293 055
“Нестерпні боси”
Анотація до книги "Мій нестерпний бос"
Вона ідеальна особиста помічниця, яка знає робочий розклад боса краще за власний, вміє тримати дистанцію й ніколи не переходить межі.
Він холодний, принциповий керівник, який не терпить брехні, хаосу й несерйозного ставлення до роботи.
Вони працюють разом три роки й давно звикли до уставленого режиму, та все змінює ніч після новорічного корпоративу…
Він холодний, принциповий керівник, який не терпить брехні, хаосу й несерйозного ставлення до роботи.
Вони працюють разом три роки й давно звикли до уставленого режиму, та все змінює ніч після новорічного корпоративу…
службовий романбос та підлегладуже відверто
“Вони працюють разом три роки й давно звикли до дистанції між ними, та все змінює ніч після новорічного корпоративу, коли завжди холодний бос ловить свою помічницю біля стіни і...”
Зміст книги: 45 глав
501 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої любі читачі ♥️
Графік прод буде залежати від кількості світла і гарного настрою мого дитяти, але поки планую два вихідні, тобто буде пʼять прод на тиждень. Вони будуть виходити опівночі ♥️
.
Книга ця доволі провокативна, бо ж відверта, але цінностей в ній буде багато, як і в усіх моїх книгах. А також багато гумору. Без нього нашу теперішню буденність не винести... Додавайте книгу до бібліотеки, щоб не загубити ♥️ За кожне серденько й коментар окреме місце в моєму серці ♥️
.
Посилання на телеграм-канал нашої читацької родини, з новинами, картинками й голосуваннями: https://t.me/your_writer_natali
неймовірна історія кохання, про довіру і віру в людину... я пишаюся головними героями, от би і в житті так було...
дуже хочеться ще почитати історію Євангелини, щось мені здається що з Домініком не спроста їх доля звела))
Неймовірна історія, читала на одному диханні. Чекаю наступну історію про сестру Вікторії.
Наталія Косенко, Клас. З нетерпінням чекаю на продовження про інших героїв. І так про Леона дуже)
реготала цілий день. і досі падаю зо сміху
Ольга Оленіч, Я дуже старалася, аби історія підіймала настрій)))
Дуже класний фінал!!! Та все ж хочу продовження історій Еви та Міри.... з нетерпінням чекаю...
Lubov Dragomatsa, Про Міру книга є) «Мій маленький секрет»))
Просто вауууу
Ольга Венгеровская, Дякуюююююю ❤️
Класна книга. Легка. Прочитала, за пару годин. Починаю читати другу частину. Дякую
Екатерина Долганенко, Рада, що вам сподобалося ❤️
Дякую за чудові книги!
Підкажіть, будь ласка, які ще книги пов'язані з цим циклом
Наташа Площанська, Доброго дня) дякую за відгук) Зараз пишеться друга книга з циклу про Міру та Романа. Мій маленький секрет. Після цього будуть ще дві книги про Леона і його помічницю, а також про Домініка й Еву. Тобто в цьому циклі буде чотири книги. А в наступному буде про подруг Еви, а також деяких персонажів чоловіків з цього циклу (Макса та Лева).
Дуже сподобалась книга, читала із задоволенням, дякую ❤️
Кристина Гребенюк, Дякую за теплі слова ❤️
Чудова книга. На одному диханні прочитала. І то дрібниця, що вже світає.
Щиро дякую автору за таку неймовірну історію.
Оксана Вінічук, Дякую ❤️ мені надзвичайно приємно ❤️❤️❤️
Гаряча ванна і гарячі моменти... Кайф!❤️
Тая Бровська, Дякую ❤️
Дуже цікава історія. Читала її з величезним захопленням.
Маріана Куцмида, Дякую вам ❤️❤️❤️
Це було неймовірно?
Вікторія Прищепа, Дякую ❤️❤️❤️
а також цікаво дізнатись чим закінчилось репетиторство Еви)
Христина Реведжук, Про це буде далі ❤️
Йо!) Він прийшов? Сам??? Неочікувано)))
Тая Бровська, Так, ніхто не очікував)
Класна історія . Я в захваті . Чомусь уявляю що Еву треба познайомити Леоном. Такий веселун з характером ,який підбере ключик до закритого серця юної травмованої дівчини
Ирина Духневич, Дякую ❤️ Для Еви в мене інша пара) наступна зараз книга на сайті про Міру. Потім буде про Леона. Потім про Еву ❤️
класна книга
Olesya S, Дякую ❤️
Прекрасна історія! Легка, романтична, з почуттям гумору. Дякую! Чекаю на продовження з наступними героями!
Tanya Lyasota, Дякую ❤️ мені надзвичайно приємно ❤️ частину першого розділу книги про Міру вже можна знайти в телеграм-каналі. А книга вже на букнет)))
Книжка як ковток свіжого повітря. Давно не зустрічала настільки адекватних героїв. Дуже легко читається, неймовірно цікаво.
Дякую автору
Майя Далінчун, Дякую ❤️❤️❤️ Мені неймовірно приємно ❤️❤️❤️
Чому, коли вони (брати) вирішили захистити героїню фіктивним браком вона не спитала, чи не буде дружина боса проти? Бо нам типу натякали, що він одружений, якщо є дочка, але так і не сказали так це чи ні? Тобто сама героїня про це думала і тут раптом сказала "так" і не поцікавилася? Ну ок, вона типу перенервувала, але хоч би думки могли пробігти в її голові...
Svit, логічно, що якщо в людини є дружина, вона не запропонує ще одній жінці стати дружиною, ще й на публіку. Вона впевнена в босі, бо є причини. Впевнена в його рішеннях. Як дочитаєте зможете краще їх зрозуміти)
Дякую за історію, я так розумію є продовження, дуже хочеться прочитати!!
Nataliia Tsaruk, Дякую ❤️ продовження ще нема, але на наступному тижні зʼявиться на сайті. Це буде книга, глави якої виходитимуть кожного дня. Зараз першу главу книги можна знайти в моєму телеграм каналі ❤️ посилання в закріпленому коментарі ❤️
Щиро дякую! Так гарно, читала б і читала. Не даром кажуть, що є мами і є кукушки. Автору, натхнення!
Галина Братуняк, Дякую ❤️ буде ще три книги, в кожній з яких ми зустрінемося з героями) наступна про Міру буде не менше цікава ❤️
Добрий день, підкажіть будь ласка, ще вранці оплатила книгу, але й досі немає доступу і не відображається у придбаних книгах. Це завжди так довго зараховуються кошти з картки Приватбанку чи щось пішло не так? Перший раз просто купую книгу в цьому додатку.
P.S. Історія неймовірна, дуже дякую автору! Натхнення Вам і творчіх успіхів!
Наталья Надточий, Щиро рада, що все вирішилося ❤️ приємного читання ❤️
Клааааас, а про інших героїнь та героїв плануєте написати? Бо ж таки і просяться ще історії ))
Катерина Левчук, Так) наступна книга буде про Міру та Романа і вийде вона на настпуному тижні)
Це дуже крута історія!
Саме те, що потрібно в наш , щоб трішки відволіктися) Кожна Ваша книга-шедевр. Дякую за просто дахозносні емоції.(〃゚3゚〃)(〃゚3゚〃)(〃゚3゚〃) Рекомендую до читання.
Marisha Gerasimenko, Дякую ❤️❤️❤️
Дяяякую! Дуже емоційно і щемливо! Такий фінал! І з героями ми ще не прощаємося. З нетерпінням чекаю на Вашу нову історію! ❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, Дякую ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Наталія Ковач, ❤️❤️❤️
Дякую за чудову історію! Добре, що ще зустрінемо героїв в наступній книзі, бо щось ще не хочеться з ними прощатися))
Irina Zhelonska, Дякую ❤️❤️❤️ Мені також вони дуже припали до серця ♥️
дякую за чудову книгу. підкажіть чи будуть книги про міру та єву?
Natalia Zakharchuk, Дякую ❤️
Далі буде...
Настя Дика, Так ❤️❤️❤️
Супер! Супер! Супер! Як все класно склалося! Все у них буде чудово! А ми підглянемо за ними у наступних історіях!))) Дякую, сонечко і чекаємо наступні історії кохання!)))
Наталія Силенко, Дякую ❤️❤️❤️
ммм, як це мило (44)
Настя Дика, Дякую ❤️❤️❤️
От він гнида у гарних панталонах! Ніякий ти не Сірий вовк, а гнилий, зелений черв'як! Тобі, аж ніяк не пасує ім'я. (43)
Настя Дика, ❤️❤️❤️
Пам! - Пряме попадання в ціль! Очікуваний "Щур" (43)
Настя Дика, ❤️❤️❤️
Можна дихати (42)
Настя Дика, ❤️❤️❤️
І хто ж "щур"? Але я маю ідею, про яку я зовсім забула (41)
Настя Дика, ❤️❤️❤️
Почекай Вік, ще трохи, ще декілька годин і ненависне очікування для тебе закінчиться (40)
Настя Дика, ❤️❤️❤️
Супер. Гарна книга.
Маряна, Дякую ❤️
Батько у дитини буде - Гарант. А от, чи буде у тебе чоловік - Риторичне питання (39)
Настя Дика, ❤️❤️❤️
дуже круто. я так чекала на це закінчення))))
Христина Реведжук, Дякую ❤️❤️❤️
але все ж цікаво хто батько Артемчика
Христина Реведжук, Скоро наступна книга буде на сайті. На наступному тижні ❤️
Цікави сюжет. Чому продовження для оплати не грузиться.
Татьяна Дацюк, Книга ще на модерації після завершення. Сьогодні буде доступна для прочитання ❤️
Стоп! А що за...? Що сталося? (38)
Настя Дика, Я не памʼятаю, про що ти там читаєш)
Книга зараз на модерації після завершення) це може зайняти трохи часу, проте дочитати її скоро можна буде ❤️ додавайте в бібліотеку, щоб не загубити й підписуйтеся на автора, тоді вам прийде сповіщення ❤️
Я неймовірно радію за Адама, Вікторію, Софію та їхнє маленьке сонечко, що тільки-тільки накопичує свої промінчики, але скоро засяє яскраво на ще більшу радість всій щасливій родині ❤️
Виявляється, любов з першого погляду існує, і між двома дорослими та поміркованими людьми вміло формується в здорові стосунки, сповнені довіри, відчуття один одного і тієї підтримки, яка не тисне, а дає крила! ❤️
Люба Наталочко, щиро Вам дякую за чудову, емоційну, вдумливу та красиву історію ❤️
Стосунки Адама і його Вікторії - назавжди в серці, і я дуже чекаю на зустріч з ними і в інших книгах) Ева - заінтригувала, а Міра - ошелешила))))
Дуже дякую Вам ❤️ Обіймаю ❤️
Sana Boboho, Дякую дуже ❤️ мені надзвичайно приємно читати такі гарні теплі слова ❤️
І я теж. Але у мене воно погане (37)
Настя Дика, ❤️❤️❤️
Ось з таких солодких приємностей складається щастя) Адам отримав шанс дізнатися, як воно бути чоловіком з найкоханішою жінкою, як це бути татом дитини, яка бажана, вже кохана, бо від нього)
Софі тепер точно дізнається, якою має бути любляча мама, що любить однаково як свою дитину, так і дитину чоловіка) любить відкрито, щиро і просто сподівається, а не вимагає взаємності!
А Вікторія має своє персональне сонце, що зігріє навіть вночі і любитиме її всю і всі її кілограми)
Чудова пара і сім'я у вас вийшла)
Чекаємо на продовження цієї саги) і нові зустрічі з ними)❤️❤️❤️
Marina Marina, Дякую дуже ❤️❤️❤️
Класна історія, дякую!
Надхнення в наступних))
Nadia Hrytsiuk, Дякую ❤️
Книга завершена?
Показує «кінець ознайомчої частини»
Анастасія Шух, Будь ласка:) Гарного дня!
Як оплатити продовження?
Наталія Косенко, Дякую!
Вау! Який трепетний розділ ... І ще має сюрприз;) Це так класно! Дякую!
Marisha Gerasimenko, Будь ласка ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати