324
Анотація до книги "Квіточки"
Давня історія, що виринула з глибин пам'яті.
Коротеньке оповідання.
Коротеньке оповідання.
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт! Я Ваш новий підписник і мушу визнати мені це дуже сподобалося! Продовжую читати, адже додав до бібліотеки! Вже підписався і лайкнув! Від нині буду слідкувати за Вашим каналом! Уявляю скільки емоцій було вкладено у цей твір, хоч він і такий короткий! Прочитав просто на одному диханні! Крім того, вже порекомендував цей твір моїм друзям та знайомим! Сподіваюсь, хтось з них відчує після прочитання те саме, що і я, та й взагалі щиро сподіваюся, що більше людей будуть зачитуватися Вашою творчістю. Бажаю наснаги, натхнення, більшої аудиторії і всього найкращого! До речі, будемо друзями?
Соломон Кіт, Дуже дякую! Розумію, що історія закінчена! Хех, шрифт на аві я дуже люблю використовувати...
Красиво та сумно. І така дещо неоднозначна ситуація з точки зору моралі. Ніби й хороший вчинок, ала якось воно... Можна довго над цим думати.
Грайворона, Дякую Вам за цей коментар)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати