Зазирайте в блог ❤️

Важлива інформація для читачів "Хвилі, штиль і зорепад" 

В блозі регулярно оновлюється візуал до історії, по мірі залучення нових героїв та локацій. 

І хоча я додаю ілюстрації ще й безпосередньо в кінці глав – можливо комусь буде зручніше для сприйняття, коли всі вони будуть зібрані в одному місці. 

В закріпленому коментарі під книгою також дала посилання на допис з візуалом, щоправда, воно у мене чомусь відкривається в браузері, але ви завжди можете знайти його зайшовши на мою сторінку у розділ "Блог".

Візуал до "Хвилі, штиль і зорепад"

Безмежно вдячна за вашу зацікавленість моєю історією, вподобайки та коментарі!

Надзвичайно ціную наше спілкування під книгами ❤️

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Oksana Vision
20.05.2026, 14:52:42

Візуал дуже гарний )

Асея Мітрель
20.05.2026, 19:18:58

Oksana Vision, дякую♡ стараємось з чатіком:)

Інші блоги
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
"Король без минулого" - на фінішній прямій!
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше