711 411
“Солодка четвірка”
Анотація до книги "Мед для Ворона"
Софія Медчук ніколи не вірила у шлюб і вважає, що стосунки – це покарання людству за гріхи. Але вона так мріє про дитинку…
І ось, дівчина іде на співбесіду. От тільки Денис Ворон пропонує їй не звичайну співпрацю. Чоловік теж хоче дитину. Для них обох.
Він стане татом, а вона мамою. І все це без безглуздості сімейного життя.
Здавалося б, це те, чого бажала дівчина.
Однак чи наважиться Софія прийняти таку сміливу пропозицію?
Обкладинку створила Дар’я Новицька
І ось, дівчина іде на співбесіду. От тільки Денис Ворон пропонує їй не звичайну співпрацю. Чоловік теж хоче дитину. Для них обох.
Він стане татом, а вона мамою. І все це без безглуздості сімейного життя.
Здавалося б, це те, чого бажала дівчина.
Однак чи наважиться Софія прийняти таку сміливу пропозицію?
Обкладинку створила Дар’я Новицька
складні стосункидуже відвертовагітна героїня
“Поістині захоплива книга. Сюжет абсолютно не схожий на інші та має власну солодку родзинку. Герої відчайдушні і дуже харизматичні. Історія однозначно прикрасить ваш вечір та залишить шалені враження з медовим присмаком.”
Зміст книги: 50 глав
164 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтиаж сумно, що фінал вже так близько. Історія чудова. Сподіваюсь, що будуть історії і про інших учасниць солодкої четвірки
Айсідора, Не знаю) Я з тих авторів, які пишуть все і відразу) А вже потім дивлюся, що швидше можу довести до фіналу)
Історичний любовний роман буде про красую Елізабет та скромника Ентоні)
Цікавий сюжет, доволі незвичний контракт, не пригадую таких, навіть в книгах) Історія відгукується, герої харизматичні, події місцями очікувані, але від цього не менш захопливі) Тема відносин в книзі, що підкріплюється доволі різними прикладами, дуже важлива, як на мене. Є над чим подумати, дякую!
ToriKa Reader, Дякую за хороший відгук!
Книгу планувала зробити легкою, але в процесі написання стосунки героїв ускладнилися) тому радію, що історія Вам подобається))
дійсно, якби ж усі пари обговорювали "на березі" усі важливі моменти.
Гарно розвивається сюжет. Мотивація героїв, больові точки - зрозумілі. І хочеться скоріш дізнатись, до чого вони прийдуть.
Айсідора, Спасибі)
Розуміючи психотравми гг,приходжу до висновку - невміння визначати свої життєві пріоритети,особистий простір, невміння казати "ні",згода на маніпулювання собою, зрештою вчинки далекі від адекватності - оце справжні проблеми в житті гг,а не наявність в її оточенні енергоп'явок.Вона сама дозволяє псувати своє життя.Не таємниця,що її батьки,узнавши про вагітність, тепер будуть діставати вже не тільки один одного,а , насамперед гг. Тільки щирі і відверті розмови з батьками,колективні візити до психолога зможуть змінити ці стосунки.Або повний ігнор від токсичних звичок,або максимальне обмеження спілкування. А подруга-шість років успішно обгаджувала гг,і нині все те ж саме. Кидай усе,рятуй її в мільярдний раз поки сімейна сварка,та як тільки зачешеться у тієї пари між ніг,з насмішкою,глузами гонять гг геть,принижуючи гг,і вона мовчки погоджується на це. Вдячності за розуміння і допомогу не має,а є цинічне користування,роль не близької подруги а презерватива. А тепер,коли буде вагітною, знову розгрібатиме чужі смітники,а про власну дитину хто турбуватиметься,бо на власне життя їй уже давно пофіг.. Ситуації,які викликають роздуми..
Elf Fia, Так, Софія надто залежна від щастя і не щастя людей, які поряд.
Це Ворон стане для неї психотерапевтом. Спершу навчить адекватно реагувати на нього самого, а тоді на інших. Але це ще попереду)
Дякую за коментарі. Вони і мені дозволяють побачити історію під іншим кутом))
Дуже гарна історія. Я не могла відірватися....) )))) Чекаю продовження ?.....
Селена Рейні, Дякую)))
Комічне і трагічне- як впізнавано,життєво. Гг викликає щиру повагу і захоплення, розуміння і співчуття. Просто,скромно, сумлінно іде життям,доброзичливо і іноді занадто потураючи токсичним істотам.Однозначно, хочеться для неї самого доброго і позитивного. Відповідальність і розважливість гг приємно вражають,це те,що хочеться відчувати у навколишньому.Чесна,щира,світла,позитивна ДУША. Різнопланова ОСОБИСТІСТЬ. Таку ЛЮДИНУ хочеться мати в близькому колі друзів, рідних.Не просто спостерігає життя,а робить висновки,і втілює їх в своєму житті.Це варто поваги. Зажертий ворон,маючи досвід,і, будучи досить прагматичним,так ще і не зрозумів,що не все те золото,що блищить.Спілкування з гг , надіюсь,взаємно буде корисним,і конструктивним.В доброму значенні.).Так об'єктивно змальовано реальне життя.. Дякую Автору за цікаву історію.) . Сумно,що гг дає використовувати себе невдячним і токсичним людям. Милосердя її використовують,і зразу ж обливають помиями, може треба обачніше відкривати двері своєї душі і свого дому тим,хто не цінує і не поважає її? Подруга знайшла прихисток, розуміння,допомогу,але звично образила,нахамила,бо яжемать- яжекахана.."не кидайте перли під ноги свиням"..
Селена Рейні, Не святі горшки ліплять, але в процесі створення творці неминуче будуть обкалапецяні,в різній мірі.))).
паралелі з Гіссі. Сподіваюсь перший раз Софії буде приємнішим і їй не спаде на думку "ніжка від стільця".
Айсідора, Ні, у цій історії без стільців)
Все пройде добре. Щоправда, з іншими заморочками))
До речі помітила що широку популярність набувають такі романи ніж історичні любовні. Але ті теж не менш атмосферні за своєю тематикою )
Анастасія Квітка, Дякую, що читаєте мене)
дитина емоціцно незрілих батьків.
Цікаво. Хоча починаєш задумуватись про свій шлюб і щастя в ньому ;)
Айсідора, Справді, часто наше щастя залежить від емоційної зрілості тих, хто поряд…
Героїні доведеться постійно з цим стикатися
Дякую за коментар)
який інтригуючий початок. Супер
Айсідора, Спасибі))
Вітаю, початок цікавий)
Анна Лоск, Дякую))
Вітаю з новинкою!
Анастасія Квітка, Дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати