Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що можна писати після Гаррі нашого Поттера, великого Володаря перснів та гучної Пісні Льоду й Полум'я? Втім, усе питання ще й у широкій рекламі, у пропозиції, а з цим, ясна річ, бувають у деяких місцях-які-не можна-називати проблеми. В авторів, звісно ж, в авторів. Які, от ледарі, все ніяк не можуть самі рекламуватися й знайти собі читача. На жаль. Тим цінніша ваша увага!
Історія продовжується в оновленому варіанті. Спочатку мені здавалося, що я змінив багато чого, потім думалося, що взагалі нічого не міняв, але об'єктивно кажучи, покращення є. Коли автору самому стає цікавіше, це добре)
Доповнюється ще й візуальна база історії, якщо вона вам цікава. Хочу також зауважити, що чимало героїв історії мають свої прообрази, і вони досить примітні. На вас чекає зустріч з Ешмунаром — як на мене, досить легко знайти його прообраз у міфах, але от цікаво, чи взагалі хтось заморочується цим?)

5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак заморочуюся, бо цікаво те що я ще не знаю.)
Вадим Сухобрус, Що ж прийдеться виділити більше часу, щоб зрозуміти саму суть)
Самореклама — це, звісно, добре, і вона точно не завадить. Хоча справді, часу забирає безліч. Але проблема, на мій погляд, передусім у попиті. Пройдіться найпопулярнішими тегами Букнету. Який би жанр не обрав письменник, якщо він не відповідає масовому запиту — не буде й великих охоплень. Я ставлюся до цього філософськи, отримуючи задоволення від того, що роблю, і щиро радіючи нехай і невеликому, але дуже теплому колу моїх читачів.
Щодо прототипів, то я віддаю перевагу тому, щоб брати характери з реального життя. Благо досвід спостережень за людьми дозволяє)
Андрій Романенко, Підписуюсь на вас з превеликим задоволенням! Знайти однодумця це справжній скарб, який неможна втрачати❤️
На мою думку, міфологічне фентезі - це те, що має неабиякий потенціал. А надто ті міфи, які ще не приїлися. От, наприклад, тему вампірів вже так використали, що навіть нудно трохи... як і зомбі. Але який потужний сплеск вони дали свого часу.
Самореклама це добре, але теж займає таку добру дрібку часу! Цього не видно ззовні. І так кожне прочитання гріє душу.
Анастасія Газе, Ще й яку!
Гарний візуал
Дякую ❤️
Олеся Глазунова, ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати