Додано
30.04.25 16:57:18
Давайте посміємось!
Література вміє дивувати, надихати, а іноді навіть викликати усмішку або сміх до сліз. Тож, якщо ваш день потребує трохи позитиву, ми зібрали для вас жарти та меми, які точно піднімуть настрій.
Ділимося кумедними моментами та мемами про книги та життя письменників, звички книголюбів та безкінечну боротьбу за "ще одну сторінку". Читайте, смійтеся й не забудьте поділитися улюбленими мемами чи жартами в коментарях. :)
***
— А я вирішив собі на Новий Рік подарувати нову електронну книгу!
— Нічого собі! А стару що, вже всю прочитав?
Андре Буко
355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Привіт!
Я — Софа Вель, авторка книг, і маю для вас особливу новину ✨ Вже з 25 червня я випускаю свою першу надруковану книгу — «Інструкція до Лії не додається» Тепер ви зможете не лише читати мою історію онлайн,
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаво, посміялась, ви зробили мій вечір)
Mary Uanni, :)
Голосно сміюся, особливо з першої і четвертої картинки, бо в першій - копія я, а у четвертій, напевно, те, що б я хотіла від когось почути (як жарт, звісно)
Юне Люмен, :)))
Дякую за гарний настрій )
Усміхнулась
Олеся Глазунова, :)
1,4 і 5 картинки - вголос)))) Дякую за чудовий настрій)))
Ріна Март, :)) Прошу
Про "останню" - LOL
Наталія Шепель, ;)
Дякую вам про гриби і на пиво. До сліз)))))
Наталя, Та немає за що :)
Ви зробили мій сьогодні, дуже паршивий день, трішки кращим. Дякую!!!!
Tamara Yurova, Завжди прошу .
Величезне Вам дякую за те, що підійняли настрій. Успіхів, натхнення і багато постійних читачів.
Лана Рей, Прошу :)
з грибами справді треба обережно ... третього видання читачі не пробачать))
Юрій Гадзінський, :))
Щодо другої картинки... Пану треба на мою сторінку ❤️
Вибачте, не стрималась.
Чарівна Мрія, Я за вами слідкую :)
Коментар видалено
Цікава і смішна стаття)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати