але ж віддячив Ханні за той удар .
Поганець .Довести до оргазму і залишити незадовольньонною.
Ханна дума:краше б задушила його там між її ніжок....
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякуууую ❤️♥️♥️ Кайф кайфезний .
Вітаю з передплатою ❤️❤️❤️
Вітаю з передоплатою ❤️
Це було просто афігеть як круто❤️
Ну Саймон сам нарвався на помсту.. в мене таке враження, що він отримує ментальний оргазм від злості і ненависті Ханни)))
О боги це було просто вау♥️
Ну що ж нічний гість просто обламав Ханну і залишив на її долю її ж рукам ха-ха це було ефектно, але помста буде ще ефективнішою, бо ж фантазії Ханні можна лише позаздрити))
Дякую і чекаю на продовження з нетерпінням ♥️♥️♥️
Вітаю з передоплатою!!!
Бажаю невтомної музи, легкості у написанні і шаленого успіху книзі♥️
Ви пише дуже смачно♥️
Вітаю з передплатою !!! Бажаю вдалих продажів !!!
Мдааа...Феєрично ..Весь розділ...
Ханна ,бідна,ніяк до пам'яті не дійде ...
З одної сторони шикарнючий с@кс...
З іншої :цей шикарнючий с@кс з тим кого все життя своє ненавиділа..
,(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Майя в одному права:три оргазми компенсують все інше..
Тож тут вже ніщо не допоможе..Хіба знову повторити цю шаленну ніч...
Тільки чи вдасться поговорити спочатку..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Але ж і хитрий цейходячий с@кс..Пробрався в її спальню..
Дякую ♥️♥️♥️
Обожнюю вже цю історію , гаряче і дуже дуже гаряче. Кожна історія з циклу в саме серце і так круто що ви розкриваєте кожного персонажа , дякую за те що пишете ?? . Тепер це ранковий ритуал перед насиченими днями , і приємне чекання наступного дня з оновленням ?
Оце так шок контент для Ханни! Знайомство з командою, особливо з капітаном. Її давнішнім ворогом. Та все б нічого, але ж він і є той загадковий Джек. Капець! Триндець! Аааа! Це що за знущання таке? Свята вода, антисептик! Сміялась, так що стіни дрижали. Це мені було смішно, а не Ханні. Їй зовсім не до сміху було, особливо, коли в ліжку поряд знайшла Саймона. То він ще розмову не закінчив. І чим ця розмова закінчиться? Когось ще травмують? Ханна це добряче вміє робити. І царапатись, і кусатись, і удар влучний наносити також. То ж бережи свої бубенці, Саймоне! Дякую за дахозносне продовження.
Знайомство з командою вийшло шокованим, бо капітан команди - це Джек, який подарував їй таку шалену ніч;) хах
Шокована Ханна в голові просто шалений збій а їх роздуми це окреме задоволення, бо ж усвідомлює що найкращу ніч їй подарував її закляття ворог...вона хоче стерти пам'ять, здерти шкіру чи прополоскати рот антисептиком або святою водою...Боже в неї фантазія просто і чи дійсно вона цього хоче, протистояння розуміти тіла тільки починається, бо бажання не так просто заглушити...ох
Подруга Ханни ідеальна, бо підтримка і підколи це їхнє все - свята вода у них на всі випадки життя;)
І так від Саймона вже тепер не втечеш і на підтвердження цьому - поява у ліжку у батьківському домі....ааа мій шок в шоці, і як завжди закінчили на найцікавішому...
Шок для обох.
Тільки Саймон вже зранку" прожив " цей стан .
А Ханна ....Для неї зрозуміти і прийняти дійсність . ..Як бомба,що взірвалась..
Один молодший не бажає "здаватись"..
Він хоче знову до "раю" між чарівних ніжок Ханни..(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Оце то зустріч. Подарунок долі ще той..
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
Стресс повернуся у життя Саймона, що бідний навіть палити знову став. найгірше це те, що він підсів на голку під іменем Ханна. А як з неї зіскочити, якщо в думках постійно ніч, яку вони провели разом. А там вже і ревнощі полізли через край. Саймон попав по повній. Дякую за продовження
Настав момент істини))) Маски зняті, таємниці розкриті))Ханна в ужасі, бо нарешті все зрозуміла , дуже хочеться знати що вона подумала в той момент)) ну а Саймон в істериці, бо сам себе не розуміє, розум ще з ним а тіло вже зрадило))) які в нього ревнощі класні… такий власник ❤️ хоча сам в шоці зі своєї поведінки ❤️ з нетерпінням чекаю наступного розділу ❤️
Ну що ж схоже Ханна - це алерген, погана звичка та найнебезпечніший наркотик для Саймона)) вона викликає залежність та оскому по всьому тілу...у Саймона збій системи настільки що він готовий розірвати кожного хто тільки подумає про неї...і так Майк і Тео в шоці чому вони гризуться, а Ханна, побачивши на спині свій художній розпис, також склала пазл в голові і там також ерор;))
Цікаво що вона думає тепер, бо схоже Саймон готовий навіть в пекло, аби тільки з нею❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою. Підписалася. Буду рада взяємній підписці)
Каааааапець...
Навіть не знаю як це назвати..
Бумеранг точно не туди залетів ....
Після нічного рандеву -ляпас...
Але ж якщо рот не вміє бути вчасно закритим .
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)Якби й Саймона можна зрозуміти...
Спогади про гарячу нічку ,з тепер то він знає ким, йому нп дають спокою..
Он як менший вже в стійку стає..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ❤️❤️♥️
Тату... Він побачив тату на нозі Ханни і зрозумів, що саме з нею провів минулу ніч... Навіть не довелося шукати Майю вона сама прийшла. Він знає хто вона, але вона не знає, що Саймон це той незнайомець у масці. Круто... Нас чекає цікава гра... З нетерпінням чекаю на продовження
Ніфіга собі оце жарр ???
Тут будуть горіти всі❤️?
Що ж Саймон в шоці, що його подарунок втекла, але він знайшов її там де не очікував;)) у медпункті і який збій відбувся у нього, коли він усвідомив з ким провів незабутню ніч і кого бажає до втрати пульсу❤️
Його розмови у голові це просто кайф, там такий хаос і протиріччя, просто вау, яка там боротьба здорового глузду і шаленого потягу до Ханни)))
Біля неї він втрачає просто раціональне мислення, бо знаючи які у них косючі відносини він пропонує їй перестати чим заслужив смачного лапаса;) хах Ханна молодець і ще не раз покаже і гострі зубки і силу удару)))
От тепер чекаємо на реакцію Ханни, коли вона усвідомить від кого так втікала зранку)))
Яка Ханна молодець! І хазяїна приручила і собаку хазяїна... Але головного вона не знає, як і він. Хто ховався за маскою. Ханна, бажаю тобі горного першого робочого дня... Тобі ще з Саймоном зустрічатись... Готуйтесь обидва до цікавої зустрічі.
Ооо бляха, нічо собі поворот.
Пам'ятаю, що у книзі про Марка з Еліс, там була якась згадка про Ханну, щей зі слів Саймона звучало, що начебто вона страшна і прищава.
Ну, ну. Дуже цікаво, як він відреагує тепер на таку "страшну" гарячу Ханну, щей коли дізнається що саме з нею провів ту саму ніч. Вже не можу дочекатися продовження.........
Дочитала проду і ржу...
-Фу,фу...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Я з неї не можу .
Це ще не все..Це тільки перший акт"марлєзонського балєту"...
Після такої дихозносної ночі..
Після того як приручила цукерками песика(•‿•)(•‿•)(•‿•)Уявляю стан шоку Саймона зранку..Що змогла тихо вийти ..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Але доля таки нещадна ..
Бо той, кого б воліла ніколи більше не бачити ,нестерпний Саймон і наш таємний Джек то одна особа...Ооо,оце буде шок шочний ....
Дякую ♥️❤️♥️
Так Ханну сміливо можна назвати приборкувачкою звірів))) ха-ха
Спочатку Саймон, а тепер і гонча собачка;)))
Схожу у Саймона з'явився конкурент на увагу симпатію від Ханни;))) ха-ха
Схоже в дитинстві вони добряче щось не поділили, бо оця "ненависть" просто зашкалює і питання чому так???
О це буде шок у Ханни коли вона дізнаєть, що Джек - це Саймон, бо лише уява про зустріч з ним у неї викликає оскосу у зубах, а тут спільна гаряча і незабутня ніч)))
А о це її жодних інтимних підтекстів...фу, фууу ...ага ха-ха
Чекаю їхньої зустрічі це буде шок-контент для двох)))
Кожен наступний розділ все гарячіше і гарячіше. А я вже думала, куди ще більш шалено, гаряче і відвертіше. А виявляється можна. Ви мене здивували. От найшли вони одне одного, то вже й не зможуть розділится. Таку пожежу вже не загасити, ніяких вогнегасників не вистачить. Дякую
Після всіх коментарів , в ході цього неймовірнодихозносного траху (в голові Саймона),я навіть не знаю що ще можна добавити.
Це було достобіса гаряче.Шаленно..
Відверто...
І їм обом такий темп і ці ігри в ліжку смакують..
Що ще сказати коли зустрілись дві споріднені душі ...
І вперше ...Та все вперше:шикарний ,незабутній трах ,неймовірні відчуття, і навіть спільний (о,диво) сон..
Чого раніше в Саймона не було...
Дякуууую ♥️♥️♥️ Було дуууже гаряче.
Ой що це було...
Та це просто пожежа і жодні вогнегасники тут не допоможуть загасити цю шалену пристрасть))) ох що ж робиться і це тільки початок книги;) а що буде далі...де межа??? Але її точно нема, не тут і не зараз))) вау я просто в захваті)
І так схоже Саймон настільки попав, що дозволяє собі з Ханною порушити встановлені правила і це просто кайф - це пристрасний поцілунок, ночівля разом у ліжку і головне бажання повторити... Ой, тебе чекає шок, коли ти дізнаєшся хто та, яка заставила тебе пережити такий кайф)) і ламати ж свої правила;)
А от подарунок на день народження у тебе шикарний, а головне ексклюзивний вийшов ❤️❤️❤️
Рятуйте! Де мій вогнегасник? Дарма, я його не приготувпла, зродився б зараз гасити пожежу! Ну вони обидва таке творять! Одне одного вартують. А Ханна, мабуть, так здивуваоа Саймона, що він не зможе її ніколи забути! Дякую
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати