Додано
06.05.26 22:23:35
Чи вважається це зрадою?
«Уявіть ситуацію: ви розійшлися на 5 місяців. Біль, порожнеча, кожен живе своїм життям. Ви миритеся, ніч сповнена ніжності, а вранці вам надсилають фото: він у ліжку з іншою... в той період, коли ви не були разом. Це зрада чи "спроба забутися", як каже подруга головної героїні? Ліна зараз у розпачі. А як би вчинили ви? Пробачили б чи пішли назавжди?»
«Пишіть свою думку в коментарях, мені дуже важливо знати, на чиєму боці ви!»
Тисни на посилання, щоб дізнатися, що було далі Між вогнями пристрасті
Маргарита Норд
179
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Приємні знижки на дві книги: 25%! Книги теж приємні)) А повчальні які! Особливо ця: Ніколи не їжте нічого в чужому світі!
Тим більше, якщо це оранжерея Повелителя пітьми. Перевірено! Вона просто хотіла викликати дощ.
А отримала:
✨
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА за що тут взагалі пробачати? Якщо розійшлися та кожен жив своїм життям. Та й фото зараз це таке...
Вадим Сухобрус, ))
То не зрада, за 5 місяців розриву ще й одружитися можна було, а не тільки шось там покувиркатися)
Агнія Бурне, ))
Просто для того, хто таким чином "забувся" попередні відносини були не важливі. Хлоп хотів скористатится можливістю і погуляти, якщо б не помирилися ну нічого не даремно згаяв час. А раз помирилися, о це так він "страждав". В будь-якому випадку член вигулян, господар щасливий. Дурна партнерка поплаче, та забуде:)
Вадим Сухобрус, ))
♥️♥️♥️
Джулі Мун, ❤️❤️❤️
Складне питання…
Формально вони не були разом, але емоційно це все одно дуже боляче. Особливо після примирення й такої близькості. Думаю, тут усе залежить від того, чи зможуть вони бути чесними одне з одним далі.
Svitlana Anosova, Дякую за відповідь
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати