Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство.
Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість градусів) Це вже можна вважати за Єгипет чи ще ні?)))
А тепер переходимо до головної родзинки цього блогу – на Гайворона сьогодні діє знижка. Я її дала, тому що, згідно свого умовного плану, на моєму профілі знову підписалася нова сотня добровольців, а це означає знижку.
Звісно, що логічно її було б дати на Гайворона, оскільки нині Ілюзія у передплаті та добігає свого логічного завершення. У середу дам останній розділ, а у вівторок, якщо зорі стануть як треба, випущу новинку в люди.
Хто такий Гайворон? І чому його люблять читачі?
Я вважаю, тому, що він уособлює боротьбу. І тут боротьба не тільки за кохання, хоча любовна лінія в цій книзі яскрава та потужна, а й боротьба за себе, за своїх близьких, за той світ, у якому нам би хотілося жити.
Як часто трапляється, коли сіла писати цю книгу, то не покладала на неї великих надій, адже вона нетипова для цієї платформи, та виявилося, що книга завжди знайде свого читача, якщо ти пишеш те, що хочеш.
Тому, мої пташечки, дякую, що любите мого сталевого птаха.
Сьогодні його можна купити за знижкою!!!
І хай згорить москва!

8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВаші книги ладна читати і перечитувати весь час, і особливо коли новинка, то перечитую цикл. Стас на фото відповідає тому першому враженню, що склалося про нього. А коли тепер знаю, що він дідусь - це просто неймовірні емоції. Тим, хто читатиме книгу вперше - насолоди від історії, а Вам - натхнення та вдячних читачів. От якби ще після кожного прочитання можна було б ще зірочку поставити)))
Оксана Князєва, Сама собі дивуюся, що зробила його дідом:)))
Дуже вдала обкладинка. Так як наче каже хай весь світ почекає. Обожнюю.
Те його тут вирішує все моя жінка я ні до чого
Виктория Зёма, Щодо обкладинки погоджуюся, бо справді довго підбирала свого Гайворона на ній)
Одна з улюблених книг! Із задоволенням перечитую час від часу.
Тана Лі, То ось де прочитання беруться)) Дякую вам❤️
І не тільки Гайворона а і всі інші книги
Інна Камікадз, Так ви праві ,це ті книги які хочеться зачитувати до "затертих"сторінок.
Дякую!!!!
Зацікавили! Поклала собі в біьліотеку. За нагоди обов'язково почитаю!
Сафо Мелі, Гадаю, вам зайде)
Читала і не могла відірватись від неї! Навіть на тривоги не зважала)). Дуже цікаві герої ,відносини в родині.. .Зараз насолоджуюсь другою книгою,,Ілюзія..")). Ну і чекаємо про молодшого Гайворона❤️❤️❤️
Nata Bond, Сподіваюся,що колись доберуся до Всеволода)
Він неймовірний персонаж,тому такий улюблений!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
До тла!!!!!!!
Олена Гушпит, Сподіваюся, спека допоможе згоріти скоріше
Купила вже давно, але ніяк не має часу( сподіваюсь цю жару пересидіти за цікавою книгою)))))
Тетяна, Вдалий вибір) З Гайвороном буде цікавіше)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати