634 856
“"Назавжди" ♡”
Анотація до книги "Будь моїм"
♡
БЕЗКОШТОВНО! ІСТОРІЯ КІРА ТА ЛІЛІ!
Він зовсім нічого не відчуває. Нічого не допомагає жити далі, та ще й поряд періодично з'являється його власний тригер. Вона чужа, про неї не можна мріяти, бажати, хотіти, але не виходить. Йому б забути, почати жити наново, для цього є абсолютно все. Він не уявляє, як існувати по-іншому, але... Раптом у його житті з'являється та, яка може стати для нього чимось більшим, ніж його утопічна любов. Адже поруч із нею він починає відчувати.
#дужевідверто
#нецензурналексика
#владнийгерой
#крихітнагероїня
#сильніпочуття
#любовчерезбіль
#покоївкагосподар
БЕЗКОШТОВНО! ІСТОРІЯ КІРА ТА ЛІЛІ!
Він зовсім нічого не відчуває. Нічого не допомагає жити далі, та ще й поряд періодично з'являється його власний тригер. Вона чужа, про неї не можна мріяти, бажати, хотіти, але не виходить. Йому б забути, почати жити наново, для цього є абсолютно все. Він не уявляє, як існувати по-іншому, але... Раптом у його житті з'являється та, яка може стати для нього чимось більшим, ніж його утопічна любов. Адже поруч із нею він починає відчувати.
#дужевідверто
#нецензурналексика
#владнийгерой
#крихітнагероїня
#сильніпочуття
#любовчерезбіль
#покоївкагосподар
сильні почуттядуже відверто і емоційнобагатий хлопець і проста дівчина
Зміст книги: 28 глав
77 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБудьте ввічливими у коментарях.
Засуджувати героїв можна, якщо вони на це заслуговують.
За особисті образи у бік автора бан без попередження.
❤️❤️❤️
Дякую Вам, мила Авторко, за таку красиву ІСТОРІЮ !!!
Гарно Ви пишите, читається легко...
Удачі Вам і Натхнення, Любові та Розуміння, МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ І ВДЯЧНИХ ЧИТАЧІВ !!!
І до нових зустрічей...
Анна Казімірова, Читайте мої нові твори) Там буде іноді з'являтись Кир та Лілі))) дякую)))
Щиро вдячна за таку чудову книгу. З нетерпінням чекаю продовження. Натхнення Вам любий автор.
tatiana dumenko, дякую) ласкаво прошу в другу історію циклу))
Дякую за чудову книгу! Залишився приємний післясмак). Чекаю історії всіх пар. Успіхів і творчого натхнення!
Тома Глубокова (Tommy Glub), Уже в бібліотеці. Чекаю завершення)
Дякую за цікаву книжку, прочитала з задоволенням.
Тома Глубокова (Tommy Glub), Дякую, будем читати, дуже легко, і з задоволенням читалась ваша книжка.
Якби ж ця історія була правдою, а то ж це казка для дорослих. В реальному житті ніколи такого не буде.
Людмила Хоменко, на жаль)
але чому б не помріяти?)
Прекрасна книга, дякую за чудові емоції! Чекаю на наступні книги. Творчої Вам наснаги!
Тома, Наступна книга вже чекає на вас) нові сторінки кожного дня)
Дякую вам за цікаву історію, читала із задоволенням. Навіть не лягала спати. Так хочеться завжди продовження таких щасливих кінцівок
Катя Дещаківська, дякую за коментар)
сподіваюся, ви виспалися))
Ніжно, легко. Такий приємний післясмак після читання. Просто відпочила від усього, читаючи Вашу книгу. Дякую!
Lis, будь ласочка)))
Дякую, дуже гарно, зворушливо
Alina, Дякую)
Прочитала на одному диханні.Спасибі!
Anna Pobegay, Будь ласочка)
Любі читачі!) Книга повністю відредагована) Ми намагалися зробити все і за правилами мови, і так, щоб це було читано та цікаво!)) Далі, в найближчому майбутньому, планується невеличкий бонус до цієї історії, а далі публікація історії Саші та Єсенії) Ви могли її бачити вже на іншому ресурсі, але тут вона буде з доповненнями, опрацьованими сценами та сюжетом, у зв'язку з тим, що деякі моменти не подобаються автору)
Залишайтесь, підписуйтесь! Слідкуйте за оновленнями)
В мене таке відчуття, що я читала книгу про Сашу та Єсенію, дуже давно, але на російській мові. Таке може бути?
Natalia Dyhas, Може)
Тут вона буде на українській мові з доповненням) Та ексклюзивно)
Ми як раз відредагували цю книгу та перейшли як раз до неї)
У майбутньому тут будуть всі історії п'ятьох друзів)
дякую велике прочитала на одному дихані
Кучер Наталия, і вам дякую за відгук)))
Дуже приємно було читати. Дякую. Хотілося б прочитала про Сашу і Єсенію, а також про Женю і Льошу. Чекаю з нетерпінням на нові книги. Натхнення і легкого пера
Виктория Лозова, Про них скоро будуть виходити книги) дочекайтеся)
Класна історія!!!!! Дякую за цікаву книгу!!!!!!❤️
Лиля Курилова, І вам дякую за коментар)
Дуже класна книга з цікавим і захоплюючим сюжетом! Прочитала на одному диханні. Натхнення автору!!! В очікуванні нових історій!
Людмила Солтисюк, Дякую!) закінчу редагувати цю книгу та буду працювати над іншими)
Цей роман бомба???
Tommy Glub, І вам дякуб)))
дуже гарна історія, класний сюжет ! не затягнуто, що дуже класно! чекаю на інші книги
Уляна Ратушна, Дякую) вже скоро) тепер спочатку відредагую, а потім вже буду викладати)
Дуже цікава та чуттєва книга.
Чудові та харизматичні головні герої.
Їхня історія запала в душу.
Книга читається дуже легко, проте прошу автора відредагувати текст щоб він більше відповідав нашій солов'їній.
З нетерпінням очікую на книги про друзів Кіра.
Автору бажаю наснаги та натхнення на нові захоплюючі книги)))
Марина Сотниченко, Книга редагується і незабаром буде така, як треба) перепрошую)
Всі книги про друзів вийдуть вже редагованними)
Дуже гарний сюжет! Харизматичні герої! Все сподобалося! Але..., будь ласка, відредагуйте книгу, бо переклад жахливий. Ви молодець! Пишіть і далі! Натхнення і миру!
Oksana Nalysnyk, Обов'язково відредагую книжку вже за пару днів та продовжу інші))) дякую)))
Гарна історія, але перед викладом її потрібно добре вичитати. Таке враження, що з кацапської мови гугл переклав. Старайтеся писати українською і твори будуть кращі.
Комусь порекомендувати не можу.
Галя, Ні, не через гугл перекладач, я намагаюсь перекладати так, як виходить) Дякую)
Книга цікава!?
Але дууже багато помилок, і через це важко читається!
Дарья Денисенко, Пробачте, редагую ії та переходжу на українську мову))
Дякую! Читала ваші книги російською, але на українські це неймовірно, щераз перечитувала ніби у перше! Буду рада і інші ваші книги читати на українські
Манюня, Дякую))) Обов'язково відредагую цю книжку та продовжу інші)))
давно не читала книги дуже сподобалась я в захваті. З нетерпінням буду чекати наступні історії
Дякую за таку чудову книгу. Читається дуже легко, прочитала за один вечір.
Марія Вовк, дякую)
Сюжет книги дуже цікавий, але дуже багато помилок, іноді здогадуєшся про що йде мова))) Удачі вам, творчого натхнення.
Tatyana Shabash, так, вона була написана на іншій мові, але я намагаюся вивчати майже з початку нашу мову) прошу пробачення, книжка редагуватиметься зовсім скоро)
❤️❤️❤️????
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати