Додано
26.05.26 21:18:05
Під вуаллю таємниці
Так, непомітно та невблаганно, ми ступали дрібники кроками вузькою стежко, вимощеною химерними інтригами та роковими знаменнями, аж доки не опинилися перед завісою найголовнішої таємниці. Хто ж ховається за вуаллю? Це старий ворог чи мінливий друг? А може це хтось ближче? Чиє ім'я, ще досі лише лунало у темряві?
Новий розділ Їх розлучила Смерть


ฅ^•ﻌ•^ฅ
*посилання на соцмережі клікабельні
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І


26 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУ вас арти… до мурах!❤️❤️❤️
ох мене аж перетіпло від того павука. шикарно і моторошно водночас! ♥︎
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, ❤️❤️❤️
Привіт☀️
Атмосферні арти вийшли ❣️А твоя персонажка мені трохи Анжеліку Г’юстон нагадує, що грала Мортишу Аддамс в фільмі«Сімейка Аддамс»!)
Натхнення та якомога більше відданих читачів! Ти молодець! ✨
Лекса Т. Кюро, Привіт (◍•ᴗ•◍)✧*。Так, є трохи від образу леді Адамс, але я чесно старався її уникнути (*ᴗ͈ˬᴗ͈)ꕤ* Проте, вийшло доволі гарно ☺️
Дякую за твої добрі слова ❣️ Тобі також бажаю натхнення і легкого пера ☀️
Фу! Ці павуки...
Ну чому не змії, не таргани, не василіски, не грифони, не жаби, не яке-небудь ще жахливе чудовисько... Чому павуки? :0
Сидячи поруч з цією жінкою, я б її взагалі не лякався. Вся моя увага була б до отієї жуті прикута!
Марк Лис, Ага, а практику ви проходили в компанії з Delulu Fabii, Мельська Наталі, Катерина Воронцова, Morwenna Moon та іншими (˵⭐ᴗ⭐˵)
Ух, яка тьотя, аж мурахи по тілу від її погляду)) Візуали супер☺️❣️⭐
Оксана Павелко, Цикл, в який входить ця книга називається "Химерні казки". Я не дарма так його назвав, бо в кожній своїй історії я роблю омаж на якусь казку. А іноді і не одну (. ❛ ᴗ ❛.) ✧*。
Ого, Мортіша Аддамс..)
Кіт Анатолій, Ну і класний типаж! Мені подобається ❤
Страшенно боюся павуків, але це дуже гарно й атмосферно. Біжу читати ❤️❤️❤️
Svitlana Anosova, Не хвилюйтеся, в книзі не багато павуків ❤️ Але вони там й не найстрашніші (✿ ^‿^)
Візуали дуже атмосферні)
Ларія Ковальська, Дякую ❤️❤️❤️
оце візуали, аж занадто атмосферні. Дуже гарні❤️
Агнія Бурне, Радий це читати (◕‿◕) Значить в мене вийшло ❤️
Вам треба заборонити робити візуали, я надовго втикаю і хочу в той лор. Хоча лор поруч - прямо у книжці, він теж чудовий)
Олеся Тиха, Радий, що вас зацікавили мої візуали ❤️ Сподіваюсь, що і текст не розчарує (◕‿◕)
Завжди казатиму що ви просто чарівник у створенні візуалів☺️
Ірина Саха, Щиро дякую ❤️ Постійно навчаюсь новим заклинанням та обрядам для виклика натхнення, бо старі перестають працювати)) ✧*。٩(ˊᗜˋ*)و✧*。
Як завжди магнетично!♥️
Олена Мисак, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Візуали неймовірні ❤️❤️❤️
Olena I, Дякую ❤️❤️❤️
Класнющі візуали)❤️
Тея Калиновська, Дякую ❤️❤️❤️
Візуали бомбезні✨
Василенко Сергій, Дякую ₍ᐢ. .ᐢ₎ ʚїɞ
Моторошні візуали ❤️
Morwenna Moon, Так, я старався зберегти баланс краси та відчуття небезпеки ( •̀ᴗ•́ )و ̑̑
Гарно!❤️❤️❤️
Ася Кас, Дякую ❤️❤️❤️
Ви – майстер атмосфери ❤️
Джул, Оу, ви просто поцілили в саме серденько ❤️ Дякую вам ( ꈍᴗꈍ)
Вау, як гарно ❤️
Христина Вілем, Щиро дякую ❤️
Моторошно ⚡
Ромул Шерідан, Дякую (˶′◡‵˶)
Йой знову цей павук страшний брр
Ulyana Summers, Вибачаюсь, забув написати попередження арахнафобам (☆_@)
Як гарно♥️♥️♥️
Лія Світова, Дякую ❤️❤️❤️
Які класні візуалізації ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Щиро дякую ❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Олена Ранцева, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Олена Родан, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати