Дякую за 10 тисяч прочитань ❣️

Все, що я можу сказати - ого!!! Дякую вам, люди! Дякую платформі Букнет за конкурс Код Всесвіту, що звернув увагу читачів на мою "Фрагму"! Дякую за коментарі, що просто гріють душу!

А тих, хто ще не взяв участь в божевільній подорожі безіменного героя, запрошую! Таємниці, пригоди й нестримна фантазія автора гарантовані! ♥️

КНИГА ЗАВЕРШЕНА!

У міру того, як я наближався до вказаних дверей, наростало моє хвилювання. План був простіше нікуди — прийти та розібратися. Чомусь мені тільки зараз спало на думку, що, можливо, це не найкраща ідея...

Панель спалахнула зеленим. Я рішуче відчинив двері й завмер.

«Кімната» була скромними царськими палатами з гобеленами, розкішними меблями з білої деревини, каміном, декоративними композиціями зі зброєю тощо, що, втім, якраз мене не здивувало. Здивувало мене, що в глибині цієї пишноти за широким письмовим столом сидів я.

У білому піджаку, щоправда недбало розстебнутому, з червоною стрічкою через плече й келихом чогось бордового в лівій руці — за столом сиділа точна копія мене, принаймні того, що був на портреті, розглядала якісь папери, що лежали перед нею на столі.

— Геть, — коротко наказав він, не підводячи голови.

Я, якщо чесно, перебував у певній розгубленості. Розмірковуючи, продовжував мовчати, тому мій двійник все ж відірвався від паперів, щоб дізнатися, хто зайшов в покої. Але навіть після того, як мене побачив, жоден м'яз на його обличчі не здригнувся, він лише відклав папери, провів руками і по обличчю й простогнав:

— Як же я втомився від цього…

Що тут відбувається, можна дізнатись ТУТ.

Долучайтесь до цього світу, йому є чим вас здивувати ;-)

18 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Скрипник
02.04.2026, 21:45:41

Вітаю ❤️❤️❤️

avatar
Дієз Алго
02.04.2026, 19:52:10

♥️♥️♥️

Олекса Чорна
02.04.2026, 20:30:58

Дієз Алго, Дякую за підтримку! ❤️❤️❤️

Бажаю книзі успіхів))

Олекса Чорна
02.04.2026, 20:30:50

Катерина Винокурова, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Дичка
02.04.2026, 16:12:19

❤️❤️❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 16:12:48

Оксана Дичка, ❤️❤️❤️!

avatar
Кі Цуне
02.04.2026, 15:15:31

Вітаю ♥️

Олекса Чорна
02.04.2026, 16:01:01

Кі Цуне, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Аріда Демоніар
02.04.2026, 14:55:22

Мої вітання ❤️❤️❤️☺️☕

Олекса Чорна
02.04.2026, 16:00:57

Аріда Демоніар, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
02.04.2026, 14:53:20

Вітаю ❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 16:00:54

Лана Жулінська, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
02.04.2026, 14:48:33

Щиро вітаю!♥️♥️♥️

Олекса Чорна
02.04.2026, 16:00:50

Оксана Соловій, Дякую! ❤️❤️❤️

❤️❣️❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 14:08:38

Настя Читач, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Ірина Саха
02.04.2026, 14:06:10

Вітаю ❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 14:08:26

Ірина Саха, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Щастя
02.04.2026, 13:39:38

Вітаю❣️❤️❣️

Олекса Чорна
02.04.2026, 13:46:36

Щастя, Дякую вам ❤️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
02.04.2026, 13:38:40

Вітаю! ❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 13:39:15

Morwenna Moon, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Ольха Елдер
02.04.2026, 13:21:25

Вітаю! ❤️❤️❤️ Дуже круто! ❤️❤️❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 13:35:24

Ольха Елдер, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Марія Залевська
02.04.2026, 13:11:48

Я теж хочу сказати: "ОГО!"
Вітаю! ❤️❤️❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 13:13:48

Марія Залевська, Дякуюююююююю!!! ❤️

avatar
Белла Ісфрелла
02.04.2026, 13:05:37

Вітаю(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 13:07:38

Белла Ісфрелла, Дякую! ❤️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
02.04.2026, 12:58:16

Вітаю❤️❤️❤️
(Я тут чекаю продовження))))

Олекса Чорна
02.04.2026, 12:59:56

Христина Вілем, Дякую! ❤️
Я знаю, пам'ятаю, щиро дякую)))

avatar
Анна Лір
02.04.2026, 12:56:24

Вітаю!!!❤️❤️❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 12:59:42

Анна Лір, Дякую! ❤️

avatar
Олена Ранцева
02.04.2026, 12:53:36

Вітаю ❤️

Олекса Чорна
02.04.2026, 12:55:32

Олена Ранцева, Дякую! ❤️

Інші блоги
Запрошення на безстроковий марафон
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Нові інтриги
Так, так, так… Чому це Адам на побаченні з Марійкою? І яким це чином він домігся цього? Цікаво, цікаво! А якщо у вас виникає невгамовне бажання це перевірити, заходьте та читайте продовження книги тут. Вигляд
А от не треба з відрядження повертатися раныше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Магія Івана Купала і вайб оновлень ♥︎
Привіт, мої любі читачі! Принесла вам вайб наступних оновлень. Готуємося до того, що буде трошки напруги, але дехто зрозуміє, що ладен на все, аби бачити в очах Вероніки щастя, а не сльози… А це Вероніка, якби пішла до
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше