Шукаємо авторів

Доброго дня, автори літнету.

Ми невеликою дівочою компанією зібралися для написання збірки оповіданнь.

Тема: теплі сімейні історії. Збірка планує вихід до Різдвяних свят, тому актуальні історіх про свята, зиму і т.д.

Обсяг оповідання: до 50 тис. символів. Можна написати 1 велике, чи кілька маленьких.

Вік аудиторії: від 13 і вище

Дедлайн по написанню оповіданнь: до 11 серпня.

Збірку ми плануємо видати власним коштом. Тому, якщо у вас є бажання приєднатися враховуйте і те, що потрібно буде вкласти не тільки свої сили, а і гроші.

У нас вже є редактор та ілюстратор. Обкладинка майже готова. Тому, ми шукаємо серйозно налаштованих людей. Ми вже плануємо презентації та цікаві доповнення до збірки. Чекаємо вас у своїй команді.

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ната
02.08.2019, 09:46:19

теж хотілося б, але яку суму потрібно буде вкладати?

Показати 17 відповідей
Зелена Криж
03.08.2019, 22:48:40

Канабіоїд, Те саме, що в акторів. Доки немає зіркової ролі, такого актора начебто і нема)) Можна стати відомим і за епізодами, але оце вже виключення!))))

avatar
Стю Слейтерус
26.07.2019, 19:16:52

А яку приблизно суму потрібно буде вкласти?

Показати 6 відповідей
Стю Слейтерус
02.08.2019, 23:06:29

Лiра Воропаева, Добавив в описі силки на фейсбук і вк,

avatar
Ліра Девіс
31.07.2019, 08:26:51

Друзі, можливо ви не впевнені, чи варто) Тому якщо є якісь сумніви давайте розвіювати їх разом)

Цікаво. Ось тільки чи встигну?

Показати 3 відповіді
Ліра Девіс
29.07.2019, 10:25:36

Nadine, будемо дуже раді)

avatar
Волошка
26.07.2019, 15:41:28

Цікавить

Уляся Смольська
26.07.2019, 22:28:40

Якщо Ви є в Інсті чи Фб, напишіть мені в Дірект.

avatar
Алекс
26.07.2019, 14:16:21

Кіса, ми зайві на цьому святі життя... (с)

avatar
Уляся Смольська
26.07.2019, 13:42:22

Привіт, Ліра! Неочікувала тебе тут побачити, але дуже рада! Я хочу приєднатися ;) В інсті напишу тобі, маю деякі запитання)

Показати 2 відповіді
Уляся Смольська
26.07.2019, 13:57:23

Лiра Воропаева, та не кажи)) вже написала ;)

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Найчесніший опис моєї книги!
ККартинка клікабельна!
Підтекст доброго людського призначення
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
Новий розділ!
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше