Додано
20.03.26 21:10:30
Давайте посміємося ч. 4
Давно не постив веселого.
Посилання на попердні частини, якщо хтось пропустив 1 , 2 , 3
***
Лист в редакцію: «Надрукуєте мою розповідь - пришлю ще три!»
Відповідь редакції: «Погрозами від нас нічого не досягнеш!»
***
Вся література побудована на страждання. Страждає або автор, або герої його твору, або читач.
***
1
Андре Буко
355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти:)
☺️☺️☺️
Доля правди в цьому є (≧▽≦)
Чомусь картинки не підвантажидися :(
))))
Дотепно і влучно. ✨Особливо про страждання.))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати