Додано
22.07.19 23:23:00
До уваги читачів роману "Танучий холод сталі"
Привіт усім! Дуже вдячна за увагу до мого твору, за зірочки та коментарі. Я дуже хвилювалася за цей твір, ви знаєте, тому така підтримка особливо важлива.
Я вирішила систематизувати викладки оновлень. Тепер вони будуть двічі на тиждень, у середу та суботу. Цієї середи вас вже чекає наступна частина. Приємного читання!
Надія Голубицька
1043
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
4 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарно пишете, цікаво. Чекаю на продовження, натхнення Вам!
Larysa Zahorodna, Велике спасибі.Дуже рада, що Вам подобається моя творчість))
О!! То це вже завтра))))
Olena Kogut, Так. Буде гаряченька частина ))
Привіт, Надюша! Хвилювалася намарно, тому що книга класна) Читаю із задоволенням!
Уляся Смольська, Величезне дякую
Привіт, дякую)))
janetka, )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати