Підсумковий блог за марафоном
Я брала участь в Марафон взаємного читання від Автора Уляна
Я читала три книги на які хочу залишити свій підсумковий відгук.
1
Доступний лише ознайомчий фрагмент. Містична історія одного янгола та його підопічних, які намагаються заповнити пустку в середині себе. Цікаво, динамічно, але мало.
2
Містична історія на межі божевілля. Хочете похмурої атмосфери в Українському сеттінгу - вам сюди!
3
Книга написана до конкурсу. Наукова фантастика, де можна в легкій формі дізнатися багато наукових фактів про чорну діру. Гумор трохи специфічний, але мені зайшло.
Загальний висновок: Всі книги різні і дуже цкаві. Читати було приємно й захопливо! Дякую авторам за цей досвід, а Уляні особлива подяка за організацію такої активності. В Автора проходить новий схожий Марафон, доєднуйтесь!



0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати