Додано
07.04.26 08:26:50
Чорне серце ❤

✨ Чорнокнижники не потребують меча — їх зброя в погляді, у шепоті, у книзі, що пахне кров’ю та сіркою. Вони не кричать, не рвуться до влади відкрито, а плетуть павутиння з тіней і слів, змушуючи інших добровільно віддати душу.
❤ Кажуть, що в їхніх чорних серцях немає співчуття, але є ритм руйнації, який вони перетворюють на мистецтво. І саме тому вони такі небезпечні, бо здатні зробити темряву прекрасною, а загибель — величною.

Їх розлучила смерть
Кіт Анатолій
370
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Дорогі читачі та автори! ✨ Сьогодні у нас із чарівною авторкою Еллі Мун надзвичайно хвилююча та особлива подія. Ми вперше об'єднали зусилля, щоб створити дещо абсолютно унікальне — те, чого ще не було на теренах нашої
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Сьогодні вночі фінал «Адвоката для вбивці». Також сьогодні вночі в Ляльководі ми зустрінемо Ставроса Зорбаса (не дивуйтеся такому імені. Він просто грецького походження). По правді, мене вибісив цей знатний з@ср@нець
Тижневий відпочинок від Букнету трішки затягнувся, але ось я тут, нарешті змогла вирватися з циклу життєвих труднощів. Не те щоб вони зникли, але хоча б дві проди на тиждень старатимуся підтримувати. Дякую всім, хто чекав❤️ І

29 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу які ж неймовірні та магічні оченята!
Мельська Наталі, Сам не очівував, що ми так вдало с ші знайдемо потрібний образ ❤️
Гарний котик з гетерохромією)) ♥️♥️♥️
Ольха Елдер, Так, він чудово вийшов ❤️❤️❤️
Ох, який красотун!
MargFed, ❤️❤️❤️
Такому не гріх і душу віддати)))
Зодча Тіней, На це він і розраховує (. ❛ ᴗ ❛.)
♥️♥️♥️
Ромул Шерідан, ♥️♥️♥️
Красень❤️
Кайла Броді-Тернер, Дякую ❤️❤️❤️
А очі - вогонь!
Оксана Соловій, Дякую ❤️❤️❤️
Умммммм.... який ❤️
Христина Вілем, Дякую ❤️❤️❤️
⭐⭐⭐
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
Привіт☀️
Гарні візуали вийшли. Такий зухвалий красень, ще й очі з лукавинкою — ммм(◠‿◕)❣️Ти молодець! Безмежного натхнення, спокою та гарного настрою! ✨❤️
Лекса Т. Кюро, Дякую тобі за такі щирі слова ( ꈍᴗꈍ)
Мені дуже приємно, що образ сприйнявся саме так - зухвалим і трохи лукавим. Саме таким я його і планував зобразити♥️
Твої побажання натхнення - це справжній подарунок, який заряджає на нові ідеї ☀️
Важливе правило для фентезі-світів:
Не плутати чорнокнижників з чорносотенцями і некромантів з некрофілами.
Очерет, Некрофілів не планую, а ось некромантії трохи в мене є (. ❛ ᴗ ❛.)
Непоганий опис чорнокнижника, ілюстрації теж. Правда, на останній якось дуже багато проявів магії, а от перші дві - прикольні)
Очерет, Згоден, щось я перемудрив... Та, хай вже буде ᓚ₍ ^. .^₎
Які очі)))Він мене зачарував))
Стасія Мун, Він ще той чаклун (◠‿◕)
Які очі ✨✨✨
Лана Жулінська, ❤️❤️❤️
Ого)))
Катерина Винокурова, ❤️❤️❤️
Гарна тема))
Олена Ранцева, ❤️❤️❤️
Гарно) ❤️ Тепер я теж мушу розібратися з картинками, напевно за якийсь параметр забуваю і воно не відкриває
Хельга Сонячна, ❤️❤️❤️
Красивий ❤️
Ulyana Summers, ❤️❤️❤️
Вай які оченята в цього котика)
Олена Родан, Вийшло неочіковано барвисто ♥️
М... Бож, який гарнюня))) А як його в книзі звати?
Мрія Чарівна, Дякую ♥️♥️♥️
Оу май ❤️❤️❤️
Джул, (╯✧▽✧)╯*˚:✧。♥️
❤️❤️❤️
Delulu Fabii, ♥️♥️♥️
♥️♥️♥️
Ольха Елдер, ♥️♥️♥️
❤️❤️❤️❤️
Люмен Белл, ♥️(≧◡≦)♥️
❤️❤️❤️
Леля Карпатська, ♥️♥️♥️
♥️♥️♥️
Кі Цуне, ♥️♥️♥️
❣️❣️❣️
Крісті Ко, ♥️♥️♥️
Гарно)
Соланж Седу, Дякую ♥️
♥️✨♥️
Ірина Саха, ♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати