Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2

Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові"

Інтерв'ю після глави 2

Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі?

Любомир: Планував знайти ціль.

Ведучий: А знайшов?

Любомир: Прізвисько "Любасик".

Кет: Це карма.


Ведучий: До речі, "Любасик". Які відчуття?

Любомир: Я бився з вовкулакою...

Ведучий: І?

Любомир: Це було менш боляче.


Однокласниця: А мені подобається... (мило посміхається, кліпає, дивиться Любомиру в очі)

Любомир: Прошу, не починай.


Ведучий: Кет, ти назвала його "дядьком" двічі за день.

Кет: Бо він поводиться так, ніби прийшов у школу перевіряти домашні завдання.

Любомир: Мені сімнадцять.

Кет: Співчуваю.


Ведучий: Любомире, ти буквально подумав: "Подружитися не вийшло. Треба придумати інший план."

Любомир: Так.

Ведучий: Це звучить як промова будь-якого лиходія перед початком другого акту.

Любомир: ...

Ведучий: Навіть не заперечує.


Кет: Найкраще в цій історії — він вважає себе непомітним.

Любомир: Я й був непомітним.

Кет: Ти дивився на мене так, ніби в голові вже будував щось дуже гріховне.


Ведучий: До речі, про супермаркет.

Кет: Він став у сусідню касу.

Любомир: Бо вона була вільна.

Кет: Там було ще чотири.

Любомир: ...

Кет: Попався.


Ведучий: Любомире, а правда, що ти пішов у "Фору" просто за перекусом?

Любомир: Так.

Ведучий: І випадково зустрів головну героїню.

Любомир: Так.

Ведучий: І випадково став у сусідню касу.

Любомир: Так.

Ведучий: І випадково відповідав їй одним словом.

Любомир: ...

Кет: Він навіть бреше максимально підозріло.


Ведучий: Кет, ти серйозно запитала його, чи він привид?

Кет: Ну а як ще пояснити людину, яка матеріалізується всюди, де я є?

Любомир: Я не матеріалізуюся.

Кет: Це саме те, що сказав би привид.


Ведучий: Перейдемо до іншої трагедії глави.

Кет: Не треба.

Автор: Треба.

Кет: Не відкривайте ці двері.

Автор: Уже відкрив.


Ведучий: Богдане. Рає. Кухня?

Богдан: ...

Рая: ...

Ведучий:Спальня ж існує.

Богдан: Існує.

Рая: Але кухня була ближче.

Кет: Я зненавиділа вас обох.


Ведучий: Повідомлення в месенджері виглядало дуже культурно.

Кет: Я стримувалася.

Рая: Ми помітили.

Богдан: Особливо по трьох знаках оклику після слова "СПАЛЬНЯ".


Ведучий: Богдане, після цього ти вирішив...

Богдан: Приготувати вечерю.

Ведучий: Компенсація?

Богдан: Хабар.

Кет: Не спрацював.

Ведучий: Але пиріг же...

Кет: ...

Богдан: От бачиш.


Ведучий: Рає, ти ніколи не ходила до школи, але найбільше тебе зацікавила...

Рая: Шкільна форма.

Кет: Ви обоє якісь дивні.

Богдан: Ми сім'я.

Кет: Це мене і лякає.


Ведучий: Богдане, твоя реакція на історію про новенького була миттєвою.

Богдан: Бо коли Кет каже "з ним щось не так", є два варіанти.

Автор: Які?

Богдан: Або вона перебільшує.

Кет: ...

Богдан: Або нам усім скоро буде дуже весело.


Ведучий: Кет, цитую: "Звичайна людина не може бути кращою за мене."

Любомир: Самовпевнено.

Кет: Фактично.

Ведучий: Скромність зараз із нами в одній кімнаті?

Кет: Ні. Вона не пережила минулу главу.


Ведучий: І наостанок. Чи є серед вас хоч одна психічно здорова людина?

Усі: ...

Автор: Я відмовляюся на це відповідати... Але знаки будуть!.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Знижка на Дві смужки. Помилкова ніч з босом♥️
- Вітаю, ви вагітна. Молода худенька лікарка гінеколог сидить навпроти мене і перебирає в руках аркуші паперу з моїми аналізами. Новина шокує, бо з хлопцем ми не так давно спимо разом. - Несподівано, - відчуваю, як
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше