Знижка на Дві смужки. Помилкова ніч з босом♥️

- Вітаю, ви вагітна.

Молода худенька лікарка гінеколог сидить навпроти мене і перебирає в руках аркуші паперу з моїми аналізами. 

Новина шокує, бо з хлопцем ми не так давно спимо разом. 

- Несподівано, - відчуваю, як світ мій перевертається з ніг на голову. - Ми наче береглися.

Це був звичайний плановий огляд у лікаря. Мене нічого не турбувало, хоча, о боже, я не пам'ятаю, коли востаннє в мене були місячні. Останні місяці були дуже стресові і напружені, і я геть перестала за таким слідкувати. 

- Ну, тут всяке буває, - зиркає на мене лікар, - може презерватив виявився неякісний. У кожного індивідуально. Одні не можуть завагітніти роками, а іншим виходить з першого разу.

Вона посміхається, наче це для мене добра новина. Я звичайно не проти дітей, але не так зненацька. Та й з Ромою ми зустрічаємось лише декілька місяців. 

- А що ж мені тепер робити? - питаю скоріше себе, ніж її. - В мене завал на роботі. Зараз не час для дітей.

- Ситуацію вже не змінити, - хмуриться, бере в руку знімок з узд. - Ви ж не збираєтесь робити аборт?

Вона більше не посміхається, розуміє, що вагітність не запланована і не така вже й бажана. 

- Звичайно ні, тільки ось не знаю, як хлопець відреагує.

Ромка хоч і хороший, але може бути зовсім цьому не радий. Та я сама не в захваті. Ця вагітність зв'язує мені руки. Втрачати роботу мені зараз край не бажано. І за які гроші цю дитину ростити? Я ж взагалі нічого не маю. 

- Ця відповідальність на чоловікові теж лежить, - вона серйозно на мене дивиться. - Тому не звалюйте все лише на себе. Розкажіть йому, не зволікайте. І приходьте ставати на облік. Дванадцять тижнів як-не-як.

- Добре, - розгублено бубню і тут до мене доходить, що вона сказала. - Що? Скільки?

- У вас строк дванадцять тижнів. Дивно, що ви не помітили відсутність місячних. 

- Цього не може бути. Ми з Ромою лише місяць, як займаємось сексом.  

Лікарка ще раз передивляється всі папери і піднімає на мене очі. Її скептичний вираз обличчя підказує, що вона мені не вірить.

- Тоді згадуйте, з ким у вас ще були інтимні стосунки, бо результати обстеження не брешуть.  

Я хаотично перебираю в голові всі можливі відповіді. Як таке можливо? Це точно якась помилка.

- Але в мене нікого не було. Більше пів року.

Я замовкаю, бо нарешті згадую ту єдину фатальну ніч, котрої краще б не було. І по строках сходиться. Приблизно три місяці тому я піддалась чарам Стаса Малиновського, про що швидко пошкодувала. А тепер маю результат. 

Який жах. Тепер мій світ кришиться на дрібненькі шматочки і летить у глибоку прірву. Ох, що ж тепер буде? І як мені тепер з цим жити?

- Я так розумію, ви знаєте, хто батько дитини, - якось неприємно посміхається лікарка.

Вона напевно думає, що я ще та вітряна дівчина. Та мені зараз не до неї. Я маю величезну проблему, котра знаходиться у моєму животі.

- Знаю і йому точно ця дитина не потрібна, як і я сама.

Лікарка більше не посміхається. Напевно розуміє, що ситуація моя, капець, яка складна. 

 

Виходжу з кабінету гінеколога, як в тумані. Нікого не бачу і не чую. Пливу вперед, наче сновида і ледве дихаю. 

Вагітна від Малиновського — це єдине, що крутиться в голові. 

Після тієї ночі ми з ним навіть як треба не розмовляли. Я вийшла на роботу після вихідних, а він вдав, наче нічого не сталось. Ох, яка я була зла тоді на нього. Навіть дивитись не хотіла в його сторону. А коли з часом побачила, як він мило спілкується з Мариною, то була неприємно вражена.

З того часу я перестала спілкуватись з подругою і викинула з голови боса. 

Але зараз доля вирішила познущатись з мене і підкинула такий сюрприз.

- Соломія, я тебе кличу, а ти мене не чуєш.

Мене ловить за лікоть Тоня, моя співмешканка по кімнаті, і я зупиняюсь. Ми разом прийшли у клініку на огляд, але я зовсім про неї забула. 

- Що з тобою? Ти така бліда, - дівчина стурбовано заглядає мені в обличчя. - Невже в тебе щось знайшли? Ти хвора?

- Тонь, я вагітна, - промовляю затерплим язиком.

- Ого, нічого собі новина, - округлює очі дівчина і прикриває рот рукою. - І що ти будеш робити? Скажеш Ромі?

- Скажу, він має все знати. Прийдеться сьогодні з ним серйозно поговорити.

Збираюсь чесно йому все розказати, бо немає сенсу брехати. Рома з часом все одно зрозуміє, що строки не сходяться і почне підозрювати. І не в моїх правилах брехати про таке. Це не його дитина і проблему цю вирішувати не йому. Скоріш за все після нашої розмови він мене покине. Нащо йому дівчина, котра вагітна від іншого? 

Ми з Тонею йдемо на зупинку міського транспорту. Зараз обід і людей на вулиці майже нема. Ми сідаємо у пустий тролейбус і їдемо додому. Я не відриваю очей від вікна, все думаю, що тепер робити.

 

- Ти залишиш її? - після довгої мовчанки запитує Тоня стиха.

- Що? - не відразу розумію про що вона.

- Дитину, - нахиляється і ледве шепоче. Вона наче боїться промовити це слово. 

- Скоріш за все, - легковажно знизую плечима. - Я розумію, що мені буде неймовірно важко, але не хочу робити аборт. Боюсь, якщо зроблю, то потім про це пошкодую.

- Правильно, - оживає подруга. Кладе на мою руку долоню в знак підтримки. - Не можна позбуватись дитини. Це ж твоя кровинка. І Рома, я впевнена, не відмовиться від неї. Соломіє, я обіцяю, що буду тобі допомагати, чим зможу. 

- Дякую тобі. Ти моя найкраща подруга, - посміхаюсь їй. 

https://booknet.ua/reader/dv-smuzhki-pomilkova-nch-z-bosom-b417813?c=4505269&p=1

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше