Додано
26.07.19 13:40:01
Шукаємо авторів
Доброго дня, автори літнету.
Ми невеликою дівочою компанією зібралися для написання збірки оповіданнь.
Тема: теплі сімейні історії. Збірка планує вихід до Різдвяних свят, тому актуальні історіх про свята, зиму і т.д.
Обсяг оповідання: до 50 тис. символів. Можна написати 1 велике, чи кілька маленьких.
Вік аудиторії: від 13 і вище
Дедлайн по написанню оповіданнь: до 11 серпня.
Збірку ми плануємо видати власним коштом. Тому, якщо у вас є бажання приєднатися враховуйте і те, що потрібно буде вкласти не тільки свої сили, а і гроші.
У нас вже є редактор та ілюстратор. Обкладинка майже готова. Тому, ми шукаємо серйозно налаштованих людей. Ми вже плануємо презентації та цікаві доповнення до збірки. Чекаємо вас у своїй команді.
Ліра Девіс
67
відслідковують
Інші блоги
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтитеж хотілося б, але яку суму потрібно буде вкладати?
Канабіоїд, Те саме, що в акторів. Доки немає зіркової ролі, такого актора начебто і нема)) Можна стати відомим і за епізодами, але оце вже виключення!))))
А яку приблизно суму потрібно буде вкласти?
Лiра Воропаева, Добавив в описі силки на фейсбук і вк,
Друзі, можливо ви не впевнені, чи варто) Тому якщо є якісь сумніви давайте розвіювати їх разом)
Цікаво. Ось тільки чи встигну?
Nadine, будемо дуже раді)
Цікавить
Якщо Ви є в Інсті чи Фб, напишіть мені в Дірект.
Кіса, ми зайві на цьому святі життя... (с)
Привіт, Ліра! Неочікувала тебе тут побачити, але дуже рада! Я хочу приєднатися ;) В інсті напишу тобі, маю деякі запитання)
Лiра Воропаева, та не кажи)) вже написала ;)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати