Додано
19.02.19 23:18:15
Опубліковано 5 частин трилера "Зникнення"
Станом на 18 лютого вже опубліковано п'яту частину нової розповіді-трилера "Зникнення". Якщо цікавлять заплутані історії, які трапляються у провінційних містечках, то прошу на борт.
Цікаво, чи зможе хтось здогадатися, прочитавши лише половину твору, хто ж вбивця. Якщо є варіанти, то пишіть у коментарях.
Михайло Чорнопиский
10
відслідковують
Інші блоги
По спостереженням - багато хто любить. З одного боку, хочеться розуміти, що береш читати. Іноді хочеться якогось певного тропу, певного жанру. Але, з іншого боку, а як же ефект несподіванки? Це ж як вам на перших сторінках
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
— Якщо ти думаєш, малятко, що в мене є час панькатися з тобою, то ти дуже, блять, помиляєшся, – мій голос став крижаним. Ребекка завмерла. На секунду в її зіницях промайнув справжній страх, але замість того, щоб
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОпубліковано 6 частину розповіді. Ще гаряча...
Доброго дня, пане Михайле! Давненько не читала детективи, от завдяки Вам знову почала. Причому жодного вітчизняного дитектива ще не читала, лишень твори закордонних письменників. Так що, будемо вважати що ви в мене перший))) Дочитаю розділи, які наразі опубліковані і висуну свої припущення стосовно ймовірного вбивці ;)
Уляся Смольська, Приємно повернути вас до жанру. Сподіваюсь не розчарую. Нові частини вже зовсім скоро, тому чекати довго не доведеться)))
Ой ви спойлернули, бо там невідомо було чи вона вбита, чи жива)
Trinn, Хто його знає чи то спойлер, чи хитрість. Це стане відомо лише по завершенню публікації. Хоча за уважність +)))
Скажімо так, я думаю, що герой не дарма згадав про свою мандрівку до цього містечка якраз у ті дні, коли все відбулося.)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати