Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові"
Інтерв'ю після глави 2
Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі?
Любомир: Планував знайти ціль.
Ведучий: А знайшов?
Любомир: Прізвисько "Любасик".
Кет: Це карма.
Ведучий: До речі, "Любасик". Які відчуття?
Любомир: Я бився з вовкулакою...
Ведучий: І?
Любомир: Це було менш боляче.
Однокласниця: А мені подобається... (мило посміхається, кліпає, дивиться Любомиру в очі)
Любомир: Прошу, не починай.
Ведучий: Кет, ти назвала його "дядьком" двічі за день.
Кет: Бо він поводиться так, ніби прийшов у школу перевіряти домашні завдання.
Любомир: Мені сімнадцять.
Кет: Співчуваю.
Ведучий: Любомире, ти буквально подумав: "Подружитися не вийшло. Треба придумати інший план."
Любомир: Так.
Ведучий: Це звучить як промова будь-якого лиходія перед початком другого акту.
Любомир: ...
Ведучий: Навіть не заперечує.
Кет: Найкраще в цій історії — він вважає себе непомітним.
Любомир: Я й був непомітним.
Кет: Ти дивився на мене так, ніби в голові вже будував щось дуже гріховне.
Ведучий: До речі, про супермаркет.
Кет: Він став у сусідню касу.
Любомир: Бо вона була вільна.
Кет: Там було ще чотири.
Любомир: ...
Кет: Попався.
Ведучий: Любомире, а правда, що ти пішов у "Фору" просто за перекусом?
Любомир: Так.
Ведучий: І випадково зустрів головну героїню.
Любомир: Так.
Ведучий: І випадково став у сусідню касу.
Любомир: Так.
Ведучий: І випадково відповідав їй одним словом.
Любомир: ...
Кет: Він навіть бреше максимально підозріло.
Ведучий: Кет, ти серйозно запитала його, чи він привид?
Кет: Ну а як ще пояснити людину, яка матеріалізується всюди, де я є?
Любомир: Я не матеріалізуюся.
Кет: Це саме те, що сказав би привид.
Ведучий: Перейдемо до іншої трагедії глави.
Кет: Не треба.
Автор: Треба.
Кет: Не відкривайте ці двері.
Автор: Уже відкрив.
Ведучий: Богдане. Рає. Кухня?
Богдан: ...
Рая: ...
Ведучий:Спальня ж існує.
Богдан: Існує.
Рая: Але кухня була ближче.
Кет: Я зненавиділа вас обох.
Ведучий: Повідомлення в месенджері виглядало дуже культурно.
Кет: Я стримувалася.
Рая: Ми помітили.
Богдан: Особливо по трьох знаках оклику після слова "СПАЛЬНЯ".
Ведучий: Богдане, після цього ти вирішив...
Богдан: Приготувати вечерю.
Ведучий: Компенсація?
Богдан: Хабар.
Кет: Не спрацював.
Ведучий: Але пиріг же...
Кет: ...
Богдан: От бачиш.
Ведучий: Рає, ти ніколи не ходила до школи, але найбільше тебе зацікавила...
Рая: Шкільна форма.
Кет: Ви обоє якісь дивні.
Богдан: Ми сім'я.
Кет: Це мене і лякає.
Ведучий: Богдане, твоя реакція на історію про новенького була миттєвою.
Богдан: Бо коли Кет каже "з ним щось не так", є два варіанти.
Автор: Які?
Богдан: Або вона перебільшує.
Кет: ...
Богдан: Або нам усім скоро буде дуже весело.
Ведучий: Кет, цитую: "Звичайна людина не може бути кращою за мене."
Любомир: Самовпевнено.
Кет: Фактично.
Ведучий: Скромність зараз із нами в одній кімнаті?
Кет: Ні. Вона не пережила минулу главу.
Ведучий: І наостанок. Чи є серед вас хоч одна психічно здорова людина?
Усі: ...
Автор: Я відмовляюся на це відповідати... Але знаки будуть!.
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати