Мої думки

Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті. 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Любисток
23.06.2026, 14:18:59

Звісно, що варто! Успіху!

Показати 2 відповіді
Любисток
23.06.2026, 14:23:07

Юлія Хемс, Розумію, але тим вона й цікава, що передає справжні емоції)

Інші блоги
Глобальна прем'єра!
Глобальна прем’єра — 1 липня 2026 року! Майбутнє наукової фантастики зміниться назавжди! Представляємо "Контури Стрільця" — перший двомовний українсько‑англійський квартальний альманах наукової фантастики,
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Хто така Мері Кам?
Знайомтеся з головною героїнею роману «Людина без душі» — Мері Кам. Мері — звичайна студентка. Вона любить затишні светри, гарячу каву, хвилюється через іспити й ніколи не прагнула магії чи небезпек. Вона пахне
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше