Лінь
285 259

Лінь 18+

Романтична еротика

Ірен Кларк

Ірен Кларк · автор

Повний текст · 279 стор.
1 487
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 81
Лінь
№ 1
Лінь
Заздрість
№ 2
Заздрість
“Королі гріхів”
Анотація до книги "Лінь"
Влад Ярош звик не напружуватися. Жити легко, брати своє і дивитися на світ із тією дратівливою байдужістю, за якою ховається значно більше, ніж здається.
Ярослава Романюк звикла вигризати своє зубами.
Їхня перша зустріч — зіткнення. Різке, брудне, з образами, що липнуть до шкіри, і поглядами, які хочеться або забути… або повторити.
Вона ще не знає, що цей самий нахабний чоловік — її новий бос. Той, хто отримав посаду, за яку вона боролася роками.
Він здається ледачим мажором. Вона — проблемою, яку хочеться поставити на місце.
Між ними починається холодна війна. Жорстка. Особиста. Небезпечна.
Але найгірше — це те, що все зовсім не так, як здається на перший погляд.

Питання тільки одне: хто переможе в цій війні?

емоційні гойдалкипротистояння характерів ненавистьпристрасть_емоційно

Зміст книги: 46 глав
Пролог
Від автора!
1
2
3
...
4
5
6
...
7
8
9
10
...
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
...
25
26
27
...
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
...
Епілог

81 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Елена Залужная
17.06.2026, 19:49:47

Шкода ,що фото дракона не було)

avatar
Елена Цыкаленко
17.06.2026, 16:48:13

Дуже класна історія , легко читається цікаво все описано , насміялась від душі . Буду читати інші книги цикла . Рекомендую читати ! Дякую автору!

Дуже захопливо та емоційно!!! Успіхів в подальшій творчості.

avatar
Svitlana
16.06.2026, 10:35:15

Цікава книга,але в мене вона закінчується на 7 главі?

Показати 2 відповіді
Svitlana
16.06.2026, 12:26:08

Ірен Кларк, Перезагрузила додаток і з'явитись всі глави.Дякую.
Перечитала всі Ваші книги,залишились дочитати Лінь і почати читати Хіть,щиро дякую за ваші цікаві книги,за неймовірні емоції.

avatar
Nadia Kuriy
13.06.2026, 21:17:38

Клас, крутезна історія❤️

avatar
Oksana Le
13.06.2026, 14:03:48

Дуже сподобались візуали головних героїв

гарний твір гарні герої дякую автору

avatar
Софія Рен
12.06.2026, 13:22:32

Герої живі і справжні — саме такі книги і шукаю. Буду стежити

avatar
Юлія Гирина
10.06.2026, 23:56:41

Історія реально сподобалась. Сміялась від душі. однозначно рекомендую до прочитання .Продовжую читати усі книги циклу. Автору щиро дякую

avatar
Lubov Polozz
09.06.2026, 19:51:01

Дуже гарно. Дякую.

avatar
Катя Клямар
09.06.2026, 13:43:46

Коментар видалено

avatar
Alina Petkilova
09.06.2026, 01:11:23

Я прочитала другу книгу мені вона таааакк сподобалась буду починати читати третю частину і тепер знову моя сестра буде чути з кімнати голосний сміх, і фрази "та ну!!!)))" я дуже захоплена вашими книгами, а особливо цією серією книг)) я надіюсь будуть ще книги в цьому циклі бо ну дуууже цікаво в пишите)))) вам бажаю легкого пера, натхнення та великої підтримки в вашій справі))))

Дуже гарна історія ) дякую. Прочитала за два дні. Починаю наступну частину) надіюсь вона така сама хороша)

avatar
Любов Шевчук
08.06.2026, 18:27:52

Дякую за книгу.Хай щастить вам.

Дякую за неймовірну книгу. Гумор на висоті. Автору натхнення на подальшу працю Щиро дякую.

Прочитала задоволенням, Дуже подобався.

avatar
Ann
07.06.2026, 16:32:57

Дякую за книгу ❤️❤️❤️! Отримала велике задоволення читаючи цю історію ❤️❤️❤️
Дівчата, дуже цікава книга, рекомендую!!!

дуже класна історія)) дякую автору!

Візьму собі на озброєння цитату: ''Алкоголь вбиває нервові клітини! Залишаються тільки спокійні.''))))))))

avatar
Катя Тарасіч
04.06.2026, 16:39:12

Я вже читала таку книгу, ви викладали її вже

Показати 2 відповіді
Катя Тарасіч
04.06.2026, 22:52:13

Ірен Кларк, Дякую що пояснили

avatar
Таня Мельничук
04.06.2026, 13:48:13

Дуже дякую за книгу. Читається на одному диханні.

avatar
Вера
04.06.2026, 13:19:37

ггн

avatar
Ольга Різак
03.06.2026, 16:15:46

Щиро дякую за книгу.
Дуже цікава історія.
Дай Боже Вам здоров'я та творчого натхнення.

avatar
Олена Голяк
03.06.2026, 09:59:46

Гарно написано, читати легко, цікаво, захоплююче. Круто що є діти і гумор і взагалі, дякую Вам. Натхнення Вам

avatar
Несті
02.06.2026, 19:15:31

Я дочитала!!! Це найкраще, що я коли-небудь читала. Я її лише дочитала, а вже хочу перечитати. Мені Ви, як автор, дуже подобаєтеся. Читала Ваші і інші книги, але цей цикл в саме серденько. ДЯКУЮ!!!!

avatar
Несті
01.06.2026, 14:13:43

Я не можу зрозуміти, в цій книзі з'являється персонаж із книги " Заздрість".
А саме Арсен Вербицький. І тут в мене з'являється питання( я на 15 розділі) він ще не знайомий із Софією?Бо він поводиться неначе холостяк. Підкажіть, будь ласка!!!

Показати 2 відповіді
avatar
Несті
01.06.2026, 17:30:41

Ірен Кларк, Дякую за відповідь)))

avatar
Галина Давидчук
01.06.2026, 13:55:18

Це неймовірно! Дякую!

avatar
Зоя Бережная
01.06.2026, 08:38:43

Дякую за гарну книгу. За чудовий гумор.

avatar
Irina Klub
31.05.2026, 23:23:27

дякую, миру, здоров'я та натхнення

avatar
Елена Лакиш
30.05.2026, 18:20:20

Доброго дня, Ірен. Ще вчора я Вам писала, про долю, яка зустріла нас. А сьогодні розумію, що наше знайомство почалось набагато раніше. Ще до того як я прочитала "Грішний" та "Заздрість". Вашу історію "Лінь" я читала, зрозуміла я це тоді, коли Влад відкрив машину Ярослави, а потім  привіз до себе. Спочатку думала збіг, але то як вона йому помстила, вирубила і використала його тіло як полотно, остаточно дало впевненість у тому, що я Вас уже читала.  Я не пам'ятаю які пригоди чекають Ярославу і Влада, але впевнене на, що він її ще буде рятувати.  Бо на той час вони вже будуть друг — друга кохати.  Вже можу ставити сердечко, а в  своїй бібліотеці закидувати в розділ "Варто прочитати ще раз", бо пам'ятаю, пригоди були неймовірні  та каскад емоцій які відчували герої, а з ними і я теж були фантастичними. Тому повертаюсь до цієї історії, щоб згадати та прожити її ще раз. Дуже рада, серед тисячі авторів, я повернулась до Вас. Декілька років тому, я видалила додаток і не читала, повернулась, тому що знайома написала книгу, хотілось підтримати її як автора. В очікуванні нових глав, знайшла Вас. Доля не інакше нас звела знову, і я цьому страшенно рада.

Показати 2 відповіді
Елена Лакиш
31.05.2026, 18:01:30

Ірен Кларк, Вам ну ні як не можно залишати цю справу, в вас талант до цього. Добре коли родина підтримує. Успіхів Вам :)

avatar
Оксана Булава
30.05.2026, 22:42:15

Дуже цікаво,легко написано ,з закрученим сюжетом і емоціями ,які проживаєш на кожній сторінці. Дякую ?

avatar
Тетяна Руденко
28.05.2026, 19:22:09

Дякую за історію кохання. Натхнення Вам!

avatar
Алла Лузіна
28.05.2026, 15:32:28

дуже сподобалось,читалось на одному диханні.

avatar
Наталія Котляр
28.05.2026, 08:00:42

Дякую, я в захваті від вашої творчості.

Ірен Кларк
28.05.2026, 13:29:12

Наталія Котляр, Мені неймовірно приємно це читати ❤️
Дякую вам за такі слова і за емоції, які ви даруєте мені у відповідь. Саме завдяки таким читачам хочеться писати ще більше, проживати ці історії разом з героями і вкладати в них всю душу ❤️

avatar
Наталія Хомишин
28.05.2026, 12:29:05

оо обкладинку змінили)))

я кайфанула від діалогів Слави та Влада..це супер сочно!!

Ірен Кларк
28.05.2026, 13:28:15

Наталія Хомишин, Захотілося зробити обкладинку ще більш гарячою — під стать нашим героям та їхнім емоціям ❤️
Бо між Славою і Владом там не просто іскри, а справжня пожежа ❤️
І я безмежно щаслива, що вам зайшло, бо я сама кайфувала, поки писала ці сцени ❤️

а буде історія про Диитра

Ірен Кларк
28.05.2026, 03:20:39

Любава Кузнецова, Я планую її написати одразу після історії Жені та Саші. Тому, почекайте трішки❤️

цікаво про кого буде наступга історія

Ірен Кларк
28.05.2026, 03:19:27

Любава Кузнецова, Наступна історія про Женю та Сашу. Уже опублікувала перші розділи❤️

Найкращі книги❤️

avatar
Алл
27.05.2026, 20:43:47

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️?????

avatar
Кара Дженерс
27.05.2026, 20:20:40

Дякую за дуже цікаву книгу!

Дякую за крутезну історію

avatar
Катерина Дробыш
27.05.2026, 12:36:37

Дуже класна і прикольна історія!!! Дякуємо!!! Добре зрозуміла,що буде історія про Дмитра і ..Аліну,но і про Ілюшу?

Показати 2 відповіді
avatar
Ксения Солодько
27.05.2026, 13:01:29

Ірен Кларк, Я також дума, що хлопці заслуговують на кращу маму та дружину, щоб там не казали, а кинути дитину на чужих людей і поїхати світ заочі, це красномовно описує пріорітети мамашки

avatar
Люлі-Люлі
27.05.2026, 12:55:05

Клас! Дякую!чекатиму на наступну гріховну історію)))

avatar
Олена Хабарова
27.05.2026, 09:30:54

Дякую за цікаву та захоплюючу книгу. Після прочитання першої та другої, з нетерпінням чекаю продовження.
Напевно перечитаю ще раз, чекаючи на третій ваш твір. Досі під враженням від прочитаного.

Ірен Кларк
27.05.2026, 12:49:11

Олена Хабарова, Дуже вам дякую ❤️ Мені безмежно приємно знати, що історія настільки вас захопила. А те, що ви готові перечитати книги ще раз — це взагалі найкращий комплімент для автора ❤️ Сподіваюся, продовження теж подарує вам багато емоцій!

avatar
Ольга Жовтяк
27.05.2026, 10:00:02

дякую за Ваш талант! книга вийшла неймовірна, жива, несамовита й непередбачувана. з нетерпінням чекаємо на ваші новинки. натхнення Вам

Ірен Кларк
27.05.2026, 12:48:40

Ольга Жовтяк, Щиро дякую вам за такі слова ❤️ Для автора немає більшого щастя, ніж знати, що книга залишила емоції та змогла здивувати. Ваші слова надихають мене творити далі. Обіймаю і вже готую для вас нові історії ❤️

avatar
Ксения Солодько
27.05.2026, 10:54:49

Дякую, дуже цікава і захоплююча розповідь. Читала із задоволення і сміялася від душі, особливо в кінці.Дякую. Щодо Арсена, було цікаво ширше побачити всі грані цього героя, ти більш , що знайомство з "Королями" почалося з нього. Чекаємо на інші розповіді і героїй, тим більш , що є про кого писати- припущень море. Успіхів та натхнення

Ірен Кларк
27.05.2026, 12:48:13

Ксения Солодько, Дякую вам щиро за такі теплі слова ❤️ Мені неймовірно приємно, що історія подарувала вам емоції та змусила сміятися від душі. Арсен для мене теж особливий герой, тому я дуже хотіла показати його глибше й з іншого боку. А щодо інших героїв — ви праві, там ще ціле море історій ❤️ Дякую за підтримку та натхнення!

avatar
Наталія Котляр
25.05.2026, 19:22:31

Чекаю продовження, історія ВАУ.

avatar
Тетяна Руденко
22.05.2026, 08:31:49

Цікаво, і що задумала Аліна?

avatar
Ангеліна Котяш
21.05.2026, 20:00:49

Коли продовження

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше