✨ Фінал "Таємний син генерального"✨ Новинка!

Вітаю, любі читачі!

Завершилася романтична історія Лева і Варі❤️

Таємний син генерального

Якщо ви відкладали читання на фінал, то вже самий час до нас повернутися. У книзі повний текст!

Поки історія залишається безкоштовною, але далі можливо буде недоступною на цьому сайті

AD_4nXcQtRItC35NG8P9ujzzp08MbiBtRgRD2I-MogI_sVtHsuMk3VY3Ssen7lNevUQMy3A2jlT-GdcR6dgSqqQ2OZaunwXoQYiPB7dO7A_0KeK3S5SmiuPXPGiaSf8A735qBpSZWX-6_gUo=s2048?key=eaWMPSmxT1Ka7yAZQRNPS4O6

- Знову робитимеш вигляд, що син не від мене?

- Я взагалі не бажаю розмовляти з тобою!

- Гаразд, тоді говоритиму я, - задумливо тягне колишній. - Твій син схожий на мене, і за віком збігається. Він мій, чи не так?

- Що тобі потрібно, Леве?!

Схвильовано задкую до дверей.

- Багато чого, - пронизливим поглядом тисне, - але поки дам лише одну пропозицію.

- У тебе ж наречена є!

- Так, Варю, є. Бо моя наречена тепер це... ти.

Колись Лев став моїм першим коханням, а я для нього - тимчасовою забаганкою. Він виріс до генерального боса, все такий же кароокий красень, підкорювач жіночих сердець. Ніколи б з ним більше не зв'язувалась. Але тільки колишній нам зможе допомогти. Мені і синові, про якого Лев раніше не знав…

✨від ненависті до кохання

✨колишні (які одне одного не забували)

✨маленька непосидюча таємниця - синочок

✨протистояння, романтика, ХЕ

ЧИТАТИ ІСТОРІЮ ТУТ

~~~~~~~~~

І я вас запрошую до моєї захопливої новинки!

ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА

Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору

Приєднуйтеся до читання!

AD_4nXdu-iGeYPRri0dAoRyjKWM09hDCbkZTkI-Tscl3_BW80II8xEdZfo0PiosRfkJKH1oOb__GCivRlaEdbtJr2b5QSElDSnozctYZZS_f6FBFjkDV4TC8v8COVub45kbsJhwbP2M1EQMQYg=s2048?key=eaWMPSmxT1Ka7yAZQRNPS4O6

- Тепер я вже просто не відпущу тебе, Олександро, - суворо виблискуючи очима, погрожує нахаба.

- Думаєте, відразу побіжу на вас доповідати?

- Ні, я впевнений, що зі мною тобі більше сподобається.

Яке ж у деяких зазнайство!

- І що... ви збираєтеся мені запропонувати?

- Для початку посаду помічниці, а потім ми подивимось, як ще станеш у нагоді.

І чому його “подивимось” віддає надто збоченим тоном?

Ще вчора сіроокий красень шукав, як від мене позбутися. Ну, це після того, як збив на розкішній машині. А я всього лише тікала від минулого. Мій наречений і сестра мене зрадили. Сказали, що випадково, але мені ж не легше!

От ще суворий господар, звичний командувати, різко змінює рішення. Не жене геть, а зібрався собі залишати.

Так і запишемо: Стражинський Всеволод Янович - нестерпно лукавий чоловік. Будемо перевиховувати!

AD_4nXes35W1pmQ4hoTFUJQXaWq93HCRVDZYFsan8ZBPrw_LunAcAqegoqqapBbgkprDfl30wpwTiaUW3XuXeHrhzbeSNPvf1palK7vgonByZaDlZ5SrsQwMJMcRQXinyQ-GhqLLfSPjcEON=s2048?key=eaWMPSmxT1Ka7yAZQRNPS4O6

✨Розкішний владний бос

✨Відчайдушна тендітна помічниця

✨Службові стосунки 

✨Романтика, емоції, щіпка гумору

✨Спекотне протистояння

✨Від ненависті до кохання 

Додавайте новинку в бібліотеку, щоб не пропустити продовження

ЧИТАТИ ШВИДКИЙ ПЕРЕХІД 

Приємного настрою і читання!

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віккі Грант
26.06.2026, 13:38:40

❤️❤️❤️

Інші блоги
"Волошковий букет". Рецензія
Твір Ларії Ковальської «Волошковий букет» https://booknet.ua/book/voloshkovii-buket-b439853 — миле оповідання–спогад про перше кохання і перші розчарування. І хоча волошки на підвіконні кожного ранку в нас час — це щось казкове,
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше