Взаємний бета-рідінг/вичитка романів

Шукаю собі партнера/партнерів для взаємного бета-рідінгу. В своїх текстах інколи дуже важко побачити помилки, як сюжетні/логічні, так і граматичні та стилістичні, тому дуже зацікавлена у взаємній вичитці романів) Сама працювала редактором двох збірок, тому маю невеличкий досвід. Якщо вам теж цікава вдумлива, реально якісна взаємо-вичитка, пишіть)) 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Бабка Лєнка
09.05.2019, 18:06:16

я недавно завершила вичитку одного твору. але я вичитувала прямо у процесі написання. по одному розділу. у принципі, якщо комусь це буде треба й буде цікавий твір - з превеликим задоволенням почитаю ще

Бабка Лєнка
09.05.2019, 18:07:50

Бабка Лєнка, і це пропозиція для різних авторів. але часто маю проблеми з часом. щоб не ображалися за неоперативність

avatar
Алекс
15.04.2019, 11:22:02

Якби російською - я б залюбки. А українською, на жаль, володію недостатньо для редагування.

Холод Влада
15.04.2019, 16:18:35

Алекс, Я все пишу спочатку російською, потім перекладаю українською)) Тому можемо і російські версії редагувати))Моя пошта a.m.smetanina1991@gmail.com, висилайте свій твір у форматі Word, а я вишлю свій

avatar
Уляся Смольська
15.04.2019, 12:58:49

Згідна з Вами стосовно того, що не бачиш свої помилки в тексті. Можна спробувати взаємну вичитку)

Холод Влада
15.04.2019, 16:19:59

Уляся Смольська, Здорово! Моя пошта a.m.smetanina1991@gmail.com, висилайте свій твір у форматі Word, а я вишлю свій

Інші блоги
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Викладаю збірочку поезій ♥️✨♥️
Вітаю! Поки книги пишуться, поміж іншим вирішила зробити те, що давно збиралася, а саме нарешті впорядкувати та надрукувати свої вірші. У збірці «Я ще жива ...» вміщені як давні, так і нові вірші. Поезією
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Хочеться легкого вайбу?
Літо — пора пригод та емоцій. І хочеться, щоб настрій був відповідним. У моїй історії Мілана відправляється до своєї подруги Алі в Одесу, аби разом провести час. Нові знайомства, неочікувані зустрічі та хімія, з присмаком
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше