Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки!
Соцмережі таки працюють!
Ну і Візуал! (Як же без нього?)
— Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його Раї. — Він мені не подобається…
Рая присіла поруч і глянула на екран. Богдан спав, сидячи: голова впала на бильце дивана, а з кутика відкритого рота тягнулася тонка цівка слини. Сама ж Рая лежала на животі, використовуючи Богдана як подушку для ніг; одна рука підпирала голову, інша безвольно звисала.
Рая хмикнула й обійняла Катрусю.
— Видали цю фігню, — повернула телефон назад. — По-перше, він не мій хлопець. Май хоч трохи клепки — ми знайомі всього кілька днів. Просто зараз він наш союзник. І ще: тебе, Катрусю, я точно не проміняю на жодного мужика.

5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Ромул Шерідан, ❤️❤️❤️
Все-таки нехай краще будуть "тихі читачі" - вони прочитають хоча б кілька сторінок, а, якщо сподобається, десь ❤️ поставлять, може матимуть добрий настрій)) і відгук напишуть. Але ж читають! От, якщо ❤️❤️❤️❤️ багато, а прочитань - в рази менше, то вже сумно...
Вікторія Берлі, Так і я ж про те, читають же! Навіть лайкають! Я навчилася цьому радіти)))
❤️❤️❤️
Агнія Бурне, ❤️❤️❤️
Оце вона ногу вивернула)))
Джул, Хто не встиг, тепер хай голову ламають про що ми взагалі))
Тихі читуни )) це печаль. Навіть лайка шкода) Це біль)
Еллі Дарк, Ну мене лайкають, то як на мене це вже успіх))) Я змирилася, зрештою сама багато що без реєстрації читаю. Іноді просто влом так заморочуватися)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати