Опубліковано 5 частин трилера "Зникнення"

Станом на 18 лютого вже опубліковано п'яту частину нової розповіді-трилера "Зникнення". Якщо цікавлять заплутані історії, які трапляються у провінційних містечках, то прошу на борт.

Цікаво, чи зможе хтось здогадатися, прочитавши лише половину твору, хто ж вбивця. Якщо є варіанти, то пишіть у коментарях. 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Опубліковано 6 частину розповіді. Ще гаряча...

avatar
Уляся Смольська
20.02.2019, 09:18:33

Доброго дня, пане Михайле! Давненько не читала детективи, от завдяки Вам знову почала. Причому жодного вітчизняного дитектива ще не читала, лишень твори закордонних письменників. Так що, будемо вважати що ви в мене перший))) Дочитаю розділи, які наразі опубліковані і висуну свої припущення стосовно ймовірного вбивці ;)

Уляся Смольська, Приємно повернути вас до жанру. Сподіваюсь не розчарую. Нові частини вже зовсім скоро, тому чекати довго не доведеться)))

avatar
Trinn
20.02.2019, 11:08:26

Ой ви спойлернули, бо там невідомо було чи вона вбита, чи жива)

Trinn, Хто його знає чи то спойлер, чи хитрість. Це стане відомо лише по завершенню публікації. Хоча за уважність +)))

avatar
Ірина Пасько
20.02.2019, 08:04:32

Скажімо так, я думаю, що герой не дарма згадав про свою мандрівку до цього містечка якраз у ті дні, коли все відбулося.)

Інші блоги
Наскільки ми любимо спойлери?
По спостереженням - багато хто любить. З одного боку, хочеться розуміти, що береш читати. Іноді хочеться якогось певного тропу, певного жанру. Але, з іншого боку, а як же ефект несподіванки? Це ж як вам на перших сторінках
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Оце так знайомство ;) Новий розділ ❤️
— Якщо ти думаєш, малятко, що в мене є час панькатися з тобою, то ти дуже, блять, помиляєшся, – мій голос став крижаним. Ребекка завмерла. На секунду в її зіницях промайнув справжній страх, але замість того, щоб
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше