Додано
15.05.26 18:13:23
Візуал для "Хвилі, штиль і зорепад"
Хочу познайомити вас ближче із героями цієї книги, аби ви теж могли побачити їх такими, якими бачу я.
З появою нових героїв буду доповнювати допис свіжими обличчями і локаціями, а також додаватиму візуали прямо в книгу.
Головна героїня історії – Ліарін

Малюнок, який намалювала Ліарін. "Плато Злиття"

Сучасні скелі Муерно-Áрі в королівстві Тарієль

Колишній наречений Ліарін – Тайр

Мама Ліарін – Теалін

Єларейн

Вечірній Таміель, яким його вперше побачила Ліарін

Розкажіть, які ваші враження про героїв? Як вам легендарні скелі? Хотіли би побувати в такому місці? :)
Асея Мітрель
45
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗвичайно, хотіла б побувати. Ще б у такому місці засісти би з книгою на декілька годин. Краса!
Маріанна Темницька, О так, погоджуюсь з вами! У наступній главі якраз буде візуалізація ідеального місця для цього заняття:)
❤️❤️❤️
Іра, дякую за коментар ♡
Гарнюні, природа супер,краса магічна
Svatik Lana, Дякую, і мені подобається:)
Дуже давненько щось я не бачила зорепад, неймовірна краса ,небескові зорі.
Svatik Lana, І я теж, востаннє, пристойний зорепад я бачила, мабуть, більше десяти років тому, на морі...
Як гарнооооо тооо))
Oksana Vision, і мені дуже подобається))
Дуже симпатичні герої і прекрасні пейзажі, аж на море захотілось)
Вень Чжулун, І мені теж :) дуже сумую за морем.. Рада, що герої сподобались!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати