13 215
Анотація до книги "Чорна МарІя "
Кажуть, вогонь не забуває тих, кого забрав. У XVIII столітті у звичайному селі на Поділлі за нез’ясованих обставин гине породистий кінь місцевого шляхтича, і це коштує життя молодій знахарці.
У XXI столітті під капотом розкішного авто чекають свого часу сотні кінських сил, а в елітному ліцеї зустрічаються двоє, чия історія колись була перервана рукою ката.
Чи стане вогонь цього разу світлом для їхнього кохання, чи він лише чекає нагоди завершити те, що розпочав три століття тому?
У XXI столітті під капотом розкішного авто чекають свого часу сотні кінських сил, а в елітному ліцеї зустрічаються двоє, чия історія колись була перервана рукою ката.
Чи стане вогонь цього разу світлом для їхнього кохання, чи він лише чекає нагоди завершити те, що розпочав три століття тому?
дарк_романреінкарнація / пам’ять душічорні первоцвіти
“Неймовірне поєднання фольклорного фентезі, історичного флеру та цікавого сюжету. Рекомендую) ”
“Якщо шукаєте фентезійний роман, у якому інтриги минулого майстерно поємднуються із сьогоденням, а від кожного повороту сюжету завмирає серце - вам точно зайде ця історія”
Зміст книги: 109 глав
Останнє оновлення: сьогодні
318 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХто читає "Марію...", той уже бачить, що все буквально "на грані": пан ставить підлі дедлайни, Маріка не витримує, Данило робить так, як сам вважає правильним...
У сьогоденні Марися теж зустрічається з Яном, тільки він тепер дивно інший, сперечається з батьком, котрий за своєю суттю ближчий до того пана, але-але...
Що ж буде далі? А далі буде ще більше напруги й болю, але без спойлерів, бо так нецікаво...
Дуже вдячна всім, хто читає книгу й підтримує. Далі буде)))
Пан передбачив можливий прихід Данила рятувати Марійку та розставив навколо гайдуків... Ранок несе розпач та погибель... Це жах...
Светлана, На жаль...
Шах і мат Войцеховським.
Світлана Корх, І справді, якось так...
Дякую! Ранок наближається... Що він принесе...
Светлана, Чекаємо разом...
Вітаю ! Дуже сподобався початок історії, ви чудово створюєте атмосферу й одразу викликаєте цікавість до героїв. Уже додав книгу в бібліотеку й із задоволенням читатиму далі.Бажаю вам натхнення, активних читачів і безлічі сердечок!
Hrigorii Panchuk, Щиро дякую! Мені насправді цікава думка чоловіків про цю історію, все-таки ви дивитесь під трохи іншим кутом зору)
Дякую! Страшна ніч попереду... Чи вдасться Данилі врятувати кохану чи вона зазнає нової наруги... Ян збирається розпалити багаття на площі, та буде палати садиба й земля під ногами... Треба якось пережити цю страшну ніч... Чекаю продовження
Светлана, Я сама хвилююся, хоч і знаю, що і як. Сподіваємося, доля розбереться...
Дан молодець, він поводиться дуже гідно. Кохає, але поважає вибір Марії. Думаю, що Ян так би не вчинив. Дуже цікаво якою буде розв'язка. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Побачимо вже зовсім скоро...
Дякую! Так боляче за Дана, але серцю не накажеш ... Марія дійсно летить на полум'я яке розпалив Ян... Якщо я правильно зрозуміла, то підтримка Данили знадобиться Марії в майбутньому... Чекаю продовження
Светлана, Так, він ще буде їй потрібен, але поки маємо таку картину. Там уже небагато, але поки не беруся навіть перечитувати, не те що викладати. Дякую, що ви з моїми героями)
Шкода всіх. Всі страждають або будуть страждати
Світлана Корх, Пропоную почитати "Ягу", чисто для підняття настрою (я її саме тому й пишу)
Сучасна версія Яна мені подобається, але не зважаючи на це, чомусь страшно, що в цій історії не можливий щасливий фінал для Марії з Яном... Все вже вирішено, вони зараз намагаються бути щасливими всупереч всьому... Їх секрет скоро перестане бути секретом...
Лячно, чим закінчиться ця історія... Ян має заплатити за скоєне в минулому... Дякую!
Светлана, Побачимо, вже все скоро має бути. Мені самій лячно((
Цікаво, чим закінчиться цей прийом...
Марі-Анна Харт, Побачимо, ще трішки почекати треба)
Відверто кажучи, Ян мені дуже подобається. Він щирий із Марією, не приховує навіть підступних планів свого батька і завжди ставить її на перше місце. Мені здається, у них справді є шанс на щасливе майбутнє))))
Марі-Анна Харт, Мені теж Ян дуже подобається, цей, сучасний. У цьому й уся проблема((
Прочитала перших кілька розділів, дуже цікаво що буде далі )
Лія Лореляйн, Дякую)Буду продовжувати
Ян ще раз підтвердив, що якщо пан вирішить, то для рабів нема захисту та справедливості... Але за цей гріх він все одно розплатиться...
Светлана, На жаль, у житті справді немає ні захисту, ні справедливості... І дуже хочеться вірити, що закон причинно-наслідкового зв'язку таки діє, хоч і не завжди так, як ми того хочемо...
Ян розплатиться за свій гріх. Шкода що не сам він, а його нащадок
Світлана Корх, Так... але то не нащадок, то він сам, тільки сучасне втілення... І вона також, і Ганна, Данило... Але мені найбільше болить, що випадки зі спаленням були, це реальні факти
Не знаю, як дочекатись продовження... В минулому все йде до страшного фіналу... Так страшно та моторошно... Як знайти сили читати далі та сподіватись на розплату за це як не в минулому, так в майбутньому... Бо після цього їх рід проклятий. Дякую
Данило отримав шок від вибору Марії... Протистояння набирає оберти та питання не тільки в землі, яку бажає Кшиштов, ще й бій за Марію... А вона впустила вовка в своє серце... Чи буде Ян діяти в їх інтересах, проти батька... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Та там насправді саме бій за Марію основний... Та й лінія вже вийшла майже на фінішну пряму...
Яка емоційна історія. Навіть читаючи відчуваєш цей запах полину та гарячих почуттів.
Дарія Липчанська, Дякую вам за таку оцінку) Так і було задумано, щоб з'являлися перед очима ці картини...
Олександр молодець, показав місце тому поляку. Тут нема чого з ним бавитися. Цікаво що ж там Аннет відчуває і що робить. Там йде бороться на всіх фронтах. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Вам дякую, що ви з моїми героями)) Рухаємося далі, скоро буде розв'язка
Я в захваті від Олександра Чертополоха! Як він все точно зазначив та розставив крапки... Що у Кшиштофа і мову відібрало... Але війні бути... Бо Кшиштоф не заспокоїться... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Ну, хазяїн - він і є хазяїн) Завтра буде продовження))
Поляк точно не очікував такого, що йому будуть протистояти.
Світлана Корх, А вони ніколи не очікують, думають тільки про себе... Це ж доконаний факт)
Поки Ян з Марією палають в полум'ї пристрасті, в кабінеті Кшиштоф не меньше протистояння... Тільки Олександра Чертополоха так просто не пройняти якимись паперами з гербовою печаткою...
Светлана, А мені цей дядечко подобається) Такі не віддають того, що вважають своїм, тим більше зайшлим...
Невже Ганна дозволить статися, ця пристрасть між ними то накопичення за стільки років. Можливо Данило втрутиться. Там в той вечір змішалося все, але розв'язка всерівно залишається між Яном і Марією. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ганна знає древню мудрість: прти того, що написано долею, нічого не вдієш... Разом чекаємо, що буде далі)
Ян перейшов всі межи, вбиваючи саму сутність Маріки, знищуючи її гідність, вчинив наругу... Данило не встиг, непоправне сталось...
Так моторошно... А тепер починається новий виток історії, та розстановка сил інша, бо мені здається що зараз Марійка з Яном добровільно поруч... Та чи можливий інший фінал... Дякую !
Светлана, Для таких, як пан, меж не існувало, того так, але теперішнє будується як наслідок того, що було раніше... Тож побачимо.
От і побачили почуття Дана. Він чекав, і зараз може все втратити. Марічка дуже захопилася Яном. Можливо теперішня згадає що з нею зробив тоді і щось відчує. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Там у минулому все було непросто дуже, то хіба можна розраховувати, що в теперішньому житті все буде просто? А вона згадає, еікуди не подінеться...
Людоньки добре, бідолашна Марічка, що вона пережила. Той проклятий пан Ян зробив те що задумав. Сподіваюся, що в теперішньому часі їхня історія не повториться. Бо Ян одержимий Марією так само. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Так, Маріка пережила те, що нікому й у страшному сні не привидиться... А в теперішньому... буде наслідок. Там уже не так багато лишилося... Чекаємо...
Сподіваюся Ян нічого не зможе зробити з Марією
Світлана Корх, Будемо бачити, там все непросто... Дякую, що з моїми героями))
Яка пристрасть. Вона накопичувалася мабуть всі ці триста років. Добре що Аннет дала цей оберіг Марії. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Так... Все непросто. І Ян тут інший... Але відьми пам'ятають свої попередні життя, хоч, може, й не зразу...
От і втерли носа тим вискочкам. Теперішній Ян одержимий Марією, як той пан Ян Марисею. Він не знає що з ним робиться, лиш би бути разом з нею. Цікаво чи піде проти сім заради Марії. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Так! Хочу обов'язково зробити візуали до цієї глави, бо їхній джайв - це щось)
От і маєш золота молодь. Цікаво як буде викручуватися Марія. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Золота молодь жорстока. На жаль... Але вона має впоратися)
Сподіваюсь, що Данило встигне врятувати Маріку... Бо інакше звідки візьмуться нащадки Галаганів... Але страшна смуга в житті Марічки настала. Бо пан втратив здоровий глузд та хоче її знищити, щоб не було нагадування про його поразку... Дякую
Светлана, Давайте спільно вірити у краще...
Починається битва..
Чи виявляться повністю готові Чортополохи та Ковалі проти
Войциховських з їх дипломатичною недоторканністю... А як невідомий фактор Марічка та Ян, їх відносини... Яке їх очікуєте майбутнє.
Светлана, Таки починається... І все на тлі того, що як правило батьки не помічають дітей, якщо ті самі не завдають їм клопотів...
Ото інтрига, чи встигне Данило врятувати Маріку ????? Що ж там з нею зробив той кат ? Думаю, що пан Ян розчарований, він не чекав від Марічки тонкої гордості.Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ясно, що не чекав... Спойлерити не буду)
Книга супер! Читаю з великим задоволенням!
Світлана Корх, Дякую))
Бідолашна Мирися, той проклятий пан Ян, що він творить, не буде він мати спокою ні вдень ні в ночі. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Так, у житті Маріки почалася її найчорніша смуга(( А пан і справді повністю втратив здоровий глузд. Бо як інакше можна таке робити?
Інтригуюча анотація. Таке як я люблю. Додала собі в бібліотеку. Прочитаю як буде дописана))
Ані Мортем, Щиро дякую)
Повна бойова готовність. Надіюся, що покажуть тим полякам хто є власником української землі. Марися теж щось відчуває. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Вам дякую, що ви з моїми героями. Я зараз ілюстрації ставлю тільки у себе на тг-каналі. Якщо цікаво, підписуйтесь: https://t.me/Chajka_LM_1968
Захар здивував, вміє грати різні ролі. Молодець, ото буде несподіванка для поляків. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Дякую вам, що ви з моїми героями. Там учора стартувала ще одна книжка моя, заходьте, читайте... Думаю, що здивую вас жанром)))
Кшиштоф виглядає небезпечним саме тому, що діє не силою, а розумом! Це дужее просто...
Кейт Лорен, Він реально небезпечний, але ж і там не дурні) Дякую, що з моїми героями)
Дуже захоплююча історія
Дарія Липчанська, Щиро дякую)
Дуже цікаво, що буде далі. Чекаю на продовження!
Марі-Анна Харт, Намагаюсь викладати нові глави щодня) тож завтра буде
Ян викликає симпатію. Він упевнений у собі, цілеспрямований і не схожий на своїх батьків чи предка. Сподіваюся, у нього з Марією все вийде)
Марі-Анна Харт, Будемо бачити разом...
Ельжбета під стать своєму чоловікові: така ж зверхня та високомірна.
Марі-Анна Харт, Однозначно. Як на мене, вона ще гірша... Ян тільки трохи інший, але чи врятує його це?.. Побачимо, вже точно менше залишилось, ніж опубліковано
От поляки францоваті, бачте вважають себе господарями. Сподіваюся що їхній план провалиться. Цікаво що там Ян, і чи дійсно у нього є такі почуття до Марисі, чи прикидається. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ну, якщо зважити на те, що це реінкарнації душ, то які вони ще можуть бути? Та й реально я щось великої любові з їхнього боку не бачу...
Щось за дуже самовпевнений той Кшиштоф. Дуже хочу що б Аннет показала йому його місце. І він втік до своєї Польщі з обрізаним хвостом. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ой, ще втече... та й узагалі не радий буде нічому, але давайте не будемо поспішати... Дякую, що ви не забуваєте про моїх героїв)
От і виліз пан Ян зі своєю карою, який вирішив помститися за своє приниження .Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ага, так і є... Важкі глави починаються(((
Мені книга подобається) Натхнення і великого фан клубу))
Тиха Ніч, Дякую) Рада, що читаєте))
Звинувачення притягнете за вуха, але Войцехівському море по коліна.
Валентина Бродська, Йому треба було будь що... І він це знайшов(((
Що ж той пан Ян задумав. Дає їм вінчатися, чи так впав з кона що не може встати, такий побитий. Дякую.
Оксана Жезло Штих, А що, крім помсти, може задумати такий чоловік? Скоро вже почне все прояснятися...
Все так містично
Валентина Бродська, Ну, так і має бути))))
Агент приїхала в ліцей тому проблему мабуть буде вирішено без шкоди для Яна з Марією... Але тіні згущуються... Проявилась сила Марії, а невідоме та незрозуміле викликає страх.
Добре, що за цей час Анет оволоділа силами, та зможе протистояти Кшиштофу... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Так, в ліцеї все буде нормально. Аннет своєю силою володіла давно, то Марися ще не зовсім, хоч вона й непроста дівчина) Дякую, що ви з моїми героями)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати