Скільки коштує свобода, 5000 прочитань, уривок

Сьогодні хотіла подякувати за те, що начитали аж 5000 прочитань. Але не встигла,бо уже 6000. 147 бібліотек і 80 серденьок))) Щиро дякую за таку активність!!!✨✨✨

 

Для тих, хто не встиг познайомитися з книгою,скидаю уривок:

 

Ми з Сашком ледь доповзли до квартири. Ноги гули від танців, а голова була приємно порожньою — вперше за довгий час. Хоч і мої веселощі було нахабно перервано, все ж я приємно провела час. Тим більше один симпатичний хлопець взяв мій номер. І навіщо мені здались зараз ті стосунки? 

 Сашко, щось бурмочучи про «заслужений анабіоз», одразу зник у своїй кімнаті. А я… Я просто не донесла себе до ліжка. Диван у вітальні здався мені найкомфортнішим місцем у всесвіті. Я навіть не роздягалася. Просто впала на нього і провалилася в сон. 

Крізь дрімоту я почула якийсь звук. Рипіння дверей? Кроки? 

- Ну звісно… - Пролунав над головою низький, роздратований чоловічий голос. - А малий уже влаштував тут бордель. 

Я розплющила одне око. Світло від вуличного ліхтаря падало на високу постать, що височіла наді мною. Це був не Сашко. Хтось чужий, у дорогому піджаку, з розстебнутим коміром сорочки. Він дивився на мене з такою огидою, наче я була купою сміття, яку забули винести. 

- Гей, красуне, - він штовхнув мене на дивані. - Піднімайся і на вихід. Давай, ворушись, поки я поліцію не викликав. 

Сон миттєво вилетів з голови, поступившись місцем тваринному страху. Грабіжник? Ґвалтівник? У голові пульсувала одна думка: «Захищайся!». Рука автоматично намацала щось важке на журнальному столику. Настільна лампа. Металева основа приємно лягла в долоню. 

- Не підходь! - Закричала я так, що, здається, затремтіли скляні сходи. І раніше, ніж він встиг бодай кліпнути, я розмахнулася і, з усієї сили, зацідила йому основою лампи прямо в чоло. Гучний «дзинь», короткий стогін, і постать важко осіла на підлогу. 

- Саш-ко-о-о! - Мій крик перейшов на ультразвук. - Нас грабують і я, мабуть, його вбила. 

Сашко вискочив у самих трусах, переляканий і скуйовджений.  

- Що? Де? Сонь, ти жива? 

Він застиг, дивлячись на тіло, що лежало біля моїх ніг. Його очі стали розміром з блюдця. 

- Твою ж наліво… Макс? Софі, ти що, вбила мого брата?! 

Читати книгу тут: СКІЛЬКИ КОШТУЄ СВОБОДА

 

Також, хочу нагадати, що книга бере участь у флешмобі "Мелодія кохання"

І тут Історії, які вже зазвучали⭐⭐⭐

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лія Лореляйн
28.06.2026, 15:40:21

Вітаю!!! Хай буде ще більше)))

Лія Лореляйн, ✨✨✨

avatar
Анастасія Газе
28.06.2026, 15:10:04

❤️❤️❤️Вітаю!

Анастасія Газе, ⭐⭐⭐

avatar
Христина Вілем
28.06.2026, 15:07:45

Вітаю❤️

Христина Вілем, ✨✨✨

avatar
Анна Лір
28.06.2026, 15:05:50

Вітаю!❤️❤️❤️

Анна Лір, ⭐⭐⭐

Вітаю і бажаю ще більше ❤️❤️❤️

Джул, ❤️❤️❤️

avatar
Кіт Анатолій
28.06.2026, 15:04:28

Прийміть вітаннєчка (◕‿◕)

Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️

avatar
Марія Залевська
28.06.2026, 15:02:27

Вітаю Вас ❤️

Марія Залевська, ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
28.06.2026, 14:59:25

❤️❤️❤️Вітаю!

Оксана Соловій, ❤️❤️❤️

avatar
Лія Лісова
28.06.2026, 14:58:09

❤️❤️❤️

Лія Лісова, ⭐⭐⭐

avatar
Morwenna Moon
28.06.2026, 14:56:49

Вітаю! ❤️

Morwenna Moon, ✨✨✨

Інші блоги
Промокод в Зодіаках
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
Як не заблукати, якщо під рукою лише… годинник?
Пишу кінцівку Це я. Впусти мене. Вже за традицією ділюся цікавою деталлю. Ви знали, що наручний годинник — це справжній аналоговий компас? Додаю інструкцію: Тримайте годинник горизонтально, паралельно
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше