"Рожевий філіал" відкрито

(загадково посміхається вам)
Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний роман”. То ж… гадаю, буде весело (посміхається ширше непроникно препаруючи вас немигаючим поглядом окулярів)
(витримує задумливу паузу глянувши в сторону)
Що я можу сказати прямо зараз? Показники, м’яко кажучи, аномальні - у мене склалось враження, ніби греблю прорвало, насправді: гора коментарів, повна залученість під книгою і відверте бажання отримати добавки. Феноменально, справді, як швидко люди готові підхоплювати готові, вивірені тропи і шаблони та брати їх у розробку в своїй голові. Безумовно, вже зараз я бачу що це… надзвичайно корисний досвід, і обов’язково подумаю над тим, як це застосувати далі (і чи застосовувати взагалі), і я знову переконуюсь, що зробив правильно з тим, що вирішив особисто зануритись у цю всю… “рожевість”, хм…
(задумливо стукає пальцями по пальцях)
Я прийняв до уваги побажання щодо розбивки на менші частини великих глав. Тож тепер щодня у 00:00 ви будете отримувати свіже продовження на 10к знаків +-, часом навіть будуть трошки менші шматочки, але вони, насправді у меншості. Звісно, тепер публікація розтягнеться: те, що мало бути опубліковане менше ніж за два тижні розтягнеться майже на 3. Але для мене, гадаю, це навіть краще - встигну підготувати для вас наступну книгу. (загадково посміхається) Звісно, її ви, з великою ймовірністю, не будете читати так само активно, як “Хвилі”, бо вона буде з циклу “Двигуни Реальності”, і буде зовсім про інше, але… (важливо піднімає палець посміхаючись ширше) В ній буде дещо, що буде пов’язувати її з “Хвилями”.
(нахиляється вперед широко посміхаючись за непроникними окулярами, плавно граючи пальцями на пальцях)
О-о, я вже відчуваю, як у ваших головах обертаються шестерні. “Що це означає? Це жарт? Інтрига?” (низько, задоволено гигоче з закритим ротом, плавно відкидаючись назад на спинку крісла, витримавши паузу трошки довше, ніж варто було) Все разом? (він розвів руками і вже відкрито, стримано сміється, насолоджуючись моментом)
(нарешті він знову складає руки разом)
Не хвилюйтесь: вас чекає хороша історія, в яку хочеться повірити. Я про “Хвилі”, звісно ж. Поточні відгуки під книгою свідчать про те, що мені вдалось створити щось справді чіпляюче. Не скажу, що моя фантастика “Двигуни реальності” гірша, просто там специфіка інша. Але, гадаю, кожному своє… (посміхається ширше і майже дружелюбно) не маю нічого проти. Всі ми різні, всі ми особливі. Тож, з цим “Окей”.
Насолоджуйтеся новою, емоційною історією. А до “Двигунів Реальності” ще дійде черга. О, ще дещо: якщо тут є хтось, хто вже доторкнувся до історії, напишіть ваші враження про героїв і саму історію - мені дуже, дуже цікаво. І поки ви збираєте думки до купи…
(посміхається вам наостанок)
Мир. І Чілл.
Хроніки Архітектора: Код Реальності.
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти♥️♥️♥️
♥️♥️♥️
так, глави трішки меншими буде саме те)
Агнія Бурне, (ставить вам "палець вгору" з задоволеною посмішкою)
Отже, попадання зафіксовано. Чудово! Треба буде спробувати таку ж практику з іншими своїми творами. Радий, що так вам краще ❤️✨❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати