Книга. "Готель між світами" читати онлайн
Рейтинг:
9
23 124

Поточний рейтинг:
#275 в Міське фентезі
#621 в Любовне фентезі


Повний текст 8 стор

Публікація: 09.08.2022 — 09.08.2022


Анотація до книги "Готель між світами"

Готель - це те місце, переночувавши в якому, на ранок можеш вийти в інший світ. Якщо виконаєш два непорушних правила готелів : "не чіпай чужі двері" і "не залишайся в коридорі після заходу сонця"...
"Я не воїн. Я не герой. У мене немає амбіцій, і немає прагнення до влади. Я не знаю, як зробити світ краще. Але якщо є хоч один шанс не дати йому стати гірше - я ризикну".

Примітки автора.
Альтернативна анотація з флешмоба "Нудний переказ": Одна дівчинка любила свого чоловіка, а мачуху, навпаки, ні.

На обкладинці арт шведської художниці Синді Грундстен.

2 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Lyudmila Sokolova
04.09.2022, 19:31:52

Арт з обкладинки прям готичний такий!))

avatar
Lyudmila Sokolova
04.09.2022, 19:31:06

Дуже своєрідний світ, незвична раса, але імпонуюче, однозначно, бажання героїні не заподіювати нікому навколо шкоди, і убезпечити нові світі від небезпеки з боку мачухи))
Вона підтверджує своє бажання вибором чоловіка, ну і фінальним вчинком , звісно.

Але мені трохи не вистачило деталей, все описано напівнатяками. З клямками та поясненнями щодо їхнього функціоналу та входів-виходів, так взагалі трохи підвисла. Ну ідея в цілому зрозуміла, тож пішла далі))
Єдине, що мені особисто диссонує - це роздуми про спорідненість в родині та , фактично, завдяки цій родинності, можливість вбити. Оце як на мене , несумісно з моральної точки зору!
Проситься трохи розписати ідею твору, ну якщо це не суперечить задумці автора так і залишити усе в напівтонах, напівсказанним, щоб лишити читачу можливість додумувати))