28 091
“Зухвалі лялі”
Анотація до книги "Донька мого друга"
Для батька вона — тендітна квітка, яку треба сховати за високим парканом. Для Сави вона — головний біль зі смаком полуниці, короткими спідницями та нестерпним характером.
Ліса повертається з-за кордону, розраховуючи на свободу, але натомість отримує «няньку». Найкращий друг її батька, похмурий Сава, має стежити за кожним її кроком.
Він старший на чотирнадцять років, він не знає слова «ні» і він терпіти не може цю зухвалу молодь. Але коли іронічні перепалки стають дедалі гарячішими, межа між «охороняти» і «бажати» стирається.
Сава впевнений, що тримає все під контролем, але він ще не знає: Ліса приїхала не просто відпочивати. Вона вирішила пограти в дорослі почуття.
Ліса повертається з-за кордону, розраховуючи на свободу, але натомість отримує «няньку». Найкращий друг її батька, похмурий Сава, має стежити за кожним її кроком.
Він старший на чотирнадцять років, він не знає слова «ні» і він терпіти не може цю зухвалу молодь. Але коли іронічні перепалки стають дедалі гарячішими, межа між «охороняти» і «бажати» стирається.
Сава впевнений, що тримає все під контролем, але він ще не знає: Ліса приїхала не просто відпочивати. Вона вирішила пограти в дорослі почуття.
владний геройдуже відвертозухвала героїня
Зміст книги: 44 глави
Останнє оновлення: вчора
180 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПрийшов час розплачуватися за свої інтриги( Так, Сава ще той засранець, але він ніколи не приховував своїх намірів, тож всі рожеві замки в голові - геть!
Головне, що Ліса вже почувається королевою поруч із Савою, який би крінж навкруги не відбувався. Бо він дає їй відчуття впевненості в тому, що вона для нього єдина жінка і головна людина в його житті.❤️❤️❤️
Олена, Так, Сава жорстко повівся з Каріною
Поки є можливість, хай насолоджуються одне одним, з малюком буде цікавіше) Цікаво, який Сава буде татко, бо за однією він вже не догледів))
Вау, повна гармонія і довіра ❤️
І Сава, і Ліса в своїх почуттях вже впевнені на всі сто відсотків, а розмови - обов'язково, і слухати один одного теж потрібно. В них так і буде, тому що вони вже, як єдиний механізм, а ще декілька вмілих рухів в одному напрямку - і ідеальна пара, вуаля)
Шалена між ними хімія ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Сава дійсно дозрів до дорослого подружнього життя, це відчувається в тому, як він кайфує лише від думки, що дім тепер не його, а їх з Лісою. І нарешті вони ще й розмовляють, а не тільки отримують насолоду одне від одного.❤️❤️❤️
Феєрично, звісно, Миколайович дізнався правду, але шок - це нормально в даній ситуації))
А от всі зізнання, скинуті маски, відверта розмова - це те, що лікар прописав, в саме серденько ❤️
Найголовніше - попереду, і вони вдвох, точніше, вже втрьох обов'язково все "розрулять")
А Миколайович, сподіваюся, охолоне і прийме вірне рішення щодо доньки і її щастя.
Дуже дякую за проди ❤️
Сава хоч і в ейфорії, але тепер нарешті може повноцінно дихати, бо нема брехні, а це його реально пригнічувало( він класно подіяв на Лісу, їй це було потрібно.
Рішення справжнього чоловіка)))забрав кохану☺️
а Миколайович хай трохи охолоне…
Сава справжній чоловік, захищає, заспокоює Лісу і бере відповідальність за них на себе. Сам пішов до Миколайовича поговорити. Ну воно то дійсно, не слід було і чекати, що Миколайович одразу зрадіє за них і скаже, що все чудово. Але у нього є час заспокоїтись і прийняти це. А Сава нарешті забирає свою кохану дівчинку додому).❤️
Остання сцена... і на порозі з'являється Миколайович... Це круто! Моя реакція - регіт. Як уявила цю картину, сміюсь без зупину.
Це було просто шикарно!)))
Коли Ліса й Сава разом, увесь світ може палати)))
А Миколайович, мабуть, аж посивів від побаченого...причому 10 разів))
❤️
Шикарний момент для зізнання) можна було і не озвучувати, момент і так був надто показовим)))
Вони вдвох просто неймовірні!!! Дякую
Клас!!!!!
Вже чекаю бурхливого продовження, особливо, як відреагує батько?!
Ох, спалилися! Шок Миколайовича у шоці!!! А з іншого боку, може й накраще, не треба довго пояснювати, підшукуючи слова… Сава зрозумів, що Лісу він не віддасть нікому. Це кохання!)) Сподіваюсь, батько не намагатиметься зробити все наперекір закоханим. Дякую!
Як же я цього чекала))).❤️❤️❤️❤️❤️ Тепер Сава зрозумів чому Ліса так поводилась. І вона почула від нього ті найголовніші слова про кохання ❤️❤️❤️, які так мріяла від нього почути, але вже й не сподівалась почути. І Сава задоволений безмежно, що дірвався нарешті до своєї дівчинки і заявив свої права щодо неї та дитини. Миколайович, здається, трішки в шоці, але Сава готовий стояти за своє право бути в житті Ліси та дитини.❤️❤️❤️
о це дає Сава
Сава вийшов на полювання за своєю Лісою
Лісі з Савою відверто б поговорити одне з одним, а не грати словами. Їй треба наважитись розповісти йому про розмову з Каріною, тоді він краще зрозуміє її мотиви.❤️
Олена, Вже у наступному розділі вони до нього дійдуть)))
То он звідки "ноги ростуть" таких імпульсивних дій від Ліси?!
Каріна не змогла натиснути на Саву, то вирішила піти іншим шляхом - безпосередньо ліквідації суперниці... Це дуже брудно і відразливо, Сава з такою ніколи не буде.
А гра Ліси вийшла з-під її контролю, батько вніс свої суттєві "правки" в її план...
Дуже дякую за проди ❤️
Яка ж Ліса ще дівчинка, в маніпуляторстві і інтригах має рівень "початківець"( а Каріна реально відчула, що припікає і потяг вже пішов, треба наздоганяти. І це можна зробити лише за рахунок слабкої ланки(
Прикро і боляче за Лісу. Вона кохає Саву і ладна пожертвувати своїми почуттями і бажаннями, щоб не руйнувати його життя. А Каріна хоче лише його грошей. Невже Сава не дасть Лісі ті тепло і захист, яких вона так потребує.
Ліса дійсно сама себе не розуміє. Хоче йти легким шляхом, бо на Олексія має вплив і вважає, що життя з ним зробить її вільною та щасливою. А своїх почуттів до Сави вона боїться, як і того, що вона може не бути йому потрібна так, як їй би хотілось. Щоб надовго та на рівних.
Щось я тут і справді зависла, що значить розважалася і легкість пропаде? Альо, прокинься, вагітність і дикі ігри з Савою трохи несумісні речі) тим більше він знає і просто так свою дитину якомусь Олексій не подарує точно! Сам зробив, сам відповідатиме)
Йой, у Сави однозначно зараз дисонанс: розшукати свою зухвалицю, щоб зацілувати, чи щоб струснути через її незрозумілі ігри)
Та й у Тасі зараз більш, ніж відповідальне завдання - роздобути локацію подруги, аби лють та розгубленість Сави трансформувалися в якусь подобу спокою і точки прийняття рішень))
Нууу, Лісо, тримайся)
Дуже дякую за проду ❤️
Ха-ха, прикувати до батареї)) уявляю собі, як би він її звільняв і передавав з рук в руки...таткові)) татко б за таке йому всю бошку зніс чи тільки половину?)))
Шукай, Саво, свою дівчинку, ти їй зараз просто необхідний. Але, чи зможе він спокійно говорити з Лісою.
Таїсія здається дійсно подругою Ліси. Вона повинна зрозуміти, що Саві дійсно Ліса не байдужа і розповісти йому все, що наразі знає.
Вау!!! Оце його криє від Ліси, стільки думок, бажань, і все одночасно)) в такому стані Тасі краще почати говорити)
Marina Marina, Він вперше в життя розгубився і вирішив контроль над ситуацією
Завтра (30,05) буде оновлення. Перепрошую, тиждень видався насиченим. Випускала випускника з 4го класу)))
Може і не зговорилися, але ж не дарма кажуть що біда не ходить сама(
Але якщо з Лісою вірогідність дуже висока, то Карина хапається за останню можливість, відчуває, що йде лісом((
Оп-па, що ні хвилина, то новини "під дих" для Сави!
Ой, мало довіряю Каріні, хоча черв'ячок сумнівів є завжди)
А от ігнор Ліси тільки більше розпалює Саву докопатися до істини!
Дуже дякую за проду ❤️
Ну як же ця Каріна взагалі не в тему. Так не хочеться, щоб вона казала правду. Сподіваюсь, що це лише її брехня, щоб отримати гроші від Сави. І як взагалі у неї може бути настільки відсутнє почуття самоповаги, не розумію. Сава жодного разу не давав і натяку на стосунки, як їй не гидко так принижуватись і нав'язувати себе чоловіку, якому вона взагалі не потрібна. От Ліса - це просто космос! Вагітна від Сави і робить вигляд, що ні))). Він, звісно, втратив від неї голову, але не на стільки, щоб не розуміти ступінь ймовірності того, що дитина від нього. Весела у них буде розмова, вже в передчутті.❤️❤️❤️
Ну, якщо такий крутий сміливий, то заявив ви тестю, що весілля з Олексієм не буде, бо спав з нею не він)
Розгубилась Ліса і сказала перше, що їй в голову прийшло. Не уявляю в якому стані вона була - батько лютий і тягне перевірятись. І вона, здається, захищала так Саву від гніву батька. І, мабуть, вважає, що Саві все це не потрібно. Бо він ні разу не сказав їй, що це щось більше, ніж просто приємно проведений час.
Нє, мої коні якраз вчасно))
Ох, я прямо відчуваю шок і лють Сави!
Але щоб хоч якісь крапчулі над "і" поставити, то треба винуватицю цього перформансу зловити і допитати... Що це Ліса влаштувала?)
Та ну, хіба Сава дасть цій коханій занозі вийти заміж за іншого?)
Дуже дякую за проду ❤️
Олексію - капець) Але і Ліса - милий "жук", це ж треба було таке вигадати!)
Це вона прикривала Саву перед батьком, тому Льоху на амбразуру кинула?)
Ой! А це ж Миколайович може зажадати весілля, офіційного визнання дитини, бла-бла-бла?.. Чи це я занадто жену коней?))
Дуже дякую за проду ❤️
Але Сава має здогадатись від кого Ліса насправді вагітна?!?!? Чи також повірить у її версію?!?!?
Аманда Рід, Фух!!! Цікава у них попереду розмова, мабуть, буде)
Олексія викопати десь встигнуть, чи все? пропав хлопець?
Ліса вирішила малою кров'ю відмазатися? Знаючи свого батька, жорстоко до хлопця(
Marina Marina, Ні) Олексія вже нічого не врятує)))
Що у нас за трагедія сталася? На вечері була зухвала і шалена, а через тиждень море сліз? Чи таки тема розмови з Тасею наздогнала?
Секс на пляжі просто офігенний♥️ як і весь відпочинок! Одне суцільне солодке божевілля на двох!
В кожному жарті, як то кажуть, лише частка жарту, Сава точно має замислитися)
Сава ніякий не мазохіст) він просто вміє відстрочувати задоволення)
Аргументи для вибору готелю просто залізобетоні, максимум місць для максимуму фантазій))
От ніби і пліткують про все і ні про що, а мозок Ліси вже заражений Савою і весь час хоче говорити про нього)
Бургери та картопля фрі спрацювали як сиворотка правди) з кимось треба ділитися своїми страхами і сумнівами
Весь світ до ніг Ліси, тільки б його дівчинка була щасливою ❤️
Це вже більше, ніж хіть чи просто тимчасове захоплення Сави)
Але що ж Лісу так розхвилбвало, чому така реакція і істерика?..
Дуже дякую за проду ❤️
Що ж Лісу так засмутило. Такий неймовірний вир емоцій у неї. Але Сава зрозумів в цей момент для себе головне - що Ліса для нього не бурхливий епізод, а вже життєва потреба.❤️
А Миколайович своїм дзвінком дуже підняв градус) хоча мало б бути навпаки))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати