604
“Кохати, мріяти та просто бути щасливими”
Анотація до книги "А все через кота..."
Я хотіла лише одного — нормально у повній тиші провести у нашому заміському будиночку свою невеличку відпустку, а якщо детальніше, то просто відпочити та привести до порядку своє особисте життя та весь той хаос, що останнім часом відбувався навколо мене. Але ж не так склалося, як гадалося... Про що я? Про те, що плануєш одне а виходить зовсім інше. Ну ви, напевне, чули цю фразу: «Хочеш розсмішити Бога розкажи йому про свої плани». От саме це й сталося зі мною. А все через кота... Й не тільки через нього...
Книга входить до циклу «Кохати, мріяти та просто бути щасливими» й читається окремо.
Книга входить до циклу «Кохати, мріяти та просто бути щасливими» й читається окремо.
ялинкове сяйвогуморвід ненависті до кохання
“Несподіване втручання кота та ще одного нахабного суб'єкта вщент руйнують плани Яри про спокійний відпочинок у заміському будинку.”
“Вона просто збиралася спокійно собі відпочити у заміському будинку й за одне привести у порядок своє особисте життя. От тільки у її плани вмішується зі своїм котом сестра та один занадто нахабний тип. Щиро рекомендую!”
Зміст книги: 14 глав
73 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі мої, дякую, що читаєте та залишаєте коментарі й по можливості вподобайки, адже це неабияк стимулює продовжувати писати й ділитися з вами своєю книгою.❄️❤️❤️❤️☺️❄️
Дякую за веселу історію кохання
Вітаю із завершенням☺️ Чудова історія ❤️ Ярослава дочекалася ❤️
Дочитала! Три роки потому — чудовий теплий епілог. Прекрасне оповідання. Дякую! ❤️
Вітаю з завершенням! ❤️❤️❤️
Вітаю із завершенням книги! Творчих успіхів! ❤️❤️❤️
Клауді... Мені приходить тільки думка, що це від слова cloud — хмарка. А там багато варіації) Колір, пухнастісь, характер...) Цікаво, таки чому?)
Ольха Елдер, Дякую за відповідь ☺️
Ой, два котика! Коли вже продовження?
Аріда Демоніар, Чекаю! ❤️
Цікаво, так воно і є від кохання до ненависті один крок, так як і від ненависті до кохання теж один крок, заінтригувало.
Дякую за книгу✌️☃️✨❣️
Іван Павелко, Дякую Вам за коментар ❤️❤️❤️☺️☕
Отакої, два коти))) от чому Боня не шипів і спокійно пішов до Слави, бо то не Боня)))
Лана Жулінська, ☺️☺️☺️
Прекрасне покарання)
Лана Жулінська, ☺️☺️☺️
Ох вже ці жінки. То в дім не хоче заходити, то вже на ліжку місце займає ;)))))
Morwenna Moon, Ну, такі ми вже, нічого не вдієш ☺️❤️❤️❤️
ага, таки заіскрило))) і викрутка здається ні при чому
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️☺️
А цей Адамович ще той розбишака, цікаво чи складеться у них щось справжнє
Неба Крайчик, Нічого не вдієш, любить він дражнити головну героїню (ʘᴗʘ✿)
ох і чого б це Яра не злюбила Бонічку, чарівний же котик, особливо в пінеточках
Неба Крайчик, Погоджуюсь, Боні неможливо не любити ☺️
1. Дуже відгукнувся момент її внутрішнього зламу, який перетворюється на тиху рішучість. Без істерики, просто мить, коли всередині нарешті стає ясно.
Jane Doe, Дякую ❤️❤️❤️☺️
8. Це дуже-дуже мило та чуттєво, що він візвіз її, щоб показати будинок!))
Ну і його рішення завершити спілкування й послати колишню повністю одобрюю!
Mary J, ❤️❤️❤️☺️
7. Агааа))) Не хвилює)) Та де там)) Між ними іскри так і літають))))
ОООО, як я кайфанула, коли він її на плече закинув))) Ви собі не уявляєте)))
Mary J, ❤️❤️❤️☺️
Я спойлерів не пишу. Але стиль подобається смішно
Олесь Король, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Фух, добре, що Руслан розібрався з минулим)))) тепер лише майбутнє) Цікаво було прочитати, від його імені)))
Лана Жулінська, ❤️❤️❤️☺️
❤️❤️❤️ Бажаю успіхів книзі
Світлана Романюк, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Обов'язково спробую ❤️❤️❤️
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️☺️
"Заберу дещо, що залишив давно..." — як звучить!))))
Лана Жулінська, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Дуже часто плани змінюються на краще)
Люмен Белл, Так і є. Дякую за коментар ❤️❤️❤️☺️
❤️❤️❤️❤️❤️
Jane Doe, ❤️❤️❤️☺️
Початок захопливий, особливо, знайомство з сірим котиком)))
Ларія Ковальська, Дякую за коментар ❤️❤️❤️☺️
Дуже легка та весела історія ☺️
Анастасія Рун, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Поки що вподобайка ❤️
Додала до бібліотеки і почала читати ❄️❄️❄️
Відгук після прочитання
Любава Олійник, ✨✨✨✨❤️❤️❤️☺️✨✨✨✨☃️
Обожнюю поцілунки під час сварок)
А хімія між ними так і вибухає!!)))
Mary J, Ну, вони у мене обоє з характером, що він, що вона。◕‿◕。
Хм, те що Ярославі він подобався давно, уже зрозуміло, а от як він сприймав її раніше? Невже лише як сестру однокласниці?) Чекаю на продовження;)
Лана Жулінська, До цього моменту саме так і сприймав, ну, а якщо точніше, то так думав☺️
Дуже комічно, дякую))
Ельфріде Ноар, ❤️❤️❤️☺️
5. .....((( Дуже шкода його.. там стільки болю в минулому(((
Ну а їх сварка сповнена хімії та, як на мене, купи недосказанного)
Mary J, ❤️❤️❤️☺️
Любі мої, дякую, що читаєте та залишаєте коментарі й по можливості вподобайки, адже це неабияк стимулює продовжувати писати й ділитися з вами своєю книгою.❄️❤️❤️❤️☺️❄️
ТАКТАК!!!! Ви підняли дуже важливу тему!) Це якийсь Сексизм, що жінці не можна ляскати мужка по дупці! Повністю підтримую!))
Ой, ну як же мені подобається його характер і жарти)))) Я прям не можу))))
Mary J, О так, це й справді Сексизм, інакше не скажеш. Якщо чесно, то мене завжди обурювало, чому, коли чоловік щось вткне, то всі на це дивляться ніби так і потрібно. А коли щось подібне зробить жінка, відразу ж починається, що це мовляв не допустимо, та й взагалі не притаманно аби вона поводилася подібним чином. Та й взагалі, що люди скажуть? Ось ця фраза, не знаю, як кого, але мене вона бісить більше за все.
Цікава вийде подорож))) Солідарна з Ярославою: також дивлюся на сідниці)))
Лана Жулінська, ❤️❤️❤️
Це дуже смішно ))) З задоволенням читаю ))
Morwenna Moon, Дякую ❤️❤️❤️☺️
3. ахпхпаахп)) Боже) Як же він мені подобається)) Я зі всіх жартів сміялась) Люблю таких героїв)))
Mary J, ❤️❤️❤️☺️
Оооо щось гряде) відпочинок на дачі точно не пройде спокійно з Бонею та Русланом) супер парочка! Обожнюю такі перепалки між героями)))
Лана Жулінська, Ще й як гряде☺️ Дякую, що читаєте ❤️❤️❤️
Як же я люблю такі новорічні історії з гумором. Чекаю продовження з нетерпінням!
Morwenna Moon, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Вітаю з новинкою) Успіху книзі)
Юлія Богута, Дякую ❤️❤️❤️☺️
2. З Русланом у неї цікаві діалоги)) Вони так і шиплять одне на одного, як те кошеня)
Гммм... цікаво, що це СЛ(ахахха) принесе героїні)) Сподіваюсь, в цей раз розбитих вазонів не буде))
Mary J, Я на це також сподіваюся ☺️
Вітаю з новинкою ≧◠ᴥ◠≦
Кіт Анатолій, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Вітаю з новиночкою! ❄️❤️
Анна Лір, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Вітаю з новинкою! Успіху! Кіт класний.
Руслан Баркалов, Дякую ❤️❤️❤️☺️
З новинкою) Бажаю натхнення та легкого пера ❤️
Діана Лисенко, Дякую ❤️❤️❤️☺️
1. Ой ну і мудиииило!!! Знаємо ми таких.
А вона молодець! Одразу треба таких подалі відправляти!
Mary J, Ну, тут можна сказати, що правда про те, що він одружений відкрилася завдяки його дружині☺️
Вітаю вас із новинкою!)) Вже забрала до бібліотеки ♥️♥️♥️
Mary J, Дякую ❤️❤️❤️☺️ Сподіваюся, що книга сподобається 。◕‿◕。
Вітаю з початком історії! Дякую, що доєдналися до нашого масштабного святкування! ☀️?❣️✨❤️
Ольха Елдер, Дякую за такий чудовий флешмоб ❤️❤️❤️☺️
Успіхів книзі❄️⛄️❄️
Ганна Літвін, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Вітаю з новинкою ❤️ уже в бібліотеці ☺️
Лана Жулінська, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Вітаю з новинкою! Цікава анотація. ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую ❤️❤️❤️☺️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати