Хто така Мері Кам?

Знайомтеся з головною героїнею роману «Людина без душі»Мері Кам.

Мері — звичайна студентка. Вона любить затишні светри, гарячу каву, хвилюється через іспити й ніколи не прагнула магії чи небезпек. Вона пахне теплим цитрусом і солодкою ваніллю. Але Мері має особливий дар, про який навіть не здогадувалася — неймовірно глибоку, чисту людську емпатію.

Коли весь світ навколо Кларка став сірим, похмурим і бляклим, саме Мері стала тією «світлою аномалією», яка змусила його застигле серце зробити перший болісний, але такий живий удар. Вона не закохалася в нього з першого погляду (та й як можна одразу довіритися безжальному чистильнику Ради?!), але саме її світло крок за кроком веде їх обох крізь найтемніші катакомби.

Я неймовірно люблю Мері за її тиху мужність. Вона не вміє битися магічними заклинаннями, але її зброя — це щирість та вміння співчувати.

А який тип героїнь у книгах вам ближчий? Сильні й небезпечні воїтельки (як Евелін) чи дівчата, чия сила ховається в їхній доброті та емпатії (як Мері)?

Чекаю на ваші відповіді у коментарях! І не забувайте зазирати у свіжі глави, де Мері та Кларк уже готують свій найвідчайдушніший крок. Обіймаю!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олексій Цапович
23.06.2026, 15:10:44

Кам?) А, як це прізвище пишеться латиницею? Чи це так задумано і тут якийсь натяк?

avatar
Агнія Бурне
23.06.2026, 14:38:40

❤️❤️❤️

Любисток
23.06.2026, 14:55:06

Агнія Бурне, дякую за коментар!

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Останній холостяк?
Ї́ї
Жах...
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше