До уваги читачів роману "Танучий холод сталі"

Привіт усім! Дуже вдячна за увагу до мого твору, за зірочки та коментарі. Я дуже хвилювалася за цей твір, ви знаєте, тому така підтримка особливо важлива.

Я вирішила систематизувати викладки оновлень. Тепер вони будуть двічі на тиждень, у середу та суботу. Цієї середи вас вже чекає наступна частина. Приємного читання!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Larysa Zahorodna
23.07.2019, 16:29:52

Дуже гарно пишете, цікаво. Чекаю на продовження, натхнення Вам!

Larysa Zahorodna, Велике спасибі.Дуже рада, що Вам подобається моя творчість))

avatar
Олена Когут
23.07.2019, 08:20:23

О!! То це вже завтра))))

Olena Kogut, Так. Буде гаряченька частина ))

avatar
Уляся Смольська
23.07.2019, 00:06:54

Привіт, Надюша! Хвилювалася намарно, тому що книга класна) Читаю із задоволенням!

Уляся Смольська, Величезне дякую

avatar
janetka
22.07.2019, 23:43:58

Привіт, дякую)))

janetka, )))

Інші блоги
Три чоловіки. Три цитати. Один вибір ♥️
Чому жінки люблять читати романи? ♡⁠‿⁠♡⁠ Чоловіки у моїх романах: Ратмір Татаров "Я переверну цей світ догори дриґом, але знайду тебе". "Невинний ангел для демона" _______________ Марат
Не всі борги можна повернути монетами
У Брахдумі кожен знаходить своє місце. Габріель знайшов його серед горнів, металу й майстрів, які оцінюють людину не за словами, а за її роботу. Айзек... знайшов бібліотеку з табличкою "Стороннім вхід заборонено". І,
Троп «сестринство та зрада» активовано
Коли найближчі стають найнебезпечнішими У світі, де небо затягнуте мороком, а монстри ховаються не лише в тінях, а й на королівських тронах, немає нічого міцнішого за сестринство. Це не обов’язково кровний зв'язок.
Ωмегаверс « Начинка вишнево-пʼянка» + 5 ст.
Вітаю, друзу! Маю для вас новий розділ омегаверс-роману «Начинка вишнево-пʼянка». ❗️Цитата з Розділ L. Прощальний *цензура* — Розпорядження для адвокатів №1. Підготувати папери для розлучення. —
Авторські труднощі
Вітаю, мої неперевершені ♥️ Моя власна книга мене хакнула. І я говорю про Кохати двох не гріх (картинка клікабельна) До речі, мені здається, чи Джеміні трішки змінив обличчя Марини?) ___________________ Це дивно
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше