Спроба "ребрендингу": вибір нових обкладинок

— Моллі, прошу!

Цього разу судомне здригування її тіла він не втримав, і Моллі, вирвавшись тієї ж миті, притиснулась до стіни. Вона справді намагалась прийти до тями, але коли в дальньому кутку свідомості заворушилося чуже втручання, жоден її м’яз не став терпіти.

— Не роби так! – не в себе заверещала вона. – Не лізь в мою голову!

— Моллі... – знову важко зітхає Вілл, але вона відмовляється чути його. Своє ж ім’я било її по обличчю все з більшою жорсткістю.

Неспокійні пальці були готові рвати волосся. Тривога важким каменем тисла до підлоги та прогинала коліна.

“Замовкни-замовкни-замовкни. Зроби щось для того, аби він замовк, молю, тебе!” – невідомо до кого заблагала дівчина, задихаючись в власній безпомічності. Голова розривалася на частини від якогось внутрішнього спротиву, а кінчики занімілих пальців почало поколювати. До реальності її повернуло тільки на коротку мить, коли вона раптом почула вологий булькіт води. А потім, розплющивши очі, побачила скрученого на підлозі Вільяма, який впав на коліна, безрезультатно прокашлюючись та підхоплюючи долонями струмок із носа.


Як бачите, в сьогоднішній допис залітаю одразу зі спойлерів на щойноопублікований Розділ 31. За крок до межі. Ні на що не натякаю, але читачі-елементори, вас дещо чекає. Хоча що там скупитись, яке "дещо". Це один з найкоротших, але водночас найчуйніших розділів з книги. Навіть я щоразу плачу, коли час від часу зазираю до нього, і нічне редагування перед публікуванням не стало винятком. Словом, приємного читання))

А тепер до свіжих новин. Сталося нечуване: я змінюю обкладинки двох перших книг "Елементорів". Безкінечні створення презентацій для пар навчили мене хитрих штук в одній з програм, а дисципліна "ШІ в роботі журналіста" (точніше практична робота на тему ШІ та візуалізації) - допомогла пізнати всі принади "шишки", як любила висловлюватись одна моя викладачка.
То-ож, я подивилась на свої обкладинки, які останнім часом все дужче здавались мені занадто непримітними, нудними і якимись трохи дитячими чи що? І вирішила для себе. Терміново треба щось з ними зробити, а тому пропоную вашій увазі апгрейд облич мого веб-роману:


Товариство Елементорів. Том 1. Кривавий Діамант. Частина І



Товариство Елементорів. Том 1. Кривавий Діамант. Частина ІІ



Ось така краса тепер буде на моїй сторінці.

Ремарочка: Можливо... У недалекому майбутньому. Але не точно. Принаймні, не сьогодні. Подробиці читайте нижче)

Диво сталось, і мені дійшли руки виправити неточності з сережкою Моллі на першій частині роману: тепер білий камінь-талісман таки виглядає як котяче ікло, а не проста прикраса з перлин в золотій оправі. А наш улюбленець Вільям тепер показує обидва (різних на вигляд!!) ока. Сліпе ліве та шрам вийшли просто чарівними, нарешті ви зможете побачити його таким, яким свого часу він з'явився у моїй голові. Щоправда, жодне зображення, генерація, і навіть справжній арт не в змозі буде передати той самий холодний, насичений, глибокий, темно-синій відтінок його очей.

Трішки ще погралася з ШІ і ми разом з ним почаклували над написами і символами Елементів, зробивши їх сяючими. Заради цікавості також покажу пробний варіант макету обкладинок, склепаний на колінці, як то кажуть.


Обкладинка з Моллі

 

Обкладинка з Вільямом


Можливо, комусь ці версії обкладинок сподобались навіть більше - буду рада чути всі міркування, бо, зізнаюсь, сама досі вагаюсь, а чи не їм справжнє місце у якості офіційних обкладинок? Утім, їхній дизайн якийсь більш спокійний і затишно-загадковий, на відміну від магічно-блискучих перших двох, еге ж?

Якщо під цим дописом збереться певна активність, то, можливо, вибір обкладинки залежатиме вже не від мене, а від вас, хм-м?

Ну, а поки в мене все. Зазирайте, читайте і приєднуйтесь до чарівного світу тикодінів!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

а я за перші варіанти))

Fata Morgana
23.06.2026, 21:55:07

Маріанна Темницька, Так точно, чекаємо інших. Цікаво, хто переможе?) Але я, чесно кажучи, теж схиляюсь до перших двох?

avatar
23.06.2026, 20:57:07

чудові обкладинки ❤️‍?

Fata Morgana
23.06.2026, 21:24:15

Vа, ??❤️‍?

Інші блоги
Рецензія на мою книгу ❤️
Друзі, хочу з вами поділитися чудовою рецензією на мою книгу "Хвилі, штиль і зорепад" , яку написала Анастасія Чепіжко ❤️ Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що моя творчість подобається іншим та викликає
Нова книга
Книга: “Король і птиця фенікс” Книга обіцяє гарні враження... Казка Історія короля який зловив птицю фенікс і тримав її у золотій клітці, та жив століттями не старіючи, живлячись при тому її силою… Та
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Сейв | Прода
Привіт вам. Прода на “Сейв” на сайті. Наступна буде опівночі, тому заходьте. — Прийшли, — видихнув він хвилин за п'ятнадцять, завмираючи біля сталевої балки. — Сподіваюся, ти не боїшся висоти? —
«дюжина світлого» допита, час йти далі:)
Вітаю! Якщо ви читаєте «Дюжину світлого», то вона вже завершилася, і тепер ви можете дізнатися, що там у Джо: полагодилося в неї в голові чи все-таки ні? Вирішуйте самі :) Вечірки на честь завершення «Дюжини світлого»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше