Де клікнути на капчу? ☺️

 

Днями мій друг вирішив влаштувати перевірку моєму темному фентезі «Сновида з Червоного замку». Взяв текст і прогнав його через детектори штучного інтелекту.

Вердикт: 15% ✍️✨ 

Хз де він взяв відсотки, але, мабуть, це реальна кількість правильно написаних мною речень  ( ˶ˆᗜˆ˵ ) 

Здивування мого друга було настільки великим, ніби він сподівався знайти в книзі приховані рядки програмного коду замість похмурої магії та замкових інтриг. В мене є пару слів які я йому сказав на цю перевірку і деякі навіть літературні, але писати я їх тут не буду  ψ(▼へ▼メ)

Насправді я абсолютно не засуджую колег, які використовують ШІ як помічника чи для пошуку натхнення. Це крутий інструмент сучасності. Але в цьому конкретному випадку кожна тінь у Червоному замку та кожне жахіття Сновиди — це виключно мої власні глюки та безсонні ночі. Я зробив домашнє завдання і перелопатив багато інформацію про алхімію та окультизм. Написав більше мільйона символів і тепер доводжу, що це спавді моє. Залишилося лише клікнути на капчу, що я не робот.

Як я зрозумів, він подумав, що раз я малюю за допомогою ші, то і текст також мені пише ші. Мабуть, мій внутрішній процесор працює на якихось дуже темних частотах, і вони викликають хвилювання у людей....

А як ви би відреагували на таку раптову перевірку? Бо я був здивований самим фактом недовіри. Боятися мені було нічого, але камон... реально? Чи автори повинні тепер всім доказувати автентичність?

≽^•⩊•^≼

 

   

*посилання на соцмережі клікабельні

 

37 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
MargFed
19.05.2026, 23:59:23

❣️❣️❣️

Кіт Анатолій
21.05.2026, 07:16:01

MargFed, ❤️❤️❤️

avatar
Evie Ackerman
17.05.2026, 15:30:30

Йой? я в шоці, можливо та людина просто заздрить чи не вірить шо книга кльова (я знайду час, щоб її прочитати ?) бо назва крута і цікаве темне фентезі, цей жанр тяжко писати особисто для мене, просто увагу не звертайте, ви знаєте, що то ваше творіння ??

Показати 2 відповіді
Evie Ackerman
19.05.2026, 23:43:30

Кіт Анатолій, :D

avatar
Ріна Март
16.05.2026, 17:12:51

Просто зараз багато авторів Букнет пишуть тексти ШІ, дехто навіть не редагує, тому його недовіра виправдана

Показати 10 відповідей
Кіт Анатолій
18.05.2026, 20:58:17

Ріна Март, Ох, жеж це "без пафосу". Як я розумію васʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️

avatar
Dr Phantom
16.05.2026, 20:05:35

А мені Адміністрація BookNet написала, що моя книга повністю, або майже повністю написана ШІ. А я старалась...

Показати 2 відповіді
Dr Phantom
17.05.2026, 20:03:49

Кіт Анатолій, Так, на пошту. Вони перевіряють чи текст написаний ШІ іншим ШІ. Так. Просто я займаюсь розпізнаванням текстів ШІ чи ні.

Там все дуже цікаво. Як виявляється, ці детектори реагують наприклад на вставки: Раптом, як на такі, що написані ШІ. Це дуже кумедно, бо я сам використовую такі моменти в сюжеті.

Показати 9 відповідей
Кіт Анатолій
17.05.2026, 18:11:44

ViraNadija, Радий, що я такий не один (づ ◕‿◕ )づ ❤️

avatar
Очерет
17.05.2026, 13:13:38

Еее... А у вашого друга часом нік не Осьтакот, і він часом не зареєстрований на іншій самвидав-платформі?) А то була в мене там дискусія з одним... альтернативно обдарованим. Тільки там конкретно про зображення. Якщо це можна назвати дискусією, звісно)

Якщо це не він - тоді винен, помилився.

Кіт Анатолій
17.05.2026, 17:58:31

Очерет, Наскільки я знаю, то мій дружаня не пише нічого складніше повідомлень в месседжерах ฅ^._.^ฅ А про Осьтакот чув на іншій платформі, але це чудило поруч зі мною не пробігало

avatar
Вень Чжулун
16.05.2026, 19:30:56

тут згадували перевірки курсових і дипломних на плагіат, я теж згадала і здригнулась який це був гемор, бо в плагіат зараховували навіть те де ніяк велосипед не винайдеш - назви установ, наприклад...

Показати 2 відповіді
Вень Чжулун
17.05.2026, 15:14:03

Кіт Анатолій, реально!

avatar
Вадим Сухобрус
16.05.2026, 18:53:02

Гадаю, що скоро будемо вішати щось на кшталт - "Створено без участі ШІ". Цікаво, що творці ШІ бажають отримувати платню за користування, але щось авторам, чиї твори використовували, ніхто нічого не пропонував.

Показати 2 відповіді
Вадим Сухобрус
17.05.2026, 12:31:42

Кіт Анатолій, Складніше, тому що розробники ШІ перші ж з тих, хто користується працею інших.

avatar
Зодча Тіней
16.05.2026, 21:27:32

Оце так "перевірка на вошивість"... Спіймала себе на думці, що скоро авторам дійсно доведеться додавати до кожної глави відео, де вони в сльозах і з кавою б'ють по клавіатурі о третій ночі, щоб довести: "Я не робот!"
Насправді, ці детектори — чиста лотерея. Вони часто сприймають багату мову, складні метафори та хороший стиль як роботу ШІ, бо сучасні алгоритми намагаються копіювати саме якісні тексти. Тож ваш друг, сам того не знаючи, зробив вашому стилю комплімент! А "Сновида з Червоного замку" звучить занадто атмосферно, щоб його писала бездушна машина. Тримайтеся, ваша автентичність — у кожному живому рядку!

Показати 3 відповіді
Кіт Анатолій
17.05.2026, 12:13:13

Зодча Тіней, ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️

avatar
Грудна Жаба
16.05.2026, 16:51:09

малюнок класний.
тіки кіт явно стоїть в позиції, коли нада його нести в лоток
або в пісочніцу...
бо буде біда

Кіт Анатолій
17.05.2026, 09:17:19

Грудна Жаба, Дякую за уважність (っ˘ω˘ς) Котику допомогли, а потім ще й помили лапки ₍^. .^₎⟆ ✧

avatar
Ганна Літвін
17.05.2026, 02:18:11

Є сумніви чи він вам справді друг.
А так, в світі ШІ, вже люди не вірять, що так добре можуть писати люди, а не ШІ)
Головне нести свою правду, а хто справді вам потрібен ніколи не піддасть сумніву ваш твір))

Кіт Анатолій
17.05.2026, 09:11:50

Ганна Літвін, Дякую за підтримку ❤️ Мабуть, треба його змусити прочитати текст, а не просто прогнати через розпізнавання ШІ. Бо в мене склалося відчуття, шо він навіть її не відкривав..

avatar
Марк Лис
16.05.2026, 19:51:15

А там в Америці цілий бунт школярів та студентів через ці детектори.
Там брали старих письменників, що писали ще за часів, коли навіть комп'ютерів не було. І детектор вказував на ШІ...

Показати 3 відповіді
Кіт Анатолій
17.05.2026, 09:08:55

Марк Лис, Які молодці ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡

Пам'ятаю час, коли щоб здати курсову роботу чи магістерську потрібно було перевіряти на плагіат. Теж був поріг з відсотками. Така тупість. Особливо, в теоретичній частині))) А тепер вже інший рівень))

Показати 4 відповіді
Кіт Анатолій
17.05.2026, 09:06:00

Катерина Винокурова, Гадаю, нічого особливо не змінило (≧◡≦)

avatar
Лана Нова
16.05.2026, 19:00:16

Мені теж було колись цікаво, я рік тому проганяла свої деякі тексти через перевірку, всі пройшли - 100% оригінальності, і через різні програми. Там є момент, коли в тексті використовуються стандартні фрази, словосполучення, то вважається штучним. Після перевірки підкреслює або виділяє кольором, де саме плагіат або ШІ. Нехай покаже вам цей текст. Яку програму він використовував для перевірки? А взагалі, пишіть собі та не звертайте увагу.
Ті, хто клепає книги за допомогою ШІ про таке не задумуються і гордо називаються письменниками і не паряться))

Кіт Анатолій
17.05.2026, 09:01:32

Лана Нова, Дякую, ви маєте рацію. Треба працювати далі ❤️ По скріну я зрозумів, що було використано сайт youscan. Я ніколи подібним не користувався, а розширого відбеку, на жаль, мені не дали. Тільки скинули скрін і написати що я не збрехав.

avatar
Містер Чілл
16.05.2026, 19:37:58

Абсолютно, щиро не розумію цього приколу - прикопатись до того, ШІ це чи не ШІ. Якщо мені подобається історія/музика/картинка/жінка ШІ то МЕНІ НАЧХАТИ, ким воно зроблено, бо воно мені подобається. Вірно? Вірно! То які ще можуть бути питання? (невимушено розводить руками з посмішкою) ❤️✨❤️

Кіт Анатолій
17.05.2026, 08:49:08

Містер Чілл, Абсолютно з вами згоден. Я взагалі не зрозумів цього приколу. З'явилося відчуття, що це не текст перевіряли, а мене не дитекторі брехні...(*ᴗ͈ˬᴗ͈)ꕤ*.゚

avatar
Марія Залевська
16.05.2026, 20:06:46

Мене якось перевірив один чоловік з тредс, якщо можна його так назвати, бо я написала допис про те, що авторам варто довіряти своєму таланту більше, ніж Ші. Сказав, що я сама пишу з Ші, скинув скрин щось там з величезним процентом типу 80, шо мій текст написав Ші… ну, там у нас не літературна дискусія виникла, але ж не полінувався 1) знайти мої тексти; 2) облити мене брудом тупо ні за шо,бо на злодії шапка горить, бо вся його сторінка - стовідсотковий ШІ)) Така історія з життя, незабутня)))

Кіт Анатолій
17.05.2026, 08:42:07

Марія Залевська, Тут не знаєш, як людину заманити, щоб хоч глянули на твою писанину, а ваш щей аналізував та коментував. Це звучить як успіх ᕦ(ò_ó)ᕤ・:*˚:✧。

avatar
Олена Ранцева
16.05.2026, 16:45:16

У світі немає достовірних детекторів для виявлення, чи написаний текст ШІ. Інакше вже були б створені алгоритми для регуляції авторства законом

Показати 4 відповіді
Кіт Анатолій
17.05.2026, 08:39:41

Олена Ранцева, (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)

avatar
Svitlana Anosova
16.05.2026, 22:59:39

Свою книгу про Ніну я пишу вже більше року, тоді, коли є час і натхнення.
А ваші картини, створені ШІ, — це просто вау! Вони справді вражають❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
17.05.2026, 08:39:15

Svitlana Anosova, Дуже вам дякую ❤️ Бажаю успіху вашій книзі та легкого пера ❤️

avatar
Джулі Мун
17.05.2026, 00:25:07

♥️♥️♥️

Кіт Анатолій
17.05.2026, 08:37:49

Джулі Мун, ♥️♥️♥️

avatar
Ольха Елдер
16.05.2026, 23:50:04

Можливо трохи абсенту та розклад Таро вирішить питання довіри)) ❤️❣️❤️

Кіт Анатолій
17.05.2026, 08:37:46

Ольха Елдер, Чудова порада в саме серденько ❤️ Зелений змій точно нас розсудить (✿ ^‿⁠^)

avatar
Олеся Тиха
16.05.2026, 18:32:12

Ну я думаю ті детектори покажуть усі різний результат. Якийсь має бути серйозною програмою, а якийсь діти зробили. Який ви використовували? Давайте вже один виберемо з гарною репутацією, други йдень ця тема, хочу вже і собі прогнати.

Показати 5 відповідей
Ромул Шерідан
16.05.2026, 20:54:45

Олеся Тиха, 100%

avatar
Белла Ісфрелла
16.05.2026, 17:57:33

Нічого не вдієш, тепер ці привиди ШІ ходять за кожним автором і не тільки. І це обґрунтовано. Зважаючи на те, що зараз багато блогерів пишуть тексти за допомогою ШІ і їх уже не розрізнити, то не дивно, що люди повсюди шукають підвох. Ті самі відео тепер дивишся і думаєш: реальне воно чи згенероване. А щодо авторів, то це на їхній совісті. Але я думаю, ця хвиля мине. Все ж люди віддають перевагу живому тексту. Навіть із помилками ліпше, ніж створений алгоритмами.

Показати 8 відповідей
Вадим Сухобрус
16.05.2026, 20:10:10

Дієз Алго, Мені важко точно визнати середній вік читачок. Та й сприйняття, як на мене, більш залежить не стільки від віку, як людини - що, та скільки вона вивчала та читала. Та й для когось все одно, молодь.

avatar
Христина Вілем
16.05.2026, 17:36:50

Який розкішний візуал ❤️❤️❤️
А щодо перевірки, то Коцюбинський її проходить раз на п'ять спроб)))))

Показати 2 відповіді
Христина Вілем
16.05.2026, 19:47:47

Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️

avatar
Нія Велесова
16.05.2026, 18:19:06

Мені розповідали історію (якщо збрехали, то і я брешу), що сам ШІ писав код, щоб "перенести" себе на інші сервери, бо вже і сам заморився від людських запитів до нього.. А якщо в нього ще питати, чи то ним згенерований текст, чи ні, то він просто з "розуму" скоро зійде)

Показати 2 відповіді
Нія Велесова
16.05.2026, 19:40:22

Кіт Анатолій, )))))

avatar
Lana
16.05.2026, 19:21:25

Для мене головне сюжет і щоб було цікаво і без сюжетних і часових дир. Щоб Все було логічно. А те чи текст Ші чи ні немає різниці.

Містер Чілл
16.05.2026, 19:38:31

Lana, Повністю підтримую вас ❤️✨❤️

avatar
Євген Званіч
16.05.2026, 16:48:59

Нехай друг спробує хоч щось сам написати — не твір про те, як він провів літо, а щось, що справді читатимуть інші. Нехай навіть за допомогою ШІ, темних сил чи самого Ктулху, а потім уже перевіряє інших ☺️

Показати 2 відповіді
Євген Званіч
16.05.2026, 19:19:05

Кіт Анатолій, ☺️☺️☺️

avatar
Лана Нова
16.05.2026, 17:13:04

Картинка гарна! Текст і картинки на плагіат та ШІ перевіряються окремо. Нехай тільки текст перевірить, або поставить коректно завдання.

Показати 2 відповіді
Лана Нова
16.05.2026, 18:45:41

Кіт Анатолій, ))))

avatar
Грудна Жаба
16.05.2026, 16:49:21

ну то ж харашо, получається шо ваш друг наошв у вашому інтелекті всього 15 % іскуствєного. іскуствєний од слова - іскуство.
поздравляю, ви - весь тепер в іскустві, справжній митець.

Показати 4 відповіді
Лана Нова
16.05.2026, 18:38:31

Грудна Жаба, Повеселили))))

avatar
Дієз Алго
16.05.2026, 17:51:38

Ну якщо чесно - мені б теж було образливо. Не в плані таланту, а в плані довіри до мене.
Мене загалом тригерить те, що люди вважають помилки знаком якості, що "ШІ такого б не зробив". ШІ теж робить помилки, просто більше стилістичних, в порівняннях і таке інше. Вишукувати його по якимось таємним маркерам - тупо. Треба дивитися на результат.

Кіт Анатолій
16.05.2026, 18:30:36

Дієз Алго, Ось. Це саме та причина, через яку я написав цей блог. Мене також це образило, бо я бозна скільки разів казав йому, що це мій текст. Він бачив мої напрацювання, вислуховував думки з приводу сюжету і чомусь не повірив, що я зміг сам це зробити... Сумно ಠ╭╮ಠ
Я не вважаю, помилки в тексті заява на унікальність. Мої помилки, це сором, який треба виправляти.

avatar
Ромул Шерідан
16.05.2026, 17:12:38

Ті тести — просто гарна іграшка. Одні показують 100% людина, інші той самий 80-90% ШІ. Все змішалося — люди й коні))))

Кіт Анатолій
16.05.2026, 18:21:33

Ромул Шерідан, Науковий прогресс, яки ми заслужиши (*ᴗ͈ˬᴗ͈) Я сприйняв цю перевірку як білий шум, але було трохи ніяково... В мене перший раз таке

avatar
Оксана Павелко
16.05.2026, 16:56:44

Як читач вашого поточного процесника підтверджу — ваша книга з достатньою кількістю помилок, одруківок і русизму, тож ШІ, як на мене, там хіба що у візуалах приймав участь. Чим власне і гріють око помилки, воно доказує, що людина працювала над текстом сама, і я, напевно, візьму з вас приклад, щоб лишити свою небездоганну унікальність стилю, не гребуючи тими короткими тире)))

Кіт Анатолій
16.05.2026, 18:18:41

Оксана Павелко, Оце я розумію! Справжній аналіз без всіляких ШІ ☺️ Щодо коротких тире... У мене довгі почали з'являтися не так давно. До цього я писав звичайні короткі ≧◠ᴥ◠≦ Дякую, що читаєте мій фестиваль одруківок (✿ ^‿⁠^) Запевняю вас, що я працюю над покращенням своєї граматики ☺️

avatar
Ірина Скрипник
16.05.2026, 17:27:04

Схоже, він вам таки не друг

Кіт Анатолій
16.05.2026, 17:55:36

Ірина Скрипник, Я його стільки років знаю, що вистачило звичайної лайки та смачного копняка, щоб привести його до тями (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠) Але осад залишився....

avatar
Люмен Белл
16.05.2026, 17:50:35

♥️♥️♥️♥️

Кіт Анатолій
16.05.2026, 17:52:41

Люмен Белл, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。

avatar
Віккі Грант
16.05.2026, 16:43:22

Прикольний візуал❤️❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
16.05.2026, 17:38:42

Віккі Грант, Дякую ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡

avatar
Леді Рей
16.05.2026, 16:43:10

Як я вас розумію... Ви гарно пишете, а все решта не важливо.

Кіт Анатолій
16.05.2026, 17:38:30

Леді Рей, Дякую ❤️ Посилаю вам промені підтримки ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ・:*˚:✧。

❤️❤️❤️

Кіт Анатолій
16.05.2026, 17:36:40

Світлана Романюк, ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
16.05.2026, 17:05:57

Візуал гарний. Щодо ШІ — тошнить вже оце постійне переливання з пустого в порожне. То шукали речення, які ШІ написав. Тепер ось нова іграшка — якісь тести. Пишіть у своє задоволення й не заважайте писати другим — оце єдина позиція, яка має право на існування, все інше - маячня ❤️

Ірина Скрипник
16.05.2026, 17:28:11

Morwenna Moon, Плюсую ❤️

Інші блоги
Моя Мелодія кохання: зустріч світла з темрявою
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
⭐запрошуємо до флешмобу "Перлини України"⭐
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Знайомство з Ельтанарією ч.5
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Фінал і новий персонаж
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Повертаюся до творчості
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше