277 164
Анотація до книги "Колишні. Я (не) твоя, Кафаров"
- Позичиш грошей? Мені на кілера не вистачає! - я пронизую колишнього чоловіка гнівним поглядом.
- Можу борг виконати, - посміхається цей мерзотник. - Подружній.
- Я тебе приб'ю, Кафаров!
- Ти завжди любила сварки й погрози як прелюдію, галченя.
Що робити, коли колишній чоловік повертається у твоє життя?
А що, якщо виявляється, що розлучення було фікцією і ви все ще одружені?!
Помилка Кафарова в тому, що він не має уявлення, на що здатна дівчина в люті. А якщо вона ще й вагітна з шаленими гормонами... Вибач, коханий, я буду нещадною.
P.S.: І навіть грошей на психотерапевта не позичу.
- Можу борг виконати, - посміхається цей мерзотник. - Подружній.
- Я тебе приб'ю, Кафаров!
- Ти завжди любила сварки й погрози як прелюдію, галченя.
Що робити, коли колишній чоловік повертається у твоє життя?
А що, якщо виявляється, що розлучення було фікцією і ви все ще одружені?!
Помилка Кафарова в тому, що він не має уявлення, на що здатна дівчина в люті. А якщо вона ще й вагітна з шаленими гормонами... Вибач, коханий, я буду нещадною.
P.S.: І навіть грошей на психотерапевта не позичу.
владний геройвагітна героїняколишні
Зміст книги: 53 глави
Останнє оновлення: сьогодні
181 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтиух, як же мало... тільки починаєш вчитуваться і все...
так не вистачає глави від Марата, так хочеться його зрозуміти краще)
Марат молодець, потихеньку і хитренько повертає свою дівчинку❤️❤️❤️
Клас! Чекаю з нетерпінням, хто перший здасться!
Мені здається,якщо б Кафаров знав він навряд промовчав
а коли буде новий розділ
Вони зараз дуже класні, терпінню Марата можна аплодувати, а оселедець з полуницею це взагалі)))
І нарешті він почав робити вчинки, які показують, що Ярина йому не байдужа)))
В мене підозра що він знає
Ната Комісійний Одяг, Можливо...) Дякую) Гарного дня!
Щось мені здається, що Марат знає))) Ну давай...хоч ти, Кафаров, зроби крок до нормальних стосунків. Ярина вперта, а вагітна, то взагалі, але вони такі класні разом❤️❤️❤️...
Ann, Дякую за активність! Бажаю гарного дня!)
Чи є розклад, за яким виходять оновлення?
Вікторія Вікторія, О, а я думала, що з платними версіями проблем не буде, тоді може й не починати, тепер не знаю
Цікаво, чомусь мені здається, що Кафаров щось підозрює про "цікавий стан" Ярини... Хочууууу дуже, щоб вони відкрилася одне одному, думаю, що є причини чому Марат так вчинив і зв'язано це з її безпекою...
А Ярина в ударі, як завжди... Венерична хвороба...Марат дізнається - точно захворіє)))
Дякую!
Джулія Ромуш, Дякую! Навзаєм ❤️
Коли буде продовження? І чи буде розділ від Марата?
Мені здається, що Марат якщо не вже знає про вагітність, то догадується, ще від тоді як на огляд хотів Ярину затягнути. Якось дивно між ними все, замість того щоб нарешті висказати один одному все, якісь ігри придумують…)
Nadia Kuriy, Дякую за активність! Гарного дня!
Чому розділи такі короткі ?
З усіх книг , в цій найкоротші. Дуже жаль . Після Гордєєва, ця моя улюблена
Юлія Yulia, Скоро буде більше! Гарного дня!
Рада, що з Мариною все добре❤️... Іще й Віп-палату їй Марат оплатив...
Не думала, що колись скажу))), але мені уже жаль Кафарова☺️... Ярина не подарунок, а вагітна Ярина, то бомба уповільненої дії... Схоже не лише Марату прилетить, але з того, як Олексій злиняв, інстинкт самозбереження у нього добре розвинений)))
Кафаров , на диво, такий милий. В чому підвох? Чи усвідомив свої помилки?
Анна Святая, Можливо... Скоро дізнаємося. Дякую!
Хотілось би більших розділів або хоча б частіше)))
Nadia Kuriy, Скоро все буде!) Гарного дня!)
коли буде продовження?
А я хотіла Кафарову запропонувати надійний спосіб вгамувати гормони Ярини...))), але на жаль, не судилося ... Олексій там...☺️☺️☺️... А третій зайвий нам не треба)))
Дякую за оновлення ❤️
Нарешті.
З нетерпінням чекаю на продовження
Ярина нічому не учиться, забула зовсім що вона вагітна і могла її втратити, та й стосовно вини Марата у всьому перегинає бо сама себе поставила під удар тим інтерв'ю, про яке кричали всі кому не лінь, а Марат якраз і вивів її з під удару тим псевдо розлученням, а вона ніколи не думає про наслідки своїх імпульсивеих вчинків
Надя Баранівська, І я так думаю... Що час їй опуститися на землю і трохи попустити свій гонор стосовно Марата... Я згодна, що Марат теж не подарунок і оті його ігри, але хіба важко поговорити з ним...Тікає від нього, приховує вагітність, зараз теж не в тому стані щоб самій залишатися ...
Дуже люблю цю парочку.
Маю надію, що Кафаров з часом поділеться з нами чому так вчинив.
Дуже короткі розділи… навіть не встигаєш насолодитись..)
Доброго дня
Коли чекати продовження ?
Коментар видалено
коли будет далі?
Чому глави такі короткі?
Все-таки Ярині слід розповісти Кафарову про викрадення, а то он, які гості в квартиру зайшли... Сподіваюся, що з дівчатами буде все ок... Де той Марат ходить...
Дякую за продовження ❤️
А коменти чому видалили ?
у мене 2 рази взята оплата. що зробити, щоб повернути кошти?
Iryna Shtogrin, Написати в техпідтримку, представити докази і вони повернуть кошти.
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар видалено
Коментар у підтримку авторки❤️
Щиро не розумію хвилі обурення. Ваші книги — це завжди щось особливе, тому їх варто чекати стільки, скільки потрібно. Дякую за вашу працю, атмосферу й емоції, які дарують ваші історії!
Коментар видалено
Як називається перша частина
Ну так а де продовження книги? Якось все дуже не зрозуміло, що далі у Кафарова і Ярини? Не зрозуміло, за що 85???
Я читаю, і взагалі нічого не розумію.
Юлія Yulia, Так
Дуже затягнувся цей ресторан ця вечеря хотілося б уже почути думку і Марата або хоча б уже хоч трохи вияснити ці їхні відносини(((
Вони колись закінчать вечеряти???? Настільки затягнуто як якийсь безкінечний серіал.
Коментар видалено
Це вперше я читаю про вечерю в ресторані, яка затягнулася на більше, як тиждень)))... Хочеться більше динаміки між ними і більших розділів
Ann, Такі моменти теж важливі. Гарного вечора!
Вже є 18 розділів і все про нічого. Не розумію чому потрібно розділяти розділи на 2 частини і по 1 сторінці? + оновлення раз на тиждень. Можна ж обʼєднати все в один розділ і давати на 2-3 сторінки, а то ту частину з таким темпом до Різдва читати будемо
Solomiia Motso, Скоро буде більше, очікуйте оновлень. Дякую!
Ого оце так поворот
Хотілось б хоча б по декілька сторінок продовження...
Коли продовження?
Ой доведе Ярина чоловіка до сказу,якщо вже не довела!Молодець!
Перші дві частину були цікаві, Ярина відстоювала свої права...
В цій поводиться як дурниця, відбиває інтерес читати.
Марія Стойка, А мені навпаки заходить.Чого вартий діалог из Ангеліною.Не думаю,що кожна жінка могла себе так вести,ще й будучи вагітною.Ярина подорослішала .
Кафаров якийсь іді*т, замість нормально пояснити все Ярині, якщо вже не відпустив, то він далі мовчить, і не ясно коханка та Ангеліна чи ні, бо я думаю там не все так просто…
А Ярина то взагалі кадр…нашо їй ті перегонки з Маратом хто сильніше вколить…я б його вже зненавиділа і послала.
В мене все, хочу вже хоть якогось завершення тої історії бо вони обоє аж нервують)
От логічно не можу зрозуміти, що робить Ярина, для чого пішла до тієї Ангеліни... Ну, Марата хоче довести і?... Вона ж вагітна, їй не можна на цьому терміні нервувати і доводити свій організм, а вона - прям шукає пригоди на одне місце... От скучно дівчині жити...)))
Скажіть чи варто платити за книжку?
Томищ Наталія, Ні.Заплатити гроші щоб чекати на дві сторінки в тиждень.Ще й повна маячня.
Ну, все! Хана нервовій системі Марата! Доведе його Ярина!!! Дівчина просто молодець, попри всі негаразди, не здається! Чекаю з нетерпінням на продовження! ?
Хто читає цю частину,прокоментуйте ,що там відбувається ,чи не дістає її більше той чоловік- викрадач.
Tamara Kravchuk, шкода ,що ця частина платна. Класна історія кохання
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати