Додано
17.05.26 18:23:16
Арахнафобам не заходити☣️

Мор'гхул Ірра Шакс.
Чорне полум’я горить. Павук у могилі лежить.
Мертва крига не розтане, час у зашморгу стоїть.
Заради мого діла,
Збережи його тіло.
Тліє остання зоря. Спить під попелом земля.
Що було життям колись — стане тінню небуття.
Замикаю вічний круг.
Гасне зір, вмирає звук.
Нитки ночі сплітаю в коло. Тінь павуча не пустить доло.
Дух застиглий хай тремтить. Павуча отрута життя пригнетить.
Кров і попіл — ключі мої.
Зачиніть браму темної землі.
Мор'гхул Ірра Шакс і павук.

Новий розділ Їх розлучила Смерть
Кожен крок наближає нас до фіналу. Не пропустіть розкриття всіх таємниць.
Ну, майже всіх ʕ☆ᴥ ~ʔ

*посилання на соцмережі клікабельні
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І

30 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМоторошні візуали) Але гарні
Анастасія Коулд, Дякую ❤️❤️❤️
Вау, оце арти ✨️✨️✨️
Ганна Літвін, Дякую ❤️ Радий, що вам сподобалося ❤️
а я любою павучків, вони милі))) так що класні візуали❤️
Анна Лір, Дякую ❤️ Вони справді загадкові містичні створіння ❤️
ой не... ой фу... я так боюсь усього, що має більше ніж 2 ноги чи 4 лапи.
Мельська Наталі, Ойой. Розумію вас (ó﹏ò。)
❤️❤️❤️
Лана Нова, ❤️❤️❤️
Гарні ілюстрації) Люблю павуків✨
Кіт Анатолій, ✨✨✨
Я боюся павуків, і саме назва блогу спонукала мене сюди зайти))
Зображення дуже атмосферні насправді...але павук на голові, щей такого розморі. ААА...
ой, лячно як!!!
Кіт Анатолій, Та нічого))все ок
Мені вірш - як закляття...⚡️⚡️⚡️
Кіт Анатолій, Обіцяю нікому не говорити))
АААААААААА. Там ПАВУК ❤️
Кіт Анатолій, Хіхі ❤️ Дякую!
Йой дарма я сюди зайшла, коли арахнофоб хоч і круті арти, але це бррр
Ulyana Summers, Вибачте, вже додав у назву блогу попередження для арахнофобів ⚞^. .^⚟
Моторошно, але дууууже красиво
Оксана Соловій, Дякуюююю (◍•ᴗ•◍)✧*。
...дорогий щоденнику, мені знову здається, що павучача змова вчиняється довкола мене. Мені ввижаються ці багатолапі створіння всюди, навіть на БН
Delulu Fabii, Вибачте, не мав за мету вас налякати (●^o^●) Хоча радий, що не пройшли повз ☺️
Фантастичні візуали❤️
Белла Ісфрелла, Дякую (っ˘ω˘ς)
Неперевершено. Мало того, що мій улюблений стиль, так ще ж і кольори❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Дуже радий, що вас захопив мій темний вайб ʕっ•ᴥ•ʔっ♥️
Моторошний початок блогу))
Катерина Винокурова, Дякую, що оцінили (◍•ᴗ•◍)✧*。
Гарні візуали. ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую ♥️♥️♥️
♥️♥️♥️
Кі Цуне, ♥️♥️♥️
Ваші візуали ,завжди несуть у собі неймовірну атмосферу)
Стасія Мун, Щиро дякую ❤️ Радий, що вам прийшлося до вподоби ❤️
Бррр... Сподіваюся моя арахнофобія не загостриться ще більше)))
Оксана Павелко, Я вже змінив назву блогу, щоб відразу про це попередити читачів(˶′◡‵˶)
Ваші візуали - ❤️
Люмен Белл, Дякую ⸜(。˃ ᵕ ˂ )⸝♡
Йой! Моторошно ⚡☺️
Ромул Шерідан, Так і було задумано ฅ^._.^ฅ
Гарно і ефектно…❤️
Марія Залевська, Дякую ( ꈍᴗꈍ)
Вірш звучить моторошно...
Іванка Сокіл, Якщо ви це відчули, то це означає, що моя мета досягнута (. ❛ ᴗ ❛.)
Брр, не люблю павуків і павутину
Олена Ранцева, Я також від них не в захваті, але потрібна була саме ця еститика (◕‿◕)
Дуже атмосферно .♥️
Олена Мисак, Дякую, що оцінили ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
Гарно❤️❤️❤️
Джулі Мун, Дякую ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Христина Вілем, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Світлана Романюк, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати