Знижка на "В полоні блискавки"

Сьогодні діє знижка на "В полоні блискавки

------------------------------------------------------------------

МОРВЕЙН

Стукіт в двері.

Я не поспішаю відповідати, насолоджуюсь моментом. Бо це єдині двері, в які мій брат стукає і смиренно чекає дозволу, аби увійти. У всьому іншому світі Хейсір — буревій, що не визнає перепон, але тут, перед порогом мого кабінету, він змушений рахуватися з правилами.

Всі знають, що інакше не можна. Це моя цитадель. Мій простір, в якому все впорядковано і жодного хаосу. 

Стіни кабінету по обидва боки заставлені полицями, на яких розміщені книги за певною хронологією. Одні нові, навіть не відкриті жодного разу, інші із затертими корінцями, прочитані десятки разів і вивчені майже напамʼять. «Зрозуміти ворога» взагалі лежала на столі. Нічого нового я там не знайшов, але це вже була звичка, перечитуючи, впорядковувати свій розум. Я й так знаю, що мій основний важіль впливу на супротивника — це його емоції, а моя перевага — холодний розрахунок. І ніщо не здатне вибити мене з колії. Слава богам, що-що, а контролювати власні емоції вмію. Майже завжди. Аби вивести мене з себе, треба дуже постаратися. Потім важко вгамувати, але то таке, до цієї справи ніяк не стосується. З якого дива мені реагувати на незнайомку? Я добре встановлюю межі допустимого для оточуючих. А як інакше? Інакше все посиплеться як картковий будиночок. Це особливо небезпечно зараз, коли я затіяв гру, з якої вийду або переможцем, або мерцем. 

Шахівниця розкладена, партія от-от почнеться, залишилося поцупити в опонента дуже цінну фігуру. Достеменно відомо, що король Дейріон Вогняний трохи схиблений на своїй єдиній донці. Це основна його слабкість, і я змушений нею скористатися. Він ігнорує мої звернення, не йде на жодні поступки, зверхньо відкидаючи всі пропозиції. Вогняні, що з них взяти? Засиділися на троні занадто довго. 

----------------------------------------------------------------------

Морвейн не терпить хаосу, але хаос таки увірветься в його життя... і змінить все) Він пропав з першого погляду, з першої зустрічі, хоч і намагався вдавати, що все ще щось контролює...)

 

А також нагадую про новинку, яка зараз публікується - "Світло для темного" 

Анотація:

Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.

Як ви вже могли зрозуміти, світлі і темні це не аналогія янголів і демонів. Всі вони сутності з одного виміру, і відрізняє їх тільки вид енергії, якою харчуються. Темні - негатив, світлі - позитив. І якщо світлий захоче спровокувати у вас викид необхідної йому енергії, то йому байдуже буде, як цього досягти і які це матиме наслідки для вас.

В центрі цієї історії вищий темний Айбервель (харчується болем) і нижча світла Піалісента (підходить будь-яка світла енергія), між якими укладається угода. Він вважає, що отримав цікаву іграшку (а йому ж так довго було нудно), а вона, що це її шанс показати себе і довести всьому світу, що попри мізерний дар, вона чогось варта. Але... можуть вони собі планувати скільки завгодно, у автора на них свої плани.

Трохи із запізненням хочу подякувати, що ця історія стала бестселером номер один на момент відкриття передплати. Ваша підтримка безцінна) Промик з цієї нагоди на "Втекти від полум'я" lweSTX1l

P.S. Я знаю, що всі чекають на їхній перший поцілунок (ось така от книжечка з цензом 18+, де ніхто ще й не цілувався і поки що й не думає). Я теж чекаю)). Та що ти з тим Айбервелем зробиш, як в нього на цей рахунок свої заморочки...

 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марія Залевська
24.06.2026, 14:07:27

Супер ❤️

Аріна Спел
24.06.2026, 14:22:12

Марія Залевська, Дякую)

avatar
MillaS
24.06.2026, 14:07:15

Дякую за "Втекти від полум'я"

Аріна Спел
24.06.2026, 14:22:04

MillaS, Нехай читання принесе задоволення

avatar
Мрія Чарівна
24.06.2026, 14:03:07

Знижечка ♥️♥️♥️

Аріна Спел
24.06.2026, 14:19:19

Мрія Чарівна, Дякую)

Інші блоги
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Між розкішшю та попелом минулого.
У новому розділі «Тіні великих помилок» Каліда ступає на територію, де пам’ять стає небезпечнішою за ворожу сталь. Це не просто підземна фортеця. Це гробниця амбіцій, де кожен коридор зберігає відлуння великих
Зміна ціни на передплату
Вітаю моїх читачів! Хочу повідомити, що сьогодні-завтра ціна на книгу «Ми поділимо її» зміниться, і вже від цієї ціни діятиме знижка! Дякую всім, хто зацікавився цією історією! Новий розділ уже на сайті, а наступний
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше