Додано
16.05.26 16:40:19
Де клікнути на капчу? ☺️

Днями мій друг вирішив влаштувати перевірку моєму темному фентезі «Сновида з Червоного замку». Взяв текст і прогнав його через детектори штучного інтелекту.
Вердикт: 15% ✍️✨
Хз де він взяв відсотки, але, мабуть, це реальна кількість правильно написаних мною речень ( ˶ˆᗜˆ˵ )
Здивування мого друга було настільки великим, ніби він сподівався знайти в книзі приховані рядки програмного коду замість похмурої магії та замкових інтриг. В мене є пару слів які я йому сказав на цю перевірку і деякі навіть літературні, але писати я їх тут не буду ψ(▼へ▼メ)
Насправді я абсолютно не засуджую колег, які використовують ШІ як помічника чи для пошуку натхнення. Це крутий інструмент сучасності. Але в цьому конкретному випадку кожна тінь у Червоному замку та кожне жахіття Сновиди — це виключно мої власні глюки та безсонні ночі. Я зробив домашнє завдання і перелопатив багато інформацію про алхімію та окультизм. Написав більше мільйона символів і тепер доводжу, що це спавді моє. Залишилося лише клікнути на капчу, що я не робот.
Як я зрозумів, він подумав, що раз я малюю за допомогою ші, то і текст також мені пише ші. Мабуть, мій внутрішній процесор працює на якихось дуже темних частотах, і вони викликають хвилювання у людей....
А як ви би відреагували на таку раптову перевірку? Бо я був здивований самим фактом недовіри. Боятися мені було нічого, але камон... реально? Чи автори повинні тепер всім доказувати автентичність?

≽^•⩊•^≼
*посилання на соцмережі клікабельні
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І

37 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❣️❣️❣️
MargFed, ❤️❤️❤️
Йой? я в шоці, можливо та людина просто заздрить чи не вірить шо книга кльова (я знайду час, щоб її прочитати ?) бо назва крута і цікаве темне фентезі, цей жанр тяжко писати особисто для мене, просто увагу не звертайте, ви знаєте, що то ваше творіння ??
Кіт Анатолій, :D
Просто зараз багато авторів Букнет пишуть тексти ШІ, дехто навіть не редагує, тому його недовіра виправдана
Ріна Март, Ох, жеж це "без пафосу". Як я розумію васʕっ•ᴥ•ʔっ♥️
А мені Адміністрація BookNet написала, що моя книга повністю, або майже повністю написана ШІ. А я старалась...
Кіт Анатолій, Так, на пошту. Вони перевіряють чи текст написаний ШІ іншим ШІ. Так. Просто я займаюсь розпізнаванням текстів ШІ чи ні.
Там все дуже цікаво. Як виявляється, ці детектори реагують наприклад на вставки: Раптом, як на такі, що написані ШІ. Це дуже кумедно, бо я сам використовую такі моменти в сюжеті.
ViraNadija, Радий, що я такий не один (づ ◕‿◕ )づ ❤️
Еее... А у вашого друга часом нік не Осьтакот, і він часом не зареєстрований на іншій самвидав-платформі?) А то була в мене там дискусія з одним... альтернативно обдарованим. Тільки там конкретно про зображення. Якщо це можна назвати дискусією, звісно)
Якщо це не він - тоді винен, помилився.
Очерет, Наскільки я знаю, то мій дружаня не пише нічого складніше повідомлень в месседжерах ฅ^._.^ฅ А про Осьтакот чув на іншій платформі, але це чудило поруч зі мною не пробігало
тут згадували перевірки курсових і дипломних на плагіат, я теж згадала і здригнулась який це був гемор, бо в плагіат зараховували навіть те де ніяк велосипед не винайдеш - назви установ, наприклад...
Кіт Анатолій, реально!
Гадаю, що скоро будемо вішати щось на кшталт - "Створено без участі ШІ". Цікаво, що творці ШІ бажають отримувати платню за користування, але щось авторам, чиї твори використовували, ніхто нічого не пропонував.
Кіт Анатолій, Складніше, тому що розробники ШІ перші ж з тих, хто користується працею інших.
Оце так "перевірка на вошивість"... Спіймала себе на думці, що скоро авторам дійсно доведеться додавати до кожної глави відео, де вони в сльозах і з кавою б'ють по клавіатурі о третій ночі, щоб довести: "Я не робот!"
Насправді, ці детектори — чиста лотерея. Вони часто сприймають багату мову, складні метафори та хороший стиль як роботу ШІ, бо сучасні алгоритми намагаються копіювати саме якісні тексти. Тож ваш друг, сам того не знаючи, зробив вашому стилю комплімент! А "Сновида з Червоного замку" звучить занадто атмосферно, щоб його писала бездушна машина. Тримайтеся, ваша автентичність — у кожному живому рядку!
Зодча Тіней, ʕっ•ᴥ•ʔっ♥️
малюнок класний.
тіки кіт явно стоїть в позиції, коли нада його нести в лоток
або в пісочніцу...
бо буде біда
Грудна Жаба, Дякую за уважність (っ˘ω˘ς) Котику допомогли, а потім ще й помили лапки ₍^. .^₎⟆ ✧
Є сумніви чи він вам справді друг.
А так, в світі ШІ, вже люди не вірять, що так добре можуть писати люди, а не ШІ)
Головне нести свою правду, а хто справді вам потрібен ніколи не піддасть сумніву ваш твір))
Ганна Літвін, Дякую за підтримку ❤️ Мабуть, треба його змусити прочитати текст, а не просто прогнати через розпізнавання ШІ. Бо в мене склалося відчуття, шо він навіть її не відкривав..
А там в Америці цілий бунт школярів та студентів через ці детектори.
Там брали старих письменників, що писали ще за часів, коли навіть комп'ютерів не було. І детектор вказував на ШІ...
Марк Лис, Які молодці ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
Пам'ятаю час, коли щоб здати курсову роботу чи магістерську потрібно було перевіряти на плагіат. Теж був поріг з відсотками. Така тупість. Особливо, в теоретичній частині))) А тепер вже інший рівень))
Катерина Винокурова, Гадаю, нічого особливо не змінило (≧◡≦)
Мені теж було колись цікаво, я рік тому проганяла свої деякі тексти через перевірку, всі пройшли - 100% оригінальності, і через різні програми. Там є момент, коли в тексті використовуються стандартні фрази, словосполучення, то вважається штучним. Після перевірки підкреслює або виділяє кольором, де саме плагіат або ШІ. Нехай покаже вам цей текст. Яку програму він використовував для перевірки? А взагалі, пишіть собі та не звертайте увагу.
Ті, хто клепає книги за допомогою ШІ про таке не задумуються і гордо називаються письменниками і не паряться))
Лана Нова, Дякую, ви маєте рацію. Треба працювати далі ❤️ По скріну я зрозумів, що було використано сайт youscan. Я ніколи подібним не користувався, а розширого відбеку, на жаль, мені не дали. Тільки скинули скрін і написати що я не збрехав.
Абсолютно, щиро не розумію цього приколу - прикопатись до того, ШІ це чи не ШІ. Якщо мені подобається історія/музика/картинка/жінка ШІ то МЕНІ НАЧХАТИ, ким воно зроблено, бо воно мені подобається. Вірно? Вірно! То які ще можуть бути питання? (невимушено розводить руками з посмішкою) ❤️✨❤️
Містер Чілл, Абсолютно з вами згоден. Я взагалі не зрозумів цього приколу. З'явилося відчуття, що це не текст перевіряли, а мене не дитекторі брехні...(*ᴗ͈ˬᴗ͈)ꕤ*.゚
Мене якось перевірив один чоловік з тредс, якщо можна його так назвати, бо я написала допис про те, що авторам варто довіряти своєму таланту більше, ніж Ші. Сказав, що я сама пишу з Ші, скинув скрин щось там з величезним процентом типу 80, шо мій текст написав Ші… ну, там у нас не літературна дискусія виникла, але ж не полінувався 1) знайти мої тексти; 2) облити мене брудом тупо ні за шо,бо на злодії шапка горить, бо вся його сторінка - стовідсотковий ШІ)) Така історія з життя, незабутня)))
Марія Залевська, Тут не знаєш, як людину заманити, щоб хоч глянули на твою писанину, а ваш щей аналізував та коментував. Це звучить як успіх ᕦ(ò_ó)ᕤ・:*˚:✧。
У світі немає достовірних детекторів для виявлення, чи написаний текст ШІ. Інакше вже були б створені алгоритми для регуляції авторства законом
Олена Ранцева, (≧▽≦)
Свою книгу про Ніну я пишу вже більше року, тоді, коли є час і натхнення.
А ваші картини, створені ШІ, — це просто вау! Вони справді вражають❤️❤️❤️
Svitlana Anosova, Дуже вам дякую ❤️ Бажаю успіху вашій книзі та легкого пера ❤️
♥️♥️♥️
Джулі Мун, ♥️♥️♥️
Можливо трохи абсенту та розклад Таро вирішить питання довіри)) ❤️❣️❤️
Ольха Елдер, Чудова порада в саме серденько ❤️ Зелений змій точно нас розсудить (✿ ^‿^)
Ну я думаю ті детектори покажуть усі різний результат. Якийсь має бути серйозною програмою, а якийсь діти зробили. Який ви використовували? Давайте вже один виберемо з гарною репутацією, други йдень ця тема, хочу вже і собі прогнати.
Олеся Тиха, 100%
Нічого не вдієш, тепер ці привиди ШІ ходять за кожним автором і не тільки. І це обґрунтовано. Зважаючи на те, що зараз багато блогерів пишуть тексти за допомогою ШІ і їх уже не розрізнити, то не дивно, що люди повсюди шукають підвох. Ті самі відео тепер дивишся і думаєш: реальне воно чи згенероване. А щодо авторів, то це на їхній совісті. Але я думаю, ця хвиля мине. Все ж люди віддають перевагу живому тексту. Навіть із помилками ліпше, ніж створений алгоритмами.
Дієз Алго, Мені важко точно визнати середній вік читачок. Та й сприйняття, як на мене, більш залежить не стільки від віку, як людини - що, та скільки вона вивчала та читала. Та й для когось все одно, молодь.
Який розкішний візуал ❤️❤️❤️
А щодо перевірки, то Коцюбинський її проходить раз на п'ять спроб)))))
Кіт Анатолій, ❤️❤️❤️
Мені розповідали історію (якщо збрехали, то і я брешу), що сам ШІ писав код, щоб "перенести" себе на інші сервери, бо вже і сам заморився від людських запитів до нього.. А якщо в нього ще питати, чи то ним згенерований текст, чи ні, то він просто з "розуму" скоро зійде)
Кіт Анатолій, )))))
Для мене головне сюжет і щоб було цікаво і без сюжетних і часових дир. Щоб Все було логічно. А те чи текст Ші чи ні немає різниці.
Lana, Повністю підтримую вас ❤️✨❤️
Нехай друг спробує хоч щось сам написати — не твір про те, як він провів літо, а щось, що справді читатимуть інші. Нехай навіть за допомогою ШІ, темних сил чи самого Ктулху, а потім уже перевіряє інших ☺️
Кіт Анатолій, ☺️☺️☺️
Картинка гарна! Текст і картинки на плагіат та ШІ перевіряються окремо. Нехай тільки текст перевірить, або поставить коректно завдання.
Кіт Анатолій, ))))
ну то ж харашо, получається шо ваш друг наошв у вашому інтелекті всього 15 % іскуствєного. іскуствєний од слова - іскуство.
поздравляю, ви - весь тепер в іскустві, справжній митець.
Грудна Жаба, Повеселили))))
Ну якщо чесно - мені б теж було образливо. Не в плані таланту, а в плані довіри до мене.
Мене загалом тригерить те, що люди вважають помилки знаком якості, що "ШІ такого б не зробив". ШІ теж робить помилки, просто більше стилістичних, в порівняннях і таке інше. Вишукувати його по якимось таємним маркерам - тупо. Треба дивитися на результат.
Дієз Алго, Ось. Це саме та причина, через яку я написав цей блог. Мене також це образило, бо я бозна скільки разів казав йому, що це мій текст. Він бачив мої напрацювання, вислуховував думки з приводу сюжету і чомусь не повірив, що я зміг сам це зробити... Сумно ಠ╭╮ಠ
Я не вважаю, помилки в тексті заява на унікальність. Мої помилки, це сором, який треба виправляти.
Ті тести — просто гарна іграшка. Одні показують 100% людина, інші той самий 80-90% ШІ. Все змішалося — люди й коні))))
Ромул Шерідан, Науковий прогресс, яки ми заслужиши (*ᴗ͈ˬᴗ͈) Я сприйняв цю перевірку як білий шум, але було трохи ніяково... В мене перший раз таке
Як читач вашого поточного процесника підтверджу — ваша книга з достатньою кількістю помилок, одруківок і русизму, тож ШІ, як на мене, там хіба що у візуалах приймав участь. Чим власне і гріють око помилки, воно доказує, що людина працювала над текстом сама, і я, напевно, візьму з вас приклад, щоб лишити свою небездоганну унікальність стилю, не гребуючи тими короткими тире)))
Оксана Павелко, Оце я розумію! Справжній аналіз без всіляких ШІ ☺️ Щодо коротких тире... У мене довгі почали з'являтися не так давно. До цього я писав звичайні короткі ≧◠ᴥ◠≦ Дякую, що читаєте мій фестиваль одруківок (✿ ^‿^) Запевняю вас, що я працюю над покращенням своєї граматики ☺️
Схоже, він вам таки не друг
Ірина Скрипник, Я його стільки років знаю, що вистачило звичайної лайки та смачного копняка, щоб привести його до тями (. ❛ ᴗ ❛.) Але осад залишився....
♥️♥️♥️♥️
Люмен Белл, ✧˖°. ⋆。˚(✿ᴗ͈ˬᴗ͈)。・:*˚:✧。
Прикольний візуал❤️❤️❤️❤️
Віккі Грант, Дякую ≽^•⩊•^≼ ₊˚⊹♡
Як я вас розумію... Ви гарно пишете, а все решта не важливо.
Леді Рей, Дякую ❤️ Посилаю вам промені підтримки ʕっ•ᴥ•ʔっ・:*˚:✧。
❤️❤️❤️
Світлана Романюк, ❤️❤️❤️
Візуал гарний. Щодо ШІ — тошнить вже оце постійне переливання з пустого в порожне. То шукали речення, які ШІ написав. Тепер ось нова іграшка — якісь тести. Пишіть у своє задоволення й не заважайте писати другим — оце єдина позиція, яка має право на існування, все інше - маячня ❤️
Morwenna Moon, Плюсую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати